Jump to content

לקחנו להם את הבנות

Recommended Posts

וואי באמא שלכם שחררו אותנו מהשיח פמניסטי הזה

שיר במגרש כדורגל, אפחד פה לא מתכוון לאנוס אוהדות הפועל וגם אף אחד לא באמת רוצה שהם יקבלו את המחלה... ותנו לי לחדש לכם, הם גם לא באמת מאחלים לנו שואה

וואי באמא שלכם שחררו אותנו מהשיח פמניסטי הזה

שיר במגרש כדורגל, אפחד פה לא מתכוון לאנוס אוהדות הפועל וגם אף אחד לא באמת רוצה שהם יקבלו את המחלה... ותנו לי לחדש לכם, הם גם לא באמת מאחלים לנו שואה

עפת על המילה הזאת, זה שיח אנושי לא פמניסטי

אוי נו באמת זה נטו פמניסטי.

למה לא ראיתי את השיח ״האנושי״ הזה בכל אדום צריך לרגום? באבוקסיס חולה ****? ובעוד שירים ביציע?

זה כדורגל. שחררו.

אוי נו באמת זה נטו פמניסטי.

למה לא ראיתי את השיח ״האנושי״ הזה בכל אדום צריך לרגום? באבוקסיס חולה ****? ובעוד שירים ביציע?

זה כדורגל. שחררו.

חחחחח איזו אחות.

ועוד בחורה אומרת את זה אז מי שמעקם את האף וזה...

איפה האנושיות בכל אדום צריך לרגום? בהיום המוות הפועל? אנחנו נזיין אותכם? אבוקסיס חולה ****? בכיכר העיר נתלה? הפועל זונה מכבי באים לשחוט את כל האדומים?

אלה מילים ששרים במגרש ואלה מילים ששרים במגרש.

איפה האנושיות בכל אדום צריך לרגום? בהיום המוות הפועל? אנחנו נזיין אותכם? אבוקסיס חולה ****? בכיכר העיר נתלה? הפועל זונה מכבי באים לשחוט את כל האדומים?

אלה מילים ששרים במגרש ואלה מילים ששרים במגרש.

תדברו מישהו אמר לכם שלא? מישהו תייג אתכם תחת שיח מסוים? לא, זכותי לדבר על השיר עוד אלף פעם אם כך אני רואה לנכון.

חחחחח ועוד בחורה אומרת את זה אז מי שמעקם את האף וזה...

מצחיק זה בודאות לא, מצטערת, עם כל הכבוד לשניכם, את הטיעונים הנכונים העלו פה לפניי לא חושבת שיש צורך לחזור עליהם אבל הם עונים לכם על הכל.

בשורה התחתונה את תמשיכי לשמוע את השיר הזה שוב ושוב ושוב ומה לעשות, אם הטיעונים היו כאלה נכונים כנראה שהייתי בדעת מיעוט, המציאות אומרת להיפך.

אין בעיה עם הדיעה שלך או עם כל דיעה אחרת, אבל לקטלג את זה תחת "אנושיות" זה טיעון מגוחך כשיש כל כך הרבה שירים "לא אנושיים" אחרים ביציע.

קודם כל, זה עצוב מאוד שאתה חושב ככה, ומיותר לציין שאני לא מסכים איתך. ושנית, יש קצת דיסוננס בתגובה שלך, אם אין לך בעיה לכנות את השירים האלה "מגעילים", למה אתה שר אותם (או לחילופין מצדד בהם)?

שירי אוהדי כדורגל יכולים להיות הרבה יותר חיוביים ועם איזון גבוהה יותר של שירי אהבה לקבוצה לעומת שירי נאצה ליריבה, חבל שהמגמה (בכל הקבוצות, לא רק מכבי) הולכת לשירי הנאצה.

