Jump to content

עמיחי שפיגלר - אויב מכבי תל אביב. נושא רשמי מתעדכן.

Sawyerdroid

Recommended Posts

טוב.. אחרי שראיתי הקלטה של המשחק, לא ראיתי דבר כזה בחיים שלי.. הוא ממש באבל אחרי השערים וכל המשחק מזיין את המוח.. אשכרה אחרי גול הוא אמר משהו כמו "אני לא יכול שלא לחשוב מה היה קורה אם מנגה היה שם את הגול הזה.. הוא היה חייב לשים את הגול הזה פשוט"

קיצר בן זונה

טוב.. אחרי שראיתי הקלטה של המשחק, לא ראיתי דבר כזה בחיים שלי.. הוא ממש באבל אחרי השערים וכל המשחק מזיין את המוח.. אשכרה אחרי גול הוא אמר משהו כמו "אני לא יכול שלא לחשוב מה היה קורה אם מנגה היה שם את הכול הזה.. הוא היה חייב לשים את הכול הזה פשוט"

קיצר בן זונה

כן נכון ! גם אני באתי לרשום את זה עכשיו.. חתיכת זבל, פשוט הורסים את השידור מה יהיה עם זה.

כן נכון ! גם אני באתי לרשום את זה עכשיו.. חתיכת זבל, פשוט הורסים את השידור מה יהיה עם זה.

פשוט כולם להתלונן עד שהוא יותר לא ישדר משחקים של מכבי.

יש לקהל שלנו כוח עצום..

מסכים שהוא ממש בסדר.

קונה אותו ואת איווניר בכל יום על פני ארבל ונוימן.

היה מעצבן לשמוע אותם מבקרים את מכבי ב-2-2 מול בית"ר וחוגגים בגולים של בית"ר, אבל בכל זאת - לא חושב שהוא נגד מכבי.

כשהוא התחיל, אפילו הייתי מספר לחברים שלדעתי הוא דיי בעד מכבי.

נראה לי שהוא פשוט מעדיף משחקים צבעוניים יותר וליגה תחרותית.

כשמכבי הייתה האימפריה שחוזרת לגדולתה דרך ניהול זר והחדרת סטנדרטים חדשים לכדורגל הישראלי - זה היה אחלה סיפור, ובתקשורת זרמו לכיוון הזה בצורה מודעת ולא מודעת.

כשבאר שבע בנתה קבוצה חזקה ורצה לאליפות אחרי 40 שנה - זה סיפור טוב בהרבה מקבוצה שרוצה לקחת אליפות 4 ברצף.

אתמול הוא באמת לא נסחף וחגג כמו אוהד מכבי אבל גם לא הקטין את הניצחון. נראה לי שאולי אפילו קצת ריחם על הפועל (וזה הגיוני מצד אוהד נייטרלי (הוא אוהד נתניה, לא?) יחסית).

בקיצור, הוא סבבה.

וגם האוי של בוני - קשה לי להאמין שבוני העדיף באיזושהי צורה את הפועל אמש. לפעמים האנשים האלו גם מכירים שחקנים ואנשי צוות מקבוצות אחרות, יש חברויות, יש קשרים קולגיאלים. זה מרכך את השנאה המוחלטת שיש אצלנו האוהדים.

תגידו, על מה לעזאזל אתם מדברים? היה אחלה בכל אחד מהגולים שלנו, הגול היחידי שאני יכול להגיד שהוא לא היה יותר מדי 'נלהב' היה החמישי וגם זה בעיקר כי הגול עצמו היה מפתיע בקלות שלו. במהלך המשחק לא שמתי לב למשהו חריג שיצא מהפה שלו, לגיטימי שיזכיר פעם או פעמיים את ההחמצה המזעזעת של מנגה שעוד איכשהו יכלה לייצר דרבי אחר לגמרי (באמת החמצה מטורפת). ברוב המוחלט של השידורים הוא טוב בהרבה מארבל המנמנם, מאיינשטיין המאוס, ובוודאי שיותר משאר האופציות הבהמתיות שהערוץ הזה יכול לייצר. גם בוני שלידו אולי לא העיפרון הכי מחודד בקלמר אבל אנטי-מכבי הוא ממש לא ועל הדרך משתדל לא לטנף על הקבוצות שמשחקות על הדשא.

מקווה שיישארו עם שניהם עד סוף העונה ולא יתנו למטנפים כמו שגיא כהן ושלמה שרף את הבמה.

אכל אתמול בפרי גיים קללות מכמה חבר'ה במערבי עליון שישבו לו על האוזן. הגיב להם והיה ברור שהוא רותח. שימות.

שיאכל קללות, הוא וצנציפר הנחש הזבל הזה

אני היחידי שחושב שכולם מגזימים איתו רצח?

שידר את הדרבי בסדר גמור.

לא. גם אני חושב ככה.

שדר סביר. לוקה בתסמונת הלואי ה-14 כמו כל שדרנו, ותודה למאיר איינשטיין, אבל חוץ מזה הוא בסדר.

אגב ראיתי שידור חוזר של חדשות הספורט בלילה..

שגיא כהן מצץ לג'ורדי ושוטה כמו גדול שבוע אחרי שהוא כמעט שרף לנו את המועדון במילים שלו.

די כבר קלימרו ראש ביצה שחרר אותנו

אגב ראיתי שידור חוזר של חדשות הספורט בלילה..

שגיא כהן מצץ לג'ורדי ושוטה כמו גדול שבוע אחרי שהוא כמעט שרף לנו את המועדון במילים שלו.

די כבר קלימרו ראש ביצה שחרר אותנו

שגיא כהן אמר "הפועל שיחקה כדורגל פרימיטיבי"... ההשפלה הכי גדולה שיצאה ממנו לדעתי.

גורמים להתגעגע לנוימן וארבל,

מאיר איינשטיין השדר הכי טוב בהיסטוריה הישראלית עובד בערוץ הספורט למה לא משתמשים בו??

הם מעדיפים שיטנף בשבת ביציע