Jump to content

דאנדוק - מכבי: מחזור 2 בשלב הבתים, נושא משחק

החתול הצהוב

Recommended Posts

לא ניצחת קבוצה חצי מקצוענית אתה חושב לנצח את אלקמר ..

שוב החצי מקצוענית הזה?

הפועל תל אביב קבוצה מקצוענית?

להזכירך גם אלקמר לא ניצחה את אותה קבוצה חצי מקצוענית, בבית, כשהקבוצה החצי מקצוענית בעשרה שחקנים (ואלקמר הובילה).

מצטער לנפץ פה בועות אבל ההפסד הזה הוא האחרון שבצרות שלנו...

דסה ימשיך לעשות שטויות ואין לנו מחליף.

טבח החלוץ מתישהו יעשה שטויות ויעדר ממשחקים, אין מחליף אחד ראוי בהתקפה.

קורה ששחקנים עייפים, שדברים לא הולכים, שטבח חלש, שלקיארטנסון קשה... כל אלה הם זמניים ומקריים. הספסל שלנו קבוע ובעייתי מאוד.

מיכה לא שחקן ? בניון לא שחקן ? גוסלה לא שווה כלום ? ריקן ?

סיכום קצר שלי:

חשבתי לפני המשחק שזה הרכב טוב, אבל בדיעבד מדוניאנין לא מתאים למשחק הזה, הבנתי את זה רק במחצית.

מערך 4231 שכולל את מדוניאנין ומיכה זה פשוט רע ורך.

מה יצחקי? מה?

משהו שמפריע לי - ב"ש משחקת בבית נגד קבוצה שבאה להעביר את הזמן - בכר משחק הגנתי וכל החילופים הם שחקן בשחקן אחר באותה עמדה. אנחנו יוצאים למשחק חוץ מול קבוצה שטורפת את הדשא ופתאום עושים חילוף התקפי מוזר ב 0-0 ומתפרעים עם המערך. כן, היה נחמד אם היו לנו מגנים טובים יותר, אבל יכול להיות שאם היינו נשארים עם ה 433 לא היינו סופגים. תיקו זה לא בושה במשחק חוץ באירופה. חבל, כי תיקו היה משאיר סיכוי לא רע, ההפסד הזה די חיסל את האפשרויות שלנו.

המשחקים מול אלקמאר יהיה שונים מאוד.

משחק החוץ לדעתי יהיה סטייל זניט בבית, לא במה שקרה ברבע שעה הארורה ההיא אלא איך שהתפתח המשחק מבחינה טקטית.

4/6 נגדם זה אפשרי מאוד ואז מגיעים למשחק על כל הקופה.

לא תלוי בנו אומנם אבל דאנדוק תשחק פעמיים נגד זניט שמבחינתה תבוא לגמור את סיפור העלייה, דאנדוק לא יוציאו מהם יותר מנקודה.

קשה להעפיל שלב עם דחליל על הקווים. ברגע שהתכנית מהבית לא עובדת, הוא קופא. זה יכול לעבוד נגד רוב הקבוצות בארץ, אבל יש לזה גבול.

מילא היית מאשים את שוטא בגלל שהיית מביא איזה ראייה להשתלחות שלך בו אבל לכתוב את מה שכתבת זה סתם לזרוע רעל..

צריך נס בשביל זה

אם זניט מנצחת את כל המשחקים שלהם (שזה הזוי) ואנחנו ננצח את 2 המשחקי בית שנשארו+תיקו בהולנד (קשה מאוד)= 7נקודות

ואלקמאר תנצח את דונדאק באירלנד (סביר אבל יכול להיות שאלקמאר כבר יזרקו במשחק הזה..), אז הטבלה תראה כך

זניט 18

מכבי 7

אלקמאר 5

דונדאק 4

זה אומנם לא סיכוי סביר אבל לא ברמת סבירות של נס..

בכל מקרה צריך לנסות לנצח את כל המשחקים שנותרו לנו (שגם להוציא 10 נקודות, תיקו בזניט/אלקמאר + ניצחון, זה פנטזיונרי) ולא להסתמך על תוצאות של אחרות

מילא היית מאשים את שוטא בגלל שהיית מביא איזה ראייה להשתלחות שלך בו אבל לכתוב את מה שכתבת זה סתם לזרוע רעל..

