Jump to content

סדר המשחקים שנשארו בליגה האירופית

YallaMaccabi

Recommended Posts

מצב הבית כרגע -

זניט 9

דונדלק 4

מכבי 3

אלקמאר 1

סדר המשחקים -

מכבי - אלקמאר

זניט - דונדלק

------

זניט - מכבי

דונדלק - אלקמאר

------

מכבי - דונדלק

זניט - אלקמאר

----------------------------------

כשאני מסתכל על המשחקים, גם תיקו מול אלקמאר (בהנחה שזניט תנצח את דונדלק בבית) ונצחון על דונדלק יכול להספיק לעלייה.

6/9 לעלייה בטוחה, 4/9 גם יכול להספיק. מקווה לנצחון של זניט במחזור הבא שיבטיח את המקום הראשון, ואז אולי נפגוש הרכב שלישי של זניט ונוכל לגנוב איזה משהו.

במידה ויש שוויון נקודות, איך קובעים מי עולה? הפרש שערים או תוצאות בין השניים?

כרגע לפי דעתי כדי לעלות אנחנו צריכים להאמין שאנחנו ננצח את אלקמאר ודונדלק בבית,אחרת הסיכויים לא כאלה גדולים

לפי דעתי אם ננצח את אלקמאר בבית היא כבר תפרוש מהמירוץ,ואז זה אומר שכנראה דונדלק תנצח אותה בבית שלה

ואם באמת זניט כבר הולכת להוריד הילוך כי היא רואה שהבית הזה בתכלס שלה אז יש מצב שהיא תיתן לדונדלק נקודה בבית,אבל לא בטוח שהיא תיתן לנו

במקרה הזה דונדלק יהיו עם 8,ובשביל לקחת אותה אנחנו צריכים לנצח אותה ואת אלקמאר ואז נהיה עם 9

אנחנו צריכים לעשות את העבודה עם 2 ניצחונות בבית ולהתאבד על תיקו ברוסיה.

חבל שהגענו למצב הזה,תחושת פספוס.בקלות יכולנו להיות עכשיו עם 7 נקודות ולסגור עניין בבית עוד שבועיים.

אנחנו צריכים לעשות את העבודה עם 2 ניצחונות בבית ולהתאבד על תיקו ברוסיה.

חבל שהגענו למצב הזה,תחושת פספוס.בקלות יכולנו להיות עכשיו עם 7 נקודות ולסגור עניין בבית עוד שבועיים.

לא יהיה תיקו ברוסיה, אם מנצחים את אלקמר ודאנדלק בבית אז גם לא צריך שום תיקו ברוסיה.

למה שלא יהיה תיקו ברוסיה? הפסדנו לה בהפרש של שער עם שחקן פחות, אפשר להתאבד על תיקו במיוחד אם היא כבר תבטיח את העלייה וזה לא יעניין לה את המטריושקה,

אבל ברור שצריכים לעשות את העבודה מול דולנדאק ואלקמאר.

למה שלא יהיה תיקו ברוסיה? הפסדנו לה בהפרש של שער עם שחקן פחות, אפשר להתאבד על תיקו במיוחד אם היא כבר תבטיח את העלייה וזה לא יעניין לה את המטריושקה,

מסכים איתך. אם זניט תנצח את דונלדק אז הם יהיו עם 12 נקודות, אין סיבה להתאמץ מולנו( עדיף גם למאמן שלהם באמת לתת לשחקנים לנוח וגם לא להתאמץ יותר מידי). עם משחק לחימה קשה אז אפשרי להוציא תיקו בהחלט שם. כמובן צריכים 6\4 לפחות במשחקי הבית שלנו.

צריך לבדוק מה הלו"ז משחקים של זניט בליגה לפני ואחרי המשחק מול מכבי ובכלליות מה המצב שלהם בטבלה

אין סיבה שהם לא יעלו עם המילואים אם יש להם איזה משחק חוץ קשה כמה ימים אחרי זה (שם משחק חוץ זה גם טיסה ונסיעות)

אם ננצח את אלקמאר, אז אין הבדל בין תיקו להפסד ברוסיה (בשני המקרים נצטרך אותן תוצאות מול דונדלק במחזור האחרון)

אלקאמר היו יותר טובים מדונדלק לפי דעתי, אני לא רואה אותם מפסידים באירלנד.

