Jump to content

מכבי פנאטיקס - המשחק נגד סכנין מוחרם

Wiersch

Recommended Posts

אם הארגון טוען שבית המשפט קבע שהאוהדים האלו לא הדליקו את האבוקה, אז על מה מוחים?

לפי מה שהם אומרים בית המשפט יקבע שוב שלא הדליקו והתביעה של מכבי לא רלוונטית.

אלא אם כן כולם מבינים מי הדליק את האבוקות

יש הבדל בין זה שאני לוקח אחריות על עצמי ואם אענש אז זו בעיה שלי לבין זה שפעולה שלי תעניש עוד אלפי אנשים

(עזוב את זה שהעונשים בושה ולא הגיוניים, זה המצב הנתון)

מה שכתבת בסוגריים זאת בדיוק הבעיה +החוק המטומטם

לא אכפת לי להענש גם מליון פעם על אבוקות ,טועמה מחבל(אני הכי לא ימני שיש) ועל עוד כל מיני חוקים מטומטמים...

כי זה פשוט לרטא ואין בזה שום דבר רע

אם הארגון טוען שבית המשפט קבע שהאוהדים האלו לא הדליקו את האבוקה, אז על מה מוחים?

לפי מה שהם אומרים בית המשפט יקבע שוב שלא הדליקו והתביעה של מכבי לא רלוונטית.

אלא אם כן כולם מבינים מי הדליק את האבוקות

יותר מידי לוגיקה ומעט מידי רעל נגד ההנהלה וקריאות "מלשין!" ו "רולקסים"

מצחיק בדיוק אתמול חשבתי לעצמי שהרבה זמן לא הייתה מחאה. לא יודע מה זה יותר עצוב או מצחיק.

מי שכל הזמן עסוק במחאות די מאבד את העוקץ מהם ובעיקר עושה צחוק מעצמו

לא אכפת לי להענש גם מליון פעם על אבוקות ,טועמה מחבל(אני הכי לא ימני שיש) ועל עוד כל מיני חוקים מטומטמים...

פרט לעובדה שזה לא אתה שנענש. נחמד מצדך.

אה לא אכפת לך חמוד? אתה נענש? אתה משלם?

לי אכפת כי ברגע שמקבלים רדיוס בטדי כמעט ואין סיכוי שאני יוכל להגיע למשחק ואני מפסיד לראות מכבי ומשחק במנוי.

הייתי במספיק רדיוסים ומשחקים ללא קהל שלא באשמתי.

אני יותר לא אגיב פה כי אני קולט עם מי יש פה עסק ואני מבזבז את הזמן

מי אתם בכלל יא וירטואליים ?!?!

בלי כל האנשים שאתם מלכלכים עליהם לא היתה קבוצה ,כי הם זה זה מכבי תל אביב לא ההנהלה המזוינת הזאת.

כן כן הם זה מכבי תל אביב!! הם תמיד היו פה הם תמיד יהיו פה!

כל הרעיון של מלשינים הוא כל כך מטופש, בערך כמו המחאה הזאת.

מלשינים זה אם המשטרה אומרים למכבי, שמעו תביאו לנו שמות כי ככה וככה, סתם כי בא להם, אבל מי שיוזם כאן זה מכבי, כי המועדון נפגע, לגולדהאר נמאס להיות זונה של הפאנטיקס, אז הוא נלחם בחזרה. אין כאן שום קשר להלשנה אם מישהו פוגע בך.

אנשים בארגון הזה פשוט לא מבינים שהם לא מעל המועדון ושהמועדון ימשיך להתקיים אחריהם, הרי רוב החברים בפאנטיקס אוהדים מכבי חמש שש שנים גג.

בלי כל האנשים שאתם מלכלכים עליהם לא היתה קבוצה ,כי הם זה זה מכבי תל אביב לא ההנהלה המזוינת הזאת.

מצחיק תמיד שהדיון מסתיים בקללות ובאמירות כמו הם מכבי ולא ההנהלה.

