Jump to content

דור מיכה - כישרון אדיר או אוברייטד?

elad5050

Recommended Posts

איפה הייתם בדרבי ? פתאום כן צריך את מיכה ? נו באמת מגוחך " הורסים לנו את הילד " . חלאס להיות מביכים כבר.

המאמן קובע,המאמן החליט שהוא לא משחק, נגמר מה העניין ?

תפסיקו לזיין את המוח

דור אחד הגורמים העיקריים שחתומים על תור הזהב של העשור הזה

כל מי שבעד דור כאן לא מחר בבוקר שורף פחים בקרית שלם אבל מאכזב שהוא לא נספר כולנו יודעים שים כל הכבוד לבעיטה הנוראית שלו היכולת בישול עולה על הכל והייתה חסרה היום

לא הייתי רוצה לראות את דור עוזב למקום אחר כאן בחיים

איפה הייתם בדרבי ? פתאום כן צריך את מיכה ? נו באמת מגוחך " הורסים לנו את הילד " . חלאס להיות מביכים כבר.
המאמן קובע,המאמן החליט שהוא לא משחק, נגמר מה העניין ?
אני פתחתי נושא על מיכה אחרי הדרבי, קפצתם...
רק מראה כמה הדעה שלי נכונה.
יש למיכה מקום בהרכב, אם לא בהרכב אז לפחות חילוף ראשון

הזוי שיצחקי ראה דק' במשחק הזה ומיכה לא

יצחקי הראה בעשרים דקות שכנראה שזה לא כל כך הזוי, היה קרוב מאוד לכבוש פעמיים.

תצוגה מעודדת שלו לקראת המשך העונה.

מיכה פתח נגד רעננה ובישל שני שערים (בראשון הוא והאריס היחידים שיודעים לתת כדור כזה).

נכנס נגד סכנין דקה 75 ובישל שער.

בדרבי לא שיחק.

באירלנד נכנס דקה 70 ולא בלט.

וגם לפני זה היו משחקים שהוא בלט בהם פחות וכאלו שיותר.

אז סבבה... הוא לא השחקן המוביל שלנו, אבל איך הגענו לדיון ששואל אם יש לו מקום במכבי?

דור מיכה שחקן סגל חשוב במכבי. יש לו מקום בהרכב בחלק מהמשחקים, ובאלו שלא הוא צריך להכנס כמחליף.

הבעיה היא שמנסים לקטלג אותו על אחת משתי קצוות, וזה מיותר. זה שחקן שאני רוצה לראות על המגרש לא מעט, ובטח שלא רוצה לראות בקבוצה אחרת.

מיכה פתח נגד רעננה ובישל שני שערים (בראשון הוא והאריס היחידים שיודעים לתת כדור כזה).

נכנס נגד סכנין דקה 75 ובישל שער.

בדרבי לא שיחק.

באירלנד נכנס דקה 70 ולא בלט.

וגם לפני זה היו משחקים שהוא בלט בהם פחות וכאלו שיותר.

אז סבבה... הוא לא השחקן המוביל שלנו, אבל איך הגענו לדיון ששואל אם יש לו מקום במכבי?

דור מיכה שחקן סגל חשוב במכבי. יש לו מקום בהרכב בחלק מהמשחקים, ובאלו שלא הוא צריך להכנס כמחליף.

הבעיה היא שמנסים לקטלג אותו על אחת משתי קצוות, וזה מיותר. זה שחקן שאני רוצה לראות על המגרש לא מעט, ובטח שלא רוצה לראות בקבוצה אחרת.

הוצאת לי את המילים אחי

יצחקי הראה בעשרים דקות שכנראה שזה לא כל כך הזוי, היה קרוב מאוד לכבוש פעמיים.

תצוגה מעודדת שלו לקראת המשך העונה.

זכורה לי פעולה אחת טובה שלו, מה היה כל כך מעודד והאם אתה באמת מאמין שהוא יתחיל להציג יכולת של שחקן רוטציה לגיטימי בסגל? כי אני ממש לא

זכורה לי פעולה אחת טובה שלו, מה היה כל כך מעודד והאם אתה באמת מאמין שהוא יתחיל להציג יכולת של שחקן רוטציה לגיטימי בסגל? כי אני ממש לא

אני זוכר שתיים.

