Jump to content

מכבי בליגה הישראלית | עונת 2016/17

BODIROGA10

Recommended Posts

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.274.235850.html

ווימס סירב לעבור בדיקת סמים ולא הופיע לאימון

רעידת אדמה במכבי ת"א: הכוכב התבקש לעבור בדיקה שגרתית לאיתור חמורים אסורים מטעם פיב"א, אך סירב. גל מקל ו-ויקטור ראד נבחרו אף הם והסכימו להיבדק. לשחקני הקבוצה נאמר שווימס לא הגיע לאימון בגלל סירובו.

עתידו של הפורוורד במועדון לא ברור

606047.jpg

רועי גלדסטון 29.01.17 - 23:59

מעולה, הביתה.

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.274.235850.html

ווימס סירב לעבור בדיקת סמים ולא הופיע לאימון

רעידת אדמה במכבי ת"א: הכוכב התבקש לעבור בדיקה שגרתית לאיתור חמורים אסורים מטעם פיב"א, אך סירב. גל מקל ו-ויקטור ראד נבחרו אף הם והסכימו להיבדק. לשחקני הקבוצה נאמר שווימס לא הגיע לאימון בגלל סירובו.

עתידו של הפורוורד במועדון לא ברור

606047.jpg

רועי גלדסטון 29.01.17 - 23:59

עכשיו הכל מתחבר לי. בתחילת העונה הוא לא אמר שהוא רוצה להיות ה"לברון" של מכבי, הוא אמר שהוא רוצה להיות הברון (סמים) של מכבי.

הדבר הכי שכונה שהיה פה

אין איזה בדיקה שאפשר לעשות למנהלים כמו וויציץ' כדאי להעיף אותו מכאן? האיש מורח על המועדון צבע של קקה ואף אחד לא מדבר וכולם שותקים חוץ מהפה שלו

יאללה עוף כבר עוף

בבוקר ספורט רומזים שמכבי הזמינה את הבדיקה לראש וסוני כדי שהחוזה שלהם יבוטל ללא פיצוים

גם אם כן (ואני בספק אם זה נכון), אז מה? אם השחקן נקי אז זה לא אמור להפריע לו.

שמעו, אומנם גם אני בעד שווימס לא יהיה פה, אבל הקטע שמכבי עשתה לו ממש מגעיל אותי. הרי ברור שהבדיקה לא נעשתה בתמימות.

עשיתם איתו טעות? שאו בתוצאות. גם אם הן יקרות. אל תעשו פה משחקים של גן חובה.

אולי בטווח הקרוב זה יעזור והם לא יצטרכו לשלם לו את המשכורת, אבל בטווח הרחוק זה דברים שמשחירים את השם של המועדון.

דווקא אחרי הציטוטים של ווימס הוא יוצא יותר חרטטן ומעשן

היה צריך להגיע לשדה כי חיכה לו הילד שלו בן ה-3 מאשה ליטאית?

וואלה, הילד בן ה-3 טס לכאן לבד עם ציוד ובידוק וכו'?

איזה בבל"ת. מלוכלך או לא מלוכלך, עישנת שילמת.

אפשר לחשוב כמה דרישות כבר יש מספורטאי כאן, ואו לא לעשן נשבר הלב

דווקא אחרי הציטוטים של ווימס הוא יוצא יותר חרטטן ומעשן

היה צריך להגיע לשדה כי חיכה לו הילד שלו בן ה-3 מאשה ליטאית?

וואלה, הילד בן ה-3 טס לכאן לבד עם ציוד ובידוק וכו'?

איזה בבל"ת. מלוכלך או לא מלוכלך, עישנת שילמת.

אפשר לחשוב כמה דרישות כבר יש מספורטאי כאן, ואו לא לעשן נשבר הלב

מסכים לגמרי.

אני גם לא מבין למה אוהדים שלנו, על אוטומט מאמינים לגירסה ההזויה של ווימס שעשו לו בדקית סמים כדי לשחרר אותו, מה הקשר בכלל? גם גל מקל נבדק, עבר בהצלחה ונגמר הסיפור. אז גם את גל מקל חיפשו להעיף? או שהוא עד כדי כך אכול קונספירציות שהוא טוען שזה כדי "להכשיר" את הבדיקה של עצמו?

