Jump to content

עמיחי שפיגלר - אויב מכבי תל אביב. נושא רשמי מתעדכן.

Sawyerdroid

Recommended Posts

לא יודע אם זה נובע סתם משנאת מכבי או לא.

אבל פשוט נמאס מהאדישות שלו על גדול העצב בשערים של מכבי. ובכלל טפטוף רעל וחגיגה מוגזמת בשערים שמבקיעים מולנו.

בא לי שלא ימצאו את החלקים של הגופה שלו בחיים.

פרנסה נו..

זה בגלל שאתה לא אבא לילדים ואתה ילד קטן, אתה לא יודע מה זה לפרנס משפחה, לא מגיע לו שימחאו נגדו הוא בסך הכל עובד למחייתו.

האמת ? אתמול בשידור אני ואבא שלי התעצבנו בקטע מפחיד על כל הערוץ הזה. אתמול בשידור כל הזמן לפני המשחק חיפשו איפה אוהדי סכנין.. מה אכפת לכם יא זבלים ?? הם רצו שיהיה שם יותר קהל וכל הזמן לא הבינו למה לא חם שם ( מבחינת הקהל והאווירה). כל הזמן מנסים להסיט את האווירה שיהיה בלאגן שם.. באמצע השידור כל הזמן הם ניראים משעוממים ומתעצבנים באמת שמכבי מובילה.

דיי נמאס איזה חבורה של צבועים ואנטי ספורטיבים הם זה לא יאומן, רק ניר קלינגר סביר כי הוא מכביסט תאכלס ואין לו שום בעיה עם הקבוצה שלנו.

מצד שני, אם הוא לא היה מלבה את האווירה, עונה שעברה לא היינו מתאחדים כולנו ביחד נגד כל הליגה ויוצאים בקמפיין של #חזקיםביחד

מצד שני, אם הוא לא היה מלבה את האווירה, עונה שעברה לא היינו מתאחדים כולנו ביחד נגד כל הליגה ויוצאים בקמפיין של #חזקיםביחד

אבל יכול להיות שהיינו לוקחים אליפות, ועדיין נשארים חזקים ביחד, ואלופים.

דילמה.

אבל יכול להיות שהיינו לוקחים אליפות, ועדיין נשארים חזקים ביחד, ואלופים.

דילמה.

אני יודע שהרבה לא יסכימו איתי, אבל אנחנו יכולים לבוא גם לעצמנו בטענות, התיקו מול רעננה ואיבודי נקודות קריטיים במהלך העונה הם אלו שמנעו מאיתנו את האליפות.

אני יודע שהרבה לא יסכימו איתי, אבל אנחנו יכולים לבוא גם לעצמנו בטענות, התיקו מול רעננה ואיבודי נקודות קריטיים במהלך העונה הם אלו שמנעו מאיתנו את האליפות.

האליפות הלכה על 2 נק', ואלה יכולות להיות כל 2 נק' במהלך העונה.

אבל אי אפשר להתעלם מכך שהיה קמפיין ברור כדי שאנחנו לא נקח, ובו, כל האמצעים כשרים.

האליפות הלכה על 2 נק', ואלה יכולות להיות כל 2 נק' במהלך העונה.

אבל אי אפשר להתעלם מכך שהיה קמפיין ברור כדי שאנחנו לא נקח, ובו, כל האמצעים כשרים.

אין בעיה, אבל לאו דווקא איבדנו את האליפות בגלל הקמפיין בלבד.

יהיה יום שלא יפתחו פה נושא בכי ואכלו לי שתו לי וכולם נגדנו??? חלאס, זה מביך!!!!!!!!!!!!!