אם זניט מנצחת את כל המשחקים שלהם (שזה הזוי) ואנחנו ננצח את 2 המשחקי בית שנשארו+תיקו בהולנד (קשה מאוד)= 7נקודות

ואלקמאר תנצח את דונדאק באירלנד (סביר אבל יכול להיות שאלקמאר כבר יזרקו במשחק הזה..), אז הטבלה תראה כך

זניט 18

מכבי 7

אלקמאר 5

דונדאק 4

זה אומנם לא סיכוי סביר אבל לא ברמת סבירות של נס..

בכל מקרה צריך לנסות לנצח את כל המשחקים שנותרו לנו (שגם להוציא 10 נקודות, תיקו בזניט/אלקמאר + ניצחון, זה פנטזיונרי) ולא להסתמך על תוצאות של אחרות

אתה רוצה לעלות אתה צריך לנצח את כל השלוש .

אין תירוצים חביבי זה בית שהיית צריך להוציא במצב הזה לפחות נקודה בשתי המשחקים ולא הוצאת כלום

מה אתה קונה את השקר הזה?

קבוצה סולידית וטובה שמודעת למגבלות שלה.

היא בליגה האירופית אחרי שעשתה סיבוב מוקדמות מרשים.

ניצחון אחד משישה משחקים זה מרשים?

זה הפסד מביך, שנבע בעיקר מזה שלא הצלחנו לרדת לקרקע מהדרבי, וממאמן שלא זיהה את זה ולא הגיב בהתאם.

הקבוצה החצי מקצוענית הזאת עשתה תיקו בהולנד, ב 10 שחקנים!!!

אלקמר תשחק נגדנו התקפי, אין להם ברירה, זאת האופציה האחרונה של 2 הקבוצות לעלות.

אחרי המנוחה הארוכה, אני יהיה הרבה יותר בטוח בקבוצה שלי.

הקבוצה החצי מקצוענית הזאת עשתה תיקו בהולנד, ב 10 שחקנים!!!

אלקמר תשחק נגדנו התקפי, אין להם ברירה, זאת האופציה האחרונה של 2 הקבוצות לעלות.

אחרי המנוחה הארוכה, אני יהיה הרבה יותר בטוח בקבוצה שלי.

אופטמי.

יש צד טוב בזה שהפסדנו כאן. יוריד את הקבוצה לקרקע ויראו שיש המון ליקויים והמון עבודה לעשות, ייתר את המשחקים האחרים באירופית

ויתן למכבי להתרכז בליגה. גם משהו (וגם מכבי סל ניצחה היום אז זה גם מנחם). יהיה בסדר.

מיכה לא שחקן ? בניון לא שחקן ? גוסלה לא שווה כלום ? ריקן ?

התקפה חבר....התקפה....

בן בסט, יצחקי... מי יכנס ויעשה משהו נורמלי עם הכדורים שהוא יקבל?!

ניצחון אחד משישה משחקים זה מרשים?

זה הפסד מביך, שנבע בעיקר מזה שלא הצלחנו לרדת לקרקע מהדרבי, וממאמן שלא זיהה את זה ולא הגיב בהתאם.

ניצחון על באטה, תיקו לגיה ותיקו בהולנד ב 10 שחקנים.

אחלה קמפיין חביבי.

מסכים איתך לגבי שהשחקנים לא ירדו לקרקע מאז הדרבי, נוסיף לזה את העייפות.

חיובי:

טב"ח בלם היה טוב מאוד וממשיך את היכולת הטובה והמפתיעה מהמשחקים האחרונים,

אלברמן לא היה טוב כמו תמיד אבל עדיין היה אחד הטובים על המגרש, חילוץ המון כדורים ועדיין היה מעולה (שוב, אם כי לא ברמה הרגילה שלו, העייפות עושה את שלה),

אותו כנ"ל מדוניאנין,העייפות עשה את שלה, לא משחק מושלם כפי שראינו ממנו לאחרונה אבל עדיין משחק טוב.

