Jump to content

שמועות על פיטורי ארז אדלשטיין ממכבי ת"א

Eli basa

Recommended Posts

אני מתבייש בתור אוהד מכבי תל אביב , משהו רע מאוד כבר כמה שנים עובר על הקבוצה הזאת שלא סופרת את הקהל\מאמן\ כל דבר שזז בעיקר קהל ומאמן.

איך זה הגיוני? באיזה עולם אנחנו חיים ? למה לפטר את ארז אחרי 2 משחקים ביורוליג שבהם שיחקנו מול מילאנו בחוץ וריאל מדריד ? ואחרי מעט משחקי ליגה שבהם אמנם לא נראנו טוב אבל ניצחנו בהם בכל זאת פתיחת עונה.

הפיטורים האלה מביישים את המועדון, פשוט נורא לפטר את ארז, והשחקנים ? כל כך גרועים ואפסים שהם מתלוננים על המאמן, נו באמת ? מה עם ההגנה שלכם יא בני זונות ? פניני הזין הזה לא קפטן וההישראלים האלה זה בושה וגם הזרים שמרוויחים מיליונים ולא יודעים לשמור הגנה בסיסית, פשוט שערוריה ועוד בושה למועדון שלנו.

החלטה מתבקשת שמצילה את העונה ולא הורסת אותה.

קבוצה של 30 מיליון דולר עם סופרסטאר כמעט בכל עמדה וסגל שלוקח בסדרה 3 מתוך 5 אלופות אירופה האחרונות. אנחנו באמצע-סוף אוקטובר וכל מה שראינו מהקבוצה הזאת עד עכשיו זה רק בזיונות, רבע טוב מול ריאל ו-5 דקות מול ברצלונה במשחק אימון. ובואו לא נשכח שללא גאודלוק שמציל לנו ת'תחת עם 8 נקודות בדקה האחרונה בכל משחק יורוליג וגם מול נהריה, ההפסדים היו בהפרשים דו ספרתיים יפים. הגנה לא קיימת, פילוסופיה התקפית לא מתאימה ולא נכונה. אפשר להגיד "צירבס רך", "אייברסון נגר", "ראד שכונה" ועוד מספיק דברים על חסרונות של שחקנים אבל זה קשקוש. אין קבוצה שכל השחקנים שלה מושלמים ואין להם חסרונות. למה תאודוסיץ' לא מרגרינה בהגנה? וואחד מרגרינה ועדיין למרות זאת ההגנה של צסק"א רצחנית. פה בדיוק מאמן נכנס לתמונה- להסתיר ולכסות על החסרונות של השחקנים שלו. במכבי של אדלשטיין המאמן מעצים את החסרונות של השחקנים.

ויש עוד עניין של הכנה לקויה למשחקים. כל אירופה יודעים שג'יי סי קארול עושה רק דבר אחד אבל עושה אותו הכי טוב- שלשה אחרי תנועה מחסימה. והנה נגדנו הוא עולה וישר דופק 3 שלשות ב-5 דקות כאילו לא התכוננו לזה בכלל.

ודבר אחרון שיש לי טענה אליו הוא בגלל היותו מאמן נבחרת ישראל ושזה משפיע על ההחלטות שלו במכבי. עם כל הצער שבדבר מאמן מכבי צריך להיות במשרה מלאה. כולנו ראינו שברבע השלישי מול ריאל ריצת 0-16 עם חמישיית זרים. ארז נותן קרדיט מוגזם לישראלים מתוך מחשבה מה יגידו עליו בארץ.

ניסינו, לא התאים וחבל, אבל צריך לעשות שינוי ועדיף לעשות אותו עכשיו מאשר בדצמבר כשכבר עלול להיות מאוחר מדי. יש מספיק מאמנים פנויים בשוק. סאשה אוברדוביץ', באנקי, קזלאוסקאס וסקריולו. רמי הדר לדעתי עדיין חסר נסיון וטיפה מוקדם לתת לו קבוצה כל כך יקרה.

אגב למי שמפיל את זה על אבי אבן ו-ווייצ'יץ': מה בדיוק הקשר שלהם למהלך הזה? זה שמעון, פדרמן ורקאנטי.

איזה כוכב יש לך חוץ מווימס וגאודלוק? צירבס חלש, סמית חצי נכה, אין לך אף שחקן בעמדה מספר4, סילי ואייברסון מחליפים סבירים.