לנו היה מאוד קשה עם המהירות של דונדלק כי אנחנו איטיים. ועדיין שלטנו מולם, אך בלי מהירות בהתקפה / בעיטות מרחוק לא יכולנו לסכן יותר מדי את השער.

לאלקאמר אין את הבעיה הזאת מולם.

אני לא חושב שיהיה לנו פשוט להוציא 3 נקודות בבית מול דונדלק ולכן עדיף שנגיע להתמודדות מולם כשאנחנו מעליהם.

אני מעריך שניצחון שלנו על אלקאמר, ותיקו בין אלקאמר לדונדלק זה סביר בהחלט. השאלה גם מה תעשה זניט במשחקים שלה מולנו ומולם. אני לא חושב שהם יסיימו עם מלא הנקודות.

יש כל כך הרבה מהפכים בתוך סיבוב אחד שהכל יכול לקרות. כל החישובים האלה הם בגדר ניחוש בלבד. הסיכויים שנעפיל לא רחוקים מהסיכוי שנסיים אחרונים למורך הדוגמא

אלקאמר היו יותר טובים מדונדלק לפי דעתי, אני לא רואה אותם מפסידים באירלנד.

לנו היה מאוד קשה עם המהירות של דונדלק כי אנחנו איטיים. ועדיין שלטנו מולם, אך בלי מהירות בהתקפה / בעיטות מרחוק לא יכולנו לסכן יותר מדי את השער.

לאלקאמר אין את הבעיה הזאת מולם.

אני לא חושב שיהיה לנו פשוט להוציא 3 נקודות בבית מול דונדלק ולכן עדיף שנגיע להתמודדות מולם כשאנחנו מעליהם.

אני מעריך שניצחון שלנו על אלקאמר, ותיקו בין אלקאמר לדונדלק זה סביר בהחלט. השאלה גם מה תעשה זניט במשחקים שלה מולנו ומולם. אני לא חושב שהם יסיימו עם מלא הנקודות.

אם ננצח את אלקמר, הם כבר יהיו בראש של מחוץ לעסק וילכו לטייל בדאנדלק, שהם הראו כבר בכל המשחקים עד עכשיו שהם ממש לא פראיירים. לדעתי לא יהיה מנוס מלנצח את 2 המשחקים האלו כדי לעלות.

בכל תרחיש שאני רואה, 8.12 בנתניה נגד דאנדוק תיקבע העולה השנייה, ואנחנו ממש לא פייבוריטים.

אנחנו בהחלט פייבוריטים, באיזה עולם דאנדוק קבוצה יותר טובה?

אני לא מזלזל בה בכלל ואני חושב שהיא אחלה קבוצה, והיא עוד משחקת בסגנון אנגלי ופיזי שהישראליות תמיד התקשו אותו, אבל בוודאי שאנחנו קבוצה יותר טובה.

הם הרשימו? נו בסדר, גם אנחנו הרשמנו.

הפסדנו לזניט אך ורק בגלל שריקה שערורייתית(מוזמן להסתכל בכל הראיונות של שחקני מכבי מאז המשחק, זה מה ששבר אותם), וניצחנו בהולנד.

אז הפסדנו באירלנד במשחק רע שלנו, קורה ויקרה נגד קבוצות יותר גרועות.

צריך לבדוק מה הלו"ז משחקים של זניט בליגה לפני ואחרי המשחק מול מכבי ובכלליות מה המצב שלהם בטבלה

אין סיבה שהם לא יעלו עם המילואים אם יש להם איזה משחק חוץ קשה כמה ימים אחרי זה (שם משחק חוץ זה גם טיסה ונסיעות)

זניט כרגע מקום שני בליגה עם 22 נקודות, יחד עם ספרטק מוסקבה שגם עם 22 נקודות, ומתחתיהן במקום השלישי צסק"א עם 21.

