Jump to content

דאנדוק - מכבי: מחזור 2 בשלב הבתים, נושא משחק

החתול הצהוב

Recommended Posts

בתקווה שיהיה רלוונטי בכלל

האמת שכתבתי את זה בציניות :mushy: על המשקל של ב"ש

זאת מנטליות שיש גם לקבוצות גדולות ממך. המפעל הזה לא אומר לי כלום ולא חשוב לי. אם מנצחים זה נחמד, אם לא אז לא נורא.

בשבילנו המפעל הזה הוא אירופה הצ'מפיונס זה סתם בשביל הכנסה כספית ולמשוך ראייקוביצ'ים..

לקבוצות כמו אינטר או יונייטד. מי אנחנו שנזלזל במפעל הזה?

לא רק אינטר או יונייטד. זה פשוט... לא באמת מעניין. לא חשוב לי להצליח במפעל שאין לי מושג מה התוצאות בו ומי הגיעה לאיזה שלב.

מעניין אותי הליגה והגביע כי הליגה זה מה שאני חי מדי שבוע, והגביע זאת מסורת ישראלית (במדינות אחרות הוא לא חשוב). זה לא באמת חשוב לי לראות אם נצליח להפתיע קבוצה גדולה במשחק אחד שלא בטוח שלה בעצמה אכפת ממנו, או מה נעשה בסלובקיה או באירלנד. שוב, אם מנצחים זה סבבה, וכיף. אם לא? לא קרה כלום.

אין פה שאלה של מי אנחנו או מה אנחנו. יש פה שאלה של מה המפעל הזה ולמה צריך להיות אכפת לי ממנו. לכם אכפת, סבבה. לי לא.

את ה-appeal של הצ'מפיונס אני יכול להבין, אבל בכנות, זה מפעל שאני לא אטרח לצפות בו גם אם אין שום דרך אחר לעשות. אין פה עניין של זלזול, ברור לי שיש שם הרבה קבוצות יותר טובות מאיתנו, רק שפשוט לא כזה מעניין אותי לשחק מולן.

לא רק אינטר או יונייטד. זה פשוט... לא באמת מעניין. לא חשוב לי להצליח במפעל שאין לי מושג מה התוצאות בו ומי הגיעה לאיזה שלב.

גם שמכבי לא נמצאת בו, זה אחד המפעלים הכי כיפיים לצפייה..

מעניין אותי הליגה והגביע כי הליגה זה מה שאני חי מדי שבוע, והגביע זאת מסורת ישראלית (במדינות אחרות הוא לא חשוב). זה לא באמת חשוב לי לראות אם נצליח להפתיע קבוצה גדולה במשחק אחד שלא בטוח שלה בעצמה אכפת ממנו, או מה נעשה בסלובקיה או באירלנד. שוב, אם מנצחים זה סבבה, וכיף. אם לא? לא קרה כלום.

אין פה שאלה של מי אנחנו או מה אנחנו. יש פה שאלה של מה המפעל הזה ולמה צריך להיות אכפת לי ממנו. לכם אכפת, סבבה. לי לא.

את ה-appeal של הצ'מפיונס אני יכול להבין, אבל בכנות, זה מפעל שאני לא אטרח לצפות בו גם אם אין שום דרך אחר לעשות. אין פה עניין של זלזול, ברור לי שיש שם הרבה קבוצות יותר טובות מאיתנו, רק שפשוט לא כזה מעניין אותי לשחק מולן.

ככה אתה מתקדם לרמת הצמפיונס והלאה..

אתה צריך לבנות מסורת של ניסיון + נק דירוג = שם והצלחות באירופה .

מה שמושך אליך לא מעט שחקנים לדוגמא : קיארטנסון הגיע רק בגלל האירופית והחשיפה..

זה צריך להיות שאיפה שלנו להיות חברה קבועה באחד המפעלים כל שנה ולעבור את שלב הבתים לרוב כדי ליצור מסורת וכדי להיות מועדון אירופי לכל דבר..

המפעל הזה שווה לך ולישראל נקודות דירוג חשובות. דרך המפעל הזה אתה יכול לקבל חשיפה, כסף, ספונסרים, כבוד.

ברור שהלחם והחמאה שלנו זה הליגה, אין ספק לגביי זה. אבל אם מכבי רוצה לבנות לעצמה שם (מה שדיי מצליח מאז שג'ורדי פה) זה רק דרך השתתפות במפעלים האירופים על בסיס קבוע.

המפעל הזה שווה לך ולישראל נקודות דירוג חשובות. דרך המפעל הזה אתה יכול לקבל חשיפה, כסף, ספונסרים, כבוד.

ברור שהלחם והחמאה שלנו זה הליגה, אין ספק לגביי זה. אבל אם מכבי רוצה לבנות לעצמה שם (מה שדיי מצליח מאז שג'ורדי פה) זה רק דרך השתתפות במפעלים האירופים על בסיס קבוע.

ודי - הגיע הזמן שנתחיל להתקדם במפעלים האירופים האלו.

