Jump to content

Amsterdam 2016 - מולטימדיה מאלקמאר, אמסטרדם

Sawyerdroid

Recommended Posts

אולי די כבר להיות יצור? לא רק שלא הגבתי לך פוליטיקה - אני גם לא אגיב. לך תפתח נושא פוליטיקה ותקשקש את עצמך לדעת ותצרף אליך את מי שתרצה. תתייג שם את כל החברים שלך, הדמיוניים והאמיתיים - ותתווכחו ותתפלפלו עד אור הבוקר על מה שבא לכם. אם תרצה, גם מחר הנושא שלכם יהיה פתוח ותמשיכו לאכול אחד לשני את הראש, תוסיף גם מלח אם בא לך.

זה מצד שני - נושא מולטימדיה. אז שחרר.

אם היה אכפת לך מהנושא היית פונה למי שהתחיל עם נושא הדגל, אבל באמת מפריע לך שיש מישהו שהוא גם אוהד מכבי וגם ימני וה' ישמור גם שומר שבת שמפריע לך לראות נושא מולטימדיה ועל הדרך תגובות כמו "פה זה לא ביטר" וכדומה..

התרגלתם לשמוע את עצמכם וכשמישהו מביא קול טיפה שונה שהוא הקול הדומיננטי ביציע זה מזכיר לך ולחבריך פה כמה אתם מיעוט לא יוצלח שאין לו ולא תיהי'ה שום השפעה מחוץ לעולם הוירטואלי.

וזה כאמור מאוד מציק לך,אני הוא רק הטריגר שמאפשר לך להוציא את זה החוצה.

ו"יצור" תקרא לחברים שלך יטמבל (דבר לעניין)

איך אתה מעז להגיד "דבר לעניין" כשאתה מדמיין שהגבתי לך בנושא על השטויות שאתם מתקשקשים עליהם? כתבתי בהודעה היחידה לפני שנעלמת לנו ל-24 שעות של שקט "תמצאו חדר לאוננות הפוליטית שלכם, שחררו מהנושא" - ואתה המשכת בכל הכח. אז כן, אני אכתוב לך כי אתה זה שמתווכח פה עם כל העולם. לפתוח לך נושא פוליטיקה כדי שתוכל לדבר שם או שאתה על הפרנציפ מציק ובאמת לא מצליח להבין עברית פשוטה?

"

איך אתה מעז להגיד "דבר לעניין" כשאתה מדמיין שהגבתי לך בנושא על השטויות שאתם מתקשקשים עליהם? כתבתי בהודעה היחידה לפני שנעלמת לנו ל-24 שעות של שקט "תמצאו חדר לאוננות הפוליטית שלכם, שחררו מהנושא" - ואתה המשכת בכל הכח. אז כן, אני אכתוב לך כי אתה זה שמתווכח פה עם כל העולם. לפתוח לך נושא פוליטיקה כדי שתוכל לדבר שם או שאתה על הפרנציפ מציק ובאמת לא מצליח להבין עברית פשוטה?

"

שוב, אם היה אכפת לך מטהרת הנושא היית פונה לזה שהתחיל לדבר על הדגל, עובדה שזה לא קרה

אם כבר אתה מתקן אנשים, אולי גם תסכים לסייע: אני מכניס את קוד ההטבעה במקום הנכון, ולמרות זאת לא מצליח להציג את הסרטונים. יכול לסייע?

אגב, לגבי האיות, לעתים המאיית האוטומאטי נכנס לפעולה, ולעתים אנשים כותבים קצת בחופזה, , סבלנות עם זה.

זה נקרא הטמעה, לא הטבעה. לקח לי זמן להבין.

בכל מקרה, פשוט תעתיק ותדביק את הכתובת של הסרטון ביוטיוב. המערכת בפורום תעשה בשבילך את העבודה.