אחת בהשתחררות ובעיטה טובה מחוץ לרחבה שגלזר הדף גדול, השנייה באחד אל אחד שאלוהים יודע איך חולץ שם מהקו.

הספק נאה מבחינתי בהתחשב בכמות הדקות בהן שותף.

אם אני באמת מאמין שהוא יוכל לקחת את זה קדימה ולייצר המשכיות ? לא יודע לענות לך כרגע.

אבל כן, ביחס לתצוגות המחפירות שראיתי ממנו עד כה העונה, זו בהחלט הייתה הופעה מעודדת.

אני זוכר שתיים.

אחת בהשתחררות ובעיטה טובה מחוץ לרחבה שגלזר הדף גדול, השנייה באחד אל אחד שאלוהים יודע איך חולץ שם מהקו.

הספק נאה מבחינתי בהתחשב בדקות ששותף.

האמת אני באמת מאמין שהוא יוכל לקחת את זה קדימה ולייצר המשכיות ? לא יודע לענות לך כרגע.

אבל כן, ביחס לתצוגות המחפירות שראיתי ממנו עד כה העונה, זו

בהחלט הייתה הופעה מעודדת.

יכול להיות שאתה מתבלבל? כי בפעולה של ההשתחררות והבעיטה הכדור הורחק מהקו

יכול להיות שאתה מתבלבל? כי בפעולה של ההשתחררות והבעיטה הכדור הורחק מהקו

גם בבעיטה מחוץ לרחבה הוא עשה סיבוב יפה על המקום.

בכלל, התרשמתי ששפת הגוף שלו הייתה חדה ומחוייבת.

עריכה: ראיתי עכשיו את התקציר לראשונה.

המהלך שלו שהסתיים בהצלה ההזויה מהקו היה פשוט מדהים.

בוא נגיד ככה, חותם עכשיו שהוא ייתן 20 דקות כמו שהוא נתן היום בכל משחק שיעלה מהספסל עד תום העונה.

דור מיכה שחקן מוערך ומוערץ על ידי האוהדים ובכללם כותב שורות אלו.

הוא שחקן סגל לגיטימי בכל משחק נתון העונה, בליגה הישראלית ובאירופה.

התחרות על מקום בהרכב השנה בעמדה שלו קשה מתמיד. היכולת הטובה שהוא גילה עד היום והמספרים (כולל להיות מלך הבישולים!) לא מספיקים בפירוש להיות באנקר בהרכב. עם המציאות אי אפשר להתווכח - ערן זהבי איננו והחלק ההתקפי צריך לספק שערים ולהוות איום מתמיד על השער.

טל בן חיים, עם כל המגרעות שלו, הפנים את הסיטואציה ונותן בינתיים את העונה הטובה שלו במכבי וראינו שגם הוא לא חסין כשהוא משחק לא טוב. הציפייה ממיכה היא לשדרג את היכולות שלו גם כן אם הוא רוצה לראות יותר דקות על המגרש.

כל אותם אלו שזועקים על מעמדו של מיכה יכולים לבוא בטענות לשחקן עצמו בלבד. כשהוא יהיה האפשרות הטובה ביותר במכבי בכנף הוא יהיה בהרכב. לא יהיה מאושר ממני בשבילו כשזה יקרה. נכון להיום זה לא המצב.

להגיד שהוא היה יכול להיות אתמול המושיע זה לא רציני ומביך ברמת יציע העיתונות. עניין ידוע הוא שהשחקן הטוב ביותר בקבוצה שהפסידה הוא זה שישב על הספסל.

התחרות על מקום בהרכב השנה בעמדה שלו קשה מתמיד. היכולת הטובה שהוא גילה עד היום והמספרים (כולל להיות מלך הבישולים!) לא מספיקים בפירוש להיות באנקר בהרכב. עם המציאות אי אפשר להתווכח - ערן זהבי איננו והחלק ההתקפי צריך לספק שערים ולהוות איום מתמיד על השער.

