Jump to content

מכבי בליגה הישראלית | עונת 2016/17

BODIROGA10

Recommended Posts

2 התקפות אחרונות של נהריה פשוט בושה

איך כשיש לך 5 שנ' כדור מהחצי לא מנסים ללכת פנימה עם אופציה להוציא פאול? איך קיצ'ן על 2 נקודותיו לוקח את השלשה המפגרת הזו? איפה הופסון?

בארנה ירושלים כבר תתן להם בראש. חבל

אגב, אם ננטרל את הקטע המנטלי יש דווקא סיכוי לאופטימיות.

מתחילת העונה נהריה מקום לפני אחרון העונה במשחקי הבית ומקום ראשון במשחקי החוץ...

הייתם רוצים לראות את ג'רלס במכבי?

חלילה, מחרב משחקים סדרתי. יכולות אישיות מרהיבות ותו לא. לא בנוי לקבוצה גדולה לטעמי.

לא.
ירושלים של השנה מזכירים לי את מכבי של פארגו. ברגעים המכריעים אין באמת משהו מתוכנן, כולם מרווחים לג'רלס לאחד על אחד ומה שיהיה יהיה.
קינסי לא רע מחצי מרחק וטוב מאוד בהגנה, דייסון יוצא מן הכלל במגרש הפתוח אבל שניהם גם לא מספיקים למכבי לדעתי. היחידים משם שאולי כדאי לחשוב עליהם זה טימור והאוול.

אם יש לי אפשרות להחזיר את בלאט אני בועט את שיבק מכל המדרגות.

זה לא שהוא איזה סמל פה, כולה עבר פלייאוף נגד בני הרצליה כנסו לפרופורציות

מאמן סבבה, נראים איתו מצוין, לא מתקרב לקרסוליים של בלאט או מאמנים אחרים באירופה

אם יש לי אפשרות להחזיר את בלאט אני בועט את שיבק מכל המדרגות.

זה לא שהוא איזה סמל פה, כולה עבר פלייאוף נגד בני הרצליה כנסו לפרופורציות

מאמן סבבה, נראים איתו מצוין, לא מתקרב לקרסוליים של בלאט או מאמנים אחרים באירופה

שטויות. להביא אליפות עם הסגל הנוכחי ואחרי כדור השלג שהלך פה עם כל ההפסדים, אחרי רכבת מטורפת של מאמנים וכו׳ וכו׳ זה לא פחות מנס מקצועי. אם הוא מביא אליפות הוא חייב להישאר.

שטויות. להביא אליפות עם הסגל הנוכחי ואחרי כדור השלג שהלך פה עם כל ההפסדים, אחרי רכבת מטורפת של מאמנים וכו׳ וכו׳ זה לא פחות מנס מקצועי. אם הוא מביא אליפות הוא חייב להישאר.

"שטויות".

עם הסגל הנוכחי אתה עדיין הקבוצה הכי טובה בארץ(אולי למעט ירושלים), ובפער גדול.

לא נס מקצועי ולא נעליים, איזה הגזמות הולכות פה

אני לא אומר שהוא לא עשה שינוי, כי הוא עושה וסיכוי גבוה שעם בגאצקיס היינו יושבים בבית בפיינל פור, אבל לראות אותו על הקווים שנה הבא ביורוליג? חחחחחח לא תודה.

הוא אולי גורם למכבי להראות מה שהיא יודעת, אבל בלאט גורם למכבי להראות גם את מה שהיא לא יודעת

שההנהלה המביכה הזו תפצה אותו כהוגן על זה שהוא עובד אצלנו כתרומה, ונתראה במשחק מול הפועל אילת.

"שטויות".

עם הסגל הנוכחי אתה עדיין הקבוצה הכי טובה בארץ(אולי למעט ירושלים), ובפער גדול.

אני לא אומר שהוא לא עשה שינוי, כי הוא עושה וסיכוי גבוה שעם בגאצקיס היינו יושבים בבית בפיינל פור, אבל לראות אותו על הקווים שנה הבא ביורוליג? חחחחחח לא תודה.

הוא אולי גורם למכבי להראות מה שהיא יודעת, אבל בלאט גורם למכבי להראות גם את מה שהיא לא יודעת

שההנהלה המביכה הזו תפצה אותו כהוגן על זה שהוא עובד אצלנו כתרומה, ונתראה במשחק מול הפועל אילת.