ולמה הוא לא מגיב לגופו של עניין? התבקשת לעבור בדיקת סמים בתור ספורטאי פעיל - זה ליגיטימי, גם אם אתה טוען (ואין לך שום הוכחה לכך מלבד כתבים שונאי מכבי שלא ויתרו על הזדמנות להציג את ה"שטן הצהוב" שידיו בכל ומשחד בכירים כדי שיתזמנו בדיקת סמים... נו באמת) שעשו לך בכוונה, למה סירבת לעבור את הבדיקה? אם אתה נקי, תעשה אותה, תשתיק אותם ואז תלכלך עליהם בתקשורת שמחפשים אותך לדעתך. אבל ברגע שלא עברת את הבדיקה, משמע שהיה לך מה להסתיר וע"פ החוק דינך כמי שעבר את הבדיקה ונמצאו שרידי סם בדמו.

**בלי קשר שאם מדובר במריחואנה אני לא מבין מה הביג דיל זה הרי לא סם משפר ביצועים ולמה זה צריך להפריע למישהו שספורטאי מעשן משהו שלא קשור לביצועים שלו על המגרש? אבל מה לעשות שהחוק יבש והוא עבר עליו ועכשיו ישלם את המחיר**

מסכים לגמרי.

אני גם לא מבין למה אוהדים שלנו, על אוטומט מאמינים לגירסה ההזויה של ווימס שעשו לו בדקית סמים כדי לשחרר אותו, מה הקשר בכלל? גם גל מקל נבדק, עבר בהצלחה ונגמר הסיפור. אז גם את גל מקל חיפשו להעיף? או שהוא עד כדי כך אכול קונספירציות שהוא טוען שזה כדי "להכשיר" את הבדיקה של עצמו?

ולמה הוא לא מגיב לגופו של עניין? התבקשת לעבור בדיקת סמים בתור ספורטאי פעיל - זה ליגיטימי, גם אם אתה טוען (ואין לך שום הוכחה לכך מלבד כתבים שונאי מכבי שלא ויתרו על הזדמנות להציג את ה"שטן הצהוב" שידיו בכל ומשחד בכירים כדי שיתזמנו בדיקת סמים... נו באמת) שעשו לך בכוונה, למה סירבת לעבור את הבדיקה? אם אתה נקי, תעשה אותה, תשתיק אותם ואז תלכלך עליהם בתקשורת שמחפשים אותך לדעתך. אבל ברגע שלא עברת את הבדיקה, משמע שהיה לך מה להסתיר וע"פ החוק דינך כמי שעבר את הבדיקה ונמצאו שרידי שם בדמו.

לי אין מושג מי צודק ומי אמין וגם אין לי דרך לדעת את זה. בכל זאת, זה לא נשמע מופרך שמכבי הזמינה את הבדיקות בכוונה מסוימת, כי זה אפשרי מבחינת התקנון. אם באמת ווימס לא נקי זה בעיה שלו ולא אכפת לי שילך גם בלי קשר.

מה שמפריע לי זה ההתנהלות של מכבי כמועדון, בלי קשר לתוצאות. גם אם הבן שלו לא חיכה לו בנתב"ג (כן, גם לי זה נשמע מוזר), הדרך בה מכבי בוחרת להתמודד עם הטעויות שלה מגעילה אותי.

לי אין מושג מי צודק ומי אמין וגם אין לי דרך לדעת את זה. בכל זאת, זה לא נשמע מופרך שמכבי הזמינה את הבדיקות בכוונה מסוימת, כי זה אפשרי מבחינת התקנון. אם באמת ווימס לא נקי זה בעיה שלו ולא אכפת לי שילך גם בלי קשר.

מה שמפריע לי זה ההתנהלות של מכבי כמועדון, בלי קשר לתוצאות. גם אם הבן שלו לא חיכה לו בנתב"ג (כן, גם לי זה נשמע מוזר), הדרך בה מכבי בוחרת להתמודד עם הטעויות שלה מגעילה אותי.

אבל אתה בעצמך אומר שאין לך מושג מה היה שם (בנינו, לאף אחד אין. לא לי, לא לשאר המשתמשים פה ואפילו לא לתקשורת שמיהרה לפרסם תיאורית קונספירציה). אז למה למהר ולהגיד שההתנהלות של מכבי מזעזעת בלי לדעת אם זה נכון? אם זה נכון, אתה צודק, זה אולי כשר אבל מסריח ברמות שאי אפשר לתאר וזה לא יפתיע אותי לאור ההתנהגות של מס' גורמים בהנהלה, אבל וזה אבל גדול - אין לי שום הוכחה לטענה הזאת שהופצה בנתיים בעיקר על ידי שונאי מכבי שלא יוותרו על ההזדמנות להשמיץ.