שילמנו את "שכר הלימוד", השלד שלנו רץ כבר כמה שנים טובות, כ"כ קיוותי שהשנה נצליח לעבור שלב או שניים.

כן, אני לא חושב שזה באמת משנה וקריטי כמו שאתם עושים מזה. את וידאר הצלחנו להביא בלי לעבור סיבוב, נכון? מנגד יש קבוצות שעושות משהו בליגה האירופית ולא ראיתי שזה מביא אותן לאנשהו בצ'מפיונס. אם אתם רואים בזה אמצעי לצבירת נקודות בשביל המוקדמות בצ'מפיונס שזאת חוויה ויכול למשוך שחקנים, או בשביל כסף, סבבה. זה עדיין לא יותר מזה מבחינתי. הצלחה במפעל הזה תהיה בעיקר אנקדוטלית.

בהחלט יכולנו ואנחנו צריכים להוציא תוצאה טובה יותר, אבל אחרי הניצחון בדרבי היה ברור שהשחקנים לא יבוא 100% בדיוק כמו מול מכבי חיפה בסוף העונה שעברה.

תוסיף את העייפות קיבלת מתכון מנצח להפסד.

אתה אומר את זה כאילו לא היה מה לעשות בנדון.

יוסי/מיכה, פיליפנקה וגולסה היו חייבים לפתוח. זה כבר היה מוסיף רעננות להרכב. שוטא נפל כאן בענק, ככה לא מנהלים סגל בעונה אירופית.

כל הקטע של הדירוג כבר לא רלוונטי , גם ככה עוד שנתיים מתחילים שיטה חדשה, ולליגת האלופות כנראה לא נעלה בשיטה החדשה, ככה שאתם יכולים להיות פחות אובססיביים לגבי הניקוד דירוג.

כל הקטע של הדירוג כבר לא רלוונטי , גם ככה עוד שנתיים מתחילים שיטה חדשה, ולליגת האלופות כנראה לא נעלה בשיטה החדשה, ככה שאתם יכולים להיות פחות אובססיביים לגבי הניקוד דירוג.

מקור?

היה חייב לעבור ל3 בלמים. שוטה לא גדול בכל המובן של ניהול משחק ושינויים תוך כדי תנועה

לדעתי הוא עולה עם מערכים רומסים עד עכשיו...

ניהול תוך כדי משחק לקוי וקבלת החלטות מאוחרת.

לקח הימור עם ההוצאה של נוסא היום , היה מובן בסיטואציה של משחק בנתניה על עלייה מול דאנדוק וחייבים ניצחון כדי לעלות.

במציאות משחק חוץ ראשון בתחילת קמפיין... לא משהו קריטי שמצריך מעבר משחקן פיזי שסוגר לחוסר פיזיות מוחלטת בקישור והתקפה על אובר לווד

כמה גדול ההישג של דאנדוק? האירים החביבים הרוויחו מהמשחק היום 1.6 מיליון יורו - שווה ערך לסכום שהיו מרוויחים אם היו זוכים בכל אליפות מקומית מעתה ועד 2031

:o :(

תרשה לי להניח שאם התוצאה היום היתה הפוכה המפעל הזה כן היה מעניין וההודעה הזאת לא היתה נכתבת.

תרשה לי להניח שאם התוצאה היום היתה הפוכה המפעל הזה כן היה מעניין וההודעה הזאת לא היתה נכתבת.

אני מניח שאתה טועה כי עומר מאד עקבי בעניין הזה וזה סבבה. זה באמת מפעל קצת מוזר ומשקר שלא ברורה רמת הרצינות שבו.

וואו, מביך.

כל דבר בהפסד הזה מביך אירופה מנסה לזיין אותנו מנטלית בכוח , חיפה ובש שני נצחונות , נגמרו המשחקים דיי נמאס,מעניין לי תזין אילו יריבות שיראו קצת אופי והתעלות העונה , עם כל הכבוד ל3 נצחונות האחרונים בליגה במבחנים הקשים לא עמדנו עדיין...

בגדול מסכים עם הגישה, אירופה זה בונוס ואם מנצחים מה טוב ואם לא, לא נורא. הליגה והגביע חשובים עבורי בעשרות מונים וגם ליגת האלופות לא מעניינת ולא מרגש אותי לשחק מול קבוצות גדולות וטובות מאיתנו. אבל, הצלחות באירופה איפשהו כן משפיעות על המועדון בהווה ובעתיד, אם זה ברוטציה הרחבה שמאפשרת ליותר שחקנים להשתלב שזה גם יכול לעזור לחדר הלבשה בריא או מבחינה מקצועית שהקושי באירופה הופך את המשחקים בליגה לקלים יותר. בפן נוסף אני מסתכל מהצד של גולדהאר, אם אירופה חשובה לו (והיא חשובה לו) והוא רואה שמכבי הופכת לחברה קבועה באירופה ומכניסה גם כסף זה כן דברים חשובים שהוא רואה תוצרת ובהחלט יכולים להשאיר אותו כאן עוד שנים, על פני כישלון אירופי שנה אחרי שנה.

