Jump to content

10 תוצאות הדרבי הגבוהות בכל הזמנים - 2 הקבוצות.

robertod

Recommended Posts

לצערי הייתי נוכח בשני הדרבים שהפסדנו להם 4-2, באחד (93-94) הם הובילו 2-0, ואז נימני השווה עם צמד, ולאחר מכן הבקיעו עוד שני שערים.

*הופעה נוראית של אובארוב *ניצחון די נדיר של הפועל בתקופה זו, 4 שערים מ 4 מצבים

הדרבי השני היה לא פחות מעצבן (09-10), הפועל שוב הובילו 2-0 ואז אבידור צימק את התוצאה, לאחר מכן קיבלנו פנדל (מהכשלה של -זהבי- על שפונגין), ואדון

"נגב לי את התחת" החטיא את הפנדל שיכל להחזיר אותנו למשחק (טען לאחר נכן שזרקו לו חפץ לרחבה בדיוק כשרץ לבעוט, לא זוכר בדיוק מה קרה).

במחצית השנייה הפועל הבקיעו עוד שני שערים, כשאנחנו הבקענו שער לא חוקי של בוזגלו (הכדור נעצר על קו השער על ידי אניימה).

*יום מטורף של שטראובר הציל אותנו מתבוסה אף יותר גדולה.

*שפונגין, קפילוטו, ראלדס, גפני מול נאתכו, ורמוט, זהבי, שכטר, לאלה

מה?

הפועל הבקיעו 3-0 מהיר ורק אז צימקנו ל - 3-1, 4-1, 4-2

אגב, טלקיסקי היה גול לא נורא משמעותי

ודווקא הגול המשמעותי יותר מהמשחק הזה הוא ארז מסיקה משווה מהחצי ל1-1 שהעלה אותנו לחצי השני במומנטום (שבסוף נלקח חזרה להפועל)

לצערי הייתי נוכח בשני הדרבים שהפסדנו להם 4-2, באחד (93-94) הם הובילו 2-0, ואז נימני השווה עם צמד, ולאחר מכן הבקיעו עוד שני שערים.

הדרבי השני היה לא פחות מעצבן (09-10), הפועל שוב הובילו 2-0 ואז אבידור צימק את התוצאה, לאחר מכן קיבלנו פנדל (מהכשלה של -זהבי- על שפונגין), ואדון

"נגב לי את התחת" החטיא את הפנדל שיכל להחזיר אותנו למשחק (טען לאחר נכן שזרקו לו חפץ לרחבה בדיוק כשרץ לבעוט, לא זוכר בדיוק מה קרה).

במחצית השנייה הפועל הבקיעו עוד שני שערים, כשאנחנו הבקענו שער לא חוקי של בוזגלו (הכדור נעצר על קו השער על ידי אניימה).

היה אמור להגמר 11-1

בדיעבד ה-4-2 שלהם היה פשוט נס משמיים בשבילנו.

ב-3:0 הייתה הרגשה שהנה ה-5:0 הולך להישבר, הם פשוט הביכו אותנו.

כל הקהל בא בגישה של ''הפעם מזיינים אותם'' אחרי רצף של 7 ניצחונות בליגה,

והשלישי פשוט גמר אותי, זאת הפעם היחידה אי פעם שעזבתי משחק לפני המחצית.

זכור לי רגע מביך במיוחד שממש שמחתי כשקיבלתי עדכון בפלאפון שבוזגלו צמצם ל4-2.

אם הם לא היו הפועל הם יכלו לשלוח אותנו הביתה באותו יום עם חמישייה ויותר.

רגע איום במיוחד היה בשמינית גמר גביע ב2008 או 2009 שבמצב של 2:1 לרעים יבריץ' עלה לקרן

והם יצאו למתפרצת מול שער ריק שאם אני לא טועה סיים אותה יבואה.

