Jump to content

שלטים בבתים של נושאי תפקידים במכבי, לוני זה כבר כאן

אליהו_הנביא

Recommended Posts

חבל שההנהלה לא רואה את התמונה כמו שצריך כבר 3 שנים. בארגון הזה יש משאבים אדירים לדחוף את הקבוצה ולתת הכול ולראייה האהבה וההערכה של השחקנים. הקבוצה צריכה ללכת עם הקהל יד ביד ולא להשקיע אנרגיות בלדכא את הגורם שדוחף את הקבוצה קדימה.

על הכול אפשר לדבר, זאת טעות גדולה של ההנהלה ללכת יד ביד עם ההתאחדות וכל השונאים שלנו.

אני הרבה יותר מקבל מחאות כאלה מאשר לא לעודד את השחקנים במגרש. אני מקווה שהארגון יתעשת ויחזור בו מההודעה שפרסם לפני כמה ימים ויגיע לסכנין לעודד את הקבוצה

5000 ש"ח אאל"ט.

גם אני אוהב את האבוקות האלה והתפאורה והכול באמת... אבל שהארגון יקח אחריות למעשיו וישלם את הקנס לא ייתכן שזה ימשיך לדפוק אותנו צריך לעשות ויתורים המצב בקהל נוראי ואין מצב שזה ימשיך ככה אז זה הפתרון היחידי שאני רואה. בכלל הקרע בין הקהל רחב לארגון נהיה כל כך עמוק וזה רק גודל לצערי הרב

אין לי בעיה עם השלטים, דווקא התגובה של עופר רונן מאכזבת, הרצון לצאת קול לא ממש מוצלח וסתם מוציא אותו שחצן.

בכלל אם לרגע הוא או מי שלא ממונה על העניין מצד מכבי היה עוצר רגע לחשוב אולי היה מזהה פה הזדמנות לשבת לדבר ולפתור את העניין.

לא יודע...לי שריקות בוז וקללות של אוהדים לשחקנים בדקה עשירית של המשחק הרבה יותר מזכירים את תקופת לוני מאשר שלטי מחאה לגיטימים.....אבל סבבה נזרום אתכם........

גם אני אוהב את האבוקות האלה והתפאורה והכול באמת... אבל שהארגון יקח אחריות למעשיו וישלם את הקנס לא ייתכן שזה ימשיך לדפוק אותנו צריך לעשות ויתורים המצב בקהל נוראי ואין מצב שזה ימשיך ככה אז זה הפתרון היחידי שאני רואה. בכלל הקרע בין הקהל רחב לארגון נהיה כל כך עמוק וזה רק גודל לצערי הרב

מה זה אומרת ישלם את הקנס?

קיבלנו קנס "סמלי" של 5000 ש"ח מכיוון שהדיין ציין שמכבי עושה מעל ומעבר כדי למגר את התופעות, והוסיף שהוא לא יכול לזכות את הקבוצה אז נותן קנס סמלי.

לולא התביעות של מכבי והפעולות שמבצעים נגד האוהדים שנתפסים, הקנסות היו בגובה 50,000 ש"ח כל פעם, משחקי רדיוס והפעלת העונש על תנאי של הורדת נקודות.

כשהארגון החליט לא להגיע למשחק עלו פה קולות שאמרו שלא צריך להחרים, "לכו למשרדים\לבתים של בעלי תפקידים לקריית שלום או כל דבר אחר", פתאום כשעושים את זה אז זה לא מתאים לכם, מפתיע.

זה פחות או יותר בדיוק מה שכתבתי בנושא הקודם, אולי התגובה היחידה שלי שם, כי אין לי כוח להתעסק בזה כל הזמן.

אני לא רואה בעיה גדולה עם השלט הזה, אבל כשזה מגיע גם בדמות שלט וגם בדמות חרם, אז מה אתם משיגים בזה בדיוק? במי אתם מנסים לפגוע ואת מי אתם רוצים למשוך לכיוון שלכם?