איזה כוכב יש לך חוץ מווימס וגאודלוק? צירבס חלש, סמית חצי נכה, אין לך אף שחקן בעמדה מספר4, סילי ואייברסון מחליפים סבירים.

מקל, סמית' ולנדסברג שחקני טופ8 יורוליג לגיטימיים וכבר הוכיחו זאת. סילי ואייברסון גם בסדר.

צירבס בשנה שעברה היה סופרסטאר והשנה לא מראה יכולת טובה. אני טוען שזה בגלל שלא משתמשים בו כמו שצריך.

שמעון מזרחי לספורט5 : לא רק בגלל השחקנים הוא פוטר (משמע שזה נכון, השחקנים היו נגדו וזה חלק מההחלט אבל לטענתו לא רק זה), והחלק המדאיג יותר: רמי הדר הוא המאמן, לא מחפשים כרגע מישהו אחר.

עוד עונה לפח?

מסכים איתך כמעט בכל המילים חוץ מהמילים הפחות יפות

אוקי, אבל מסכים איתי שהשחקנים האלה חסרי בושה ? חסרי אחריות ? לעזאזל עם ההנהלה הזאת, כל כך מסריח שם.

אוקי, אבל מסכים איתי שהשחקנים האלה חסרי בושה ? חסרי אחריות ? לעזאזל עם ההנהלה הזאת, כל כך מסריח שם.

בתור אחד שכן היה בעד אדלשטיין כשהגיע, לקח לי מהר מאד להבין שזה פשוט לא זה.

אני דווקא כן מסכים עם רביד שעדיף עכשיו לפני שיהיה מאוחר מדי(הפסד בשני המשחקים הבאים, וזה יצור כדור שלג שיהיה מאד קשה לעצור).

מילא זה היה שחקן אחד שממורמר מהשיטה והדרך, שיזדיין, ישתוק ויעשה מה שאומרים לו, אבל זה לא המקרה כאן..רוב הקבוצה נגד אדלשטיין ולא כי הוא לא נחמד אלא כנראה הוא לא מאמן מספיק טוב(מודה שוב, חשבתי שהוא שווה הרבה יותר מזה)

פשוט הזוי, אני מאמין שיחשפו פרטים נוספים בנוגע להחלטה הזאת בימים הקרובים.

זה באמת נראה רע מאוד אבל כבר ראינו שההנהלה אפילו לגודס נתנו עונה וחצי, אין לי מושג מה קרה שם אבל זה כנראה באמת מאוד קיצוני.

חוץ מזה, מסכים עם רביד אם כבר להחליף אז טוב שזה עכשיו שהעונה רק התחילה ולא אחרי רצף הפסדים שלא ניתן יהיה להתאושש ממנו.

בתור אחד שכן היה בעד אדלשטיין כשהגיע, לקח לי מהר מאד להבין שזה פשוט לא זה.

אני דווקא כן מסכים עם רביד שעדיף עכשיו לפני שיהיה מאוחר מדי(הפסד בשני המשחקים הבאים, וזה יצור כדור שלג שיהיה מאד קשה לעצור).

מילא זה היה שחקן אחד שממורמר מהשיטה והדרך, שיזדיין, ישתוק ויעשה מה שאומרים לו, אבל זה לא המקרה כאן..רוב הקבוצה נגד אדלשטיין ולא כי הוא לא נחמד אלא כנראה הוא לא מאמן מספיק טוב(מודה שוב, חשבתי שהוא שווה הרבה יותר מזה)

אוקי אבל מה עם לחכות ? מה עם לא להיות כל כך ישראלים וחסרי סבלנות ? ארז הוא מאמן טוב ובן אדם שמביא תשוקה. מכבי שיחקה 2 משחקים קשים ביורוליג שלא היינו צריכים לנצח בהם, ועוד כמה משחקים בליגה שנראינו טוב וחלק גם לא, אבל איך הבנת שהוא לא צריך לאמן את מכבי ? מה שקורה כאן זה בדיחה. השחקנים בכלל לא שומרים וגם מזה הדבר הזה אמבוש קבוצתי של השחקנים ? מזה קבוצה חובבנית ?

השחקנים האלה מקבלים מיליונים, חצי מהסלים שחקנים עם תשוקה ורעב בשכונה מצליחים כבר לשמור הרבה יותר טוב מהם(מוטיבציה ורעב !! ).