ילד בן 20-30 הוא לא מכבי בדיוק כמו שמנהל כזה או אחר הוא לא מכבי.

מכבי זה הרבה מעבר לאיש אחד. מעבר לארגון אוהדים ומעבר לפורום.

הודעות כאלה מעידות בעיקר על הצורך בניקוז דחוף של שתן שעלה לראש....

אנחנו אוהדי מכבי תל אביב שמגיעים למשחקים מאז שנות ה-90 המוקדמות, לפני שרוב מדליקי האבוקות נולדו.
מכבי זה מועדון ענק ומפואר, הוא התקיים לפני האוהדים ויתקיים הרבה אחרי שכולנו ניעלם מפני האדמה.
אני הייתי במחאה של השחקן ה-12 (ובכל המחאות שהגיעו אחריה), מעודד בטירוף מאחורי השלט "אין קבוצה בלי אוהדים" במשחקי חוץ ויושב בצד במשחקי בית.
מניסיון של עשרים שנים ביציעים (כמעט כולן כמנוי, והיתר בתדירות כזאת או אחרת) - המחאות האלה זקוקות לתמיכה רחבה מהקהל כדי שאפשר יהיה להזיז משהו. זה לא המצב כאן. יש מעט מאוד אנשים שיצדיקו את האוהדים ולא את ההנהלה.
אם הארגון בטוח שהוא צודק (והרי מזמן כולנו ויתרנו על אפשרות שהארגון או ההנהלה יבחרו באפשרות של להיות חכמים ולא צודקים) - בית המשפט הוא המקום הנכון להוכיח את זה. אם ההנהלה תבעה כדי להרתיע בלי בסיס ראייתי ראוי, אז ההנהלה צריכה לשלם ובית המשפט יגרום לה לשלם (לכל הפחות הוצאות ואפשרות גם לנזק).
או בקיצור - הם לא היו שם. לא היו שם בימים של ג'רי בית הלוי, לא היו שם בשנות השמונים השחורות, לא היו שם בימים של גרנט ולוני בשער 4 באיצטדיון רמת גן.
אז מי אנחנו? אנחנו אלה שהיו שם. אחרינו ואחריהם יבואו אחרים.
אף אחד לא יהיה בן אלמוות ואף דמות לא יותר גדולה מהמועדון.

שוב, כמו שאמרתי, מחאה נגד מכבי זה קל, אבל היא לא תשנה כלום.

איך בדיוק אתה רוצה שמכבי תשלב ידיים במשהו עם מישהו שלפחות פעם בחודש גורם לה לקנסות?!

ואם הארגון מוותר מראש על מחאה נגד הגוף המחליט אז במה בדיוק אתה רוצה שמכבי תשלב ידיים בו?!?

מה אתה מצפה שהפנאטיקס ילכו לבית דין להפגין ? באמת ? איזה רעיון יש לך ?

חבל שההנהלה של מכבי בוחרת בדרך הקלה להיות סמרטוטים של ההתאחדות ולזיין אוהדים במקום להילחם בה.

ושוב, למה בב"ש וחיפה לא תובעים אוהדים ? למה ב"ש הדליקו ים אבוקות בעונה שעברה ולא קיבלו רדיוס אחד ??? כי הם משחקים את המשחק של ההתאחדות.

מכבי כל כך טובה וכנה איתם שמזיינים אותנו וגורמים לנו לסכסוך פנימי.

טוב אם הפנאטיקס מוחא חייב לארגן עידוד אסור שנראה כמו שנה שעברה נגד נתניה.

שכמה חברה יתארגנו על רעיונות איך לעודד ולמשוך את כל הקהל, כי אי אפשר בלי עידוד ועוד בדוחא.

בעוד עשר חמש עשרה שנה שאנשי הארגון יתחלפו וכל אחד ילך לדרכו בחיים יהיה איזה ילד בן 20 שיכתוב על אותם אנשים מיהם בכלל

כמה תגובות של זבלים, אנשים שלא יודעים להעריך כלום!

