Jump to content

לקראת דאנדוק Vs מכבי

Macc Abi

Recommended Posts

להבנתי השחקן שכבש לאקמאר בלע את הלשון במהלך של הגול כמעט מת והשחקנים בקושי שיחקו את מה שנשאר במשחק

שחקנים שם תפסו את הראש, בכו, התפללו. מזכיר מאוד את המראות ממקרה מני לוי. רק שפה זה קרה באשמת יציאה של שוער דפוק.

להבנתי השחקן שכבש לאקמאר בלע את הלשון במהלך של הגול כמעט מת והשחקנים בקושי שיחקו את מה שנשאר במשחק

יש סיכוי שהוא יהיה כשיר למשחק מולנו, או שבלשון העם "אין מצב"?

מנצחים קליל

כמו שניצחנו קליל את ספליט ? או את קאיראט ?

אני חושב שקבוצה שדרסה את באטה 3-0, הוציאה תיקו בהולנד ב10 שחקנים מול קבוצה שבערך ברמה שלנו אם לא יותר טובה,ושכמעט עלתה לליגת האלופות, צריכה לקבל קצת יותר כבוד מכמה משתמשים פה מאשר תגובות כמו "מנצחים קליל".

בינתיים זה הם שבטבלה מעלינו, בוא נוכיח שזו רק טעות זמנית..

יש סיכוי שהוא יהיה כשיר למשחק מולנו, או שבלשון העם "אין מצב"?

השחקן הוא מאלקמאר ויש זמן עד למשחק מולם, לכן מאמין שהוא יהיה כשיר וגם ישחק נגדינו.

האירים מהירים בכלל ? לפי מה שאני זוכר הכדורגל שם לא מקצועני וגם הם מאוד איטיים ולא טכנים בכלל. זה נראה כאילו בן חיים וגם קיארטינסון יכולים לחגוג עליהם שם במהירות בעיקר בן חיים כמובן. לדעתי מה שעושה את המשחק קשה זה המשחק חוץ, אם זה אצלנו אז אולי יש סיכוי יותר גבוה לנצח. אבל שוב דאנדוק עשו 1-1 מול אלקאמר בחוץ אז מה יש לדבר יותר מידי, קבוצה שתעשה לנו בעיות מחר.

האירים מהירים בכלל ? לפי מה שאני זוכר הכדורגל שם לא מקצועני וגם הם מאוד איטיים ולא טכנים בכלל. זה נראה כאילו בן חיים וגם קיארטינסון יכולים לחגוג עליהם שם במהירות בעיקר בן חיים כמובן. לדעתי מה שעושה את המשחק קשה זה המשחק חוץ, אם זה אצלנו אז אולי יש סיכוי יותר גבוה לנצח. אבל שוב דאנדוק עשו 1-1 מול אלקאמר בחוץ אז מה יש לדבר יותר מידי, קבוצה שתעשה לנו בעיות מחר.

למה אתה מתעקש להיות אהבל?

כותב משהו אחד בתחילת ההודעה ומשהו אחר לגמרי בסוף ההודעה

נמאס לקרוא את השטויות על הכדורגל לא מקצועני, כמה מנותקים אתם יכולים להיות?

למה אתה מתעקש להיות אהבל?

כותב משהו אחד בתחילת ההודעה ומשהו אחר לגמרי בסוף ההודעה

נמאס לקרוא את השטויות על הכדורגל לא מקצועני, כמה מנותקים אתם יכולים להיות?

שתוק יא שמוק. " המוח של הפורום " .

מה לא טוב עם מה שכתבתי ? אני חושב שהאירים קבוצה איטית, שחקנים פיזים אבל לא מהירים כל כך. אני ראיתי כמה משחקים בליגה המסריחה הזאת אז אני לפחות כן יכול לדבר ממה שאני ראיתי והימרתי על משחקים בליגה המסריחה הזאת. חלק מהקבוצות שם לא מקצועיות והם לפעמים מתפרקים במוקדמות המפעלים של אירופה. אני חושב שהם עשו תוצאה יפה מאוד מול אלקאמר והם קבוצה פיזית ועיקשת בכל זאת אז לדעתי יהיה משחק קשה.

תעשה טובה תרגע בחור.

שתוק יא שמוק. " המוח של הפורום " .

מה לא טוב עם מה שכתבתי ? אני חושב שהאירים קבוצה איטית, שחקנים פיזים אבל לא מהירים כל כך. אני ראיתי כמה משחקים בליגה המסריחה הזאת אז אני לפחות כן יכול לדבר ממה שאני ראיתי והימרתי על משחקים בליגה המסריחה הזאת. חלק מהקבוצות שם לא מקצועיות והם לפעמים מתפרקים במוקדמות המפעלים של אירופה. אני חושב שהם עשו תוצאה יפה מאוד מול אלקאמר והם קבוצה פיזית ועיקשת בכל זאת אז לדעתי יהיה משחק קשה.

תעשה טובה תרגע בחור.

יש לנו מומחה.

הוא הימר על משחקים בליגה הזאת אז הוא יודע שהם איטיים.

יש לנו מומחה.

הוא הימר על משחקים בליגה הזאת אז הוא יודע שהם איטיים.

שמע אחי, לא מתכווין להכניס את עצמי לוויכוחים פה, אבל רק אומר שמלר בעצמו סיפר שהקבוצה הזו היא חצי מקצוענית, עם כמה בודדים ממש שהם אשכרה "כדורגלנים במשרה מלאה" מה שנקרא.

אז לא שאני מכיר את הליגה שם , אבל אם זו הקבוצה שכבר כמה שנים שולטת שם בליגה והאלופה הבלעדית, אני יכול להבין תבחור פה, שטוען שלא בדיוק משחקים שם ברמה מי יודע מה..

כמובן שזה רק מעצים את ההישג של דאנדוק, ואת זה שאסור לנו לזלזל בהם אחרי שהם הגיעו לאן שהגיעו..

שמע אחי, לא מתכווין להכניס את עצמי לוויכוחים פה, אבל רק אומר שמלר בעצמו סיפר שהקבוצה הזו היא חצי מקצוענית, עם כמה בודדים ממש שהם אשכרה "כדורגלנים במשרה מלאה" מה שנקרא.

אז לא שאני מכיר את הליגה שם , אבל אם זו הקבוצה שכבר כמה שנים שולטת שם בליגה והאלופה הבלעדית, אני יכול להבין תבחור פה, שטוען שלא בדיוק משחקים שם ברמה מי יודע מה..

כמובן שזה רק מעצים את ההישג של דאנדוק, ואת זה שאסור לנו לזלזל בהם אחרי שהם הגיעו לאן שהגיעו..

נו? מה אתה מנסה להגיד?

כולנו פה מבינים שהם לא מנצ׳סטר סיטי, מצד שני לנופף בזה שהם חצי מקוצענים לא אומר כלום.

הפועל אשקלון על הנייר קבוצה מקצוענית, לדעתך אשקלון טובה מדונאלדאק?