שטויות אחי שטויות,אני גם חושב שלצעוק לבן אדם יבן זונה ימהמר מזדיין זה מגעיל,ןבכל זאת אני צועק אתת זה לשופט ובאשדוד בגביע הקוון בפנים אמרתי לו ימכורים נו ו..? ברחוב אתה לא תעשה את זה ובמגרש כן יש דברים שניהים לגיטימים(עד כמה שאפשר) מצחיק למה אתם מתעוררים באיחור של 50 שנה,ככה היה וככה יהיה וצריך לקבל את זה(הקו כמו שאמרו זה אלימות או דברים ממש שיש להם טאבו כמו לצעוק יכושי או יש שיגידו מחלןת למיניהם)

ועכשיו ברפרוף אני רואה שהגעתם לדבר על אנושיות? שמעו יש לכם זמן פנוי אנשים פה לא עובדים ומתחילים להריץ שטויות בראש חחחחחחח אנושיות על שיר עקיצה ליריבה שלנו זה שיא שפלות לא יאמן

הדיון הזה לא הולך לשום מקום. כמו ששום דיון על שירים בפורום לא הולך לשום מקום, מהשיר על שבחון עד השיר של החניתות והדם היהודי ושירה לראדי ומיליון דוגמאות אחרות.

סי אני תומך בדעה שלך אבל גם האוזניים הערלות פה לא יכולות לשמוע.

וכמו שכר רשמתי, לדעתי יש הבדל בין זה לבין "כל אדום צריך לרגום". יש לי חולצה של "כל אדום צריך לרגום" איפשהו בארון, תהיו בטוחים שלא הייתי קונה חולצה של "ניקח לכם את הבנות"

אבל למה שרים את זה כל משחק? סתם כדי לעשות דווקא לאחרים?

זה הרי צריך להיות שיר למשחק לפני דרבי ולדרבי עצמו, לא מעבר לזה. לא חסרים שירים אחרים של מכבי שנדחקים הצידה כי מחליטים להריץ את זה בכל משחק, וחבל.

בשורה התחתונה את תמשיכי לשמוע את השיר הזה שוב ושוב ושוב ומה לעשות, אם הטיעונים היו כאלה נכונים כנראה שהייתי בדעת מיעוט, המציאות אומרת להיפך.

כן, כי הרוב תמיד צודק.

מזה צדק בכלל?

הבנו, יש 100 אנשים שמאוד לא מרוצים מהשיר אפשר להמשיך הלאה?

אני מבין שאני יוצא מעיק בכל הדיון הזה, אבל מבחינתי זה למטרה מוצדקת. די, סיימתי להגיב כאן.

לשיר על רצח: "היום נשחט את הפועל"/ "לובש אדום ימות היום"/ "כל אדום צריך לרגום" ועוד (עוד עוד עוד עוד עוד)

ואחרי זה להגיד לאנשים ששרים כשנאנוס אותן (..) שהם חולים ואיך הם לא מתביישים ובלה בלה זה צביעות מביכה.

אחלה שיר שבעולם.

אבלל, אפשר להימנע מלשיר אותו רבע שעה בחימום, עוד רבע שעה במשחק, ורבע שעה בסוף משחק.. זה שיר דרבי קלאסי ולא רואה סיבה לחפור אותו שלא לפני דרבי או בדרבי עצמו.

לשיר על רצח: "היום נשחט את הפועל"/ "לובש אדום ימות היום"/ "כל אדום צריך לרגום" ועוד (עוד עוד עוד עוד עוד)

ואחרי זה להגיד לאנשים ששרים כשנאנוס אותן (..) שהם חולים ואיך הם לא מתביישים ובלה בלה זה צביעות מביכה.

אחלה שיר שבעולם.

אבלל, אפשר להימנע מלשיר אותו רבע שעה בחימום, עוד רבע שעה במשחק, ורבע שעה בסוף משחק.. זה שיר דרבי קלאסי ולא רואה סיבה לחפור אותו שלא לפני דרבי או בדרבי עצמו.

כשחושבים קצת יותר לעומק (ולמרות שזה 'שיר' וצריך לזרום וכו' וכו'... ) - שרוב השירים נגד הפו' מציינים למה שונאים אותם, כי הם לובשים/מזדהים/מייצגים/כל זהות שהיא עם הקבוצה הכי שנואה שיש.

