Jump to content

מכבי בליגה הישראלית | עונת 2016/17

BODIROGA10

Recommended Posts

קרה לטובים ביותר

אגב זה דבר לא בלתי שכיח בכדורסל. אותו קובלסקי עבד במקביל למכבי גם בנבחרת. אדלשטיין מאמן את מכבי והנבחרת וגם צביקה שרף עשה את זה אם זכרוני לא מטעה אותי.

גם רלף

מביך אותי שטויות כמו החלפת מזוזות כפתרון קסם

דסקל כתב על זה היום:

מכבי תל אביב כדורסל סובלת מפציעות של שחקנים. זו לא עונה ראשונה שזה קורה. אז מה עושים? היום יצאה הודעה מטעם הרב יעקב גלויברמן שהוא חיפש מזוזות לא תקינות ואז מצא כאלו והחליף אותן. כמובן. זה יפתור את הבעיות. זה פתר את הבעיות של בית"ר עזרא כמדומני.

אני גם זוכר שהוא החליף בשנה שעברה, אבל זה כבר לא באמת משנה.

אז הנה משהו שהם צריכים לחשוב עליו ביום כיפור. לקבוצה עם תקציב של 110-115 מיליון שקל, צריך להיות יותר ממאמן כושר אחד בפול טיים, שגם הוא לא מהכי מנוסים בשטח.

צריך מאמן אתלטיקה, ומאמן שבכל קבוצת כדורסל מקצועית מתארים כ"Conditioning Coach", שבונה את העומס והמאמצים בצורה אינדיבדואלית לכל שחקן. יש גם מאמני כוח (למה יש שחקנים במכבי בלי שרירים שנראים לעין?!) ובכלל, הצוות הרפואי צריך להיות טיפה יותר מלא מכמה פיזיותרפיסטים.

לא שאני מצפה משהו מקבוצה מקצוענית שרק לפני חצי שנה החלה לעבוד עם תזונאי, אבל בכל זאת - אולי שווה טיפה טיפה טיפה להשקיע בבריאות ובטיפוח הנכסים האלה שמקבלים 1 מיליון עד 5 מיליון שקל בשנה.

קובלסקי מאמן כושר גם במכבי עף אגב.

יש לציין שקללת הפציעות התחילה בעונה האחרונה שלו במכבי.

מסכים איתכם שצריך להביא מאמן כושר רציני מחו"ל (אפילו ארה"ב)

מחר 21:00 בהיכל: מכבי מארחת את אילת. סוני ווימס חוזר לסגל.

הזדמנות לראשונה העונה לראות במשחק הבית את שיתוף-הפעולה גאודלוק&ווימס, כאשר יבזורי, סמית' וסילי ינוחו.

אם מישהו יצליח להסביר לי על מה נתנו את העבירה השנייה של צירבס, אני אודה מקרב לב.

לא היה שם כלום.

בגלל שהוא גדול שורקים (כמו שהיה אצל סופו)

ניצחון יפה אבל אין בשורה מיוחדת. גאודלוק רמה מעל, ווימס עוד צריך זמן. אולי מקל סוף סוף מתחיל להראות ניצוצות.
צירבס כמו בכדוריד צריך חילופי הגנה - התקפה, כשגם בהתקפה היכולת שלו יורדת ממשחק למשחק. בורג כ״כ משמעותי מקווה שיהיה שינוי אצלו.

יש קבוצה טובה

עם מילר בריא + 2 זרים אחרים במקום סיילי הבינוני וראד החלש היתה לנו קבוצה מפלצת שיכולה לזכות או לפחות

ללכת עד הסוף ביורוליג

מצטער אבל עם סיילי וראד אני לא רואה את זה קורה

נקווה שמילר יחזור מהר ויבינו את הטעות עם ראד ויביאו במקומו עוד מוביל כדור ליד גואודלוק

משחק התקפה טוב, צריכים לחדד עוד טיפה מהלכים ותרגילים.

בנוסף לגאודלוק המעולה, פניני בכושר טוב. צריכים יותר חדירות לסל ממקל ואחיון שבאים מעמדה1, השניים חייבים להוות יותר איום ולמשוך עבירות.

אפשר לחשוב זה משהו שלא היה ידוע, הוא לא מראה פה דברים שהוא לא עשה בקבוצות קודמות שלו.

אסיסטים הוא מוסר יותר ומחפש יותר את החברים (ראיתי איפה שהוא שהכמות הכי גדולה של אסיסטים שלו היה כשהוא היה בפנר וזה היה 5 ואצלנו הוא מסר 5 במילנו ועוד 4 אתמול וגם רואים שהוא מחפש את המסירה)

איזה שחקן גאדלוק.. פשוט מכונה השחקן הזה כמה הוא משנה אותנו. לדעתי נגד ריאל בחמישי זה יהיה סיפור אחר כמובן.

מה יהיה עם ההגנה של צירבס ? כל כך רך השחקן הזה וגם ההחטאות של יוגב אוחיון. האמת ? מתחיל להימאס כבר מהשחקן ההישראלי הזה שלא מקבל את הקרדיט, כל כך חלש באמת.

חייב להבין מה הסיפור עם מילר.

אין סיכוי שזאת פציעה רגילה של קריעת הרצועה הצולבת. אולי זה קרע חלקי, או שפציעה אחרת או שאלוהים יודע מה.

משהו שם ממש לא מסתדר, יש הרבה פרטים שלא אומרים לנו או שמה שאמרו לנו שגוי.

חייב להבין מה הסיפור עם מילר.

אין סיכוי שזאת פציעה רגילה של קריעת הרצועה הצולבת. אולי זה קרע חלקי, או שפציעה אחרת או שאלוהים יודע מה.

משהו שם ממש לא מסתדר, יש הרבה פרטים שלא אומרים לנו או שמה שאמרו לנו שגוי.

אין מצב לחזור ככ מהר מפציעה כזו