Jump to content

החלה ההרשמה להגרלת כרטיסים למשחק נגד ב"ש

העטלף

Recommended Posts

סוייר, חלאס עם העניין הזה. וגם כל השאר.

חברים, אני לא עליתי עדיין באף הגרלה, ומשחקים שרציתי להיות בהם הייתי בהם, גם אם זה אמר שנסעתי לאימון אחרי אימון לנסות לקבל כרטיס משחקן או שקניתי מספסר במחיר מופקע, או שקניתי ליציע אורחת.

חשוב לכם להיות במשחק? תשקיעו בלהשיג כרטיס. כן מנוי, לא מנוי - תמיד יש דרך.

גבר תפסיק לזיין תמוח לאף אחד אין כרטיס ביד עדיין

אולי אין כרטיס ביד אבל אם אתה חושב שאין אנשים אם כרטיס מובטח אתה תמים.

אולי אין כרטיס ביד אבל אם אתה חושב שאין אנשים אם כרטיס מובטח אתה תמים.

אחי אל תבוא ללמד אותי בלי שחצנות או משהו ,כרטיס "מובטח" זה ברור שיש אנשים שיודעים מראש שיהיה להם כרטיס ממכבי באיזה שהיא דרך,אבל הבחור חירטט וגורם לאנשים פה לחשוב כאילו יצאו כרטיסים עוד לפני שהתחילה ההגרלה ויש אנשים עם כרטיסים ביד

גם עכשיו אני מבטיח לך שאף אחד לא קיבל שום כרטיס מי שיקבל מתי שיתחילו לחלק מגיע לו אף אחד לא מקבל סתם זה מה שבטוח

סוייר, חלאס עם העניין הזה. וגם כל השאר.

חברים, אני לא עליתי עדיין באף הגרלה, ומשחקים שרציתי להיות בהם הייתי בהם, גם אם זה אמר שנסעתי לאימון אחרי אימון לנסות לקבל כרטיס משחקן או שקניתי מספסר במחיר מופקע, או שקניתי ליציע אורחת.

חשוב לכם להיות במשחק? תשקיעו בלהשיג כרטיס. כן מנוי, לא מנוי - תמיד יש דרך.

נראה לך הגיוני להגיע לאימונים ולבקש מכל השחקנים כרטיס?

ומבחינתי לא לקנות מספסר זה עקרון.

אמרו שתהיה הגרלה ב12:00...ההגרלה צריכה להסתיים גג ב12:30.. עד 1 בטח נדע

ההרשמה נסגרה ב-12:00, זה לא אומר שישר עושים את ההגרלה, זה אף לא עבר ככה. בטח לקראת הערב, או מחר בבוקר ישלחו הודעות.

ההרשמה נסגרה ב-12:00, זה לא אומר שישר עושים את ההגרלה, זה אף לא עבר ככה. בטח לקראת הערב, או מחר בבוקר ישלחו הודעות.

המועדון הזה הכי יעיל ומהיר בעולם, מעניין מתי היום יגיע שיעשו את ההגרלה בשידור חי, אבל כמובן שזה יוריד את הסיכויים למקורבים אז זה לא יקרה

לא מבין למה מהתחלה לא לעשות את ההגרלה ברגע שנקבע תאריך המשחק לפני איזה חודש או יותר.

הרי בכל מקרה 70 אחוז מהכרטיסים לא בהגרלה בכלל אז גם ככה לא יצא מצב שיש יותר מוגרלים ממספר הכרטיסים שנותנים לנו.

עכשיו יצא מצב שגם מי שזוכה צריך לתכנן דקה 90 את כל יום ראשון.

נראה לך הגיוני להגיע לאימונים ולבקש מכל השחקנים כרטיס?

ומבחינתי לא לקנות מספסר זה עקרון.

נראה לך הגיוני לבכות שאין לך כרטיס במקום לעשות כל מה שניתן בשביל להשיג אחד?

מי שיקבל מתי שיתחילו לחלק מגיע לו אף אחד לא מקבל סתם זה מה שבטוח

הבולשיט הכי גדול שקראתי פה החודש.

תשאל את מי שהתקמבן שנה שעברה על כרטיס לטרנר כמה פרצופים מוכרים היו אצלנו ביציע לעומת כמה פרצופים חדשים שלא ראו בחיים.

הבולשיט הכי גדול שקראתי פה החודש.

תשאל את מי שהתקמבן שנה שעברה על כרטיס לטרנר כמה פרצופים מוכרים היו אצלנו ביציע לעומת כמה פרצופים חדשים שלא ראו בחיים.

הכרתי 80% מהיציע.

לא מושלם אבל דווקא בחלק הזה של כמות אוהדים מוכרים שיטת המקורבים עושה טוב.

עשרות בודדות של מסתננים יהיו בכל מצב.

אז עשרה חברים שונים שמגיעים לכל משחק שנים טענו אחרת ממך, הדעה הרווחת הייתה שהכמות של האעלק אוהדים שהתקמבנו על המשחק הזה הייתה פי כמה ממשחקים גדולים רגילים.

כרגיל, אתה תטען שהשיטה (שמקמבנת גם אותך על הדרך) עושה טוב, אני ועוד רבים כמוני שנדפקים בגלל האעלק אוהדים נטען אחרת.

אז עשרה חברים שונים שמגיעים לכל משחק שנים טענו אחרת ממך, הדעה הרווחת הייתה שהכמות של האעלק אוהדים שהתקמבנו על המשחק הזה הייתה פי כמה ממשחקים גדולים רגילים.

כרגיל, אתה תטען שהשיטה (שמקמבנת גם אותך על הדרך) עושה טוב, אני ועוד רבים כמוני שנדפקים בגלל האעלק אוהדים נטען אחרת.

וואלה לא יודע מי אלו חברים שלך, אבל יכול להגיד לך שמבחינת אזור הגוש (משו כמו ריבוע של 500-1000 איש) שזה מה שאני יכול לראות בלי לטייל לקצוות היציע היה נראה כמו דרבי או משחק חוץ גנרי. אולי הם ישבו ממש בפינות..

זה שתגיד ש10 חברים שלך אמרו לא הופך את מה שאני אומר ללא נכון, אולי להפך.. גורם למה שאתה אומר להשמע מעורפל קצת. מהכירותי עם היציע היה רוב מוחלט לאוהדים אמיתיים (וכמובן עשרות אם לא יותר אוהדים לא קשורים שלא ברור איך מגיעים)

לא שזה אומר שזה שיטה טובה/מוצדקת או שאני הולך להכנס לויכוח על זה. רק בדיוק בעובדות..