Jump to content

שחקן החודש- כולנו בשבילו (רץ הכי הרבה בחיפה)

turgi

Recommended Posts

חברים מחר ב 14:00 נסגרת ההצבעה. הגמלים נותנים עבודה. אסור לוותר, חייבים שוואצק יזכה. תפיצו לחברים בקבוצות וואטסאפ או משהו, מגיע לו. ולנו.

אתם ממש מגזימים. מישהו פה בכלל ראה את המשחקים של חיפה?

אני ראיתי כמעט את כל המשחקים שלהם החודש(בכללי אני מתעניין בכל המשחקים בליגה) והוא היה טוב מאוד. אם כבר, סוף סוף לא הולכים ראש בקיר ומסתכלים רק על סטטיסטיקה אלא על תרומה מעבר. גם לצאבי ואינייסטה אין מספרים.

ושלא תחשבו שאני חושב שמגיע לו לזכות, פשוט לדעתי מגיע לו להיות מועמד, טב"ח/וואקמה צריכים לזכות.

אתם ממש מגזימים. מישהו פה בכלל ראה את המשחקים של חיפה?

אני ראיתי כמעט את כל המשחקים שלהם החודש(בכללי אני מתעניין בכל המשחקים בליגה) והוא היה טוב מאוד. אם כבר, סוף סוף לא הולכים ראש בקיר ומסתכלים רק על סטטיסטיקה אלא על תרומה מעבר. גם לצאבי ואינייסטה אין מספרים.

ושלא תחשבו שאני חושב שמגיע לו לזכות, פשוט לדעתי מגיע לו להיות מועמד, טב"ח/וואקמה צריכים לזכות.

הוא לא היה הכי טוב בחיפה כשאתה מסתכל על כל 4 המשחקים, זה קודם כל

ודבר שני, צוחקים כאן על המנהלת ולא על השחקן.

כתבת כאן "סוף סוף לא הולכים ראש בקיר ומסתכלים רק על סטטיסטיקה אלא על תרומה מעבר" - איזה תרומה מעבר בדיוק? לא כתבו שום תרומה, כי ריצה לא תורמת לשום דבר! זה כל הפואנטה בנושא הזה ובכך שאנחנו אשכרה נכנסים לדף של המנהלת ומצביעים לואצ'ק.

"רץ הכי הרבה מקרב שחקני מכבי חיפה"... וואלה יופי, מהאנשים שהביאו לכם את אליניב ברדה שחקן העונה.

הוא לא היה הכי טוב בחיפה כשאתה מסתכל על כל 4 המשחקים, זה קודם כל

ודבר שני, צוחקים כאן על המנהלת ולא על השחקן.

כתבת כאן "סוף סוף לא הולכים ראש בקיר ומסתכלים רק על סטטיסטיקה אלא על תרומה מעבר" - איזה תרומה מעבר בדיוק? לא כתבו שום תרומה, כי ריצה לא תורמת לשום דבר! זה כל הפואנטה בנושא הזה ובכך שאנחנו אשכרה נכנסים לדף של המנהלת ומצביעים לואצ'ק.

"רץ הכי הרבה מקרב שחקני מכבי חיפה"... וואלה יופי, מהאנשים שהביאו לכם את אליניב ברדה שחקן העונה.

אם צוחקים כאן רק על הקטע עם הריצה אז מצטער, פספסתי את הכוונה. זה באמת דבילי שפרסמו רק על הריצה כאילו בגלל זה הוא מועמד ולא נתונים אחרים עליו

ראיתי את רוב הדקות של חיפה.

הוא באמת עושה רושם של שחקן טוב. מאוד נייד, שומר טוב על כדור, מזהה פרצות וחודר פנימה, די טכני. לא מספיק יעיל מבחינת מספרים ולא "גרזן עולם" אבל אחלה 50-50 שבעולם.

מפה ועד ההודעות של חיפה על זה שהוא מראה איכויות שאף שחקן איי פעם לא הראה בחיפה, ואז ההצטרפות של המנהלת לחגיגות.

אי אפשר להשאר אדיש.

ֿ

ראיתי את רוב הדקות של חיפה.
הוא באמת עושה רושם של שחקן טוב. מאוד נייד, שומר טוב על כדור, מזהה פרצות וחודר פנימה, די טכני. לא מספיק יעיל מבחינת מספרים ולא "גרזן עולם" אבל אחלה 50-50 שבעולם.

מפה ועד ההודעות של חיפה על זה שהוא מראה איכויות שאף שחקן איי פעם לא הראה בחיפה, ואז ההצטרפות של המנהלת לחגיגות.

אי אפשר להשאר אדיש.

סיכמת את זה הכי טוב שאפשר.

בטח כשהאחרון שחגגו לו על התחת ככה היה קאיוס אחרי המשחק ההוא באירופה שהם ניצחו 20-0 איזה נומה קאליו כזאת.

אם צוחקים כאן רק על הקטע עם הריצה אז מצטער, פספסתי את הכוונה. זה באמת דבילי שפרסמו רק על הריצה כאילו בגלל זה הוא מועמד ולא נתונים אחרים עליו

אם היו כותבים נתון של חילוצי כדור, מסירות וכו' אז אף אחד לא היה אומר כלום

אבל הם שמו את המשפט המפגר הזה, שמתווסף לשטות שהמציאו שרץ 14 ק"מ נגד הפועל ב"ש, וזה כבר פשוט יותר מדי.

אם היו כותבים נתון של חילוצי כדור, מסירות וכו' אז אף אחד לא היה אומר כלום

אבל הם שמו את המשפט המפגר הזה, שמתווסף לשטות שהמציאו שרץ 14 ק"מ נגד הפועל ב"ש, וזה כבר פשוט יותר מדי.

ראיתי שהצבעת לטבח יא זין.

תצביע לקמיל!!!

עדכון, וואצק האיום מוביל בכ-160 קולות. רק לשמור על הפער חצי שעה וזה שלנו. אם יש פה מישהו שלא הצביע עדיין זה הזמן. לא להיות שאננים הכל עדיין פתוח.