לגבי "הבנות" ..

1. מה הן אשמות?

2.גם ביציע שלנו יש בנות וייתכן שלפחות לחלקן לא הכי נעים באוזן (לא רוצה לחשוב מה עובר על מישהי שעברה אולי משהו בסגנון)..

3.אולי אפשר להגדיל ראש ולהחליף מילה - ואז כל הקהל יזרום ותהיה עוצמה סופר אדירה ?

כשחושבים קצת יותר לעומק (ולמרות שזה 'שיר' וצריך לזרום וכו' וכו'... ) - שרוב השירים נגד הפו' מציינים למה שונאים אותם, כי הם לובשים/מזדהים/מייצגים/כל זהות שהיא עם הקבוצה הכי שנואה שיש.

לגבי "הבנות" ..

1. מה הן אשמות?

2.גם ביציע שלנו יש בנות וייתכן שלפחות לחלקן לא הכי נעים באוזן (לא רוצה לחשוב מה עובר על מישהי שעברה אולי משהו בסגנון)..

3.אולי אפשר להגדיל ראש ולהחליף מילה - ואז כל הקהל יזרום ותהיה עוצמה סופר אדירה ?

1. הן לא אשמות באותה מידה שיש מצב שיש אחד ביציע שלובש אדום והוא דווקא אחלה בן אדם חוץ מזה שהוא אוהד הפועל, ולא כלכך הייתי רוצה שהוא ימות היום, אז נפסיק לשיר? כמו שאמרת- זה פשוט שיר, וצריך לזרום..

אני בטוח שאף אחד לא ילך ויאנוס מישהי בגלל השיר..

בקשר ללהגדיל ראש וכו', אני אזרום גם עם זה, אבל עדיף שיתחילו לדעתי בלהפחית בשיר הזה קצת.. מאותה סיבה שעם כמה שהמורי הזקן זה שיר בין העוצמתיים ביציע, אין טעם לשיר אותו כל משחק.

אונס זה דבר נוראי ומי שמכיר אותי יודע שאני האחרון שיטריד מישהי, באמת האחרון.

ולא שנראלי שאני אתקל בזה פה אבל תחסכו ממני את הבולשיט הפמיניסטי שלשיר את זה זה סוג של הטרדה מינית, כי זה לא.

1. הן לא אשמות באותה מידה שיש מצב שיש אחד ביציע שלובש אדום והוא דווקא אחלה בן אדם חוץ מזה שהוא אוהד הפועל, ולא כלכך הייתי רוצה שהוא ימות היום, אז נפסיק לשיר? כמו שאמרת- זה פשוט שיר, וצריך לזרום..

אני בטוח שאף אחד לא ילך ויאנוס מישהי בגלל השיר..

בקשר ללהגדיל ראש וכו', אני אזרום גם עם זה, אבל עדיף שיתחילו לדעתי בלהפחית בשיר הזה קצת.. מאותה סיבה שעם כמה שהמורי הזקן זה שיר בין העוצמתיים ביציע, אין טעם לשיר אותו כל משחק.

אונס זה דבר נוראי ומי שמכיר אותי יודע שאני האחרון שיטריד מישהי, באמת האחרון.

ולא שנראלי שאני אתקל בזה פה אבל תחסכו ממני את הבולשיט הפמיניסטי שלשיר את זה זה סוג של הטרדה מינית, כי זה לא.

נתחיל מזה.. חותם..[על המוגדש]... ואין פה שום עניין פימינסטי.

ורשמתי בנושא הזה לפני כמה דפים - שצריכים לשים לב שבעידוד בתקופה האחרונה יש משחקים שיותר אומרים את המילה הפו' מאשר את המילה מכבי.

- בעיקר בגלל 2 שירים שזה נאמר לא מעט.. מאמין שגם הזרים שבקושי מבינים מילה או שתיים, יודעים שזה שיר נגד הפו' - אבל דחילק כמה פע' לחזור על המילה המכוערת הזו?

אבל למה שרים את זה כל משחק? סתם כדי לעשות דווקא לאחרים?