הלו"ז של זניט בסביבות המשחק מולנו:

20.11 - משחק בית מול קריליה סובטוב (מקום אחרון בליגה)

24.11 - משחק בית מולנו

27.11 - משחק חוץ מול קראסנודר (מקום 6)

30.11 - משחק בית מול אופה (מקום 10)

3.12 - משחק חוץ מול רוסטוב (מקום 5)

8.12 - משחק חוץ מול אלקמאר

ואז פגרה.

זניט כרגע מקום שני בליגה עם 22 נקודות, יחד עם ספרטק מוסקבה שגם עם 22 נקודות, ומתחתיהן במקום השלישי צסק"א עם 21.

הלו"ז של זניט בסביבות המשחק מולנו:

20.11 - משחק בית מול קריליה סובטוב (מקום אחרון בליגה)

24.11 - משחק בית מולנו

27.11 - משחק חוץ מול קראסנודר (מקום 6)

30.11 - משחק בית מול אופה (מקום 10)

3.12 - משחק חוץ מול רוסטוב (מקום 5)

8.12 - משחק חוץ מול אלקמאר

ואז פגרה.

ז"א שיש סיכוי שהם יעלו מולנו עם הרכב חלקי? קראסנודר זו קבוצה יחסית חזקה ביחס אליהם.

ז"א שיש סיכוי שהם יעלו מולנו עם הרכב חלקי? קראסנודר זו קבוצה יחסית חזקה ביחס אליהם.

אם הם ינצחו את האירים במשחק הבא ויבטיחו עלייה אז יש סיכוי טוב.

אני לא מזלזל בה בכלל ואני חושב שהיא אחלה קבוצה, והיא עוד משחקת בסגנון אנגלי ופיזי שהישראליות תמיד התקשו אותו, אבל בוודאי שאנחנו קבוצה יותר טובה.

הפסדנו לזניט אך ורק בגלל שריקה שערורייתית(מוזמן להסתכל בכל הראיונות של שחקני מכבי מאז המשחק, זה מה ששבר אותם), וניצחנו בהולנד.

אני מסכים איתך שעל הנייר אנחנו אמורים להביס אותם. בפועל, הם גרמו לנו להיראות כמו קבוצת תחתית נגדם, והפיזיות שלהם זה היתרון הכי גדול נגד קבוצה ישראלית.

נגד זניט היינו יותר טובים במשך 75 דקות, אבל הרבה יותר נוח לשחק כשאתה מגיע כאנדרדוג מובהק (ובאר שבע מוכיחה את זה השנה בגדול).

בעיה משמעותית נוספת שיש לנו בלהשיג 6/6 בבית זה שאין לנו בית. בבלומפילד זה היה נשמע לי הרבה יותר ריאלי.

כבר ראינו שמכבי של השנים האחרונות מסוגלת להתעלות ברגע האמת, בניגוד למסורת הישראלית, ולכן אני מאמין שכן נצליח להוציא את התוצאה הרצויה נגד דאנדוק ולעלות. בשביל הניקוד הקבוצתי והיוקרה, נקווה שנוציא משהו גם ברוסיה.

השחקנים נשברו בגלל שריקה של שופט כאשר הם מובילים? חמור מאוד לדעתי!

ואגב, אני ראיתי גם סוג של שבירה בשיוויון מול אלקאמר, אם לא הכניסה של איגבור שישר נכנס עם פיזיות ומלחמה, אני לא בטוח איך המשחק הזה נגמר. מה התירוץ שם?

השחקנים נשברו בגלל שריקה של שופט כאשר הם מובילים? חמור מאוד לדעתי!

ואגב, אני ראיתי גם סוג של שבירה בשיוויון מול אלקאמר, אם לא הכניסה של איגבור שישר נכנס עם פיזיות ומלחמה, אני לא בטוח איך המשחק הזה נגמר. מה התירוץ שם?

שריקה של שופט, אדום וצמצום 2 שערים תוך כמה דקות.

לא מאשים אף שחקן שזה שבר אותו

הרוסים ינצחו בבית את דונדלק במחזור הקרוב כדי לסגור את המקום הראשון אחרי 4 משחקים ולהשאיר לעצמם 2 משחקי ג'ארבג'.
אנחנו חייבים לנצח את אלקאמר ודונדלק בבית ואז נהיה עם 9 נק' (= מקום 2) מבלי קשר למה שנעשה בזניט.