Jump to content

שמועות על פיטורי ארז אדלשטיין ממכבי ת"א

Eli basa

Recommended Posts

בהחלט, גם לנדסברג (למישהו יש הסבר אגב למה כל התקשורת עוטפת אותו ומהללת אותו הרבה מעבר לפורפורציה? קצת אוף טופיק,אבל סיפור מוזר בפני עצמו) התבטא כך היום.

לנדסברג בכושר טוב, 3 ימים לפני ריאל נתן משחק מצוין מול אילת, ובחמישי נגד ריאל בקושי קיבל 6-7 דק'. כשראה פרקט לראשונה באמצע הרבע השלישי. השלשות שלו היו חסרות.

כבר כמה ימים הסתובבו שמועות על פגישה לילית בין ווימס, גאודלוק, צירבס ודווין סמית', ששם תוכנן הפוטש. המסר להנהלת מכבי: זה אנחנו או הוא

https://twitter.com/RoiCohen99

Roi Cohen

הוא טוען שהוא כתב ספורט, גם פה אין לי אימות, אבל זה מה שהוא מספר.

לנדסברג בכושר טוב, 3 ימים לפני ריאל נתן משחק מצוין מול אילת, ובחמישי נגד ריאל בקושי קיבל 6-7 דק'. כשראה פרקט לראשונה באמצע הרבע השלישי. השלשות שלו היו חסרות.

אין לי בעיה איתו בכלל, ברור שהוא שחקן טוב. פשוט הוא ממש מקבל גב תקשורתי שקצת מוזר בעין.

כבר כמה ימים הסתובבו שמועות על פגישה לילית בין ווימס, גאודלוק, צירבס ודווין סמית', ששם תוכנן הפוטש. המסר להנהלת מכבי: זה אנחנו או הוא

https://twitter.com/RoiCohen99

Roi Cohen

הוא טוען שהוא כתב ספורט, גם פה אין לי אימות, אבל זה מה שהוא מספר.

אין לי בעיה איתו בכלל, ברור שהוא שחקן טוב. פשוט הוא ממש מקבל גב תקשורתי שקצת מוזר בעין.

הייתי מאמין לזה אם השם של סמית' לא היה מופיע שם, אני מקווה שהוא לא קשור לזה (השאר בעונה ראשונה שלהם וכנראה לא יישארו כאן מעבר לעוד שנה)

בהחלט, גם לנדסברג (למישהו יש הסבר אגב למה כל התקשורת עוטפת אותו ומהללת אותו הרבה מעבר לפורפורציה? קצת אוף טופיק,אבל סיפור מוזר בפני עצמו) התבטא כך היום.

לנדסברג שחקן סופר-איכותי בעיניי, ואם תוסיף לכך תווית "ישראלי" אין סיבה שלא ייספר ברוטציה.

איך אפשר לאבד חדר הלבשה אחרי חודש? זה פרק זמן כל כך קצר שאני לא רואה איך השחקנים יוצאים טוב בכל הסיפור הזה..

לארז יש היסטוריה של הלחצויות ובלגאנים מאחורי הקלעים. יש דוגמאות מהימים בהפועל י-ם, או סתם לוח כדורסל שהוא זרק על גילי מוסינזון פעם בחדר הלבשה

לנדסברג שחקן סופר-איכותי בעיניי, ואם תוסיף לכך תווית "ישראלי" אין סיבה שלא ייספר ברוטציה.

ברור, אין לי שום בעיה מקצועית, אני מדבר נטו על זה שהוא "אתרוג" של התקשורת, בצורה שמאוד בולטת לעין. לא שמפריע לי ששומרים על שחקנים שלנו, סתם היה מוזר כי זה בד"כ לא קורה.

זה לא נושא על לנדסברג אבל אם כבר התחלתם לדבר עליו לדעתי זה שחקן שמתוך חמישה משחקים יצטיין באחד בלבד, בעוד 2 יהיה בינוני ו2 נוספים חלש.

הליגה היא לא מדד בשביל מועדון כמו מכבי (בטח לא בשלבים כאלה של העונה)

זה לא נושא על לנדסברג אבל אם כבר התחלתם לדבר עליו לדעתי זה שחקן שמתוך חמישה משחקים יצטיין באחד בלבד, בעוד 2 יהיה בינוני ו2 נוספים חלש.