ממש קשה להיות מאמן ככה אצלנו, בטח שמאמנים לא יצליחו עם הלחץ המסריח הזה של ההנהלה עליהם, אני מופתע האוהדים היו מעולים ולא דיברו כלום ולא הלחיצו אבל רק ההנהלה הזאת עושה מה שבזין שלה ולא סופרת אותנו הקהל אפילו.

מקל, סמית' ולנדסברג שחקני טופ8 יורוליג לגיטימיים וכבר הוכיחו זאת. סילי ואייברסון גם בסדר.

צירבס בשנה שעברה היה סופרסטאר והשנה לא מראה יכולת טובה. אני טוען שזה בגלל שלא משתמשים בו כמו שצריך.

סמית סוס מת, לנסדברג עוד לא הוכיח שהוא שחקן לטופ 8 בירוליג, מתי מקל נתן משחק טוב ביורליג?

אוקי אבל מה עם לחכות ? מה עם לא להיות כל כך ישראלים וחסרי סבלנות ? ארז הוא מאמן טוב ובן אדם שמביא תשוקה. מכבי שיחקה 2 משחקים קשים ביורוליג שלא היינו צריכים לנצח בהם, ועוד כמה משחקים בליגה שנראינו טוב וחלק גם לא, אבל איך הבנת שהוא לא צריך לאמן את מכבי ? מה שקורה כאן זה בדיחה. השחקנים בכלל לא שומרים וגם מזה הדבר הזה אמבוש קבוצתי של השחקנים ? מזה קבוצה חובבנית ?

השחקנים האלה מקבלים מיליונים, חצי מהסלים שחקנים עם תשוקה ורעב בשכונה מצליחים כבר לשמור הרבה יותר טוב מהם(מוטיבציה ורעב !! ).

ממש קשה להיות מאמן ככה אצלנו, בטח שמאמנים לא יצליחו עם הלחץ המסריח הזה של ההנהלה עליהם, אני מופתע האוהדים היו מעולים ולא דיברו כלום ולא הלחיצו אבל רק ההנהלה הזאת עושה מה שבזין שלה ולא סופרת אותנו הקהל אפילו.

שוב, אם תחכה יכול להיות מאוחר מדי.אתה יכול לאבד את הקבוצה.

מאמין שיש עוד דברים מאחורי הקלעים שאנחנו לא יודעים שהצדיקו את זה, ולפי מה שחתול אומר הוא התנהג כמו ילד מתלהב, ואנחנו לא צריכים ילד בטח שלא בעמדת המאמן.

אנחנו לא בעונה פיננסית שאנחנו יכולין לתת למאמן להשתפשף עלינו, וזה עוד מאמן מכובד מתנהג ככה, לא איזה אחד שהקפיצו אותו אחרי עונה טובה בבני השרון

הייתי סקפטי בזמנו, אחרי התוצאות הנאות בחלק ממשחקי ההכנה קיוויתי שטעיתי, מבאס לגמרי...

מישהו שיצא לו לראות משחקים של חיפה בשנים האחרונות - איך רמי הדר? במעט שראיתי אותו (שזה רק משחקים שלנו מול חיפה) הם נראו טוב מאוד לדעתי, וכמובן איך אפשר לשכוח את ההשפלה ב-30 הפרש אשתקד.

דיי כבר עם השטות הזאת איבד את חדר ההלבשה ,כל 3 שחקנים שלא מתאים להם ועושים בלאגן אז צריך להחליף המאמן,אני מסכים עאם היו מפסידים בליגה אבל נו באמת

אולי גם בהפועל ירושלים יפטרו אמאמן כי הפסידו בגליל אתמול?

הייתי סקפטי בזמנו, אחרי התוצאות הנאות בחלק ממשחקי ההכנה קיוויתי שטעיתי, מבאס לגמרי...

מישהו שיצא לו לראות משחקים של חיפה בשנים האחרונות - איך רמי הדר? במעט שראיתי אותו (שזה רק משחקים שלנו מול חיפה) הם נראו טוב מאוד לדעתי, וכמובן איך אפשר לשכוח את ההשפלה ב-30 הפרש אשתקד.

מאמן נהדר, בעיקר בכל מה שקשור להגנה..אם מתאים למכבי? ימים יגידו.

