Jump to content

Amsterdam 2016 - מולטימדיה מאלקמאר, אמסטרדם

Sawyerdroid

Recommended Posts

השם ישמור גם שמעתי שהאריס מזהם אחות של יהודי גאה

יש לציין שהאריס גם מוסלמי.. מעניין מתי יגיע צוות החילוץ לבית של האריס

ראיתם את הפרק החדש של blidspot?!?!? היה פסיכי....

וראיתם כמה עולה קג עגבניות בשופרסל?!?

ואחיין שלי נפל מהאופניים אתמול...

חלאס כבר להטריל את הנושא שכולם נכנסים אליו כדי לראות עם יש סרטונים חדשים מהתצוגה אתמול...

תנהלו את הדיון שלכם במקום אחר.....

אנשים שמצלמים לעולם לא יבינו שאסור להם לשיר בזמן הסרטון כמו שאוהדי מכבי לעולם לא יבינו שצריך להרים תבלונים רק שהשחקנים עולים למגרש

או שפשוט לא יצלמו ויהנו מהרגע :nono2:

אני הסברתי בצורה מאוד עניינית למה אתה ודומיך צבועים, וגם אתה יודע שאתה מעדיף שהבת /אחות שלך לא תלך עם ערבי ולכן כתבתי שאתה בנוסף לכל שקרן, עכשיו יותר טוב?

חביבי, שחרר מהבת/אחות המאוד לא היפותטיות שלי בבקשה,ואל תחליט עבורי מה אני מעדיף בשבילן. דביל.

יש לי איזה וידאו או שתיים, שאגיע לארץ אעלה לנושא

שניים

כשאגיע

סליחה שזה יצא דווקא על פוסט שלך, אבל רמת העברית בפורום הזה כבר מתחילה להזכיר טוקבקים בוואן של אוהדי סכנין.

לפחות לא אמרת "יעלה"

שניים

כשאגיע

סליחה שזה יצא דווקא על פוסט שלך, אבל רמת העברית בפורום הזה כבר מתחילה להזכיר טוקבקים בוואן של אוהדי סכנין.

לפחות לא אמרת "יעלה"

אם כבר אתה מתקן אנשים, אולי גם תסכים לסייע: אני מכניס את קוד ההטבעה במקום הנכון, ולמרות זאת לא מצליח להציג את הסרטונים. יכול לסייע?

אגב, לגבי האיות, לעתים המאיית האוטומאטי נכנס לפעולה, ולעתים אנשים כותבים קצת בחופזה, , סבלנות עם זה.

יושב מול המסך, עושה "אוווווווווווווווווווווווו" ובשניה שהשבת נכנסת ושוימר מפסיק להגיב עובר ל-"אולההההה" ולעוד עוד עוד.

שבוע טוב, כמו שאמרתי כבר, אתה וחבריך מאוד אוהבים לשמוע ולראות רק את עצמכם.

קצת קולות אחרים מציקים לכם .

המזל הגדול שביציע אתם כלום ושום דבר, הגישה השמאלנית המתיפיפת שלכם תשאר אך ורק כאן על גבי המסך בזמן שהדגל ההוא ימשיך להתנוסס על אפכם ועל חמתכם.

אין ספק שבשבת הפורום ישאר הרבה יותר נקי ולא יהי'ה מי שיחשוב אחרת, בדיוק כמו שאתם אוהבים.

אין לך מושג כמה זה עצוב שאתה כיהודי שמח שאין מי שיגיב לך פה כי הוא שומר שבת ואתה לא.. אני לא יודע מאיפה להתחיל להסביר ואני מוותר מראש.

אולי די כבר להיות יצור? לא רק שלא הגבתי לך פוליטיקה - אני גם לא אגיב. לך תפתח נושא פוליטיקה ותקשקש את עצמך לדעת ותצרף אליך את מי שתרצה. תתייג שם את כל החברים שלך, הדמיוניים והאמיתיים - ותתווכחו ותתפלפלו עד אור הבוקר על מה שבא לכם. אם תרצה, גם מחר הנושא שלכם יהיה פתוח ותמשיכו לאכול אחד לשני את הראש, תוסיף גם מלח אם בא לך.

זה מצד שני - נושא מולטימדיה. אז שחרר.

חחח אתם צמאים לריבים, כל מי שאומר דיי עם זה כשאין שום דיון על נושא ההתבוללות הוא פשוט מחפש את הריב, רוצה להדליק אותו מחדש.

דיי עם זה, עבר, אין יותר דיון.

אין עוד סרטונים מהיציע שלנו?