אין לי בעיה עם השלטים, דווקא התגובה של עופר רונן מאכזבת, הרצון לצאת קול לא ממש מוצלח וסתם מוציא אותו שחצן.

בכלל אם לרגע הוא או מי שלא ממונה על העניין מצד מכבי היה עוצר רגע לחשוב אולי היה מזהה פה הזדמנות לשבת לדבר ולפתור את העניין.

לא מפתיע. הדבר האחרון שמעניין את הבנאדם זה האוהדים. אחד האחראים לכל הבלאגן, אני לא יתפלא אם הוא נהנה מזה.

בנוסף מזוהה עם המועדון הירוק.

זה הבנאדם

לא מפתיע. הדבר האחרון שמעניין את הבנאדם זה האוהדים. אחד האחראים לכל הבלאגן, אני לא יתפלא אם הוא נהנה מזה.

בנוסף מזוהה עם המועדון הירוק.

זה הבנאדם

קצת לפניו יש כאלו שמזוהים כל חייהם עם מכבי ואני אשמח לרגע בו ייפרדו מהם.

מקווה שיבואו לכם לבית לשים שלטים כי מישהו מכם עשה את עבודתו עפ ההנחיות שקיבל - כי משם הוא מביא פרנסה הביתה.

עלובים.

אחת מגניבות הדעת הטובות שראיתי בתקופה האחרונה, שאפו.

אגב לפי התאוריה שלך אסור להתלונן על ביבי יותר לעולם.

ארגון מבזה ממולא בילדי קקי עם קשיי גדילה

יאללה שחררו כבר את התסביך, לריב מכות ולעבור על החוקים לא עושה אתכם גברים,

הנה בדיוק עכשיו אפשר לראות את האדיוטים של ביתר מדברים על זה שהם ניפצו ליורי את המוח, זה מה שאתם רוצים להיות בחיים שלכם?

עם כמה שזה יפה, זה נגד החוק להדליק אבוקות, הדלקת? תישא בעונש "גבר"

ארגון מבזה ממולא בילדי קקי עם קשיי גדילה

יאללה שחררו כבר את התסביך, לריב מכות ולעבור על החוקים לא עושה אתכם גברים,

הנה בדיוק עכשיו אפשר לראות את האדיוטים של ביתר מדברים על זה שהם ניפצו ליורי את המוח, זה מה שאתם רוצים להיות בחיים שלכם?

עם כמה שזה יפה, זה נגד החוק להדליק אבוקות, הדלקת? תישא בעונש "גבר"

הם נשאו בעונש ״גבר״ לפי מה שהחליט השופט של בית המשפט בישראל, הגוף השופט במדינה.

יאחלה גבר שבעולם קטלני שכמוך

הם נשאו בעונש ״גבר״ לפי מה שהחליט השופט של בית המשפט בישראל, הגוף השופט במדינה.

יאחלה גבר שבעולם קטלני שכמוך

במשפט פלילי. זה, לפי מה שהסבירו כאן בפורום, משפט אזרחי. גם פה יחליט שופט בית המשפט בישראל אם לקבל או לדחות את התביעה, אל דאגה.

אחת מגניבות הדעת הטובות שראיתי בתקופה האחרונה, שאפו.

אגב לפי התאוריה שלך אסור להתלונן על ביבי יותר לעולם.

אחת מהודעות חסרות ההבנה שראיתי, וראיתי את ההודעות של העטלף.

ביבי נושא תפקיד *ציבורי*, לך תקרא מה זה ותחזור.

אחת מהודעות חסרות ההבנה שראיתי, וראיתי את ההודעות של העטלף.

ביבי נושא תפקיד *ציבורי*, לך תקרא מה זה ותחזור.

גם עופר רונן הוא סוג של תפקיד ציבורי, להגיד שאסור למחות נגד מישהו בגלל שזה הפרנסה שלו אומר שאסור למחות בכדורגל על כלום, כי הכדורגל לא שייך לאוהדים הוא שייך לבעלים, ואתה רק הלקוח שאסור לו למחות גם

וואלק נדפק לכם השכל