Jump to content

עמיחי שפיגלר - אויב מכבי תל אביב. נושא רשמי מתעדכן.

Sawyerdroid

Recommended Posts

תגידו, על מה לעזאזל אתם מדברים? היה אחלה בכל אחד מהגולים שלנו, הגול היחידי שאני יכול להגיד שהוא לא היה יותר מדי 'נלהב' היה החמישי וגם זה בעיקר כי הגול עצמו היה מפתיע בקלות שלו. במהלך המשחק לא שמתי לב למשהו חריג שיצא מהפה שלו, לגיטימי שיזכיר פעם או פעמיים את ההחמצה המזעזעת של מנגה שעוד איכשהו יכלה לייצר דרבי אחר לגמרי (באמת החמצה מטורפת). ברוב המוחלט של השידורים הוא טוב בהרבה מארבל המנמנם, מאיינשטיין המאוס, ובוודאי שיותר משאר האופציות הבהמתיות שהערוץ הזה יכול לייצר. גם בוני שלידו אולי לא העיפרון הכי מחודד בקלמר אבל אנטי-מכבי הוא ממש לא ועל הדרך משתדל לא לטנף על הקבוצות שמשחקות על הדשא.

מקווה שיישארו עם שניהם עד סוף העונה ולא יתנו למטנפים כמו שגיא כהן ושלמה שרף את הבמה.

על רגל אחת שתי אופציות עדיפות לטעמי מבין הטאלנטים של הערוץ:

1) יונתן "שלמה תחזיק אותי" כהן. ולא, לא בגלל גמר הגביע, זכור לי לטובה עוד מהימים שהייתי רואה ליגה לאומית בשישי והוא היה משדר.

2) רן מלובני אחלה של שדר, אינטליגנט ורהוט, סבבה לגמרי בשידורי נוער וכדוריד (מעדיף גם את שטראובר על בוני).

מלובני שונא מכבי ידוע. טרחן מעייף שהאהדה שלו להפועל ידועה.

אני לא יודע אם הוא אוהד הפועל באמת, אבל בוא נגיד שהוא לא ממש מחבב את מכבי.

אגב, גם יונתן כהן שלכם לא בדיוק מת על מכבי, הוא פשוט ממלכתי מאוד ויודע להסתיר את זה.

לעמיחי שפיגלר אין שום דבר נגד מכבי, הוא פשוט פופוליסט והולך עם הזרם. מבין האופציות האחרות הוא פחות נורא.

הכי גרוע מבחינתי זה שידור עם שגיא כהן. עדיף שאני לא ארחיב את הדיבור עליו.

על רגל אחת שתי אופציות עדיפות לטעמי מבין הטאלנטים של הערוץ:

1) יונתן "שלמה תחזיק אותי" כהן. ולא, לא בגלל גמר הגביע, זכור לי לטובה עוד מהימים שהייתי רואה ליגה לאומית בשישי והוא היה משדר.

2) רן מלובני אחלה של שדר, אינטליגנט ורהוט, סבבה לגמרי בשידורי נוער וכדוריד (מעדיף גם את שטראובר על בוני).

יונתן כהן סבבה לגמרי, מסכים, אבל אין לטעמי הבדל משמעותי בינו לבין שפיגלר. הם אפילו נשמעים דיי אותו דבר לפעמים.

לגבי מלובני - לא ממש בלט לי לטובה בתור שדר של משחקי הנוער (כדוריד לא ממש ראיתי). יכול להיות שזה שילוב של איכות המשחקים עצמם, אבל האווירה בשידור דיי רדומה. לא רוצה אותו בתור שדר של משחק מרכזי.

על כל דבר תמצאו משהו להתלונן?

שדר גדול שמשדר כל משחק וכל גול בהתלהבות. אז מה עם הזכיר 100 פעם את ההחמצה של מנגה? תכלס הוא צודק, אם הוא היה מבקיע המשחק היה שונה לגמרי

ואם כבר אז הוא כל משחק מחדש גמר מזהבי כמו משוגע. איך אפשר לבוא אליו בטענות?

מלובני שונא מכבי ידוע. טרחן מעייף שהאהדה שלו להפועל ידועה.

שונא מכבי והיה היחיד שנה שעברה ש-"עמד לצידנו" אחרי תקרית סכנין בחצי גמר. גם לא שמתי לב לאיזושהי שנאת מכבי כששידר את הסדרה מול מכבי ראשון בכדוריד.

רמי וייץ אוהד חיפה ועדיין בשידורים שלו אותנו שנה שעברה הוא היה הרבה יותר הגון כלפינו מנמני "הסמל". גם יונתן כהן לא אוהד מכבי והיה נהדר בגמר גביע.

שונא מכבי והיה היחיד שנה שעברה ש-"עמד לצידנו" אחרי תקרית סכנין בחצי גמר. גם לא שמתי לב לאיזושהי שנאת מכבי כששידר את הסדרה מול מכבי ראשון בכדוריד.

רמי וייץ אוהד חיפה ועדיין בשידורים שלו אותנו שנה שעברה הוא היה הרבה יותר הגון כלפינו מנמני "הסמל". גם יונתן כהן לא אוהד מכבי והיה נהדר בגמר גביע.

מה?!

אתה אמיתי?!

ההסתה אחרי ה"פיו פיו" של ערן, התקיפה של פואד, אירועי החצי גמר אמורים היו להוביל לפיטורים שלו בכל מוסד עיתונאי ראוי. במה הוא עמד לצידנו? אפס.

השנאה היוקדת בשידורי הכדורעף, הכדוריד ומשחקי הנוער פשוט מתפוצצת מהמסך.

נבלה.

אין טענה אחת לגבי אהדה של איש ספורט, אלא ללגיטימיות שלו שעולה מהנייטרליות בשידור ובמילים שבוחר על הכתב או בפורמט מצולם. לצערי, אנשי תקשורת ישראלים לא ממש מצטיינים בזה-פרט לגווארדיה הותיקה שכנראה חונכה אחרת.

ושום מילה על בוני המעצבן? אמנם ראיתי רק את התקציר, אבל הוא מעיק ברמות, מבלבל בשכל על הפועל דווקא בגולים שלנו.

אני חושב שאם היה ג׳י פי אס של מילים, הוא היה עושה יותר קילומטרז׳ מעמיחי.

אה כן, כל מילה שלישית שלו זה עמיחי.

אבל היי, לפחות לא רואים את הידיים.

מסכן עמיחי.

עמיחי.

יונתן כהן הוא קודם כל בן אדם גבר.

אתה רואה את זה עליו, בניגוד לכל הילדי כאפות והאפסים שרובצים בערוץ הזה.

יונתן כהן הוא היורש של מודי בר און. ועד שהוא יתחיל להגיש את הצ'מפיונס אני מקווה שהוא יקבל את השידור של ליגת העל.

ואם לא הוא אז איינשטיין\יעקובי.

יונתן כהן הכי אוהב כדורגל ישראלי מבין כל השדרים והפרשנים שיש כאן

אתה רואה את זה עם ההבנה וההתמצאות שלו בשירי קהלים, הוא אף פעם לא יצחק על שחקן כאן שיחטיא בצורה מזעזעת או יפשל, והוא תמיד כמה שיותר ניטרלי.

בנוסף, תמיד אזכור לו את השידור המצויין של גמר הגביע.