Jump to content

לקחנו להם את הבנות

Recommended Posts

זה בדיוק מה שחשבתי באותו רגע, וכן , היא התכוונה לשואה ההיא.

אם היה לי כוח הייתי מחפש לכם תמונות שלה כי הן תמיד ילדות אולטרס כאלה שאוהבות להצטלם (ולהשתולל).

הכי מצחיק שהיא באה להרביץ לאחד החבר'ה אצלנו עד שהגיעה אליי, קלטה שאני סוג של קיר אנושי ולקחה כמה צעדים אחורה (ואז חבר שלה אמר לי "אתה לא מתבייש? זו בחורה!", כשאני בסה"כ עמדתי שם בלי לעשות כלום).

אה אתה זה מוריו ? אתה באמת חתיכת קיר :)

אני תפסתי אותך שם והרחקתי אותך (חוץ מחברים שלך) נעים מאוד.

לא יאומן שזה עוד מדובר פה בפורום...

גם אני כמו כל מיני אנשים ביציע לא אוהב את השיקץר ולכן חא שר אותו.

אבל מה הקטע בלאכול פה את הראש על זה כבר כמה חודשים?!?

שום דיון שיתרחש פה לא ישכנע אף אחד ששר להפסיק לשיר ולא ישכנע אף אחד שלא שר להתחיל לשיר.

מפריע לכם, אל תשירו.

מפריע לכם, דברו עם האוהד שלידכם שכן שר...

לא יאומן שזה עוד מדובר פה בפורום...

גם אני כמו כל מיני אנשים ביציע לא אוהב את השיקץר ולכן חא שר אותו.

אבל מה הקטע בלאכול פה את הראש על זה כבר כמה חודשים?!?

שום דיון שיתרחש פה לא ישכנע אף אחד ששר להפסיק לשיר ולא ישכנע אף אחד שלא שר להתחיל לשיר.

מפריע לכם, אל תשירו.

מפריע לכם, דברו עם האוהד שלידכם שכן שר...

אם השפעתי ולו על בנאדם אחד לא לשיר או שיניתי את דעתו על השיר אז עשיתי את שלי.

זה פורום מותר להביע דעה, ביקורת או כל דבר אחר גם אם זה חוזר על עצמו, מטריח או חופר, זאת עדיין זכותי וזכות כולם.

נרחיק עוד יותר: הנפות של צלבי קרס וכאלה לגיטימי?

לא מבין את המשחק שאתה משחק. כשאמרתי הכל לגיטימי התכוונתי הכל. אם יניפו צלב קרס ביציעים של הקבוצה ממול אני אכעס ואגיב, אבל הכל כחלק מהמלחמה ביציעים. אם הם יניפו את אותו צלב קרס בחוץ שילכו לכלא.

זה לא שאני לא חושב שיש ראוי ויש לא ראוי. אני פשוט לא חושב שיש משהו שבמתכונת של יציעי כדורגל, על כל המשתמע מכך, שיהיה עד כדי כך לא ראוי עד שיצדיק איסור או הטפה מוסרית מאחרים. שכל אחד יעשה את הבחירות שלו מה הוא שר ומה לא.

לא מבין את המשחק שאתה משחק. כשאמרתי הכל לגיטימי התכוונתי הכל. אם יניפו צלב קרס ביציעים של הקבוצה ממול אני אכעס ואגיב, אבל הכל כחלק מהמלחמה ביציעים. אם הם יניפו את אותו צלב קרס בחוץ שילכו לכלא.

זה לא שאני לא חושב שיש ראוי ויש לא ראוי. אני פשוט לא חושב שיש משהו שבמתכונת של יציעי כדורגל, על כל המשתמע מכך, שיהיה עד כדי כך לא ראוי עד שיצדיק איסור או הטפה מוסרית מאחרים. שכל אחד יעשה את הבחירות שלו מה הוא שר ומה לא.

זה מאוד פשוט: כשחופש הביטוי הוא טוטאלי זה מביא להסתה. הסתה גוררת אלימות. אלימות מרחיקה קהל מהמגרשים.

בסוף אתה תמצא את עצמך במשחקים מוקף בקומץ אנשים אלים.

אם ככה אתה רואה את עתיד הכדורגל, תמשיך להגיד שהכל לגיטימי.

