Jump to content

הגרלה לאלקמר

Sawyerdroid

Recommended Posts

ילוו בלאד. אני יודע שאתה רואה רק את הצד שלך ולא את ההגיון או הצדק. אבל תנסה לפתוח תראש.

אתה נרשם להגרלה, זוכה. ואז אומר למכבי חברים שלי לא זכו? סבבה. אז אני לא טס ואני מוכר את הכרטיס שלי.

במצב כזה הבעיות הן:

1. פגיעה הסיכויים של אנשים שכבר הזמינו טיסה ומאוחר להם מדי לעשות כמוך "אז אני לא בא".

2. מצב שבו כל מנוי עם מוח ירשם להגרלה ואז יעביר את הכרטיס למי שבא לו. וככה ההגרלה מאבדת את כל הקטע שלה.

3. פתח לספסרות. מה אכפת לי להרשם. זכיתי? לוקח 500 שקל. מה אכפת לי? אנשים נואשים לכרטיסים כבר יש להם טיסות.

קיצר, לא רוצה לפגוע. אבל החשיבה שלך אינפנטילית.

כל הכבוד למכבי שהם אשכרה מוודאים שהכרטיסים בהגרלה הולכים למקומות הנכונים ולך אין אף אחד לבוא אליו בטענות חוץ מעצמך על ההימור הטפשי, המיותר והבלתי מתחשב שלקחת.

מה אתה מציע לבן אדם שהזמין עם חבר ורק אחד עלה בהגרלה? לטוס לבד?

ההצעה שלך היתה שתיסעו, אתה תיכנס למשחק והוא לא. רציני?

אז אני לא בא בתלונות ששנינו לא הוגרלנו. אבל אני לא לוקח מקום של מישהו אחר, אני מעביר את למישהו אחר במחיר עלות, הכי הוגן שיש, מה הבעיה עם זה?

זה יש פתח לספסרים ומעבירים כרטיסים קורה תמיד, אז עכשיו אוכפים את זה? איפה הם בדרבים שהם עצמם ולאן נותנים כרטיסים למקורבים ומוכרים לנו במאות שקלים? תעשה לי טובה.

לפחות היו מורידים את העניין של להוציא מהמאגר של ההגרלות להמשך ואז את הכמות של כל מי שלא מימש פותחים לקהל הרחב.

המתכונת כרגע מזמברת את הקהל בכל וריאציה.

אז אני לא בא בתלונות ששנינו לא הוגרלנו. אבל אני לא לוקח מקום של מישהו אחר, אני מעביר את למישהו אחר במחיר עלות, הכי הוגן שיש, מה הבעיה עם זה?

זה יש פתח לספסרים ומעבירים כרטיסים קורה תמיד, אז עכשיו אוכפים את זה? איפה הם בדרבים שהם עצמם ולאן נותנים כרטיסים למקורבים ומוכרים לנו במאות שקלים? תעשה לי טובה.

לפחות היו מורידים את העניין של להוציא מהמאגר של ההגרלות להמשך ואז את הכמות של כל מי שלא מימש פותחים לקהל הרחב.

המתכונת כרגע מזמברת את הקהל בכל וריאציה.

לא, היא מזמברת את מי שלא מתכנן להגיע למשחק.

מכבי צריכה במשחקים רגישים כאלה לעשות הרשמה להגרלה שבשביל להרשם אליה אתה צריך להגיע פיזית עם כרטיס טיסה על שמך ולהרשם.

וכמובן שכל התהליך שקוף לגמרי .

קאדר, באסה , אבל אין מה לעשות.

מכבי צריכה במשחקים רגישים כאלה לעשות הרשמה להגרלה שבשביל להרשם אליה אתה צריך להגיע פיזית עם כרטיס טיסה על שמך ולהרשם.

וכמובן שכל התהליך שקוף לגמרי .

קאדר, באסה , אבל אין מה לעשות.

אי אפשר לדרוש מאוהדים להזמין כרטיס טיסה מבלי לדעת שיש להם כרטיס למשחק.

הפתרון שצריך לעשות הוא קיום הגרלה כזאת בשבוע שלאחר ההגרלה, כדי שאנשים יוכלו להזמין טיסות מבלי לקחת הימור.

אפשר בקלות לדעת מה כמות הכרטיסים שנקבל, ואפשר להגריל עם רשימת המתנה שתפורסם, ושאנשים יעשו את החשבון שלהם אם כדאי להם להזמין טיסה או לא.

אנחנו 3 חבר'ה. אני זכיתי השניים האחרים לא. הם ייקנו ליציע של אלקמאר ונשב בנפרד.

סע עם החבר, אחד יישב במכבי ואחד באלקמאר(עם עוד מספיק אוהדים שיבואו) ושלום על ישראל. חוץ מהחלק של המשחק אתם תחוו הכל ביחד ויהיה בן זונה. וגם במשחק, בכל זאת יציע זה יציע וכיף בכל מצב במיוחד בחוץ באירופה

תבדקו אם זכיתם..

אני לא קיבלתי הודעה על זכיה...

והיום שלחו לי הודעה אם לא אספתם תכרטיס זה היום עד 1 התקשרתי ומסתבר שזכיתי

למה רק עד 1?

יש לי הרגשה שחצי מהזוכים זה ליצנים שסתם ככה נרשמו. גם ההצהרה של מכבי עם ה"יותר מ1000 מנויים שסגרו דילים" התברר כנראה כחארטה, מלכתחילה לא נשמע הגיוני ש8.5% מהמנויים סגרו דילים לאמסטרדם עם המחירים הלא אטרקטיבים

ברכות לזוכים

אני לא נוסע לעיר הזאת עוד פעם, יש לי מין חוק כזה של 3 פעמים (למרות שבין כה וכה לא הייתי זוכה בהגרלה)

מי שלא זכה ומתבאס, כפרת עוונות, אייאקס זה לא.

יחד עם זאת אנצל את הבמה

בואו לרוסיה! תביאו אלות, תחבושות וים של יוד

ובכלל, אשמח אם יצטרף למסע הזה חובש קרבי

שמעתי הם פסיכים שם

תודה!

היי,

לכל הקוני כרטיסים ליציעים של אלקמר.

הייתי מציע לא לאבד תקווה ולחכות עם הקניה.

אולי יקרה היום נס ויתמזל מזלכם..

שלחו כבר כאילו ולהתאבד?

מי שלא זכה,תרכשו ליציע של אלקמר

https://voetbal.iticketsro.com/az/nl-NL/events/az-maccabi%20tel%20aviv/2016-10-20_21.05/afas%20stadion?hallmap

עדיפות ליציע M ליד יציע L של מכבי (חובה להיות חבר מועדון)

איסתא עדיין מפרסמים טיסות עם כרטיס ליציע של מכבי.. זה אומר שכל הכרטיסים שלא נרכשו בהגרלה עברו לאיסתא?

איסתא קיבלה הקצאה כבר מהתחלה, השאלה שלי מה היא תעשה עם הכרטיסים שהיא לא תצליח למכור.

בנוסף שמתי לב שהמחיר נשאר אותו הדבר אבל יש פחות ימים בחבילה, זאת כבר ממש חבילה גרועה מאוד.