Jump to content

לקראת דאנדוק Vs מכבי

Macc Abi

Recommended Posts

נו? מה אתה מנסה להגיד?

כולנו פה מבינים שהם לא מנצ׳סטר סיטי, מצד שני לנופף בזה שהם חצי מקוצענים לא אומר כלום.

הפועל אשקלון על הנייר קבוצה מקצוענית, לדעתך אשקלון טובה מדונאלדאק?

היא לא יותר טובה.

רק אמרתי שמובן לי מה שהבחור פה אומר שהליגה שם לא מקצוענית זה הכל.

גם הליגה במלטה לצורך העניין לא מקצוענית ובכל זאת הפסדנו שם, ככה שאני לא בא להכנס פה לדיון הזה כי מבחינתי הוא מיותר..

מישהו כאן אמר שהליגה שם טובה?

להגיד שאתה מכיר את הקבוצה כי ראית ״כמה״ משחקים והימרת על הליגה הזאת? נו באמת

קבוצה שנתנה בראש לבאטה, עשתה תיקו עם אלקמאר ואווירה מתוכננת של אנטי-ישראל. לא מבין את הזלזול.

מה הקטע של כל הקבוצות האלו לשנוא אותנו כפרו פלסטיניים? פעם כל האלו בסגנון שלהם היו סתם אנטישמים.

זה בערך כמו שנשחק נגד איזו קבוצה ספרדית ונניף עשרות דגלי קטלוניה או משהו כזה.

מה הקטע של כל הקבוצות האלו לשנוא אותנו כפרו פלסטיניים? פעם כל האלו בסגנון שלהם היו סתם אנטישמים.

אירלנד היא אחת המדינות הכי אנטי ישראל באירופה

אירלנד היא אחת המדינות הכי אנטי ישראל באירופה

רק להיות קתולי אנטישמי זה מרגש. אם נעזוב בצד את העניין של המוסלמים שיש שם אז גם סלטיק הקתולים הם פרו פלסטיניים.

הם לא מסוגלים לשחרר עם העניין הזה של ישו, עברו כבר 2000 שנה שיצאו מזה

משחק קריטי חייבים כאן נקודות

בדיוק, יש לי תחושה שהאוהדים לא מבינים עד כמה המשחק הזה קריטי, משחק המפתח מבחינתי.

זה טוב לנו שהאירים באים *יחסית* זחוחים, לדעתי 3-1 מכבי

בדיוק, יש לי תחושה שהאוהדים לא מבינים עד כמה המשחק הזה קריטי, משחק המפתח מבחינתי.

זה טוב לנו שהאירים באים *יחסית* זחוחים, לדעתי 3-1 מכבי

איפה ראית שהם באים זחוחים ? להיפך, אני ראיתי במסע"ת את המאמן שלהם שבא מוכן מאוד למשחק, מכיר את כל השחקנים שלנו, יודע על מי צריך לשים דגש, והוא נחוש כמובן במטרה לנצח אצלהם בבית.

לא יודע מאיפה הסקת שהם באים "זחוחים"..

נראה לי שזאת תחושה של זהות גורל בין מדינה כמו אירלנד שנלחמה על עצמאותה לבין הפלסטינים.

אבל לא נראה לי שיש להם באמת איזה מושג קלוש מה באמת קורה פה.

איפה ראית שהם באים זחוחים ? להיפך, אני ראיתי במסע"ת את המאמן שלהם שבא מוכן מאוד למשחק, מכיר את כל השחקנים שלנו, יודע על מי צריך לשים דגש, והוא נחוש כמובן במטרה לנצח אצלהם בבית.

לא יודע מאיפה הסקת שהם באים "זחוחים"..

התפקיד של המאמן זה לבוא מוכן, בייחוד מול קבוצה איכותית ממך.

דיברתי יותר על השחקנים שהביעו זלזול במכבי סטייל גוטמן בהגרלה..מאמן יכול לזיין תמוח כל היום שהפער בין הקבוצות גדול, כל עוד השחקנים לא "מחזיקים" ממך זה פועל לטובתנו

היום נראה הצגה של מכבי. 3 או 4 חתיכות.

הלוואי שזה יהיה כזה קל אחי! להיפך..הם מאוד מפחידים אותי.

אם קראת את הסטטיסטיקה שהביאו כאן מהאתר של מכבי, אתה מבין שזו קבוצה שמאוד דומה לנו בסגנון, עם שליטה בכדור ושחקנים טכניים ומהירים.

לשם השוואה - במשחק הקודם באלקמאר היו להם אחוזי החזקת כדור כמעט זהים להולנדים,(וזה כשהם ב10 שחקנים בערך מדקה 60!), ומול לגיה ורשה הם החזיקו ושלטו יותר בכדור.

זה ממש לא מה שאנחנו חושבים שאנחנו נשלוט בקצב והם ייצאו למתפרצות, ואני מקווה ששוטא ערוך ומוכן למה שהולך לקרות היום ..

אם כבר פינטזת אז 5

גם לוקח.

אם קראת את הסטטיסטיקה שהביאו כאן מהאתר של מכבי, אתה מבין שזו קבוצה שמאוד דומה לנו בסגנון, עם שליטה בכדור ושחקנים טכניים ומהירים.

לשם השוואה - במשחק הקודם באלקמאר היו להם אחוזי החזקת כדור כמעט זהים להולנדים,(וזה כשהם ב10 שחקנים בערך מדקה 60!), ומול לגיה ורשה הם החזיקו ושלטו יותר בכדור.

זה ממש לא מה שאנחנו חושבים שאנחנו נשלוט בקצב והם ייצאו למתפרצות, ואני מקווה ששוטא ערוך ומוכן למה שהולך לקרות היום ..

לא אמרתי שיהיה קל, אמרתי שניתן או 3 או 4

אנחנו נשלוט בקצב והם יצאו למתפרצות, וזה יגמר עם 3 ברשת של האירים