Jump to content

הגבהות לרחבה שלנו+ עבודת הקישור

שולח מיייל

Recommended Posts

יש לנו בעיה קשה מאד עם כל הגבהה שמגיעה לרחבה שלנו, הסגירות האלכוסניות של דסה, טיבי ובן

הרוש על סף המכירה:

2 גולים מול היידוק ספליט

2 מזניט

החמצה ענקית של דולי מנגה בדרבי כתוצאה מהגבהה

1 נגד חיפה

1 נגד דונלדאק

1 מול אלקמר.

אי אפשר לקחת אליפות עם משחק ההגנה כזה.

נוסא משחק כסוג של חלוץ שני ברוב המשחקים, זה פשוט הופך את הקישור שלנו לפרוץ.

אלברמן בכושר מזעזע, מדו לא שחקן שמסוגל לעצור מתפרצות, אם רוקאביצה ומוגרבי היו משחקים היום הייתה תוצאה כואבת מאד

עבורי זה מאוד פשוט - מתוך ארבעת השחקנים שמאיישים אתה חוליית ההגנה הנוכחית שלנו, רק אחד נמצא בפורמה שראויה לחולצת הרכב במכבי.

אני באמת לא מבין את העניין של נוסא כחלוץ שני. זה פשוט מוריד לנו שחקן אחד מהמערך - אין הגנה אין התקפה.

אלברמן בהחלט בתקופה חלשה לאחרונה.

עבורי זה מאוד פשוט - מתוך ארבעת השחקנים שמאיישים אתה חוליית ההגנה הנוכחית שלנו, רק אחד נמצא בפורמה שראויה לחולצת הרכב במכבי.

טב"ח?

טב"ח באמת קם לתחיה במחזורים האחרונים, פשוט תענוג. אני אהנה לאוכל את הכובע בסוף העונה אם הוא ימשיך כך. ממש מבסוט עליו,

לעומתו טיבי פשוט מבאס אותי, הוא התחיל רע את העונה שעברה, לקראת סוף העונה חזר לעצמו, אפילו קיבל חוזה משודרג ושוב חזר ליכולת הזאת.

דסה סביר ביחס לאופציות ישראליות אחרות של מגן ימני, אם כי חייב לשפר דברים גם במשחק ההגנה שלו ובעיקר בהרמות/מסירות העקומות.

מבן הרוש כבר התייאשתי,

צריך לאלתר עם בן הרוש וריקן עד ינואר בתקווה שיביאו מגן שמאלי ואת בירנבואם בינואר.

אין בנוער איזה מגן שמאלי ששווה לתת לו הזדמנות מול ק"ש לראות מה הוא שווה?

טבח מעולה במשחק השוטף, אבל עדיין עושה טעות שווה שער בכל בכל משחק.

טיבי בירידה, דסה מזעזע, בן הרוש לא שווה סגל במכבי.

ושוב אנו חוזרים חלילה למקום בו היינו בתחילת העונה. אי הבאת מגן שמאלי זר די פגעה לנו ביכולת חוליית ההגנה, יחד עם הבאת פיליפנקו שמתברר כי לא בעל אשראי גדול אצל ארבלדזה(אין אשראי, משמע הוא לא מה שציפו ממנו, אחרת אני די בטוח שהיינו מקבלים את פיליפנקו כבלם לצד טב״ח ולא את טיבי שנראה נוראי)

נוסיף לכך את המחדל (הגדול לא פחות) שנעוץ בכך שאין לנו, פשוט אין לנו מגן ימני שיכול להתחרות עם דסה כשהוא מזעזע (והוא מזעזע בהמון חלקים מהעונה, בהחלט) והרי קבלת החלטות משמימה בקיץ מצד ג׳ורדי.

דיסקליימר:בניון, גולסה מצבת הזרים (מינוס זר אחד שהיה חייב להגיע) סו פאר פוגעת בומבה. אני מבסוט מאוד. הנה, פירגנתי לו אז עכשיו מותר לי גם להעביר ביקורת.

טב"ח?

טב"ח באמת קם לתחיה במחזורים האחרונים, פשוט תענוג. אני אהנה לאוכל את הכובע בסוף העונה אם הוא ימשיך כך. ממש מבסוט עליו,

לעומתו טיבי פשוט מבאס אותי, הוא התחיל רע את העונה שעברה, לקראת סוף העונה חזר לעצמו, אפילו קיבל חוזה משודרג ושוב חזר ליכולת הזאת.

דסה סביר ביחס לאופציות ישראליות אחרות של מגן ימני, אם כי חייב לשפר דברים גם במשחק ההגנה שלו ובעיקר בהרמות/מסירות העקומות.

מבן הרוש כבר התייאשתי,

בוודאי שטב״ח, הוא פשוט ברמה אחרת מהיתר כרגע. אגרסיביות, ניסיון, ביטחון, מנהיגות... לא יכול לצפות ממנו ליותר.

טיבי בכושר אישי מזעזע ואני רוצה להאמין שיחזור למוטב בשלב מסויים, לא רואה סיבה שזה לא ייקרה.

הייאוש מבן הרוש הוא כבר אולד ניוז.

אני אישית גם בדסה, שרשם היום עוד תצוגה רעה וחסרת אחריות, כבר לא מאמין.

טבח מעולה במשחק השוטף, אבל עדיין עושה טעות שווה שער בכל בכל משחק.

טיבי בירידה, דסה מזעזע, בן הרוש לא שווה סגל במכבי.

