Jump to content

לקחנו להם את הבנות

Recommended Posts

ביום שלשיר על אונס יהיה אסור בחוק מדינה, דבר איתי. מדהים איך השיח הפמיניסטי השתלט על הפורום, לשחוט, ****, להשתין על הקבר, לתלות בכיכר העיר - סבבה, לאנוס - ייהרג ובל יעבור. אתם טרחנים.

אבל על גזענות יש, זה לא מונע מהרבה מפה לשיר את השירים האלה נכון? יופי אז זה שזה חוקי לא אומר שזה לגיטימי לשיר על זה.

אני לא מבינה עכשיו גם אסור לדבר פה ולהעביר ביקורת..

גם בוסה אמר כמדומני שמבחינתו כל שיר או משהו ביציע (שהוא לא אלימות פיזית הכוונה) קביל.

לא דיברתי על אלימות פיזית בכלל, זה לא חלק מהדיון מבחינתי כי דיברתי על חופש הביטוי נטו. הקו האדום מבחינתי זה מה שפוגע בקבוצה.

אוף טופיק, אתה תופתע לשמוע את הדעות שלי לגבי אלימות פיזית בסצינת האולטראס.

אבל על גזענות יש, זה לא מונע מהרבה מפה לשיר את השירים האלה נכון? יופי אז זה שזה חוקי לא אומר שזה לגיטימי לשיר על זה.

חזות החוק היא לא הכל. לא היו חוקים לדעתי ב-1994 כשיציעים שלמים נהמו למקנאקי ושום קבוצה לא נענשה על כך. זה עדיין היה מצחין ודוחה בדיוק כמו אם זה היה קורה היום.

רגע סוייר, אם השיר הזה לא היה גורר עונשים היה מישהו ששורק בוז במכלול השירים האעלק גזעניים?

לא הצלחתי להבין את השאלה שלך.

מה שאני אומר הוא שיש המון אנשים שאמרו שהם לא שרים גזענות כי קודם כל ולפני הכל זה פוגע במכבי בדמות עונשים.

ה"שיר אונס" לא פוגע במכבי בפאן הזה. ולכן יש המון מתנגדים לגזענות שלא מתנגדים לו. כמו שהם אמרו, לא פוגע במכבי לא אלחם בו.

חזות החוק היא לא הכל. לא היו חוקים לדעתי ב-1994 כשיציעים שלמים נהמו למקנאקי ושום קבוצה לא נענשה על כך. זה עדיין היה מצחין ודוחה בדיוק כמו אם זה היה קורה היום.

נכון

לא הצלחתי להבין את השאלה שלך.

מה שאני אומר הוא שיש המון אנשים שאמרו שהם לא שרים גזענות כי קודם כל ולפני הכל זה פוגע במכבי בדמות עונשים.

ה"שיר אונס" לא פוגע במכבי בפאן הזה. ולכן יש המון מתנגדים לגזענות שלא מתנגדים לו. כמו שהם אמרו, לא פוגע במכבי לא אלחם בו.

זה בדיוק מה שהתכוונתי, כל עוד לא מעמידים אותנו לדין אפשר לשיר על כל דבר, אני צפיתי ל0% התנגדות במידה והשיר לא פוגע במכבי.

אבל משום מה יש כאלה שעדיין עובדים במשטרת הפוליטקלי קורקט ושכחו שאנחנו במגרש כדורגל שמעולם לא היה נקי מנאצות וקללות מכל הסוגים ומכל המינים.

אני תיארתי את זה אז כשיר ארסי ופוגעני שלא מניב עונשים וזה הפתרון המושלם לבעיית ה״גזענות״, שאפו לפנאטיקס שביצעו.

זה בדיוק מה שהתכוונתי, כל עוד לא מעמידים אותנו לדין אפשר לשיר על כל דבר, אני צפיתי ל0% התנגדות במידה והשיר לא פוגע במכבי.

אבל משום מה יש כאלה שעדיין עובדים במשטרת הפוליטקלי קורקט ושכחו שאנחנו במגרש כדורגל שמעולם לא יהיה נקי מנאצות וקללות מכל הסוגים ומכל המינים.

אני לא ממש חושב שאני חלק מהפוליטיקלי קורקט אבל אני עדיין חושב שיש דברים שלא ראוי לשיר אותם גם אם הקבוצה לא נפגעת מבחינת ענישה.

אני לא ממש חושב שאני חלק מהפוליטיקלי קורקט אבל אני עדיין חושב שיש דברים שלא ראוי לשיר אותם גם אם הקבוצה לא נפגעת מבחינת ענישה.

גם אני, לא שר על **** אבל אני בטח לא אפתח נושאים ואתלונן ויחזור שוב ושוב לחפור על משהו שאין לו קרקע מתחתיו

גם אני, לא שר על **** אבל אני בטח לא אפתח נושאים ואתלונן ויחזור שוב ושוב לחפור על משהו שאין לו קרקע מתחתיו

אולי, אבל זה פורום, והמהות שלו היא לדבר על כך דבר בערך שקשור לקבוצה. אמנם אני לא פתחתי את הנושא אבל אם כבר יש נושא, מותר לכל אחד להביע את דעתו מן הסתם.

