Jump to content

10 תוצאות הדרבי הגבוהות בכל הזמנים - 2 הקבוצות.

robertod

Recommended Posts

גם היה חרא, אבל לפחות לקחנו דרבי אחד והפועל היו זבל ביחד איתנו וסיימו מתחתינו, ואז לניצחון בדרבי הייתה משמעות יותר גדולה מהיום לדעתי, ככה זה שאתה שקוע עמוק בחרא.

בשתי העונות הבאות הפועל פשוט דרכו עלינו.

עבודה יפה!

מה שכן, נצטרך לבדוק כאן כמה ענייני קהל חשודים. אין שום סרט בעולם שהיו 7,500 בדרבי שהם ניצחו 4-2 בר"ג ב-94/95. אני זוכר את הדרבי הזה מצוין. צריך גם לבדוק את ה-96/97 וגם בדרבי של 2001 עם 9,000 בלבד בבלומפילד- מוזר מידי. אני אנסה לבדוק את זה ואעדכן.

אני זוכר את הדרבי הזה

הוא היה ה-5 באותה עונה מה שלא היה נהוג אז, ושלישי בעשרה ימים

כך שהורגש מיצוי מזה

מכבי שלפה חמישה נערים מהנוער לפתוח בהרכב, ברייאן מן, קובי אבאדייב ועוד כל מיני עלומים תמהוניים

היו לא יותר מ-1,500 אוהדים שלנו

להערכתי אפילו לא פתחו את 8-9 מחוסר עניין

אני זוכר את הדרבי הזה

הוא היה ה-5 באותה עונה מה שלא היה נהוג אז, ושלישי בעשרה ימים

כך שהורגש מיצוי מזה

מכבי שלפה חמישה נערים מהנוער לפתוח בהרכב, ברייאן מן, קובי אבאדייב ועוד כל מיני עלומים תמהוניים

היו לא יותר מ-1,500 אוהדים שלנו

להערכתי אפילו לא פתחו את 8-9 מחוסר עניין

הוא היה השני בסריה של 3. שבוע לפני נגמר 2-2 בסיבוב השני בליגה. זה היה בסיבוב השלישי נגמר 1-1 עם שער נדיר של הלל להפועל), וכמה ימים אחרי היה חצי גמר הגביע.

אני זוכר שאבא שלי התעצבן עלי שאני הולך, מבזבז את הכסף על דרבי שלא מעניין אף אחד.

לא שזה משנה אבל בסיבוב השני הפסדנו להם 1-2(אם אנלא טועה שדני קרסיקוב הרים דגל לנבדל שלא היה ופסל שער חוקי של אנדריי טיחונוב)

בסיבוב הראשון הפסדנו בבית 1-0 אוסטרץ כבש במתפרצת בעקבות חליק של ברומר

מה שמוזר באותה עונה היה ששוחקו 3 סיבובים מלאים ורק אז (!) פלייאוף.

לא שזה משנה אבל בסיבוב השני הפסדנו להם 1-2(אם אנלא טועה שדני קרסיקוב הרים דגל לנבדל שלא היה ופסל שער חוקי של אנדריי טיחונוב)

בסיבוב הראשון הפסדנו בבית 1-0 אוסטרץ כבש במתפרצת בעקבות חליק של ברומר

מה שמוזר באותה עונה היה ששוחקו 3 סיבובים מלאים ורק אז (!) פלייאוף.

אולי פספסתי סיבוב באמצע. אבל בוודאות בעונת 00/01 היו שני דרבים רצופים שנגמרו בתיקו, שאחריהם ניצחנו בחצי גמר הגביע.

אמת.

הראשון נגמר 2-2 עם גול ענק של ורזינסקי

השני נגמר 1-1 במשחק שעלו בו בעיקר שחקני נוער בשני הצדדים ויעקב הלל נתן גול משוגע

זה הדרבי המדובר חתול

https://youtu.be/5oxAz0aHRuA

וואי איזה תקופה נוראית איכס, איך חשבנו שנצליח בכלל עם כזה סגל?

כל דרבי היה אותו דבר, תמיד היינו יותר מסוכנים אבל חטפנו בראש...

היסטורית הדרבי הכי נוראי, יותר מ ה 4-2 זה ה 0-0 עם החגיגות.

הרי אנחנו נפסיד דרבי מתישהו, אולי הם יגנבו ניצחון מאיתנו, אולי הם ישתפרו והפערים יצטמטמו.

אבל לחזור לסיטואציה שאנחנו עולים לדרבי רק כדי להפריע להם לזכות באליפות זה מחשבה איומה (וכרגע גם מאוד רחוקה)

ו ה 0-0 ההוא עם כל מה שהיה לפני, אחרי ואיך כל זה נגמר זה פשוט מעורר חלחלה.

היסטורית הדרבי הכי נוראי, יותר מ ה 4-2 זה ה 0-0 עם החגיגות.