אם בהמשך פתאום יגלו איזה הקלטת שיחה/מכתב שבו מכבי בפירוש התערבה? אצטרף אלייך ואגיד שזה מגעיל ביותר.

*גילוי נאות: אני שונא את ווימס מהיום הראשון שלו פה ושמח שהוא ילך.

אחלה ספין ע"ח חסרי המושג

הוא מצד אחד מתלונן שהוא תמיד עבר בדיקות סמים

מצד שני מציג דברים טכניים שנדרשים ע"מ לקבל דגימה תקינה - כמשהו לא בסדר, חריג

כן, אתה אמור להשאר שם סגור ולתת דגימות שתן תקינות, ומה שלא תקין הולך לפח

אתה חדש בבדיקות סמים?

רוצה להגיד שאם זה מכבי זה מאוד מסריח

אבל התגובה שלו מסריחה לא פחות

לי בכלל אכפת מחוסר המקצוענות (פאקינג תיתן בדיקת שתן כמו בנאדם, מה כבר דורשים ממך פה כספורטאי? גם לבלות עד הבוקר זה בסדר הרי)

את נושא הכסף שיקיימו לפי החוק ולפי החוזה

אבל אתה בעצמך אומר שאין לך מושג מה היה שם (בנינו, לאף אחד אין. לא לי, לא לשאר המשתמשים פה ואפילו לא לתקשורת שמיהרה לפרסם תיאורית קונספירציה). אז למה למהר ולהגיד שההתנהלות של מכבי מזעזעת בלי לדעת אם זה נכון? אם זה נכון, אתה צודק, זה אולי כשר אבל מסריח ברמות שאי אפשר לתאר וזה לא יפתיע אותי לאור ההתנהגות של מס' גורמים בהנהלה, אבל וזה אבל גדול - אין לי שום הוכחה לטענה הזאת שהופצה בנתיים בעיקר על ידי שונאי מכבי שלא יוותרו על ההזדמנות להשמיץ.

אם בהמשך פתאום יגלו איזה הקלטת שיחה/מכתב שבו מכבי בפירוש התערבה? אצטרף אלייך ואגיד שזה מגעיל ביותר.

*גילוי נאות: אני שונא את ווימס מהיום הראשון שלו פה ושמח שהוא ילך.

צודק, אחרי שכתבתי שאין לי מושג מה הלך חשבתי שזה ברור שמה שאמרתי זה במידה ומכבי הזמינה את הבדיקות (שוב, נשמע הגיוני).

בכל מקרה, רוב הדיונים פה בפורום זה על השערות מושכלות. אין ברירה, אחרת לא היה כמעט על מה לדבר.

רוצה להגיד שאם זה מכבי זה מאוד מסריח

אבל התגובה שלו מסריחה לא פחות

מצחיק אותי שאנשים נאחזים בתאוריות קונספירטיביות שונות כאילו מכבי מאחורי המהלך הזה בשביל לשחרר אותו

בכל משחק יש כמה שחקנים שנבחרים לעשות בדיקת סמים באופן רנדומלי, משתי הקבוצות.

צודק, אחרי שכתבתי שאין לי מושג מה הלך חשבתי שזה ברור שמה שאמרתי זה במידה ומכבי הזמינה את הבדיקות (שוב, נשמע הגיוני).

בכל מקרה, רוב הדיונים פה בפורום זה על השערות מושכלות. אין ברירה, אחרת לא היה כמעט על מה לדבר.

אתה 100 אחוז אני לא בא בתלונות אלייך, להפך, אני לא מבין למה יש כאלו בקהל שלנו (לא אתה, שסייגת את הדברים ל"אם וכאשר", אלא על כאלו שמדברים בביטחון מוחלט על ההתנהלות המבזה לכאורה של מכבי) שמאמינים ישר לתקשורת שהיא לא בדיוק אובייקטיבית בענייני מכבי בכלל וכדורסל בפרט.

אגב, בוא נניח ומישהו הלשין להנהלת מכבי או שסתם הם חשדו שווימס משתמש בסמים, מותר להם בתור מעסיק לדרוש ממנו לבצע בדיקת סמים (אפילו אצלי במשרד כשהתחלתי לעבוד חתמתי שאני מוכן לעבור בדיקת סמים ופוליגרף אם ומתי שאדרש ואני כולה עובד מול ניירת ומחשב כל היום) בוודאי ובוודאי שמדובר בקבוצת ספורט והעובד הוא ספורטאי שמחויב להימנע משימוש בסמים. כך שגם אם הם הזמינו את הבדיקה הזאת, זו זכותם המלאה, שלא לומר אפילו חובתם במידה ויש חשד או שסתם רוצים לבדוק מידי פעם את השחקנים שלהם.