בתים של ליגה אירופית זו הזדמנות מצויינת גם לקחת אליפות (בניגוד לליגת האלפות שעד כה לא הוכח אחרת), גם להכניס כסף לקופת המועדון וגם לצבור ניסיון אירופי ולהתמודד ולהתכשל מול רמות גבוהות יותר מהליגה הישראלית.

לא יודע. לא אוהב את הגישה הזאת של ״לא מעניין״.

אם לא מעניין - בואו לא נשתתף בכלל.

מצד שני זה לא כזה נורא.

מבאס? כן.

נורא? לא כל כך.

את זה שאירופה לא באמת מעניינת אותי כתבתי פה בערך מיליון פעם לאורך השנים. היא עדיין לא באמת מעניינת אותי. אם מנצחים נחמד, אם לא זה לא סוף העולם. גם כשחגגו פה בטירוף ניצחון בפנדלים על היידוק זה נראה לי מוזר (אבל כל אחד מה שעושה לו טוב), ולא זכור לי שחגגתי בטירוף כשעלינו ל-32 האחרונות עם פאולו. מה-4-2 על פרנקפורט נהניתי כי היה כיף לראות את מכבי משחקת טוב, כמו שנהניתי כשהובלנו על זניט, עדיין שעתיים אחרי המשחק הייתי בסדר גמור, בניגוד לאחרי איבודי נקודות בליגה או הדחות מהגביע. אולי קשה לך להאמין, אבל לא באמת משנה לי אם נעלה או לא. ברור שאני רוצה שנעלה, אבל אני בספק אם ניצחון באירלנד היה גורם לי להגיד שהמפעל הזה חשוב לי.

לא יודע. לא אוהב את הגישה הזאת של ״לא מעניין״.

אם לא מעניין - בואו לא נשתתף בכלל.

מצד שני זה לא כזה נורא.

מבאס? כן.

נורא? לא כל כך.

אבל זה לא עובד ככה ואתה יודע את זה. את מכבי לא עניין היורוקאפ בכדורסל ועדיין השתתפנו, יונייטד ואינטר משתתפות בליגה האירופית למרות שזה לא באמת משנה להם, ובכלל לאיטלקיות למשל יש היסטוריה ארוכה של לזרוק זין עצום על מפעלים אירופיים. הן עדיין משתתפות. מעבר לזה שאני יודע שלמכבי זה כנראה כן חשוב (לא משנה את זה שבשבילי זה לא, כמו שאם מכבי תתייחס ברצינות לטוטו זה עדיין לא יגרום לי להתייחס לזה ברצינות).

אני מבין שנחמד לפעמים הקטע הזה של אירופה, וזה יכול להיות כיף, אבל זה כל מה שזה. נחמד. ברור שאם כבר משחקים אז משחקים בשביל לנצח, אבל אני גם לא אאבד שינה על זה.

זה גם נראה יותר שולי כשאנחנו צריכים להחזיר את האליפות הביתה, כי מה לעשות, הכל יחסי וזה לא שאנחנו צריכים לחפש אתגר חדש.

אבל זה לא עובד ככה ואתה יודע את זה. את מכבי לא עניין היורוקאפ בכדורסל ועדיין השתתפנו, יונייטד ואינטר משתתפות בליגה האירופית למרות שזה לא באמת משנה להם, ובכלל לאיטלקיות למשל יש היסטוריה ארוכה של לזרוק זין עצום על מפעלים אירופיים. הן עדיין משתתפות. מעבר לזה שאני יודע שלמכבי זה כנראה כן חשוב (לא משנה את זה שבשבילי זה לא, כמו שאם מכבי תתייחס ברצינות לטוטו זה עדיין לא יגרום לי להתייחס לזה ברצינות).

אני מבין שנחמד לפעמים הקטע הזה של אירופה, וזה יכול להיות כיף, אבל זה כל מה שזה. נחמד.

זה גם נראה יותר שולי כשאנחנו צריכים להחזיר את האליפות הביתה, כי מה לעשות, הכל יחסי וזה לא שאנחנו צריכים לחפש אתגר חדש.

לא יודע מה זה יורוקאפ. זה גם לא מעניין אותי.

ולהביא את אינטר כדוגמא זה לא נכון לדעתי כי מה שאינטר עושה העונה באירופה זה פשוט מביש.

כן, יש קבוצות שלוקחות את המפעלים האלה פחות ברצינות. מכבי לא בעמדה הזאת. גם תדמיתית וגם כלכלית.

8 נקודות בבית מכסות את השכר של סקאריונה לעונה פחות או יותר, כשהכסף שמגיע מהליגה שלנו הוא כמעט אפסי, אתה לא יכול להגיד אירופה לא מעניינת אותי.

שוב, מבאס? כן. בטח מול קבוצה שאתה אומר שאנחנו צריכים לנצח.

נורא? לא כל כך. במיוחד לא בשבוע כזה.