אני דווקא הייתי רוצה שינחיתו מישהו מנוסנ העונה, ועדיין מפנטז על המאמן של באמברג

ההימור שלי שזאת תהייה 'אותה גברת בשינוי אדרת'. כל מי שמצפה לאיזושהי בשורה חדשה ממאמן ישראלי לא מנוסה - שיחשוב שוב. למיטב זכרוני, עוד כשהחתימו את ארז רשמתי שזאת טעות ושמדובר בכישלון ידוע מראש. מכבי של השנה הייתה צריכה מאמן חזק ומנוסה על הקווים. ארז לא עונה על שני הקריטריונים האלה. אין לי שום דבר נגדו ואני חושב שלמרות הפיטורים הוא אחלה מאמן, אבל אם כבר מכבי פתחה את הכיס והשקיעה בסגל כזה אז הזוי בעיניי שדווקא באחת העמדות הכי חשובות הם בחרו לחסוך. את התוצאות ראינו על הפרקט - משחק התקפי מפוזר וחסר תרגילים, משחק הגנה לא קיים והסתבכויות מיותרות כמעט בכל משחק. בהתחשב בזה - אין לי תלונות על הפיטורים עצמם כמו שיש לי תלונות על ההתנהלות החובבנית הזאת של מכבי. הם כרגע ב-scenario שלא היה צריך להיות גאון כדי לחזות אותו עוד ביוני. עכשיו נותר להם או להתפשר על מאמנים בינוניים אחרים כמו רמי הדר, או להשקיע עוד יותר כסף ממה שהיו משקיעים בתחילת העונה כדי להנחית כאן מאמן רציני. ועל זה נאמר - כוסעמק איתם.

http://sports.walla.co.il/item/3007035

ההתבטאות ששברה את מכבי תל אביב: "גורם ספציפי מנסה לחסל אותי"

הצהובים החליטו על פיטורי אדלשטיין בעיקר בגלל ההתנהגות שלו מחוץ למגרש, כולל אמירה ספציפית שלו שהביאה לנקודת רתיחה. וגם: הפגישה הבהולה של הזרים. ורד כהן עם הפרטים מאחורי הקלעים

המהלך שהוביל לפיטוריו של ארז אדלשטיין נבנה בהדרגה בשבועיים האחרונים. כבר לפני שבוע וחצי בדק נציג בכיר במכבי תל אביב את ההיתכנות לכך שמאמן בכיר באירופה יחליף את המאמן הישראלי.

בהנהלה אמרו בימים האחרונים כי "לא בנו קבוצה של 30 מיליון דולר כדי להיראות כך" וכמובן שלא היו מרוצים מהתוצאות, אולם נראה כי ההתנהגות של אדלשטיין הכריעה את הכף. גורמים במועדון מספרים כי אדלשטיין אמר לכמה וכמה אנשים כי "יש גורם ספציפי במכבי שמנסה לחסל אותי", ההתבטאות שהגיעה גם לבעלי הקבוצה וגרמה לרתיחה בהנהלה. גם האמירה של אדלשטיין לפיה "יש אנשים בתקשורת שמנסים לחסל אותי אישית" לא התקבלה יפה.

אדלשטיין שוחח לא אחת עם ראשי המערכת על הקבוצה ואמר בחלק מהשיחות הללו ש"לא ישנתי כל הלילה".

"זה מראה על לחץ ומכבי תל אביב חייבת להתנהל באופן מקצועי. בשיחות האלו לא מעט גורמים ניסו להרגיעו, זה מצב לא בריא. ברור שמדובר בשלב מוקדם של העונה, אבל המועדון צריך כוח, יציבות וחוזק", הסביר גורם המעורה בפרטים.

ראשי מכבי אף לא אהבו את ההתעסקות של אדלשטיין בדברים חיצוניים. המאמן הלין על פרסומים בתקשורת וביקש לא אחת מאנשי המועדון שיטפלו בפרסומים. "אי אפשר להתעסק כל הזמן בדברים מסביב", הסבירו בקבוצה.

