Jump to content

לקחנו להם את הבנות

Recommended Posts

השיר אכן מאוד ארסי אבל לא רק שאני ממש אוהב את השיר אני גם מוצא את עצמי מזםזם אותו מלא ולפעמים יוצא לי לנסות אותו על לחנים נוספים (אני מודה, קונטרה ועוד...). אני מתבייש בעצמי :whistling:

בתור בת השיר הזה בכלל לא מפריע

לדעתי הבעיה היחידה היא שיש יותר מדיי דגש על המילה "הפועל" בפזמון, בצורה שזה נשמע בכלל שיר ששרים אוהדי הפועל הפועללללללללל

בתור בת השיר הזה בכלל לא מפריע

לדעתי הבעיה היחידה היא שיש יותר מדיי דגש על המילה "הפועל" בפזמון, בצורה שזה נשמע בכלל שיר ששרים אוהדי הפועל הפועללללללללל

שיר על אונס בכל זאת

רוב מקרי האונס מבוצעים ע"י פועלים

בעיניי לא לגיטימי, אבל שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה. שרו גם דברים יותר גרועים בעבר.

רק תוהה אם כשאתם שרים את הקונטרה אתם מדלגים על "שרים על השואה, אתם לא מתביישים", כי השיר הזה באותה רמה כמו שירי שואה

בעיניי לא לגיטימי, אבל שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה. שרו גם דברים יותר גרועים בעבר.

רק תוהה אם כשאתם שרים את הקונטרה אתם מדלגים על "שרים על השואה, אתם לא מתביישים", כי השיר הזה באותה רמה כמו שירי שואה

לא כ"כ הבנתי, אתה אומר שלהגיד למישהו "אתה לא מתבייש לשיר על השואה?" זה כמו לשיר על השואה?

אם לרגע אחד לא נתייחס למילים השנויות במחלוקת הנאמרות בשיר , אלא רק למילה אחת שחוזרת המון בשיר הנ"ל - "הפועל" ( =טפו!) .

- אפשר לומר שזה שיר "שובר-שיוויון" מבחינת זה שאנחנו אומרים יותר במהלך ה-90 דק' את המילה 'הפועל' יותר מאשר את המילה מכבי (מחשיב את כל השירים למינהם) !!!

(ללא השיר הזה- המילה הענוגה 'מכבי' נאמרת יותר. בפער. (שווה בדיקה)..

לא כ"כ הבנתי, אתה אומר שלהגיד למישהו "אתה לא מתבייש לשיר על השואה?" זה כמו לשיר על השואה?

להגיד למישהו שהוא לא מתבייש על כך שהוא שר על השואה ואח"כ לשיר על אונס "בלי להתבייש".

לא.. אין מקום להשוואה בכלל, להפוך רצח עם(של העם שלך!!) לבדיחה זה משהו אחר לגמרי, וגם זה לי אישית לא מזיז, לא מעניין אותי מה הם שרים.

אם כבר תשווה לשירי רצח, "היום נשחט את הפועל", "כל אדום צריך לרגום" וכו'.

שירים שבוטלו/שונו בגלל נושא בפורום זה כמעט כמו עצומות באינטרנט שעבדו. אפס.

כל אחד יעשה מה שנוח לו, ישיר, ישרוק בוז או יממש את זה וילך לאנוס.

נשבר הזין

לא מעניין אותי אונס לא אונס.

בדקות הכי טובות של הקבוצה, איפשהו בין 65 ל75 כל מה ששומעים את הקהל שר זה ״הפועל הפועלללללל״

וואלה, השיר הזה לא במקום בכלל, במיוחד לא אחרי מקרים פרטיים שחוויתי.

לא אשיר את השיר הזה לעולם ואשרוק בוז כל פעם שישירו אותו.

אני נפגע באופן אישי, חבל לי שאנשים מתעלמים מאנשים פשוטים שנפגעים מזה.

לא מעניין אותי אונס לא אונס.

בדקות הכי טובות של הקבוצה, איפשהו בין 65 ל75 כל מה ששומעים את הקהל שר זה ״הפועל הפועלללללל״

לא, שומעים "היום המוות הפועל".

לא, שומעים "היום המוות הפועל".

לא, שומעים הפועללללללל

הייתי חותך לך קטע אבל זה על הזין שלי.

כבר שנים כל אחד עושה מה בא לו.

חלק ישירו, חלק ישרקו בוז, חלק ישתקו כי הם לא רוצים להפריע.

להגיד למישהו שהוא לא מתבייש על כך שהוא שר על השואה ואח"כ לשיר על אונס "בלי להתבייש".

