Jump to content

דאנדוק - מכבי: מחזור 2 בשלב הבתים, נושא משחק

החתול הצהוב

Recommended Posts

לדעתי המשחק הכי גרוע של מכבי מתחילת העונה.

החזקנו 65% בכדור ולא עברנו את החצי, זה היה פשוט עצוב, הסגירה של האירים הייתה פשוט מעולה, יחד עם המשחק האיטי, העייף והחסר מעוף שלנו.

הגענו למשחק הזה עם הלשון בחוץ אחרי רצף משחקים קשה מאוד, ראו את זה מהרגע הראשון, מה שהכי הציק לי זה דווקא העובדה שחוליית הקישור וההתקפה שאמורות להיות נקודות החוזק שלנו היו היום פשוט רעות, מה שמצחיק שדווקא מרכז ההגנה עבד טוב, טיבי וטב"ח הבלם מנעו הפסד גדול יותר, אפילו בן הרוש במשחק יחסית סולדי.

עם כל ההערכה לשוטא, ניהול המשחק שלו היום לדעתי היה פשוט רע, החילופים היו מאוחרים ולא טובים.

אני לא חושב שהכל גמור, אבל יהיה קשה מאוד.

אתה רוצה לעלות אתה צריך לנצח את כל השלוש .

אין תירוצים חביבי זה בית שהיית צריך להוציא במצב הזה לפחות נקודה בשתי המשחקים ולא הוצאת כלום

אין תירוצים חובה לנצח לפחות עוד 3 משחקים.. וגם זה לא בטוח יעזור

ניצחון על באטה, תיקו לגיה ותיקו בהולנד ב 10 שחקנים.

אחלה קמפיין חביבי.

מסכים איתך לגבי שהשחקנים לא ירדו לקרקע מאז הדרבי, נוסיף לזה את העייפות.

ניצחון על באטה זה יפה. התיקו נגד לגיה הגיע אחרי הפסד ביתי 2-0 שדי סגר את הסיפור. אלקמאר לא היה במוקדמות. נוספו לזה תיקו כפול נגד אלופת איסלנד.

לא אומר שהם עשו קמפיין רע, אבל זו קבוצה שאנחנו יכולים וצריכים לנצח, ועם הכנה יותר טובה של מאמן גם היינו מנצחים.

מישהו יודע איזה נזק נגרם / עתיד להגרם לנו מהקמפיין הזה, מבחינת הניקוד האירופי והדירוג? *כמובן שאי אפשר לנחש את שאר התוצאות, אבל במקרה הגרוע שנמשיך להפסיד ולהוציא פה נק' ושם נק'

איפה הוא בכלל? לא ראיתי אותו מאז הבישול לזהבי במוקדמות הצ'מפיונס, הוא בכלל עלה על הטיסה לארץ בחזור?

אומרים שהוא כבר מתאמן וכשיר.

ראיקו - אל+

השאר היו בינוניים וניסו שוב ושוב את הדברים הרגילים שלא עבדו להם. שותא לא ידע שהאירים לוחצים בטירוף ושיסגרו לו את מדו וטב"ח?

מישהו יודע איזה נזק נגרם / עתיד להגרם לנו מהקמפיין הזה, מבחינת הניקוד האירופי והדירוג? *כמובן שאי אפשר לנחש את שאר התוצאות, אבל במקרה הגרוע שנמשיך להפסיד ולהוציא פה נק' ושם נק'

אם אני לא טועה, נמחקת לנו עונה די חלשה ככה שהנזק לא יהיה רציני.

החילופים של שוטא גמרו אותנו.

להוציא את אלברמן ונוסא, השחקנים עם הכי הרבה עבודה פיזית על הדשא, ולהכניס 2 שחקנים כל כך רכים כמו מיכה ויצחקי ? אין לי מושג מה הוא חשב שהוא ירוויח פה.

כשנוסא ואלברמן לא במגרש זה הפסד ידוע מראש..

אם אני לא טועה, נמחקת לנו עונה די חלשה ככה שהנזק לא יהיה רציני.

יש לנו מזל גדול אם כך. רק להמשיך לשחק על המוניטין שלנו כקבוצה באירופה ועל הדירוג. בין אם ריאלי או לא לעבור שלב (לדעתי עדיין רלוונטי, למרות הכל אני לא רואה את דולנדאק עוברים שלב כשהם עוד צריכים לשחק מולנו בחוץ ומול זניט, כך שיש מצב טוב לראש בראש בנינו עם ההולנדים וההפרש בינינו הוא נק' בלבד כרגע).

