Jump to content

לקחנו להם את הבנות

Recommended Posts

כשחברה מסוימת בוחרת אילו ערכים היא רוצה להביע ואילו לא ומתעדפת ערכים מסוימים על פני אחרים אני לא רואה בכך הגבלה של חופש הביטוי, בוודאי כשמדובר בהחלטה שהקהל לוקח ומיישם בעצמו שהרי אין פה איזו התערבות חיצונית בדמות קנסות מההתאחדות או משהו כזה על השיר הזה. בדיוק כמו שאתה לא תקרא לעובדה שאי אפשר לשיר ביציע שירים מהקהל של הפועל הגבלה של חופש הביטוי. מעבר לזה, אין לי יותר מדי מה להגיד למי שהטיעון שלו הוא "צריך לשיר כל מה שרוצים לא משנה מה בלי שום הגבלות אף פעם". אני לא מסכים וזהו. הבעיה שלי היא עם מי ששם קו אדום שרירותי על ילדים, או שחורים, או מוסלמים, אבל לא מוכן להכליל בו נשים מסיבות שאין בהן באמת היגיון.

אני מכבד את אי ההסכמה שלך.

שאלה: האם אתה מבקש להגן על נשים באותו אופן שההתאחדות מגנה על שחורים? כלומר, כל אלמנט מיזוגני פסול? או רק לגונן עליהן מ"טריגר" זה או אחר? כי אני לא בטוח שאלפי גברים מיוזעים שזועקים "יאללה לזיין את הפועל!" לא מהווה בפועל טריגר חזק יותר.

גבר נורמטיבי יכול לאנוס.

קצת סוטה מהנושא, אבל אני לחלוטין לא מסכים. אלא אם מקבלים את התיאוריה שגם מין בהסכמה מהווה סוג של אונס.

קצת סוטה מהנושא, אבל אני לחלוטין לא מסכים. אלא אם מקבלים את התיאוריה שגם מין בהסכמה מהווה סוג של אונס.

מין בהסכמה זה לא אונס. לא שמעתי על תיאוריה כזו.

אונס זה מין לא בהסכמה, בין אם הבחורה פשוט לא מסכימה או שהיא במצב שהיא לא יכולה להתנגד (יענו שיכורה או מסוממת רצח)

ובהרבה מצבים גברים לא שולטים ביצרים שלהם, וגבר נורמטיבי אפילו איזה מלח הארץ לוחם בצנחנים עם הורים אשכנזים מתים וכו'

יכול למצוא את עצמו בתוך איזה שבורה. אין טעם לסטות מהנושא באמת מה המשמעות של אונס.

נראה שלחלק זה ברור ולחלק זה לא.

אונס זה מין לא בהסכמה, בין אם הבחורה פשוט לא מסכימה או שהיא במצב שהיא לא יכולה להתנגד (יענו שיכורה או מסוממת רצח)

ובהרבה מצבים גברים לא שולטים ביצרים שלהם, וגבר נורמטיבי אפילו איזה מלח הארץ לוחם בצנחנים עם הורים אשכנזים מתים וכו'

יכול למצוא את עצמו בתוך איזה שבורה. אין טעם לסטות מהנושא באמת מה המשמעות של אונס.

זו לא טענה שהמצאתי, יש קולות בפמיניזם הרדיקלי שגורסים שכל חדירה היא אונס, וזה לא המקום לפרט את הבסיס לטענה שלהן. כמובן שזו לא תיאוריה מקובלת, אפילו בזרם הרדיקלי, הסיבה שציינתי זאת כדי לדייק ולשלול אי הבנות. אונס, כפי שאתה מגדיר אותו (ההגדרה המקובלת) בהחלט לא יכול להתרחש ע"י גבר נורמטיבי, מהסיבה שהתנהגות זו היא סטייה מהמוסכמות החברתיות, ולכן א-נורמטיבית. את ההגדרה שלך לנורמטיביות ("מלח הארץ"), למרות שיש לך על מי לסמוך, אני לא מקבל לכתחילה, כי היא חסרת מובן ולא ניתנת להפרכה, ולא נמשיך את הדיון, אתה צודק שאין טעם. הגבתי רק כי זו אמירה מקובלת ושכיחה שמעצבנת אותי, עמך הסליחה.

גבר ואישה נפגשים בבר, שניהם שותים אלכוהול ומשתכרים

הם מזמינים מונית והולכים לבית שלו/שלה ושוכבים

ע"פ חוק היה כאן אונס. החוק דפוק.

אגב יופי של סטייה מהנושא, אנחנו מומחים בזה.

אם שוברים את כל החנויות אז על פי הדין הפלילי זה נחשב לוונדליזם, השחתת רכוש או גניבה? או בעצם זה הכל אותו הדבר

אם שוברים את כל החנויות אז על פי הדין הפלילי זה נחשב לוונדליזם, השחתת רכוש או גניבה? או בעצם זה הכל אותו הדבר

אם אונסים אדומים כמו זומבים זה נחשב נקרופיליה או אונס?

אם אונסים אדומים כמו זומבים זה נחשב נקרופיליה או אונס?

זילות המושג נקרופליה ויתר מזאת זילות המושג זומבים.

מעבר לבעיה בפירוש הלשוני של המשפט מכיוון האדמוים הם כמו זומבים ולא זומבים באמת, שלא לדבר על זה שנקרופיליה לא יכולה להיות מוכוונת לזומבים...

זילות המושג נקרופליה ויתר מזאת זילות המושג זומבים.

מעבר לבעיה בפירוש הלשוני של המשפט מכיוון האדמוים הם כמו זומבים ולא זומבים באמת, שלא לדבר על זה שנקרופיליה לא יכולה להיות מוכוונת לזומבים...

לפעמים אני ממש אוהב את הפורום הזה.

איזה כושר יש לכם להמשיך ולהמשיך.

מדהים אותי כל פעם מחדש.

תוסיף גם את הכושר הייחודי של הפורום הזה לדבר על יחסי מין עם זומבים ועדיין לתהות מי הזומבי, זו סוגיה שתימשך לנצח כמו הביצה והתרנגולת

זו סמי-נקרופיליה

אנחנו מתביישים בכם

מי זה בכם?

אתה מתבייש בי?

אני מת להבין למה בדיוק אתה מתכוון, אלא אם כן סתם כתבת

(תגובה מעמוד 4)