לא מקבל את טענת המדרון ועובדתית היא לא נכונה בראי ההיסטוריה. שירי מוות, רצח ומחלות נשמעים פה בקולי קולות והכל בסדר. ה"הסתה" הזו לא הובילה לאלימות.

אם כבר, מה שמביא לאלימות זה העליהום והתקשורת. ברגע שהעניין הופך מתוקשר והאוהדים נכנסים למגננה מתחיל הבלאגן.

ביום שתפסיקו לנתח שירים ותבינו שאנחנו במגרש כדורגל ולא במשכן לאמנויות הבמה/ערב שירה הכל יהיה יותר טוב.

לא רוצים לשיר? אל תשירו. אבל תפסיקו לחפור ולנתח את השיר כאילו זה שיר הנאצה הראשון שנכתב אי פעם.

ביום שתפסיקו לנתח שירים ותבינו שאנחנו במגרש כדורגל ולא במשכן לאמנויות הבמה/ערב שירה הכל יהיה יותר טוב.

לא רוצים לשיר? אל תשירו. אבל תפסיקו לחפור ולנתח את השיר כאילו זה שיר הנאצה הראשון שנכתב אי פעם.

נרחיק עוד יותר: הנפות של צלבי קרס וכאלה לגיטימי?

ביום שלשיר על אונס יהיה אסור בחוק מדינה, דבר איתי. מדהים איך השיח הפמיניסטי השתלט על הפורום, לשחוט, ****, להשתין על הקבר, לתלות בכיכר העיר - סבבה, לאנוס - ייהרג ובל יעבור. אתם טרחנים.

כשרק התחילו הזיוני מוח מהקהל שלנו על ״גזענות״ אמרתי שמה שצריך לעשות כדי להטריף בחזרה את הטרחנים מהתאחדות והקהל זה ליצור שיר חוקי ומגעיל שלא יגרום נזק ועונשים למועדון והנה 3 שנים אחרי קיבלנו אותו, בטיימינג מושלם לאונס.

מצחיק שלכל הפרופסורים להתחכמות זה עדיין מפריע משום מה.

ביום שלשיר על אונס יהיה אסור בחוק מדינה, דבר איתי. מדהים איך השיח הפמיניסטי השתלט על הפורום, לשחוט, ****, להשתין על הקבר, לתלות בכיכר העיר - סבבה, לאנוס - ייהרג ובל יעבור. אתם טרחנים.

השאלה לבוסה הייתה אחרי שהוא אמר שמבחינתו כל דבר קביל ביציע כל עוד זו לא אלימות פיזית. השאלה שלי על צלבי קרס (והאמת שבכלל לא חשבתי על הארץ אלא על אירופה) נבעה בשביל לדעת האם גם זה קביל מבחינתו בשם טענתו שמבחינתו הכל קביל.

אני אמרתי את זה, לא בוסה, הקו האדום מבחינתי היא אלימות פיזית.

גם בוסה אמר כמדומני שמבחינתו כל שיר או משהו ביציע (שהוא לא אלימות פיזית הכוונה) קביל.

ביום שלשיר על אונס יהיה אסור בחוק מדינה, דבר איתי

אגב, זה שזה לא אסור בחוק לא מכשיר את זה.

בעיניי השורה הזו מגעילה, בדיוק כמו שאני לא אשיר את "אבוקסיס חולה ****" ביציע , למרות שגם זה מותר חוקית.

כשרק התחילו הזיוני מוח מהקהל שלנו על ״גזענות״ אמרתי שמה שצריך לעשות כדי להטריף בחזרה את הטרחנים מהתאחדות והקהל זה ליצור שיר חוקי ומגעיל שלא יגרום נזק ועונשים למועדון והנה 3 שנים אחרי קיבלנו אותו, בטיימינג מושלם לאונס.

מצחיק שלכל הפרופסורים להתחכמות זה עדיין מפריע משום מה.

איזה שטויות.

לגזענות שפוגעת במכבי יש הרבה יותר מתנגדים, ש ממש קונצנזוס בקהל נגד השירה הזאת שפוגעת במכבי שמלווה לרוב במחאה אקטיבית.

לדבריי,

אל תכליל. יש הרבה "פרופסורים" שטענו שהבעיה בשיר היא עם הפגיעה במכבי ורואים שהם לא מגיבים לשיר הזה בשום צורה.