זה הרי צריך להיות שיר למשחק לפני דרבי ולדרבי עצמו, לא מעבר לזה. לא חסרים שירים אחרים של מכבי שנדחקים הצידה כי מחליטים להריץ את זה בכל משחק, וחבל.

כי שרים גילי ארגוב כל משחק

ואתה לא יכול לשיר גילי בלי להמשיך את השיר הזה, הוא כיפי מידי.

ולנושא-השיר הכי נורא בכלל הוא אבא שיכור אמא זונה לבני יהודה.

אני מדמיין את כמות המבטים המביכים שהיו בין ילדים להוריהם לאורך השנים ביציע שלהם..

בגדול, הסיבה היחידה שאני לא חושב שצריך לשיר את זה, הוא לא כי אני לא מאחל אונס לאוהדות הפועל (ואני לא מאחל להן אונס, אבל אני גם לא מאחל לאף אחד למות מסרטן או להתלות בככר העיר), הוא זה שכשאני שר את השיר הזה, אני אומר שאני אנס, ואני לא אנס, ולא רוצה להיות אנס.

ואין לזה שום קשר לשיח פמיניסטי ואחד הדברים היפים בשנאה ספורטיבית הוא שהיא כל כך חזקה שהיא יורדת גם ללכלוכים

לצורך העניין אם השיר היה נזיין את אוהדות הפועל, הוא היה משיג את אותה מטרה של להשפיל את הפועל ולא היה מרמז שאין לי בעיה לאנוס אוהדת הפועל.

Tamiry,

אצטדיון כדורגל אינו safe-space עבור נפגעות אונס, ולא נועד להיות.

רוב הדיון כאן מתבסס על ההנחה הסמויה שתפקידנו ליצור עבור נשים סביבה מגוננת, ולא כך היא.

למצער במגרשים, חשוב מאוד שחופש הביטוי יגבר. אם לא שם, היכן?

Tamiry,

אצטדיון כדורגל אינו safe-space עבור נפגעות אונס, ולא נועד להיות.

רוב הדיון כאן מתבסס על ההנחה הסמויה שתפקידנו ליצור עבור נשים סביבה מגוננת, ולא כך היא.

למצער במגרשים, חשוב מאוד שחופש הביטוי יגבר. אם לא שם, היכן?

כשחברה מסוימת בוחרת אילו ערכים היא רוצה להביע ואילו לא ומתעדפת ערכים מסוימים על פני אחרים אני לא רואה בכך הגבלה של חופש הביטוי, בוודאי כשמדובר בהחלטה שהקהל לוקח ומיישם בעצמו שהרי אין פה איזו התערבות חיצונית בדמות קנסות מההתאחדות או משהו כזה על השיר הזה. בדיוק כמו שאתה לא תקרא לעובדה שאי אפשר לשיר ביציע שירים מהקהל של הפועל הגבלה של חופש הביטוי. מעבר לזה, אין לי יותר מדי מה להגיד למי שהטיעון שלו הוא "צריך לשיר כל מה שרוצים לא משנה מה בלי שום הגבלות אף פעם". אני לא מסכים וזהו. הבעיה שלי היא עם מי ששם קו אדום שרירותי על ילדים, או שחורים, או מוסלמים, אבל לא מוכן להכליל בו נשים מסיבות שאין בהן באמת היגיון.

גבר נורמטיבי יכול לשיר במגרש כדורגל נרגום, נשבור, נתלה. זה ייתפס ע"י כל בר דעת כסתם שיר הקנטה ליריבה בלי שום משמעות בלי אפילו תחושת עלבון מינימלית מצד אלו שיקשיבו לזה.

גבר נורמטיבי יכול לאנוס.

מכאן הבעיתיות בלשמוע יציע שלם של גברים שרים שהם יקחו בחורות ויאנסו אותן ולכן מיותר גם לדון במה יותר גרוע אונס או רגימה באבנים. זה באמת תת מודע שגורם לאנשים סלידה מהשיר.

אני בעד כל שיר שידליק את הקהל, אם האונס עושה את העבודה אז שיהיה אונס.