Jump to content

סיכום הניצחון על סכנין בדוחא אחריי צפייה בש.ח | עוד 3 נקודות חשובות בדרך ל12/12

Sawyer

Recommended Posts

עוד משהו שצריך לקחת בחשבון בקשר לסכנין והתזמון של המשחק מבחינתנו זה הכושר הרע שבו הם נמצאים מבחינה מקצועית, אחרי הפסד בית נוסף ביום ראשון. זה ואפילו החתונה שהביאו בשידור כתירוץ לאין קהל - יצר אווירה מאוד רגועה יחסית למשחק בדוחא יחסית למפגש מולנו, קל וחומר לאחר מה שקרה שם בסוף העונה שעברה ועם הניסיון של התקשורת לחמם את האווירה ע"י פרומואים וראיונות עם שחקנים במטרה להלהיט את היצרים (מודי בר-און יאפס בן זונה, גם הוא היה צריך למות סוייר).

בטח ערוץ הספורט יצאו מאוד מאוכזבים מכך שהלהטת הרוחות לא הצליחה להם

פיקנטריה:

עובד מועדון התחתן היום ולכן 90% מההנהלה הבכירה לא הייתה במשחק, בנוסף - אחד האוהדים הכי גדולים והכי נאמנים של מכבי נאלץ ללכת לחתונה ולא בא גם.

באמת היה קטע של חתונות.

פיקנטריה:

עובד מועדון התחתן היום ולכן 90% מההנהלה הבכירה לא הייתה במשחק, בנוסף - אחד האוהדים הכי גדולים והכי נאמנים של מכבי נאלץ ללכת לחתונה ולא בא גם.

באמת היה קטע של חתונות.

הייתי בחתונה אתמול גם של אחד האוהדים הכי נאמנים והכי גדולים שהתחתן אתמול אחרי שבחיים לא יכול היה לנחש שיהיה משחק ליגה ברביעי. בדיוק בחופה עלינו ל-1:0.

הייתי בחתונה אתמול גם של אחד האוהדים הכי נאמנים והכי גדולים שהתחתן אתמול אחרי שבחיים לא יכול היה לנחש שיהיה משחק ליגה ברביעי. בדיוק בחופה עלינו ל-1:0.

חובבן... לא מתחתנים במהלך העונה, ואם כן אז רק בשבוע של פגרת נבחרת. שאל את סוייר, יודע כבר לדקלם באיזה תאריכים מותר ואסור לקבוע תוכניות.

אני מניח שהפיק של החתונות בגלל כל החגים באוקטובר.

טוב חדל חתונות, אחרי שראיתי את השידור החוזר (בגלל החתונה...) כמה דברים..

האריס מעל הליגה

בניון ענק (לדעתי צריך לעלות לפני מיכה)

וידאר חלוץ מצויין, סופסוף יש חלוץ.

סקאריונה לאט לאט מוריד את החלודה.

בן חיים בלם ממשיך ביכולת הטובה.

חובבן... לא מתחתנים במהלך העונה, ואם כן אז רק בשבוע של פגרת נבחרת. שאל את סוייר, יודע כבר לדקלם באיזה תאריכים מותר ואסור לקבוע תוכניות.

הלו, לא היה שום סיכוי ליפול על משחק. הוא הכי לא חובבן

:)

בשקט בשקט הגענו למאני טיים של תחילת העונה, הפועל, חיפה ובש.

3 נצחונות בהם ואני לא רואה מישהו שיעצור אותנו, שלושה נצחונות וכולם יתרסקו מנטאלית.

בשקט בשקט הגענו למאני טיים של תחילת העונה, הפועל, חיפה ובש.

3 נצחונות בהם ואני לא רואה מישהו שיעצור אותנו, שלושה נצחונות וכולם יתרסקו מנטאלית.

אח שלי היקר,

מחזור 8 אנחנו כבר לא רלוונטים. לא במירוץ.

שכחת?

זה יכול ללכת לכל כיוון, אין לך מה להיות יהיר כרגע.