מה זה השטויות האלה שאירופה זה רק בונוס? מכבי צריכה לשאוף לעבור שלב בליגה האירופית. אם נמשיך במנטליות שאירופה זה בונוס אז לא נתקדם לשום מקום.

גם אחרי המשחק מזלזלים בהם? אני פשוט לא מבין.

הם אחלה כקבוצה, לוחצים כמו משוגעים וניטרלו אותנו לגמרי. אלברמן מדו ונוסא נראו כמו האמצע של חיפה נגדנו. סקאריונה כמו עזרא.

הפסדנו כי האירים ידעו לחנוק את המשחק .

עשו פשוט שני קווי הגנה רצחניים וצמודים לא ראיתי כזאת משמעת טקטית הרבה זמן וכפיים בכלל שרובם שחקנים בחצי משרה.

שאננות גדולה בהגנה וחוסר יצירתיות בהתקפה , היינו חייבים לבעוט בעיטות מרחוק לנסות להלחיץ אותם לפחות בזה.

משחק תקוע , נראה שלא למדו מספיק את האירים ולא הכינו עבודה טקטית בהתאם...

לגבי שוטא אני מאוד אוהב את המאמן והסגנון ההתקפי

הבעיה שעם הסגנון הזה אתה לא יכול לשחק באירופה

עם הגנה כזאת ( אילתורים עם דור פרץ שלדעתי צריך לקבל הזדמנות כקשר היה מצוין באלופות שנה שעברה) חוסר התמודדות עם מתפרצות ומדוניאנין שלא ירד לקבל כדורים ולסדר אתה המשחק בין ההגנה לקישור לא יודע אם מבחירה או לא...

לסיכום : הייתי אופטימי מהיכולת מול זניט והיום לא נראה זכר ממנה..

מה זה השטויות האלה שאירופה זה רק בונוס? מכבי צריכה לשאוף לעבור שלב בליגה האירופית. אם נמשיך במנטליות שאירופה זה בונוס אז לא נתקדם לשום מקום.

זאת מנטליות שיש גם לקבוצות גדולות ממך. המפעל הזה לא אומר לי כלום ולא חשוב לי. אם מנצחים זה נחמד, אם לא אז לא נורא.

קשה להעפיל שלב עם דחליל על הקווים. ברגע שהתכנית מהבית לא עובדת, הוא קופא. זה יכול לעבוד נגד רוב הקבוצות בארץ, אבל יש לזה גבול.

לצערי אתה צודק.

המשחק הזה הזכיר לי משחקים שנתקענו בהם בעונה שעברה, לדוגמא הגמר גביע.

זאת מנטליות שיש גם לקבוצות גדולות ממך. המפעל הזה לא אומר לי כלום ולא חשוב לי. אם מנצחים זה נחמד, אם לא אז לא נורא.

לקבוצות כמו אינטר או יונייטד. מי אנחנו שנזלזל במפעל הזה?

גם אחרי המשחק מזלזלים בהם? אני פשוט לא מבין.

הם אחלה כקבוצה, לוחצים כמו משוגעים וניטרלו אותנו לגמרי. אלברמן מדו ונוסא נראו כמו האמצע של חיפה נגדנו. סקאריונה כמו עזרא.

אני גם לא מבין את זה. תסמונת "הקבוצה האנונימית". ברגע שזאת לא קבוצה ששמעו עליה במסגרת אירופית, לא משנה מה הם עושים במגרש יתייגו אותם בתור "חצי מקצועניים".

ניצחון על באטה זה יפה. התיקו נגד לגיה הגיע אחרי הפסד ביתי 2-0 שדי סגר את הסיפור. אלקמאר לא היה במוקדמות. נוספו לזה תיקו כפול נגד אלופת איסלנד.

לא אומר שהם עשו קמפיין רע, אבל זו קבוצה שאנחנו יכולים וצריכים לנצח, ועם הכנה יותר טובה של מאמן גם היינו מנצחים.

בבית שלה היא תעשה לכולם חיים קשים. גם לזניט ולאלקמאר.

בהחלט יכולנו ואנחנו צריכים להוציא תוצאה טובה יותר, אבל אחרי הניצחון בדרבי היה ברור שהשחקנים לא יבוא 100% בדיוק כמו מול מכבי חיפה בסוף העונה שעברה.

תוסיף את העייפות קיבלת מתכון מנצח להפסד.