Jump to content

הכתבה הטובה לגילה בעולם

Sawyerdroid

Recommended Posts

נהדר. :)

אבל זה כמובן לא מייצג את כל אוהדי הפועל, יש לי במשפחה ומכרים שהם לא משחקים אותה ורוצים שיהיה להם קבוצה עם השחקנים הכי טובים וברור שרוצים לנצח בתוצאה הכי גבוהה שאפשר.

יש כאלה שאוהבים לשחק אותה בעלי ערכים נעלים כמו "אצלנו אין שכירי חרב" אבל היו חותכים את הזין בשביל שחקן כמו אצילי/וואקמה וכו.

הכל דיבורים.. אוהד שלא רוצה שהקבוצה שלו תהייה הכי מוצלחת הוא שקרן שמנסה לשכנע את עצמו ולהתנחם באיזו אשלייה דבילית יענו טכנית לארז כזה.

אבל זה כמובן לא מייצג את כל אוהדי הפועל, יש לי במשפחה ומכרים שהם לא משחקים אותה ורוצים שיהיה להם קבוצה עם השחקנים הכי טובים וברור שרוצים לנצח בתוצאה הכי גבוהה שאפשר.

יש כאלה שאוהבים לשחק אותה בעלי ערכים נעלים כמו "אצלנו אין שכירי חרב" אבל היו חותכים את הזין בשביל שחקן כמו אצילי/וואקמה וכו.

הכל דיבורים.. אוהד שלא רוצה שהקבוצה שלו תהייה הכי מוצלחת הוא שקרן שמנסה לשכנע את עצמו ולהתנחם באיזו אשלייה דבילית יענו טכנית לארז כזה.

מי שלא רוצה להצליח או לא עושה הכל כדי להצליח הוא לוזר, הבעיה היא שהלוזרים של הצד השני נתקלו בווינרים הגדולים ביותר בספורט הישראלי כיריבים המרים שלהם.

הכל קול :whistling:

כמובן שאלו לא כל האוהדים, אבל זה הלך הרוח הכללי.

יש תחושה שהפועל היא קודם כל אנטי-מכבי ורק אז מועדון בפני עצמו.

בלעדינו אין להם זכות קיום.

כתבה מצויינת

האמת שגם אני רוב האוהדים שאני מכיר שלהם שפויים וריאליים רחוקים מכל הגרעין המגניב שלהם

העניין שהוא שגישת הגרעין המגניב שלהם היא הגישה של הרוב

אני חושב שאלוהים לא יכל לכתוב את החלק הזה של ימות המשיח האלו בצורה טובה יותר

כולם רוצים להצליח. ברגע שלא מצליחים מתחילים לחרטט את עצמך בכל מיני שטויות למוח כדי להניח את הדעת. זה בסך הכל מנגנון הגנה. גם לנו היו תקופות כאלה. אמנם הן היו רחוקות מלהיות כאלה פתטיות, אבל היו לנו סממנים דומים.

בר חבר טוב.

הוא לא מקורב משפחתית לעמיר פלג בשום צורה, ואחלה גבר באופן כללי.

כתבה יפה וכנה, כמובן שקצת מוקצנת כדי להעצים את הפאתוס.

" ונזכרתי בילד הקטן שהייתי ובא לי רק לחזור בזמן להניח לו יד על הכתף, להסתכל עליו במבט אבהי ולהגיד לו - אל תגדל. זה יכאב יותר כשתגדל."

:thumbs: :thumbs: :thumbs:

אני די בטוח שזה אל תדאג...

בר חבר טוב.

הוא לא מקורב משפחתית לעמיר פלג בשום צורה, ואחלה גבר באופן כללי.

כתבה יפה וכנה, כמובן שקצת מוקצנת כדי להעצים את הפאתוס.

בבקשה בכן ולא בלבד.

שכבתם?

הדבר שאוהדי הפועל הכי טובים בו זה לבכות על השייח הקנדי שלנו, ובו זמנית להתפלל שיגיע אחד כזה אליהם ויוציא אותם מהבור שהם חפרו לעצמם

זה מסמל אותם יותר מהכל מבחינתי.

הדבר שאוהדי הפועל הכי טובים בו זה לבכות על השייח הקנדי שלנו, ובו זמנית להתפלל שיגיע אחד כזה אליהם ויוציא אותם מהבור שהם חפרו לעצמם

זה מסמל אותם יותר מהכל מבחינתי.