טל בן חיים, עם כל המגרעות שלו, הפנים את הסיטואציה ונותן בינתיים את העונה הטובה שלו במכבי וראינו שגם הוא לא חסין כשהוא משחק לא טוב. הציפייה ממיכה היא לשדרג את היכולות שלו גם כן אם הוא רוצה לראות יותר דקות על המגרש.

כל אותם אלו שזועקים על מעמדו של מיכה יכולים לבוא בטענות לשחקן עצמו בלבד. כשהוא יהיה האפשרות הטובה ביותר במכבי בכנף הוא יהיה בהרכב. לא יהיה מאושר ממני בשבילו כשזה יקרה. נכון להיום זה לא המצב.

להגיד שהוא היה יכול להיות אתמול המושיע זה לא רציני ומביך ברמת יציע העיתונות. עניין ידוע הוא שהשחקן הטוב ביותר בקבוצה שהפסידה הוא זה שישב על הספסל.

אפשר לנעול

קראתי כמה פעמים ולא הצלחתי להבין מה אתה מנסה להגיד...

*כרגיל עוד חודשיים שלוש הוא יתפוס מקום בהרכב.

קראתי כמה פעמים ולא הצלחתי להבין מה אתה מנסה להגיד...

*כרגיל עוד חודשיים שלוש הוא יתפוס מקום בהרכב.

אנסה להיות בהיר יותר:

* מיכה שחקן מצוין. רוב הקהל יודע את זה, אוהב אותו ומעריך אותו.

* הרמה של שחקני האגף השנה עלתה (טב״ח, בניון, סקריונה).

* המאבק על חולצת ההרכב קשה יותר.

* מבלי לעשות שידרוג ביכולות שלו (פיזיות, בעיטה לשער, משחק מהיר) מיכה לא שווה באנקר בהרכב.

* הלוואי שיתפוס מקום בהרכב, כולנו נצא נשכרים.

* חובת ההוכחה עליו.

* לומר בדיעבד על שחקן שיושב על הספסל שהיה צריך לשחק בזמן שהקבוצה הפסידה = טיעון לא רציני.

מקווה שעזרתי :-)

אנסה להיות בהיר יותר:

* מיכה שחקן מצוין. רוב הקהל יודע את זה, אוהב אותו ומעריך אותו.

* הרמה של שחקני האגף השנה עלתה (טב״ח, בניון, סקריונה).

* המאבק על חולצת ההרכב קשה יותר.

* מבלי לעשות שידרוג ביכולות שלו (פיזיות, בעיטה לשער, משחק מהיר) מיכה לא שווה באנקר בהרכב.

* הלוואי שיתפוס מקום בהרכב, כולנו נצא נשכרים.

* חובת ההוכחה עליו.

* לומר בדיעבד על שחקן שיושב על הספסל שהיה צריך לשחק בזמן שהקבוצה הפסידה = טיעון לא רציני.

מקווה שעזרתי :-)

יש הבדל בין לא שווה באנקר בהרכב ללמחוק אותו לגמרי מהרוטציה בליגה.

בעצם אתה אומר שעד שלא תהיה לו בעיטה כמו של רפאלוב הוא לא שווה דקות במכבי ? משחק מהיר ? סקאריונה משחק יותר מהר ממנו ?

מה זה חובת ההוכחה עליו ? ( ולהכניס את הבטטה האוכל לאפות שווארמה לפניו זאת החלטה נכונה ? )

אתה זוכר שמדובר במלך הבישולים שלך בעונה שעברה כן ?

יש הבדל בין לא שווה באנקר בהרכב ללמחוק אותו לגמרי מהרוטציה בליגה.

בעצם אתה אומר שעד שלא תהיה לו בעיטה כמו של רפאלוב הוא לא שווה דקות במכבי ? משחק מהיר ? סקאריונה משחק יותר מהר ממנו ?

מה זה חובת ההוכחה עליו ? ( ולהכניס את הבטטה האוכל לאפות שווארמה לפניו זאת החלטה נכונה ? )

אתה זוכר שמדובר במלך הבישולים שלך בעונה שעברה כן ?