מי שפתח את הנושא היה מי שרצה להתהדר בשיר, אבל כשאתה פותח נושא כזה אתה צריך לצפות גם לחוסר הסכמה והתנגדות, מה לעשות זאת המהות של פורום.

אולי, אבל זה פורום, והמהות שלו היא לדבר על כך דבר בערך שקשור לקבוצה. אמנם אני לא פתחתי את הנושא אבל אם כבר יש נושא, מותר לכל אחד להביע את דעתו מן הסתם.

ברור, אני רק מדבר על הפרופורציות.

אם תעבור שוב על הנושא אחרי הדרבי טוטו אתה תבין.

לא ארחיב מעבר להודעה הראשונה שלי בנושא הזה.

רק אגיד, שאם הייתם אתם או קרובי משפחה שלכם חשופים לפגיעה שכזו, לא הייתם שרים ומתגאים בשיר שכזה. כמו שהרבה כאן לא ישירו על **** כי זה היה קרוב איכשהו אליהם.

ובנימה אופטימית זו, בהצלחה לנו היום.

לא ארחיב מעבר להודעה הראשונה שלי בנושא הזה.

רק אגיד, שאם הייתם אתם או קרובי משפחה שלכם חשופים לפגיעה שכזו, לא הייתם שרים ומתגאים בשיר שכזה. כמו שהרבה כאן לא ישירו על **** כי זה היה קרוב איכשהו אליהם.

ובנימה אופטימית זו, בהצלחה לנו היום.

בגישה שלי, אני נוטה לחשוב על המגרש בתור ״יקום מקביל״, שמותר להגיד בו כמעט הכל, וזה בסדר.

אני לא חושב שיש משהו פסול בקיצוניות בתוך התחום הזה, כל עוד אתה לא לוקח אותה איתך החוצה.

לכן אני גם לא מתרגש משירי אונס, ****, שואה וכו׳.

לטעמי זאת הגישה הכי בריאה לגבי כל העניין הזה.

מה העניין ב״שנאה ספורטיבית״ שאין בה שום לכלוך? נמוך ככל שיהיה... בוא נודה בזה, זה חלק מהכיף.

אגב, לשאלתך, הייתי קרוב מאוד ל-2 מקרי **** במשפחה, עדיין שר לקומוניסטים לקבל ****.

זה ״איחול״ ריק מתוכן, אני לא באמת מקווה שמישהו יקבל **** כמו שאני לא חושב שטועמה הוא מחבל או שאני אצעק היום המוות הפועל כשאני אאנוס אוהדת הפועל (אשתי תהרוג אותי).

בקיצור, לא צריך להעמיק בכל מילה ומילה שיוצאת לך מהפה במגרש, בטח לא להפוך את זה לדיון עקרוני.

השאלה היא שוב האם בשם אותו יקום מקביל יהיה לגיטימי לשיר לנו ביציעים באירופה "יהודים לגז" ולהניף צלבי קרס, או לצעוק "ז'יד" וכאלה.

לדעתי- לא.

השאלה היא שוב האם בשם אותו יקום מקביל יהיה לגיטימי לשיר לנו ביציעים באירופה "יהודים לגז" ולהניף צלבי קרס, או לצעוק "ז'יד" וכאלה.

לדעתי- לא.

תשמע, גם כששרים שואה בארץ זה לא יורד חלק בגרון, אבל מקבלים את זה כי זה חלק מהעניין.

(ראית נניח שבצוק איתן, כשהחיים האמיתיים חורגים לתוך היקום המקביל, כולם מיישרים קו בדקת דומייה)

לגבי אירופה? בתפיסה שלי גם לא, אבל אני חושב ששם הצעקות האלה מגיעות מחוץ למגרש פנימה, זאת אומרת שזה מתבסס על אידיאולוגיה אמיתית ולא על ״קיצוניות מזוייפת״ כמו שתיארתי.

ועדיין, ברוב המקרים אני אחיה עם זה בסבבה, כמו שלא הייתה לי שום בעיה עם המטומטמים מסלטיק והדגלים שלהם (או מה שיהיה היום).

אגב, אנחנו עדיין מדברים על לוקאליים, אני לא חושב שאם תשחק נגד ארמנים תשיר להם שירי שואה...

(גם ההתעסקות המינורית שהייתה בקוסובו ביציעים שלנו הייתה פתאטית וללא שום אג׳נדה מאחוריה).

ביום שלשיר על אונס יהיה אסור בחוק מדינה, דבר איתי. מדהים איך השיח הפמיניסטי השתלט על הפורום, לשחוט, ****, להשתין על הקבר, לתלות בכיכר העיר - סבבה, לאנוס - ייהרג ובל יעבור. אתם טרחנים.

היית שר שיר שקורא לרצוח את הילדים של אוהדי הפועל?

היית שר שיר שקורא לרצוח את הילדים של אוהדי הפועל?

נקח לכם את הילדים

וכשנרצח אותם נצעק

היום המוות הפועל

איפה עובר הגבול?

בגלל זה השיר הזה לא עובר לי חלק בגרון, ואני לא שר אותו, אבל מצד שני גם מבין טענות שאומרות שכל עוד זה לא פוגע במכבי, אפשר לשיר הכל כי איצטדיון כדורגל הוא מעין מציאותי מקבילה עבורם, שבה הכל מותר (שוב, אם זה לא פוגע בקבוצה).