לא.. אין מקום להשוואה בכלל, להפוך רצח עם(של העם שלך!!) לבדיחה זה משהו אחר לגמרי, וגם זה לי אישית לא מזיז, לא מעניין אותי מה הם שרים.

אם כבר תשווה לשירי רצח, "היום נשחט את הפועל", "כל אדום צריך לרגום" וכו'.

זה מה שאני מנסה להבין, אם הוא התכוון שלהגיד למישהו שיתבייש על כך שהוא שר על השואה = שירה על השואה. הרי זה בדיוק ההפך.

אם לרגע אחד לא נתייחס למילים השנויות במחלוקת הנאמרות בשיר , אלא רק למילה אחת שחוזרת המון בשיר הנ"ל - "הפועל" ( =טפו!) .

- אפשר לומר שזה שיר "שובר-שיוויון" מבחינת זה שאנחנו אומרים יותר במהלך ה-90 דק' את המילה 'הפועל' יותר מאשר את המילה מכבי (מחשיב את כל השירים למינהם) !!!

שמע אתה אלוף

הלוואי שיבוא יום ותתגבש, לפחות אצל אוהדי כדורגל, התפיסה שבכדורגל אפשר לשיר הכל כל עוד אתה לא פוגע בקבוצה.

אצטדיוני כדורגל צריכים להיות אי של חופש ביטוי מוחלט בלי שום הגבלות.

הלוואי שיבוא יום ותתגבש, לפחות אצל אוהדי כדורגל, התפיסה שבכדורגל אפשר לשיר הכל כל עוד אתה לא פוגע בקבוצה.

אצטדיוני כדורגל צריכים להיות אי של חופש ביטוי מוחלט בלי שום הגבלות.

הקריאות שהיו למקנאקי בעיניך היו לגיטימיות?

לא שר את השיר הזה, ואני אסביר למה. שומעים הרבה דיבורים על "תרבות האונס" וכו', שכנראה כמו כולם יש לי איזה חלק בה, אבל זה לא הסיפור.

אז מה ההבדל בין לשיר כל אדום צריך לרגום/לשחוט לבין לשיר על לאנוס? תסתכלו על הסטטיסטיקות שאומרות כמה נשים (אגב, גם גברים) נאנסו וכמה הוטרדו מינית בחייהן (אחת מתוך אחת וכו') ותבינו.

לנפגעי תקיפה או הטרדה מינית יש הרבה טריגרים, מבחינתי מספיק בחורה אחת שעברה חוויה כזאת ולשמוע את השיר (ביציע, בטלוויזיה, בקליפים, לא משנה איפה) עבורה זאת חוויה טראומטית, כל השיר הזה לא שווה כלום מבחינתי.

לפי הסטטיסטיקה, אמורות להיות לא מעט בחורות שמגיעות למשחקי מכבי שעברו חוויה עם אופי כזה (אונס, תקיפה מינית, הטרדה מינית וכו').

אגב, בעיניי הזוי לראות בחורות ששרות וקופצות באטרף בשיר הזה ושרות את השורה הזאת.

שוב, יש כל כך הרבה הקשרים שיכולים ליצור בעיות כאלה בשירים של אוהדי כדורגל. שחררו. שכל אחד יעשה מה בא לו. תהנו מהשבוע הזה וחשוב שנסיים אותן על ניצחון.

זאת הסיבה ראשונה לכך שהשיר הזה מאוס

הסיבה השנייה: לשיר על אונס זה כל כך עלוב ודוש ומגעיל, שחלק גדול בקהל בחיים לא ישיר את זה, ותמיד ישנא את השיר

הסיבה השלישית: לקחתם אחלה מנגינה, ממש אחלה, וחירבתם אותה עם המלים האלה (הפועלללל, נאנוס). בזבזתם פוטנציאל להרים אצטדיון, במקום זה כיביתם שני שליש מגרש כשזה מתחיל

זאת הסיבה ראשונה לכך שהשיר הזה מאוס

הסיבה השנייה: לשיר על אונס זה כל כך עלוב ודוש ומגעיל, שחלק גדול בקהל בחיים לא ישיר את זה, ותמיד ישנא את השיר

הסיבה השלישית: לקחתם אחלה מנגינה, ממש אחלה, וחירבתם אותה עם המלים האלה (הפועלללל, נאנוס). בזבזתם פוטנציאל להרים אצטדיון, במקום זה כיביתם שני שליש מגרש כשזה מתחיל

בלי להכנס לויכוח על השיר הזה שכבר באמת דנו עליו מכל הכיוונים,

כל מה שאתה כותב לא עובר את מבחן המציאות שכן כל המגרש שר את השיר הזה בדרבי ולא שמעתי אפילו חצי שריקת בוז

מה שנקרא עובדות בשטח