נראה כי בקדנציה הקצרה של המאמן אף איבד את חדר ההלבשה: מספר שחקנים זרים בכירים במכבי נפגשו בשבוע שעבר ושוחחו על תפקודו, ובתום אותה פגישה העבירו השחקנים מסר חד להנהלה - קשה לנו ואי אפשר לעבוד עם ארז אדלשטיין. גם השחקנים הישראלים הרגישו מתוסכלים לאחר שלא שותפו במחצית השנייה מול ריאל מדריד ואף סירבו להתראיין עם התקשורת. "במהלך משחקים יוגב אוחיון וגל מקל אומרים לאדלשטיין 'אל תדאג, ננצח את המשחק'. זה מראה על חוסר שליטה", מסביר גורם בקבוצה.

מקור בקבוצה סיפר כי "גם השחקנים הישראלים לא הבינו מה ארז רוצה מהם כבר. הבלבול השפיע על כל הקבוצה, לא רק על הזרים".

שוב, אם תחכה יכול להיות מאוחר מדי.אתה יכול לאבד את הקבוצה.

מאמין שיש עוד דברים מאחורי הקלעים שאנחנו לא יודעים שהצדיקו את זה, ולפי מה שחתול אומר הוא התנהג כמו ילד מתלהב, ואנחנו לא צריכים ילד בטח שלא בעמדת המאמן.

אנחנו לא בעונה פיננסית שאנחנו יכולין לתת למאמן להשתפשף עלינו, וזה עוד מאמן מכובד מתנהג ככה, לא איזה אחד שהקפיצו אותו אחרי עונה טובה בבני השרון

אני מזכיר שהאלטרנטיבה היא רמי הדר (!!)

לא מבין מה השחקנים חוץ מגאודלוק בכלל הראו השנה שהם יכולים לבוא בטענות למאמן?
להפסיד 2 במילאנו, 7 לריאל ולנצח 3/3 בליגה אלו תוצאות סבירות בהחלט. אני בטוח שגם אם היה מאמן מהטופ האירופי התוצאות היו אותו דבר.
המינימום של המינימום שארז היה ראוי לקבל ולאמן זה בשבוע הזה וגם אם בו התוצאות היו לא טובות רק אז לשקול את דרכו, בטח שלא לפני השבוע. ארז מאמן טוב אין לי ספק שעם עוד קצת זמן (כי גם הוא לא מנוסה ביורוליג) וגיבוי של ההנהלה מול השחקנים במידה וצריך זה היה מתחבר. לא יבוא מאמן הרי בזמן הקרוב אז אני לא רואה איך הזעזוע הזה יכול לעזור לעונה האירופית, לא ממעיט בערכו של רמי הדר הוא אחד ממאמני ההגנה הטובים כאן בארץ אבל אם זו האלטרנטיבה לשבועות הקרובים לכל הפחות, אז למה?!

לא מבין מה השחקנים חוץ מגאודלוק בכלל הראו השנה שהם יכולים לבוא בטענות למאמן?

להפסיד 2 במילאנו, 7 לריאל ולנצח 3/3 בליגה אלו תוצאות סבירות בהחלט. אני בטוח שגם אם היה מאמן מהטופ האירופי התוצאות היו אותו דבר.

המינימום של המינימום שארז היה ראוי לקבל ולאמן זה בשבוע הזה וגם אם בו התוצאות היו לא טובות רק אז לשקול את דרכו, בטח שלא לפני השבוע. ארז מאמן טוב אין לי ספק ועם עוד קצת זמן וגיבוי של ההנהלה מול השחקנים במידה וצריך זה היה מתחבר. לא יבוא מאמן הרי בזמן הקרוב אז אני לא רואה איך הזעזוע הזה יכול לעזור לעונה האירופית, לא ממעיט בערכו של רמי הדר הוא אחד ממאמני ההגנה הטובים כאן בארץ אבל אם זו האלטרנטיבה לשבועות הקרובים אז למה?!

לפי מה ש"וואלה" מפרסמים הוא לא פוטר בגלל התוצאות אלא בגלל ש"איבד את חדר ההלבשה", בגלל שהיה "לחוץ" יותר מידי, לא בשליטה, בגלל שהיה פרנואיד והאשים גורם בהנהלה שמנסה לשים לו רגליים (זאת הקש ששברה לבן ביטון את הגב).