לא יודע, היום נניח, לא זכורה לי שום טעות קריטית שלו.

אין ספק שגם לו יש רגעים של חוסר ריכוז.

אבל כל עוד הוא מחזיק אותי במשך תשעים דקות, מונע בגופו כל כך הרבה רגעים מביכים, מנהיג ודוחף את כל הקבוצה קדימה, אני אישית מתקשה לצפות ליותר, שלא לדבר על לכעוס עליו.

בוודאי שטב״ח, הוא פשוט ברמה אחרת מהיתר כרגע. אגרסיביות, ניסיון, ביטחון, מנהיגות... לא יכול לצפות ממנו ליותר.

טיבי בכושר אישי מזעזע ואני רוצה להאמין שיחזור למוטב בשלב מסויים, לא רואה סיבה שזה לא ייקרה.

הייאוש מבן הרוש הוא כבר אולד ניוז, אני אישית גם בדסה, שרשם היום עוד תצוגה רעה וחסר אחריות, כבר לא מאמין.

מה אכפת לדסה שהוא לא טוב בחלק מהמשחקים?יש מישהו שיתפוס את מקומו, שיתן לו קצת אנרגיות? אם דסה לא נמצא (ראה מקרה דונלדק) אתה עולה עם פאקינג דור פרץ, בן אדם שלא קשור וואטסואבר לפן ההגנתי ככלל ולפן האגרסיבי בפרט, במקומו.

אז הוא לא בסדר. משחק הבא הוא יעלה, או שדור פרץ יעלה ושוב יבינו שהוא לא מגן ימני, ושוב נחזור לאותה הנקודה. בקיצור, סגל קצר משמע מיצוי פוטנציאל נמוך יותר. אם אתה רוצה שבן אדם יבין שהוא לא בסדר, צריך להראות שיש בסדר ממנו. כרגע אין לנו את הבסדר ממנו הזה. לא בשמאל ולא בימין. גם בן הרוש לא חושש יתר על המידה. אז הוא ברח לו בגול בפעם המי יודע כמה. ביג פאקינג דיל. מי יעלה במקומו במשחק הבא?

אין בנוער איזה מגן שמאלי ששווה לתת לו הזדמנות מול ק"ש לראות מה הוא שווה?

כל מגן שמאלי מהנוער שווה הזדמנות יותר מבן הרוש.

מה הוא כבר יעשה? חורים בהגנה? הרמות מוזרות? פאולים מפגרים באיזורים מסוכנים? את זה גם עמרי עושה אז יאללה איזה אלמוני מהנוער!

כל מגן שמאלי מהנוער שווה הזדמנות יותר מבן הרוש.

מה הוא כבר יעשה? חורים בהגנה? הרמות מוזרות? פאולים מפגרים באיזורים מסוכנים? את זה גם עמרי עושה אז יאללה איזה אלמוני מהנוער!

כל עוד הוא יעלה למגרש בלי תחבושת על הברך, אני קונה אותו קל.

כל קבוצה שמסתגרת מולנו ויוצאת למתפרצות אנחנו אבודים

משחקים שם את הקטע הכי התקפי במנג'ר לא זוכר את השם, שהבלמים והמגינים משחקים כקשרים כמעט וכל קבוצה שיוצאת למתרפצת מביכה את ההגנה והסגירות האלוכסניות שלנו

מתחילת המשחק שראו שחיפה עלו בטקטיקה כזו בניגוד לשנים קודמות שהם באו לשחק פתוח, ראו שיש בעיה מולם.

כולם פה נופלים על בן הרוש, אבל אם דסה היה יותר מדויק, או לפחות קצת יותר אחראי (למרות שאחרי מה שקרה עם זניט אני מתפלא שאני עדיין מצפה ממנו לטיפת אחריות) הגול הראשון לא היה נכבש נגדנו.

אף אחד פה לא שם לב לזה שה ו א איבד את הכדור בהרמה נוראית שהוביל למתפרצת ?

הוא עוד הספיק לחזור ולא לסגור את השחקן שהגביה.

נכון בן הרוש איבד את עטר, אבל דסה הוא השורש של הבעיה.

מישהו כתב כאן שרק שחקן אחד ראוי לחולצת ההרכב, אף על פי שכל המשחק אתמול אמרתי כמה מזל יש לנו שבן חיים החלים מהפציעה בשריר החשק, כשעברנו ל3 בלמים הוא איבד את הכדור שהוביל לגול השני.

מישהו צריך לתת להגנה בראש על כל האיבודים האלה, אתה לא יכול כשחקן הגנה לאבד כדור במסירה רשלנית, אסור לך, ואם אתה עושה את זה אתה צריך לקבל בראש מהמאמן, אין מה לעשות.

לא יודע לא ראיתי אותו ואני לא מכיר.

איך עושים בתקשורת בלאגן כאילו חיפה דרסה אותנו 5-0

כולה ניצחו 2 גולים ב3 וחצי מצבים שהם עשו במתפרצות

לא ריקן ולא אף אחד מגביה לרחבה טוב או אפילו סביר.

היחיד שבאמת רואים שהוא עבד על זה, ושיפר את האספקט באופן ניכר היה שרן ייני.

זו רעה חולה של כל המגנים פה בארץ.

ראינו אתמול למשל את סקאריונה כששיחק באגף, כמה מצבים הוא יצר רק מהכנסות נכונות לאמצע.

לא רואה את זה נפתר בקרוב, רק שחקנים זרים.