שוב, הלוואי שחוסר החיזוק בהגנה יחליק וההימור של ג׳ורדי יעבוד.

מה שכן הפלטות של בש נתנו לנו קצת מרחב לטעויות, אחרינו הרבה יותר קשה לרדוף, אם ננצח אצלם זאת תהיה משימה בלתי אפשרית מבחינתם.

זה יכול ללכת לכל כיוון, אין לך מה להיות יהיר כרגע.

שוב, הלוואי שחוסר החיזוק בהגנה יחליק וההימור של ג׳ורדי יעבוד.

מה שכן הפלטות של בש נתנו לנו קצת מרחב לטעויות, אחרינו הרבה יותר קשה לרדוף, אם ננצח אצלם זאת תהיה משימה בלתי אפשרית מבחינתם.

מה ניהית פוליטיקאי.

לפני שבוע אתה כתבת בכל חור (אל תדאג הכל נשמר ותועד) שעד מחזור 8 אנחנו לא במירוץ, לא רלוונטים בכלל.

לא שיש מצב כזה או שזה יכול לקרות. כתבת שאנחנו לא ניהיה במירוץ כבר. ושכולנו נראה.

מה השתנה אח שלי?

אלברמן.

לא משלמים על טעויות בהגנה (החולמניות של עמבה אחרי הגול הראשון) שיכולות לסבך אותנו.

בש מלאים בעצמם יותר מדי במקום להיות צנועים ופחדנים כמו שנה שעברה.

ושוב אני שמח שטעיתי, אני לא מפחד להודות בטעות, אני הרבה יותר מעוניין בחגיגות אליפות במחזור 8 מאשר נושא ג׳ק צדק אחרי המשחק.

אבל בוא נשאיר את זה בינתיים לאחרי המשחקים החשובים באמת, אחרי שאני אחגוג תפתח נושאים, תדאג להרחקה מהפורום, תעשה מה שבא לך.

אני לא רוצה להרחיק אותך משום מקום. רק אתמול בדרך חזרה דיברנו על זה שאתה והסיידקיק שלך בערך הכי כייפים לקריאה בפורום.

אני רק מבקש דבר אחד, שלא תכתוב פה עוד נבואות זעם סתם כי באופי שלך את רואה שחורות/רוצה להגיד "אמרתי לכם" ראשון.

כמו שכתבתי לך לפני ה3-0 האחרונים, הליגה מוקדמת, אי אפשר לדעת מה יהיה. מכבי תתחבר ואירופה תהרוג את בש.

במקרה הפעם אני צדקתי לגמריי מילה במילה ואתה טעית לחלוטין. אבל זה לא העניין. פשוט לשמור את נבואות הזעם בבטן. בטח שהן ככ רחוקות.

אז תמשיך לצאת הלוזר הפסימי שמפוחד כמו ילדה קטנה ולחשוב שמחזור 8 הלכה האליפות

ואחריי שבוע תתהפך כמו סטייק על הגריל ותגיד שאם נביא 3/3 אנחנו אלופים במחזור 8 (קלוט את הפער בין אין בט לרוץ לבין אלופים בטחח. ואוו!!)

אתה מביך רק את עצמך :/

השאלה איך אתה מרגיש עם עצמך שתה מביא את עצמך לתהומות דיכאון וחוסר תקווה כי כבר במחזור 3 החלטת שבש אלופים ושבוע אחריי זה אנחנו אלופים.

נשמע לי מאוד מלחיץ ואינסטיבי נפשית, לא קל.

הוא סבבה, אעדכן אותה במחזור 8.

השאלה איך אתה מרגיש עם עצמך שתה מביא את עצמך לתהומות דיכאון וחוסר תקווה כי כבר במחזור 3 החלטת שבש אלופים ושבוע אחריי זה אנחנו אלופים.

נשמע לי מאוד מלחיץ ואינסטיבי נפשית, לא קל.

הוא סבבה, אעדכן אותה במחזור 8.

אני מרגיש מעולה, איך אתה מרגיש לא לעמוד במילה שלך אחרי שטעית והפסדת התערבות?