לנחות מאמסטרדם מהצלחה של הכדורגל לאכזבה של הכדורסל

וואו שמישהו יעיר אותי

טוב במוקדם ובמאוחר ידעתי שזה יגיע

שמו על ארז יותר מידי על הכתפיים וזה לא המאמן למצבי לחץ,ראו על הפרצוף שלו את הלחץ

אם כל הבילבולי מוח של פדרמן ושות" לא נתנו לארז להצליח ובנו לו אני חוזר בנו לו קבוצה לא מאוזרת עם מספר שחקנים

שאין להם מקום בקבוצה שרוצה להיות בטופ של היורוליג ורוצה להחזיר את כוח ההרתעה של בליגה המקומית

לפני כולם אני שולח את וויציץ ואבי אבן

כל כך מזכיר את מכבי רגל של תקופת לוני

אכזבה רצינית מהמערכת

ההימור שלי שזאת תהייה 'אותה גברת בשינוי אדרת'. כל מי שמצפה לאיזושהי בשורה חדשה ממאמן ישראלי לא מנוסה - שיחשוב שוב. למיטב זכרוני, עוד כשהחתימו את ארז רשמתי שזאת טעות ושמדובר בכישלון ידוע מראש. מכבי של השנה הייתה צריכה מאמן חזק ומנוסה על הקווים. ארז לא עונה על שני הקריטריונים האלה. אין לי שום דבר נגדו ואני חושב שלמרות הפיטורים הוא אחלה מאמן, אבל אם כבר מכבי פתחה את הכיס והשקיעה בסגל כזה אז הזוי בעיניי שדווקא באחת העמדות הכי חשובות הם בחרו לחסוך. את התוצאות ראינו על הפרקט - משחק התקפי מפוזר וחסר תרגילים, משחק הגנה לא קיים והסתבכויות מיותרות כמעט בכל משחק. בהתחשב בזה - אין לי תלונות על הפיטורים עצמם כמו שיש לי תלונות על ההתנהלות החובבנית הזאת של מכבי. הם כרגע ב-scenario שלא היה צריך להיות גאון כדי לחזות אותו עוד ביוני. עכשיו נותר להם או להתפשר על מאמנים בינוניים אחרים כמו רמי הדר, או להשקיע עוד יותר כסף ממה שהיו משקיעים בתחילת העונה כדי להנחית כאן מאמן רציני. ועל זה נאמר - כוסעמק איתם.

לנחות מאמסטרדם מהצלחה של הכדורגל לאכזבה של הכדורסל

וואו שמישהו יעיר אותי

טוב במוקדם ובמאוחר ידעתי שזה יגיע

שמו על ארז יותר מידי על הכתפיים וזה לא המאמן למצבי לחץ,ראו על הפרצוף שלו את הלחץ

אם כל הבילבולי מוח של פדרמן ושות" לא נתנו לארז להצליח ובנו לו אני חוזר בנו לו קבוצה לא מאוזרת עם מספר שחקנים

שאין להם מקום בקבוצה שרוצה להיות בטופ של היורוליג ורוצה להחזיר את כוח ההרתעה של בליגה המקומית

לפני כולם אני שולח את וויציץ ואבי אבן

כל כך מזכיר את מכבי רגל של תקופת לוני

אכזבה רצינית מהמערכת

כל מילה בסלע.

מוסיף, יש לנו גאודלוק+ווימס ומילר הי"ד, שהם באמת כוכבים בקנה מידה אירופאי, יש את צירבס שאני לא יודע אם הוא הגיע בתקן של כוכב אבל בינתיים הוא נראה כמו כוכב נופל,

יש עוד כמה שחקנים "דרג ב' אירופי" שזה טוב וצריכים כאלו לעומק, אי אפשר להחזיק סגל שכולו מורכב מכוכבים אין לנו תקציב כזה וצריך גם "פועלים שחורים" והשאר אפילו לליגה הישראלית לא טובים. ככה שהסגל הזה רחוק מלהיות סגל שמאיים על אירופה, איפה אנחנו ואירופה ריאל,צסק"א ואפילו קבוצות בדרג נמוך יותר מהן? היו חייבים 7 תותחים בקליבר של גאודלוק והשאר שחקנים משלימים דרג ב'. אי אפשר עם שני תותחים (ועוד אחד פצוע) לצפות להיות דומיננטי באירופה. אפשר אולי לקחת בפוקס תואר כמו שכבר עשינו, אבל אי אפשר לצפות לדרוס את אירופה עם סגל כזה.

כך שאני בהחלט לא מאשים את ארז בזה, ולמרות שאני לא מאשים אותו בזה, הוא מלכתחילה היה החתמה הזויה מאוד.