נראה לי שה-פנטזייה שלהם זה איזה קואפרטיב

• מנהלים ראשיים

הכי גדול בכל הסיפור הזה של הפועל תל אביב שהקהל עצמו קבר את הקבוצה.
בראייה לאחור, המהלך שלהם על טביב הכניס את הקבוצה לסחרור.

ובמבט זריז לימים של היום גם מהקבוצה ההיא שגנבה כאן דאבל בגלל איזה חוק שטותי של ההתאחדות על הורדת נקודות.. לא נשאר כלום.

זהבי, אניימה, ורמוט, שכטר, גוטמן.

הדבר היחיד שהם יכולים אולי להתנחם בו זה ידין?

הקהל של הפועל הוא זה שגמר את הקבוצה.

זה תענוג שלא היה כמותו, מרפי בשיא הדרו.

איך אומר השיר?
"אז תביאו גם ארון ותכינו את הפרחים...."

הכי גדול בכל הסיפור הזה של הפועל תל אביב שהקהל עצמו קבר את הקבוצה.

בראייה לאחור, המהלך שלהם על טביב הכניס את הקבוצה לסחרור.

ובמבט זריז לימים של היום גם מהקבוצה ההיא שגנבה כאן דאבל בגלל איזה חוק שטותי של ההתאחדות על הורדת נקודות.. לא נשאר כלום.

זהבי, אניימה, ורמוט, שכטר, גוטמן.

הדבר היחיד שהם יכולים אולי להתנחם בו זה ידין?

הקהל של הפועל הוא זה שגמר את הקבוצה.

זה תענוג שלא היה כמותו, מרפי בשיא הדרו.

איך אומר השיר?

"אז תביאו גם ארון ותכינו את הפרחים...."

אבל בתכלס הם צודקים. טביב מנע מהקבוצה להתקדם באמת.

אחרי עונת הצ'מפיונס הם יכלו לברוח לליגה בעזרת הכסף אבל טביב התקמצן כהרגלו. זה לא שאיתו היה להם ניהול מוצלח.

רוצה לומר, אולי זה היה נגמר פחות רע, אבל בסופו של דבר גם אם לא היו יוצאים נגד טביב הם היו נופלים בצורה כזו או אחרת.

• מנהלים ראשיים

אבל בתכלס הם צודקים. טביב מנע מהקבוצה להתקדם באמת.

אחרי עונת הצ'מפיונס הם יכלו לברוח לליגה בעזרת הכסף אבל טביב התקמצן כהרגלו. זה לא שאיתו היה להם ניהול מוצלח.

רוצה לומר, אולי זה היה נגמר פחות רע, אבל בסופו של דבר גם אם לא היו יוצאים נגד טביב הם היו נופלים בצורה כזו או אחרת.

בניגוד למה שעברנו אנחנו עם לוני... הטענות שלהם לטביב היה שמשך כסף מהצ'מפיונס ויצא חוצץ נגד שער 5 על כך שהם לא מייצגים את ישראל באירופה.

מכאן החל מחול שדים בשיאו הם קיבלו 5-0.. וסיכוי גבוהה שזה בכלל לא הפיק של כל הסיפור הזה.

שער 5 דרש... שער 5 קיבל.

שוקל לאמץ את המשפט:

אנחנו לא עשויים מאותו החומר, אנחנו והם. אנחנו מתרפקים בערגה על נגיחה של דרסיליה או כדור של שחקן ברזילאי שספק עבר את השער והם לא מסתפקים ביתרון מוחץ ומדקה 60 שואגים מהיציע "עוד, עוד".

בניגוד למה שעברנו אנחנו עם לוני... הטענות שלהם לטביב היה שמשך כסף מהצ'מפיונס ויצא חוצץ נגד שער 5 על כך שהם לא מייצגים את ישראל באירופה.

מכאן החל מחול שדים בשיאו הם קיבלו 5-0.. וסיכוי גבוהה שזה בכלל לא הפיק של כל הסיפור הזה.

שער 5 דרש... שער 5 קיבל.

לוני וטביב זה בכלל לא דומה.

עם כמה שלוני היה רע וחסר מושג, הוא היה פה עם כוונות טובות ושפך כסף מהכיס שלו. טביב היה בהפועל רק בשביל רווח כספי ומשך כסף מהקבוצה.

אני לא אומר שהם צדקו בגירוש טביב, אני רק אומר שאני מבין את המניעים שלהם. לא בטוח בכלל שאנחנו היינו נוהגים אחרת אם היינו במצב כזה.