הליגה היא לא מדד בשביל מועדון כמו מכבי (בטח לא בשלבים כאלה של העונה)

קודם שייקבל הזדמנויות במשחקים משמעותיים, כי באלו ששיחק בליגה היה מספיק טוב גם במאני טיים.

מזעזע.

עוד עונה הלכה לפח.

לגמרי.

טעות 1: להחתים מלכתחילה את ארז לעונה כזאת שאתה שם מזוודות כסף ומביא שחקנים מוכחים כדי לעשות משהו ביורוליג.

טעות 2: לפטר את ארז חודש לאחר תחילת העונה כשהוא במקום הראשון בליגה ואחרי שני הפסדי יורוליג שאחד מהם די בלתי נמנע ואחד מהם מתקבל על הדעת כאשר הקבוצה חדשה, עוד מתחברת ועם הרבה פציעות משמעותיות.

טעות 3(?) : לא להביא "שועל יורוליג" ולהסתפק ברמי הדר. (מזכיר מאוד את ה"הסתפקות" שלהם בגיא גודס בזמנו).

ברור, אין לי שום בעיה מקצועית, אני מדבר נטו על זה שהוא "אתרוג" של התקשורת, בצורה שמאוד בולטת לעין. לא שמפריע לי ששומרים על שחקנים שלנו, סתם היה מוזר כי זה בד"כ לא קורה.

לא שמתי לב לזה.

לגמרי.

טעות 1: להחתים מלכתחילה את ארז לעונה כזאת שאתה שם מזוודות כסף ומביא שחקנים מוכחים כדי לעשות משהו ביורוליג.

טעות 2: לפטר את ארז חודש לאחר תחילת העונה כשהוא במקום הראשון בליגה ואחרי שני הפסדי יורוליג שאחד מהם די בלתי נמנע ואחד מהם מתקבל על הדעת כאשר הקבוצה חדשה, עוד מתחברת ועם הרבה פציעות משמעותיות.

טעות 3(?) : לא להביא "שועל יורוליג" ולהסתפק ברמי הדר.

אין שועלי יורוליג בשוק.

לא שמתי לב לזה.

אין שועלי יורוליג בשוק.

רק פנחס, אבל יש דם כ"כ רע בינו לבין ההנהלה הצעירה בעיקר + וויציץ' שזה לא יקרה.

אפשר להבין מהראיון של ווימס מיום חמישי שהם לא אוהבים את השיטה שלו, הוא בעצמו אמר שהשיטה היא למסור את הכדור אליו ולגאודלוק.. לדעתי אם לא קוראים לך אוברדוביץ' אז כל מאמן אירופאי יילך הביתה לפני כוכב של קבוצה, בטח בשלב כזה של עונה. אם השחקנים לא האמינו בו אני לא חושב שהפיטורים הם מעשה מופרך

יש מתחת לפני השטח הרבה יותר מאשר סתם "לא אוהבים את השיטה". אני לא קונה את זה. לא מפטרים מאמן אחרי ארבעה משחקים כי יש סימני שאלה לגבי השיטה או כי הוא התראיין לא טוב.

גם את בלאט פיטרו כי הוא ספג ביקורות מתוך הקבוצה, אבל אפילו שם לא חשבו לעשות את זה לפני שהשלים עונה מלאה.

לארז יש היסטוריה של הלחצויות ובלגאנים מאחורי הקלעים. יש דוגמאות מהימים בהפועל י-ם, או סתם לוח כדורסל שהוא זרק על גילי מוסינזון פעם בחדר הלבשה

אין לי מושג מה הולך מאחורי הקלעים, אבל אם זה המצב, לא יכלו לחשוב על זה לפני כן במכבי? הרי זאת לא עוד עונה בשביל המועדון והלחץ להצלחה השנה הוא הכי גדול שאני זוכר ממכבי. ואני מקווה שרמי הדר הוא פיתרון זמני, כי עד כמה שאני לא מכיר אותו - נראה לי תמוהה להחתים אותו לעמדת המאמן הראשי כשהוא חסר נסיון ברמה הזאת לחלוטין.

