Jump to content

הכתבה הטובה לגילה בעולם

Sawyerdroid

Recommended Posts

עם כמה שכיף לקרוא את זה,כבר בא לי להקיא מהבולשיט הזה.

כל הפוזה הזו של "אנחנו מעדיפים תמיד לנצח 1:0 קטן"...וואו,אתם כאלה נון קונפורמיסטים!

רבאק,זה שאני רוצה לנצח בתוצאה כמה שיותר גבוהה זה מה שהופך אותי למכביסט?! לא,זה אמור להיות הגיון של כל אוהד כדורגל! לא משנה של איזה קבוצה!

אבל ככה זה אצלם,תמיד הפוזה של הקהל חשובה בהרבה מהקבוצה. הם ההגדרה המילונית לאוהדי קהל.

כשהקבוצה שלהם מפגרת 4-0 בדרבי,הם מרימים של של "הפועל ת"א לעולם ועד". כי היי,אין לנו אינטיליגנציה כדי להבין שאתם מנצלים את זה שמדובר בבמה מרכזית כדי

לאונן על עצמכם שאתם מעודדים בכל מצב. קאט דה בולשיט,איפה השלט הזה היה ב-5:0?! ברביעייה זוכים לתמיכה ובחמישייה לקללות?!

אוהד כדורגל שפוי מקלל את השחקנים שלו במצב כזה. לא כי הוא שונא את הקבוצה,אלא כי זה בדיוק הזמן לנער אותה.

ובהמשך למה שאמרתם על זה שלא כל הקהל שלהם כזה,מהסביבה שלי אני דווקא תופס את זה אחרת.

אני מכיר לא מעט אוהדי הפועל,חבר'ה עם ראש על הכתפיים,חכמים מאוד,אבל כשאתה מדבר איתם על הקבוצה שלהם אתה שם לב כמה שזה מחלחל בהם.

מבחינתם הם בעצם מתנת האל לאנושות. הם באו לחנך אותנו איך צריך קהל להתנהג,איך להיות שנון,איך לתמוך בקבוצה בכל מצב ללא קשור לתוצאה (וזה ברמה כזו שבאמת התוצאות כבר על הזין שלהם,אין לה משמעות).

ואנחנו? מכביסטים חזירים. רק כסף בראש שלנו. כל אחד מאיתנו מחזיק וילה בסביון ואנחנו מגיעים רק כשהקבוצה מנצחת (על הזין הנתונים שמראים אחרת).

מעולם בעצם לא ניצחנו קבוצה עם תקציב גדול משלנו וכל נצחון שאי פעם השגנו לא היה מושג בלי הכסף שלנו.

כשהסברתי להם למשל שהם קנו את רייכרט במליון יורו,הם טענו שאני טמבל ואני בכלל לא מסוגל להבין את המצווה שהם עשו בלהחזיר בן שבוי הביתה.

אגב,אני חושב שהמצב של הקבוצה שלהם זו בדיוק ההוכחה לטענה שלי שלא מדובר בקומץ שחי בסרט אלא בכל הקהל.

קחו אותנו למשל בימים שבהם הקהל "שלט" בקבוצה. תמיד היה את הקהל השפוי שדאג לאזן,תמיד היה מי שידע להגיד איפה עובר הגבול ולצאת נגד הקומץ. הקהל שלנו לא טיפש (ואפשר לראות כדוגמא גם את הויכוח העכשווי לגבי השיר של הפנאטיקס). האיזון הזה הוא זה שדאג להוציא את הקבוצה מימים רעים.

אבל אצלם זה לא קיים. אצלם הקומץ בעל ה"אידיאולוגיות" הוא זה ששולט בעמותה לב-לב וגם יש לו נציג...הבעלים של הקבוצה.

בגלל זה כל שחקן שחותם שם ישר מנסה להתחנף אליהם עם כל מיני אמירות מגוחכות נגד מכבי. כי זה מה שקונה אותם. לא יכולת טובה,רק קלישאות.

מתי בפעם האחרונה ראיתם שחקן שחותם אצלנו ורץ לספר שהעדיף אותנו על הפועל?

אוננות עצמית היא שם המשחק אצלהם, תמיד היה כך, תמיד יהיה כך, גם שהיה ארבע וחמש אפס הם ניסו קצת לעודד אך ורק בשביל עצמם כדי להבליט את העאלק פנאטיות שלהם, שעה אחר כך הם מחכים לשחקנים בוולפסון, קהל פתטי ומנותק מהמציאות.