Jump to content

מכבי בליגה הישראלית | עונת 2016/17

BODIROGA10

Recommended Posts

מה שקרה ב-1.8 שניות האחרונות של המחצית זה בית ספר לנאיביות - פאול של ווימס על הזורק כשיש עבירה לתת, הוצאת כדור החוצה ובמקום זה מקבלים סל ועבירה של יבזורי.
במקום 12 הפרש נהיה 7. מקווה שזה לא יעלה לנו ביוקר במחצית השניה.

למי שלא יכול לראות תמשחק - איך ההגנה בנתיים?

לא מספיק טובה, בהתחשב בזה שחולון קבוצה התקפה לא מדהימה ומשחקת בלי הקלעי המוביל שלה (דילייני).

האמת? עם שיטת הפיינל-פור המשחקים האלו מקבלים פשוט תחושה של גארבג' טיים ארוך.

חשוב מאוד שמכבי תחזיר את ההרתעה בליגה הישראלית, זה יתן לנו הרבה מאוד שקט וביטחון גם בארץ וגם באירופה, מכבי צריכה לייצר רצף ניצחונות משמעותי בשביל לאותת לליגה שהיא חזרה, הדרך לא כ"כ רלוונטית.

חוץ מזה, שוב שיחקנו עם סיילי רכז, זה שוב עבד טוב. סיילי הוכיח את עצמו בנקודות (18), ניהול משחק, הגנה וקבלת החלטות, מעניין מאוד לאן העונה תתפתח בעמדה מס' 1.

* נגס באופן משמעותי בדקות של מקל(10?)

היום דרבי חברים, טירוף.

מישהו הולך?

המשחק כשלעצמו בעייתי מאוד, בלי סילי ובכושר הנוכחי של הגארדים שלנו (להוציא את אנדרו)

גם סילבן שחקן שיחסר לנו מאוד.

לצערי המשחק הזה חסר חשיבות לקראת בארסה בהיכל בעוד יומיים אבל נקווה לטוב.

וכן, אני שם.

המשחק כשלעצמו בעייתי מאוד, בלי סילי ובכושר הנוכחי של הגארדים שלנו (להוציא את אנדרו)

גם סילבן שחקן שיחסר לנו מאוד.

לצערי המשחק הזה חסר חשיבות לקראת בארסה בהיכל בעוד יומיים אבל נקווה לטוב.

וכן, אני שם.

דרבי זה אף פעם לא משחק חסר חשיבות, עם כל הכבוד..אני לא אתבאס על הפסדים בליגנ הסדירה פה ושם כי זה די על הזין שלי בייחוד בשיטה הנוכחית, אבל נגד הפועל? לא פחות מניצחון

אני איתך, השאלה היא איך רמי יחלק את הדקות לקראת רביעי והאם יתאבדו על המשחק במקרה הצורך (נקווה שלא)

לעלות עם הנוער, המשחק ברביעי הרבה יותר חשוב

אני לא מבין את הנטייה להמעיט בחשיבות של הדרבי.

נכון שמבחינת הליגה אין לזה שום חשיבות, אבל עדיין חשוב מאוד להביס את חבורת הטינופות האלה.

חשוב לכבוד של המועדון, להשבת הביטחון וההרתעה וגם כי אני פשוט לא יכול לראות אותם שמחים.

איכשהו כל פעם אנחנו נותנים להם את התענוג הזה של לנצח אותנו לפחות פעם בשנה, פשוט אסור שזה יקרה הפעם.

דרבי כדורסל שהפועל מארחת זה אחד המשחקים שאני על הדופק הכי גבוהה. במשחקים האלה כל הטינופת של המועדון שלהם יוצאת החוצה והם פשוט חוצים כל גבול אפשרי.

אני מזדעזע מהתגובות שלכם, זה דרבי מה אתם מדברים על ברצלונה ברביעי ? גם ככה לא נקח את היורוליג. אנחנו חייבים לנצח את הזבלים האלה וחייבים לזכות העונה באליפות, כן כן אליפות חייבים אבל חייבים לזכות באליפות !! גישה של לוזרים ואיך אתה מדברים ככה כאן ? הגזמתם.

החסרונות של לנדסברג ואלכסנדר הישראלים יהיו משמעותיים מאוד (80 דקות יחולקו בין מקל, אוחיון ופניני) אבל לא פחות מזה לטובתנו לימונד ישחק פצוע.

הפועל קבוצה חמודה השנה אבל עם סגל באורך ציפורן באצבע הקטנה. לרוץ כמה שיותר, לשחק פוזשנים קצרים ולכפות סקור גבוה והם יפלו מהרגליים. אם ניקלע לסגנון המשחק שלהם יהיה לנו קשה.

שם כמובן (מישהו חוזר לאזור ירושלים בלילה במקרה?)

אני מזדעזע מהתגובות שלכם, זה דרבי מה אתם מדברים על ברצלונה ברביעי ? גם ככה לא נקח את היורוליג. אנחנו חייבים לנצח את הזבלים האלה וחייבים לזכות העונה באליפות, כן כן אליפות חייבים אבל חייבים לזכות באליפות !! גישה של לוזרים ואיך אתה מדברים ככה כאן ? הגזמתם.

אבל אני לא רואה שום קשר בין ניצחון בדרבי לבין לקחת אליפות, זה נטו משחק על כבוד.

לעומת זאת יש באמת משמעות למשחק נגד ברצלונה, גם אם לא נקח את היורוליג.

לא שאני בא להמעיט בחשיבות הדרבי, אבל אם הייתי צריך לבחור משחק אחד לנצח ואחד להפסיד בלי לחשוב פעמים הייתי מעדיף לנצח בברצלונה.

אבל אני לא רואה שום קשר בין ניצחון בדרבי לבין לקחת אליפות, זה נטו משחק על כבוד.

לעומת זאת יש באמת משמעות למשחק נגד ברצלונה, גם אם לא נקח את היורוליג.

לא שאני בא להמעיט בחשיבות הדרבי, אבל אם הייתי צריך לבחור משחק אחד לנצח ואחד להפסיד בלי לחשוב פעמים הייתי מעדיף לנצח בברצלונה.

אתה צודק, ואולי זה "נטו משחק על כבוד", אבל תסכים איתי שמכבי איבדה יותר מדי כבוד בשנים האחרונות, וצריך לתקן את זה.