הרגשתי כמו נידון למוות שעומד מול כיתת יורים ומחכה לרגע בו ירו בו, זה היה נראה לי כמו מתפרצת של חצי שעה

עד שהם גמרו אותנו.

הפסד נוסף שחקוק לי משום מה בזכרון זה דרבי טוטו מיותר לחלוטין ב2006 בו ישבנו ב-8 בגשם שוטף וברדה טחן אותנו.

הפסדנו 3:0 ואוהדי הפועל שרו ''אלוהים בוכה על מכבי''.

מדהים שעד ה-4 ב2013 הדרבי הכי גדול שהייתי בו היה הדרבי בלה בלה, מדהים איך עברנו מתפאורות בדרבי של ''הגיעו מים עד נפש''

לתפאורות של שור מסניף קוק על התחת שלהם.

אמא שלהם זונה.

-5-

*ואם כבר דרבים מהעבר- חיים יעקב יא בן זונה, הלוואי וכל יום עד סוף ימי חייך האומללים יתקעו בך אנשים בטעות ברחוב ויפילו אותך לרצפה.

*ואם כבר דרבים מהעבר- חיים יעקב יא בן זונה, הלוואי וכל יום עד סוף ימי חייך האומללים יתקעו בך אנשים בטעות ברחוב ויפילו אותך לרצפה.

* יתנו לך "קטנה" ברגל.

לא מאמין שאנשים לא מכירים כאן את הטבלה שהכנתי.

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A9%D7%AA%D7%9E%D7%A9:Razaviv5/%D7%93%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%9D

לא מאשרים לי לפרסם אותה בערך של "הדרבי התל אביב" בויקיפדיה בטענה שהיא לא מוסיפה ערך סטטיסטי. ביזיון.

תהנו.

ת'כלס שם לו רגל

:)

לא מאמין שאנשים לא מכירים כאן את הטבלה שהכנתי.

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A9%D7%AA%D7%9E%D7%A9:Razaviv5/%D7%93%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%9D

לא מאשרים לי לפרסם אותה בערך של "הדרבי התל אביב" בויקיפדיה בטענה שהיא לא מוסיפה ערך סטטיסטי. ביזיון.

תהנו.

יופי של טבלה. האם אפשר להוסיף שם עמודה של "מארחת".

בחלק מהשנים זה ברור לפי המגרש, אבל בחלק אחר לא ברור מי אירחה את הדרבי.

רגע איום במיוחד היה בשמינית גמר גביע ב2008 או 2009 שבמצב של 2:1 לרעים יבריץ' עלה לקרן

הרגשתי כמו נידון למוות שעומד מול כיתת יורים ומחכה לרגע בו ירו בו, זה היה נראה לי כמו מתפרצת של חצי שעה עד שהם גמרו אותנו.

זההיה ב-08/09. הובילו 1-0 משער של לאלה. שער חוקי של ז׳אן נפסל, סילי החמיץ מצב שלא מחמיצים, ודקה 90 יבואה שם את השני באחד על אחד מול יבריץ׳ (לא מול שער ריק).

זההיה ב-08/09. הובילו 1-0 משער של לאלה. שער חוקי של ז׳אן נפסל, סילי החמיץ מצב שלא מחמיצים, ודקה 90 יבואה שם את השני באחד על אחד מול יבריץ׳ (לא מול שער ריק).

הוא בילבל בין שני דרבים, שנה קודם לכן יבריץ' באמת עלה במצב של 2-1 והם שמו את השלישי, בליגה.

סילי בעט על שיבחון, זה לא היה כזה מצב טוב בכלל למיטב זיכרוני, אבל אני זוכר שכעסו כאן על שיבחון על זה שסילי בעט עליו.

גם אתה טעית אחי, הדרבי הזה שיבריץ עלה קדימה זה הדרבי עם הגולים של טלקיסקי ומסיקה, פאביו גוניור שם משהו כמו דקה 80 2-1 ודקה 90 יבריץ עלה ואותו פאביו גוניור שם גם את ה3-1 אחרי מתפרצת.