מה ששוב מחזיר אותי לשאלה, אם ווימס כזה צדיק וקורבן, למה לא ביצע את הבדיקה? הוא הרי יודע שאי ביצוע בדיקה = כאילו נבדקת והתוצאה חיובית, הוא ידע שזה עלול לעלות לו במליוני דולרים של ביטול החוזה, פגיעה במוניטין ובקריירה ובכל זאת לא עשה את הבדיקה כנדרש, האם בשם ה"עקרון שהוא "נעלב" ממכבי שדרשו ממנו את זה, הוא מוכן היה לזרוק מליונים ואת הקריירה לפח? או שיותר הגיוני להניח שהיה לו מה להסתיר,לכאורה?

ואם נצא מתוך נק' הנחה שהוא לא עשה את הבדיקה כנדרש מכיוון שכן היו שרידי סמים בגוף, על מי הוא מתלונן? זו אשמתו הבלעדית. מה גם שמצחיק שדורשים ממכבי "להיות גברים ולקחת אחריות על חוזה ארוך של שחקן, גם אם הוא כשלון מקצועי" אבל לא דורשים מווימס להיות גבר ולקחת אחריות על התוצאה של שימוש בסמים והסיכון שיפול לבדיקה רנדומלית כפי שקורה כל הזמן.

*ושוב, אני לא חושב שהוא איזה שטן שצריך להעיף מהספורט לכל החיים וכו' על שימוש בסמים קלים, אם אכן בזה מדובר, כי אילו לא ממריצים ולא משהו שנותן לו יתרון ספורטיבי על היריב וזה הגוף שלו שיחלט על עצמו מה הוא מכניס לגוף ומה לא, אני חושב שהממסד צריך לצאת מהורידים שלנו, תרתי משמע. אבל כל עוד אילו החוקים והנהלים ובכל זאת בחרת, בתור אדם בוגר ואבא לילד, לקחת את הסיכון הזה, אז עם כל הצער, שא בתוצאות*

מצחיק אותי שאנשים נאחזים בתאוריות קונספירטיביות שונות כאילו מכבי מאחורי המהלך הזה בשביל לשחרר אותו

בכל משחק יש כמה שחקנים שנבחרים לעשות בדיקת סמים באופן רנדומלי, משתי הקבוצות.

לא מדובר פה על בדיקות שגרתיות אחרי משחקים, אלא על בדיקה חריגה (לא מחייב שמכבי יזמה).

ואם נצא מתוך נק' הנחה שהוא לא עשה את הבדיקה כנדרש מכיוון שכן היו שרידי סמים בגוף, על מי הוא מתלונן? זו אשמתו הבלעדית. מה גם שמצחיק שדורשים ממכבי "להיות גברים ולקחת אחריות על חוזה ארוך של שחקן, גם אם הוא כשלון מקצועי" אבל לא דורשים מווימס להיות גבר ולקחת אחריות על התוצאה של שימוש בסמים והסיכון שיפול לבדיקה רנדומלית כפי שקורה כל הזמן.

זה לא חייב להיות סותר. יכול להיות שגם ההתנהלות שלו מסריחה וגם של מכבי. זה לא בהכרח שחור או לבן.

קראתי שמכבי אמנם יכולה להזמין את בדיקת הסמים אבל לא יכולה להחליט על מי היא תבוצע, אז ככה שאם זה נכון זה מפיל את כל תאוריות הקונספירציה כאן.

אבל... מלוכלך מבחינת מכבי או לא, ווימס כשחקן מקצוען שמרוויח הון תועפות לעונה צריך לציית לחוקים ולמגבלות שהוסכם עליהם בחוזה. עישנת? אז אתה חתיכת אידיוט ותישא בעונש כמו גבר. מקצועית, זה נהדר למכבי כי ווימס מסריח את המגרש מתחילת העונה וזה ייפנה הרבה כסף להביא עכשיו או בקיץ מישהו אחר (בתקווה). העונה הנוכחית גם ככה גמורה בכל הנוגע ליורוליג, ובארץ מכבי יכולה לקחת את התארים גם בלעדיו.