הרי אנחנו נפסיד דרבי מתישהו, אולי הם יגנבו ניצחון מאיתנו, אולי הם ישתפרו והפערים יצטמטמו.

אבל לחזור לסיטואציה שאנחנו עולים לדרבי רק כדי להפריע להם לזכות באליפות זה מחשבה איומה (וכרגע גם מאוד רחוקה)

ו ה 0-0 ההוא עם כל מה שהיה לפני, אחרי ואיך כל זה נגמר זה פשוט מעורר חלחלה.

האסון ב-0:0 הוא רטרואקטיבי, בגלל מה שקרה אחרי כמה ימים באותה שבת מפורסמת

טוב, נראה לי שזו הייתה עבודת המחקר הכי מקיפה שעשיתי מימיי (ורמת ההשקעה כאן אפילו יותר גדולה מהלמידה של שיטת הניקוד האירופי).

אומנם לא השקעתי כאן את אותה כמות שעות/זמן שהשקעתי בפרוייקט המולטימדיה האירופית שלנו אבל בהחלט הושקע כאן מאמץ רב ואיסוף חומר עצום מכל כך הרבה מקומות.

אז קודם כל, קצת מידע מעניין:

לפני קום המדינה, ממה שידוע לנו, שוחקו 29 משחקי דרבי בין מכבי להפועל בין השנים 1928-1947, נתון שבעצם מפריך את מה שמופיע בדף של הדרבי התל אביבי בויקיפדיה.

6 משחקים מתוכם הם משחקי ידידות, מתוכם, 5 נצחונות של מכבי, 1 של הפועל.

במהלך אותם 6 משחקים, מאזן השערים עומד על 19-7 למכבי. כולל משחק שהופסק במחצית בעקבות גשם, כשעל לוח התוצאות מופיעה התוצאה 6:2 לטובת מכבי.

לצערנו, קיבלנו כמה שנים אחרי זה תוצאה דומה של 6-2.

את כל המידע על המשחקים אספתי מהעיתונות של אותה תקופה, מהאתר הרשמי של הפועל, מ"ויקיפועל", מאתר האוהדים של הפועל פ"ת, מהויקיפדיה הרגילה, מהספר "102 שנים ראשונות" שהוציאה מכבי בעריכתם של אשר גולדברג ודני דבורין ובעזרת הספר "100 שנות כדורגל" של אלישע שוחט ז"ל.

כמו כן, החלק של המשחקים לאחר קום המדינה נתרם על ידי ידידנו לובסטר וכמו כן, נעזרתי גם במשתמש Tal שהעביר לי חלק מהמידע מהספר של אלישע שוחט.

כמו כן, חסרים לי שמות הכובשים במשחק אחד ספציפי משנת 1929, וחסרים עוד משחקים רבים שחסרים בהם שמות כובשים מסוימים או שקיים חוסר במידע אודות המגרש בו שוחק המשחק או כמות הצופים.

תהנו!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wMuEo-M6WWaCJ15LTTay5XuHWi4yTfUh3MVrWd6Jvw8

נ.ב.

אם מישהו מוצא מידע שגוי או שיש לו מידע להשלים, אשמח שיצרו איתי קשר :)

כל הכבוד.

מ 39 עד 45 הם עשו לנו שואה

תודה.

ואכן משחק מילים משעשע, מדהים כמה שזה תואם מבחינת תאריכים...

קודם כל אדיר! תודה.

דבר שני אולי פספסתי אבל ה5:0 לא היה אמור להפוך את המאזן בליגה ל58-57 למכבי?

בשמחה,

ומסתבר שלא, בגלל אותן שנים שחורות בין 39-45 שבהן הפסדנו 7 דרבים לעומת 1 שניצחנו, המאזן הרשמי הכללי עומד על 58-57 להפועל מאז ומעולם.

אולי פספסתי סיבוב באמצע. אבל בוודאות בעונת 00/01 היו שני דרבים רצופים שנגמרו בתיקו, שאחריהם ניצחנו בחצי גמר הגביע.

צודק סטלן, שני דרבים הסתיימו בתיקו

כפי שכתבתי

סיבוב ראשון0-1

סיבוב שני 1-2

מחזור אחרון של סיבוב שלישי 2-2

מחזור ראשון של פלייאוף1-1

חצי גמר גביע 2-0

אמת.

הראשון נגמר 2-2 עם גול ענק של ורזינסקי

השני נגמר 1-1 במשחק שעלו בו בעיקר שחקני נוער בשני הצדדים ויעקב הלל נתן גול משוגע

הגול של ודנז'ינסקי התרחש קודם לכן בתיקו 1-1 ב-1999 (99/00)

ב 2-2 כבשו לדעתי רודריגו את הראשון ובנין בבעיטה חופשית פצצה שהשווה ל2-2