בגביע לאלה עשה להם 1-0 ודקה 90 כולם חוץ מיבריץ עלו ויבואה כבש מולו ב1 על 1

הדרבי ששבחון בעט על סילי זה הדרבי השלישי ב08/09, נגמר 1-1. משום מה הפועל אף פעם לא הצליחה לנצח אותנו במשחק השלישי בעונות האלו

הרגשתי כמו נידון למוות שעומד מול כיתת יורים ומחכה לרגע בו ירו בו, זה היה נראה לי כמו מתפרצת של חצי שעה

עד שהם גמרו אותנו.

זה היה ב-07/08 במסגרת הליגה, ג'וניור הכלב כבש צמד בסיום.

שבועים אחר כך היה את הדרבי ששבחון כבש את שער הניצחון.

היה את "תראו מי עומד על הקווים" (בבכורה של נמני) כששם ה 2 - 0 התחיל מיבואה ונגמר בלאלה (הפוך מהגביע)

אבל הגול שהוא מדבר הוא נראה לי בכלל מההפסד השלישי והנוראי מכולם בעונה ההיא ה-3 - 1

הייתי מצרף את הוידאו הערוך

אבל הזוועות שם זה של דעאש

מכבי בכלל הובילה והם הפכו

פטיש ומגל לזהבי בשער 5 וה3 של טלקיסקי בסוף כמו כיתת יורים

הוא בילבל בין שני דרבים, שנה קודם לכן יבריץ' באמת עלה במצב של 2-1 והם שמו את השלישי, בליגה.

סילי בעט על שיבחון, זה לא היה כזה מצב טוב בכלל למיטב זיכרוני, אבל אני זוכר שכעסו כאן על שיבחון על זה שסילי בעט עליו.

לא לא, סילי קיבל ריבאונד מול אניימה ובעט לו לידיים. זוכר את המשחק הזה כאילו היה אתמול. אחד ההפסדים המבאסים, קיווינו שלפחות בגביע ננצח אותם.

איזה דרבי שחור. הייתי ב-13 עם עוד ילדים מהשחקן כדי להרים איזו פריסה. שחזרנו כמה דגלים שהיו מתפאורות קודמות, היו דגלי פריסה על 13, 11 ו-8. כל עניין התפאורה קצת התארך ועדיין לא הספקנו לחזור ל-11. אני אמנם הייתי בזווית המושלמת אבל כשהכדור יצא מהרגל של טלקיסקי כולם באצטדיון כבר ידעו שזה בחיבור. עד היום זאת אחת הבעיטות המרשימות שראיתי בלייב.

יש אומרים שמי שיגיע לבלומפילד אפילו עוד בימי השיפוץ הנוכחיים יוכל אם ממש יתאמץ לראות את הכדור של בוזגלו שעדיין מתגלגל לאיטו לכיוון שער 4-5

חברים, העלתי את המאגר של לובסטר לגוגל דוקס

הוספתי עוד מלא מידע שמצאתי על הדרבים שלפני קום המדינה.

תבלו (ד"א, זה מתעדכן ברגע שאני מוצא עוד ועוד מידע)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wMuEo-M6WWaCJ15LTTay5XuHWi4yTfUh3MVrWd6Jvw8

לא לא, סילי קיבל ריבאונד מול אניימה ובעט לו לידיים. זוכר את המשחק הזה כאילו היה אתמול. אחד ההפסדים המבאסים, קיווינו שלפחות בגביע ננצח אותם.

לא יצאנו שם תיקו?

ה4-2 היה הרגע הכי קשה שלי בכדורגל. הפעם היחידה שיצאתי באמצע, פשוט לא יכולתי לשאת את זה. שקלתי ברצינות לפרוש.

כשהם היו 3-0 אחרי הדקה ה-30 הרגשתי חורבן כללי. באנו באמת בתחושה שאפשר לעשות משהו. איזה ערב מטונף.