מה עם שאראס, יש לו קבוצה?

אין לי מושג מה הולך מאחורי הקלעים, אבל אם זה המצב, לא יכלו לחשוב על זה לפני כן במכבי? הרי זאת לא עוד עונה בשביל המועדון והלחץ להצלחה השנה הוא הכי גדול שאני זוכר ממכבי. ואני מקווה שרמי הדר הוא פיתרון זמני, כי עד כמה שאני לא מכיר אותו - נראה לי תמוהה להחתים אותו לעמדת המאמן הראשי כשהוא חסר נסיון ברמה הזאת לחלוטין.

מה עם שאראס, יש לו קבוצה?

מאמן זלגיריס, פוגשים אותו בשישי

מאמן זלגיריס, פוגשים אותו בשישי

אין סיכוי שהוא עושה להם ז'אן טבק ומגיע?

הרי ההנהלה רצו אותו אבל הוא חיכה לברצלונה שבסוף הלכה על מאמן אחר.

מדהים:

2009: מכבי מינתה את אפי למאמן. בקושי עשה 4 משחקים ביורוליג(2:2) ולאחר הפסד לירושלים במלחה(כ-13-15 הפרש) - פוטר בעקבות "אי-התאמה".

מכבי הביאה את פיני גרשון, כשבמסע"ת אמר: "מכבי צריכה קבוצה כמו בית"ר בנימינה ואח"כ לשחק מול מלאגה" (ע"מ לצבור ביטחון לקראת היריבה שלאחר יומיים שיחקה נגד מכבי)..

כשבאותה עונה, אימן רמי הדר את בית"ר בנימינה...

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/817/803.html

2016: מכבי מינתה את ארז, לאחר אובדן התואר הראשון (י-ם:/ ) בגביע ווינר, מכבי קצת לא מתחברת ולא מסתדרת מהסיבות שרואים כולם. ומפוטר בעקבות אי-התאמה.

רמי הדר כעת מאמן ראשי.. פיני גרשון כרגע פרשן.

מדהים:

2009: מכבי מינתה את אפי למאמן. בקושי עשה 4 משחקים ביורוליג(2:2) ולאחר הפסד לירושלים במלחה(כ-13-15 הפרש) - פוטר בעקבות "אי-התאמה".

מכבי הביאה את פיני גרשון, כשבמסע"ת אמר: "מכבי צריכה קבוצה כמו בית"ר בנימינה ואח"כ לשחק מול מלאגה" (ע"מ לצבור ביטחון לקראת היריבה שלאחר יומיים שיחקה נגד מכבי)..

כשבאותה עונה, אימן רמי הדר את בית"ר בנימינה...

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/817/803.html

2016: מכבי מינתה את ארז, לאחר אובדן התואר הראשון (י-ם:/ ) בגביע ווינר, מכבי קצת לא מתחברת ולא מסתדרת מהסיבות שרואים כולם. ומפוטר בעקבות אי-התאמה.

רמי הדר כעת מאמן ראשי.. פיני גרשון כרגע פרשן.

וואו זה ענק.

בצד המשעשע, זה מזכיר לי את הניסיונות של הדתיים להוכיח שיש אלוהים בכל מיני צירופי מקרים אידיוטים (לא להתחיל ריב על דת בבקשה)

וואו זה ענק.

בצד המשעשע, זה מזכיר לי את הניסיונות של הדתיים להוכיח שיש אלוהים בכל מיני צירופי מקרים אידיוטים (לא להתחיל ריב על דת בבקשה)

תוך כמה דק' רואים את זה בפייס : ) [כמובן שבלי קרדיט]

ויש אלוהים, ויש מיליון סיבות,דוגמאות,הוכחות ועוד.. אבל לא ניכנס לזה כרגע ובטח שלא בנושא הזה.

בגלל השבוע המסכן הזה שהוא עשה בטירונות

אולי מסינה יסכים לבוא?

היו שמועות בשעה האחרונה על מס' מועמדים. מישהו הזכיר את אטורה מסינה אבל באמת מעניין אם יסכים. גם פיני הוזכר ואלמלא פסקואל בפאו, גם הוא היה אמור להיות מועמד רלוונטי בהחלט.