המיינד סטייט שלך הוא בדיוק המיינד סטייט שהוביל לכל כך הרבה חילופי מאמנים. איך הסגל הכי טוב אם בסיבוב השלישי אכלת 8 הפסדים מתוך 11 משחקים מתוכם הפסדת חמש ברצף. איך? תסביר לי? סיימת במקום הרביעי. בחיים מכבי לא סיימה במקום כל כך נמוך. הכי נמוך שלך זה שלישי. צא מהסרט, אתה לא הכי טוב בארץ. לא מגיע לך אליפות בחיים על העונה הזאת. בחיים. ועצם זה שאתה מציג את הסגל של ירושלים כסגל הכי טוב אחרי מכבי רק מראה כמה אתה מסתמך על שמות ולא על מה שקורה בפועל (ראבק, הם מצליחים להראות לאחרונה אפילו גרוע מאיתנו)

אז עכשיו תבוא ותגיד, הנה ניצחנו ועשינו סוויפ יפה בפלייאוף על בני הרצליה, וזאת בדיוק הנקודה. למרות שבני הרצליה הם לא בדיוק מדד, מכבי של שיבק הצליחה להראות כמו מה שזו של בגאצקיס ודומיו לא הצליחה- כקבוצה. אי אפשר לתת כל כך קצת כבוד למאמנים ואז לצפות שהשחקנים יכבדו אותם על המגרש. תן למישהו (שיבק לצורך העניין) שמצליח להכניס איזושהי אופטימיות בשחקנים לרוץ. חלאס עם כל שינויי המאמנים, בדגש על דיויד שצריך לשלם לו סכומי עתק כדי שיגיע. לא רוצה לחשוב מה יקרה אם דייויד יכשל.

המיינד סטייט שלך הוא בדיוק המיינד סטייט שהוביל לכל כך הרבה חילופי מאמנים. איך הסגל הכי טוב אם בסיבוב השלישי אכלת 8 הפסדים מתוך 11 משחקים מתוכם הפסדת חמש ברצף. איך? תסביר לי?

אז עכשיו תבוא ותגיד, הנה ניצחנו ועשינו סוויפ יפה בפלייאוף על בני הרצליה, וזאת בדיוק הנקודה. למרות שבני הרצליה הם לא בדיוק מדד, מכבי של שיבק הצליחה להראות כמו מה שזו של בגאצקיס ודומיו לא הצליחה- כקבוצה.

מזתומרת "גרם" לכל חילופי המאמנים? המאמנים האלה לא פה בצדק, זה לא שזה נחת מהשמיים.

אתה שם לב שאנחנו אומרים בדיוק אותו דבר, רק לא מסכימים על העונה?

שיבק ע ש ה שינוי, אין שום ספק בכך ועל זה נתונה לי כל ההערכה אליו.

רק לדעתי אין שום סיכוי שהוא יוכל להתמודד ביורוליג בצורה מכובדת, או לפחות להתמודד ביורוליג ברמה שבלאט היה מתמודד

עריכה: חחח זה עובדה, אין פה שאלה בכלל.

למעט הפועל ירושלים אתה הקבוצה הכי טובה בארץ.

מי סיימה ראשונה? אילת? היא הכי טובה בארץ? הצחקת אותי.

האליפות לא מגיעה למכבי בחיים, וזה עדיין לא סותר שיחד עם ירושלים יש לנו את הסגל הכי טוב

מזתומרת "גרם" לכל חילופי המאמנים? המאמנים האלה לא פה בצדק, זה לא שזה נחת מהשמיים.

אתה שם לב שאנחנו אומרים בדיוק אותו דבר, רק לא מסכימים על העונה?

שיבק ע ש ה שינוי, אין שום ספק בכך ועל זה נתונה לי כל ההערכה אליו.

רק לדעתי אין שום סיכוי שהוא יוכל להתמודד ביורוליג בצורה מכובדת, או לפחות להתמודד ביורוליג ברמה שבלאט היה מתמודד

אחלה, אם דעתך היא על היורוליג בלבד אנחנו די מסכימים. אני מוכן לקבל את שכר הלימוד שלו (אם אפשר לקרוא לזה ככה) ביורוליג אם ישאר ויתחיל להריץ משהו שדומה ליציבות.

זה לא נס מקצועי, עם כל הכבוד.

בשורה התחתונה, למרות סיום עונה סדירה ביזיוני, סיימת במקום הרביעי, כשבינתיים 2 המדורגות ראשונות כבר הלכו הביתה, ואולי אחרי הערב גם השלישית תראה את הפיינל פור מהבית. גם עם הסגל הבעייתי הקיים, מכבי צריכה להתמודד על הצלחת וזה בוודאי לא נחשב לנס אם נניף אותה בסוף. הלו, אנחנו מכבי אחרי הכל.

שיבק (אם ייקח אליפות) ראוי לכל המחמאות, אבל בעונה שבה יש אפשרות להחזיר את אחד המאמנים הטובים באירופה או אפילו מאמן בכיר אחר ביורוליג (עושה רושם שישחקו כיסאות מוזיקליים העונה בכל הנוגע למאמני יורוליג) - זה no brainer בעיניי. אני דווקא רואה בהישארות של שיבק בתור המשך ישיר למדיניות המקצועית של השנים האחרונות - מאמן בינוני שלא הוכיח את עצמו באירופה שינהל סגל שחקנים שמצופה ממנו לפחות על הנייר להגיע כמה שיותר רחוק.