הוא עלה כמחליף בדרבי והוא ישחק עוד הרבה העונה. לא הייתי ממהר להסיק מסקנות מהמשחק נגד חיפה. בן בסט נמחק לגמרי מהרוטציה, מיכה (אלף אלפי הבדלות) ממש לא שם.

המשוואה פשוטה - תשחק יותר טוב ממי שיושב על המשבצת שלך ותהיה בהרכב. סקריונה, ערב המשחק מול חיפה נתן מספרים טובים יותר ממיכה. וכן, הוא משחק יותר מהר ממנו.

החילוף של ברק יצחקי היה התקפי טהור, הוא אולי לא מה שאתה ואני היינו עושים, אבל אני יכול להבין את ארבלדזה בחילוף הזה. יצחקי גם היה קרוב להבקיע בשתי הזדמנויות בדקות הספורות שהיה על המגרש. לא יודע מה היה קורה אם מיכה היה עולה במקומו, אבל עובדתית בחוליית ההתקפה הוא אחד השחקנים שהכי פחות מאיימים על השער.

מה שהיה שנה שעברה, כבודו במקומו מונח. זו עונה חדשה וקבוצה חדשה. קשים הם חיי הכדורגלן והוא צריך להוכיח את עצמו עונה אחר עונה ומשחק אחרי משחק.

ושוב, לא יהיה מאושר ממני לראות את מיכה תופס מקום קבוע בהרכב בזכות ולא בחסד.

הוא עלה כמחליף בדרבי והוא ישחק עוד הרבה העונה. לא הייתי ממהר להסיק מסקנות מהמשחק נגד חיפה. בן בסט נמחק לגמרי מהרוטציה, מיכה (אלף אלפי הבדלות) ממש לא שם.

המשוואה פשוטה - תשחק יותר טוב ממי שיושב על המשבצת שלך ותהיה בהרכב. סקריונה, ערב המשחק מול חיפה נתן מספרים טובים יותר ממיכה. וכן, הוא משחק יותר מהר ממנו.

החילוף של ברק יצחקי היה התקפי טהור, הוא אולי לא מה שאתה ואני היינו עושים, אבל אני יכול להבין את ארבלדזה בחילוף הזה. יצחקי גם היה קרוב להבקיע בשתי הזדמנויות בדקות הספורות שהיה על המגרש. לא יודע מה היה קורה אם מיכה היה עולה במקומו, אבל עובדתית בחוליית ההתקפה הוא אחד השחקנים שהכי פחות מאיימים על השער.

מה שהיה שנה שעברה, כבודו במקומו מונח. זו עונה חדשה וקבוצה חדשה. קשים הם חיי הכדורגלן והוא צריך להוכיח את עצמו עונה אחר עונה ומשחק אחרי משחק.

ושוב, לא יהיה מאושר ממני לראות את מיכה תופס מקום קבוע בהרכב בזכות ולא בחסד.

לא הוא לא. ( שוטא ריחם עליהם וגם במשחק הזה כמו נגד חיפה הכניס את הקבב ולא את מיכה, אולי בגלל שחגג יומולדת )

ומה אתה באמת משווה לי את דור מיכה השחקן הכי חכם בסגל ומלך הבישולים שלך ( שחקן מפתח מאז שג'ורדי הגיע ובכל התקופה שאנחנו מזיינים פה תליגה ) לבן בסט הפח אשפה שאין לו מקום בהרכב של אשקלון ?

המשוואה פשוטה - סקאריונה שחקן של שוטא ( ומרוויח מיליון יורו בעונה ) ולכן יקבל יותר הזדמנויות, איך יהיו למיכה מספרים אם הוא לא משחק ?

די עם הסיסמאות האלה, " קשיים הם חייו של כדורגלן, הוא צריך להוכיח את עצמו "

זה השחקן, גולר הוא כנראה לא יהיה אף פעם, שחקן חכם שרואה משחק ויודע לבשל בכמויות הוא כן וחבל מאוד שהמאמן מוחק אותו.

http://ca.soccerway.com/players/miha-dor/160620/

הרבה דקות הוא מקבל ללא ספק.