Jump to content

מחזור 5 - יתר המשחקים

itan17

Recommended Posts

אני יודע שאני נמצא במיעוט בנושא הזה, אבל אני חושב שנעשה ליואב כץ עוול.

הוא בעלים סולידי, שקול ויציב שכבר 10 שנים מחזיק על הגב שלו את הפועל חיפה, בתקופה הזו הם מעולם לא ירדו ליגה בניגוד לשאר הקבוצות הקטנות.

למרות כל הלעג והדאחקות שמריצים עליו, הוא אמנם לא קופץ מעל הפופיק, אבל גם אין אצלו הלנות שכר, צ'קים בלי כיסוי ותביעות ענק במיליונים כמו בהפועל תל אביב.

הוא משלם דמי שימוש אדירים באיצטדיון סמי עופר, בשביל קהל קטן ודי כפוי טובה שבא למגרש, ואין לו סיוע מהעירייה או מכל גורם אחר

הוא מושמץ ללא הרף על ידי אפסים כמו פרימו, שגרמו להסתה של הקהל נגדו ופתיחת קבוצת אוהדים בליגה ג' (זכותם המלאה)

הלוואי שלכל קבוצות הליגה הקטנות היה בעלים כמו יואב כץ

בגדול אני גם הייתי בדעה שלך, אבל אז יצא לי לדבר עם חבר טוב אוהד הפועל חיפה שהולך למשחקים של הפועל רובי.

ולפי מה שהצלחתי להבין ממנו אין להם שום תלונה לגבי גודל התקציב או עניין "הקמצנות" כמו שמציירים אותו.

הם מרגישים שיש המון טעויות ניהוליות ושלא משנה מה הוא יעשה הקבוצה תמשיך להירקב בפלייאוף תחתון לעולם עד שמתישהו תרד.

גם לוני שם כסף לא מעט שנים אבל ההרגשה הייתה שבחיים לא ייצא משהו טוב איתו.

יש דברים שרק אוהדים מרגישים שבן אדם זר לא מבין מבחוץ

הזיה 2: סכנין שכרו 20 לוחמי קיקבוקסינג למשחקים נגד מכבי פ"ת ומכבי ת"א.

התקשורת בארץ, אפשר לסגור את השאלטר.

היה כתבה על השוער של הפועל חיפה בישראל היום בסופ״ש, הוא דרש לגור ליד המגרש אימונים וביקש להתאמן פעמיים ביום בשונה משרד הקבוצה שמתאמנת רק פעם אחת ביום, בנוסף, הוא תהה איך לאימון מגיע רק מעסה אחד ולא שתיים כמו בכל קבוצה.

רזומה מרשים, שיחק בויטסה, שוער יותר טוב מהיריבה העירונית שלהם.

די לא ברור למה הוא הגיע להפועל חיפה, אחלה שוער בעיניי.