סביר:

ראיקוביץ' בסדר,

טיבי ככה-ככה ולא מצליח לחזור להיות טיבי של שיאו, אבל לא היה רע במיוחד או משהו, בינוני-סביר

בן הרוש בינוני, אין הרבה מה להרחיב,

שלילי:

דור פרץ שערוריה,

אייגבור היה חלש למרות שבתקופה האחרונה דווקא היה טוב,

אם סקאריונה לא היה מחמיץ את הבעיטה לשער בכלל לא הייתי יודע שהוא על המגרש,

טב"ח מוח גם היה חלש, אם כי ניסה פה ושם לעשות דברים,

וידאר קיבל מזג אוויר נעים מבחינתו ודווקא אז "קפא" ולא הופיע,

* אני מדבר על המשחק עצמו ולא באופן כללי על השחקנים, חלקם למשל לא היו טובים היום ולכן מופיעים ב"שלילי" אבל באופן כללי הם שחקנים טובים בתקופה טובה, כך שאני לא מחפש להוריד מהם אלא רק מדבר על המשחק הספציפי.

לא אופטימי, הסיכויים לא איתנו, אבל זה לא בשמיים.

בטח לא לוותר כמו שכמה פה אמרו לעלות עם הרכב שני.

אני באופן אישי חושב שצריך לעלות עם ההרכב הכי חזק שאפשר ולנסות לנצח כמה שיותר לנקודות דירוג

זה משחק כל כך חלש שלנו שאני לא זוכר שום התקפה!! אני צודק ? פשוט לא היה לנו מצב מסוכן ?? אוי ואבוי איזה לילה יש לנו. איזה מבאס לראות את האירים נלחמים כמו אריות על כל כדור. פשוט מבאס אין מה להגיד כבר.

נוסא לא היה חלש, עשה אחלה עבודה בהגנה, פתח טוב את המחצית השנייה.

החילוף שלו פירק לנו את המשחק.

מבחינת חולשה אלו סקראיונה, פרץ, בן הרוש ושוטה.

סיכום קצר שלי:

חשבתי לפני המשחק שזה הרכב טוב, אבל בדיעבד מדוניאנין לא מתאים למשחק הזה, הבנתי את זה רק במחצית.

מערך 4231 שכולל את מדוניאנין ומיכה זה פשוט רע ורך.

מה יצחקי? מה?

משהו שמפריע לי - ב"ש משחקת בבית נגד קבוצה שבאה להעביר את הזמן - בכר משחק הגנתי וכל החילופים הם שחקן בשחקן אחר באותה עמדה. אנחנו יוצאים למשחק חוץ מול קבוצה שטורפת את הדשא ופתאום עושים חילוף התקפי מוזר ב 0-0 ומתפרעים עם המערך. כן, היה נחמד אם היו לנו מגנים טובים יותר, אבל יכול להיות שאם היינו נשארים עם ה 433 לא היינו סופגים. תיקו זה לא בושה במשחק חוץ באירופה. חבל, כי תיקו היה משאיר סיכוי לא רע, ההפסד הזה די חיסל את האפשרויות שלנו.

להפסיד בצורה כזאת זחוחה אחרי ניצחון כל כך מרשים בדרבי זאת מנטליות של קבוצה קטנה. היה בהחלט מקום לתת לשחקנים כמו גולסה ויחזקאל לשחק, בטח שאחרי מחצית ראשונה משמימה כל כך. במה יצחקי יכול להועיל במשחק כזה (או בכל משחק)? הוא כבד ואיטי ולמען האמת בשבועות האחרונים הוא לא נראה כל כך מחויב לקבוצה.

כל החלק הקדמי בלי יוצא מן הכלל היה רע מאוד - בלי תנועה ובלי לחץ, נוסא נעלם לחלוטין ומדו היה ביום חלש. אני תומך גדול של שוטא אבל היום הוא כשל.

למה שפונגין נמצא בסגל אם הוא לא נספר בכלל? מילא זאת הייתה הסיטואציה שנה אחת, אבל למה זה קורה כל כך הרבה זמן?