אח שלי, יש פה אנשים שחושבים כמה צעדים קדימה ורואים איך דברים כאלה בסופו של דבר פוגעים במכבי בקטע מקצועי, הרי הוא משפיע על דעת הקהל הרחב שמשפיע על כל התקשורת שעושה עליהום שמחלחל לשופטים מחלחל לקבוצות יריבות שמתאבדות נגד מכבי (ובאות "להעביר משחקים" נגד באר שבע)

בסופו של דבר אלו לא רק מילים, ולצערנו לאנשים הבזויים האלה יש כח

אח שלי, יש פה אנשים שחושבים כמה צעדים קדימה ורואים איך דברים כאלה בסופו של דבר פוגעים במכבי בקטע מקצועי, הרי הוא משפיע על דעת הקהל הרחב שמשפיע על כל התקשורת שעושה עליהום שמחלחל לשופטים מחלחל לקבוצות יריבות שמתאבדות נגד מכבי (ובאות "להעביר משחקים" נגד באר שבע)

בסופו של דבר אלו לא רק מילים, ולצערנו לאנשים הבזויים האלה יש כח

"אויב מכבי תל אביב" "נושא רשמי ומתעדכן" עמיחי שפיגלר מוביל דעת הקהל הגדול

חשיבה ילדותית, מביכה ואני מרחם על הדור שגדל ככה.

ממרום שנותיי ביציעי בלומפילד אני יכול להעיד שפעם זה לא היה ככה.

"ולפחות הדבר היחיד שאפשר להתנחם בו, זה שהמשחק נגמר בחיבוקים ונשיקות ולא בדברים אחרים.."

ציטוט מילה במילה של שפיגלר מסוף המשחק.

מסכן הוא כל כך עצוב שניצחנו בתוך שבוע פעמיים 3-0 ,שהוא צריך למצוא איזה משו להתנחם בו..

הובאן משווה נגדנו ל1-1 בטרנר.

שפיגלר: "הפועל ב"ש 1111111, מכבי ת"א 0000000".

אשכרה המוח הקטן שלו החליט להתעלם מהשער של קרלוס ולשכוח ממנו כלא היה. שונא מכבי גדול.

הוא טינופת.

לא אשכח איך בסמי עופר כשאצילי השווה ל1-1 כשאיגבור על הדשא (יש לציין שגם אנחנו המשכנו) הוא אשכרה אמר "זה בסדר ואין לי שום בעיה עם זה".

איפה זה ואיפה קמפיין השער-שהיה-צריך-להיפסל של יצחקי שנה שעברה.

בכל מקרה ליד שגיא כהן עמיחי הוא ג'רי בית הלוי.

כמו שעומר אמר, הוא יותר סנסציונליסט וחובב דרמה מאשר שונא מכבי.

אני חושב שיש מקומות יותר מעניינים לנתב אנרגיה אליהם מאשר נושא שנאה מתעדכן לשדרן בינוני.

כדי לפגוע בהם באמת צריך התאגדות של הרבה אנשים עם יותר מידי זמן פנוי או מהלכים גאוניים של בודירוגה.

אני לא משוכנע שההשפעה שלו כזאת עצומה, בטח לא שונה משאר השונאים והמטנפים בתקשורת.

אחרי מה שקרה במדינה הזו בעונה שעברה מצד כל הגורמים- תקשורת\התאחדות\בתי דין\מועדונים אחרים, אני באמת למדתי לנתק את כל הרעשים מסביב ולשים זין ענק על כולם.

אגב, יש לקהל שלנו טריגר מאחד כל כך עצום וזה פשוט טראגי שבמקום למנף את זה אנחנו רק הולכים בכיוון ההפוך.

ככה או ככה, שילך להזדיין, הוא בסה''כ פופוליסט. שזהבי היה פה הוא היה משפשף עליו את הקרחת כל שבוע.

כדי לפגוע בהם באמת צריך התאגדות של הרבה אנשים עם יותר מידי זמן פנוי או מהלכים גאוניים של בודירוגה.

אני לא משוכנע שההשפעה שלו כזאת עצומה, בטח לא שונה משאר השונאים והמטנפים בתקשורת.

אחרי מה שקרה במדינה הזו בעונה שעברה מצד כל הגורמים- תקשורת\התאחדות\בתי דין\מועדונים אחרים, אני באמת למדתי לנתק את כל הרעשים מסביב ולשים זין ענק על כולם.

אגב, יש לקהל שלנו טריגר מאחד כל כך עצום וזה פשוט טראגי שבמקום למנף את זה אנחנו רק הולכים בכיוון ההפוך.

ככה או ככה, שילך להזדיין, הוא בסה''כ פופוליסט. שזהבי היה פה הוא היה משפשף עליו את הקרחת כל שבוע.

המשפט הזה מהדהד בתוך ההודעה שלך. כל כך נכון