פשוט בושה שיש אנשים כמוכם, רוצים קונצרט? לכו לנוקיה.

אני גם בא למשחק ואני אעודד אבל מי אתם שתצאו נגד ההחלטה של הארגון?

עוצרים חברי ארגון, תובעים חברי ארגון, מה אתם מצפים שהם ישתקו?

רוצים לעודד? תעודדו

רוצים לבוא? תבואו

אני גם בא למשחק ואני אעודד כי אני לא משתתף בשום חרם אבל אני מבין את הארגון

אבל לראות פה תגובות מי זה הארגון, מה הם עושים, עדיף שלא יבואו כי אז לא יהיה שירים נגד טועמה או ניקח לכם את הבנות

אתם בושה אחד אחד

טמבלים

אגב, אם נמשיך רגע עם מפגן הצביעות, מישהו יודע אם הארגון מחרים גם את אמסטרדם ומוותר על הכרטיסים ששמורים לו לשם? יש כאן כמה אנשים שפורום שישמחן

כולכם מפספסים ובגדול

קבוצת כדורגל לא צריכה לתבוע את האוהדים שלה בשום מצב. אני לא מקבל גם מצב של מסירת שמות למשטרה אבל עם זה עוד אפשר לחיות איכשהו כי צריך להוכיח משהו בבית הדין, אבל לתבוע אוהדים אזרחית? למכבי חסר כסף שהם צריכים עכשיו להרוס לאיזה ילד את החיים? אני אפילו לא מדבר על אלה שנעצרו על לא עוול בכפם, ורובם כאלה, שמכבי הולכת למרר להם את החיים במו ידיה - אני מדבר אפילו על אלה שהדליקו. בשביל מה מכבי צריכה לעשות את זה? מה זה נותן לה?

מכבי יצאה במלחמה נגד תרבות האולטראס. אפשר לזרום עם זה אם בא לכם אמריקה, אפשר לא לזרום עם זה אם בא לכם איטליה. את דעתי בנושא הבעתי ואביע בנושאים אחרים, אבל זה בכלל לא האישיו פה. זה הרבה יותר חמור - מכבי תל אביב תובעת אוהד שלה. איפה נשמע הדבר הזה? איך מישהו מסוגל להצדיק את זה?

הלוואי שהם יפסידו במשפט, יחייבו אותם בהוצאות וגם שיתבעו אותם תביעת נגד שתוציא להם מהכיס כפול ממה שרצו להכניס.

כולכם מפספסים ובגדול

קבוצת כדורגל לא צריכה לתבוע את האוהדים שלה בשום מצב. אני לא מקבל גם מצב של מסירת שמות למשטרה אבל עם זה עוד אפשר לחיות איכשהו כי צריך להוכיח משהו בבית הדין, אבל לתבוע אוהדים אזרחית? למכבי חסר כסף שהם צריכים עכשיו להרוס לאיזה ילד את החיים? אני אפילו לא מדבר על אלה שנעצרו על לא עוול בכפם, ורובם כאלה, שמכבי הולכת למרר להם את החיים במו ידיה - אני מדבר אפילו על אלה שהדליקו. בשביל מה מכבי צריכה לעשות את זה? מה זה נותן לה?

מכבי יצאה במלחמה נגד תרבות האולטראס. אפשר לזרום עם זה אם בא לכם אמריקה, אפשר לא לזרום עם זה אם בא לכם איטליה. את דעתי בנושא הבעתי ואביע בנושאים אחרים, אבל זה בכלל לא האישיו פה. זה הרבה יותר חמור - מכבי תל אביב תובעת אוהד שלה. איפה נשמע הדבר הזה? איך מישהו מסוגל להצדיק את זה?

הלוואי שהם יפסידו במשפט, יחייבו אותם בהוצאות וגם שיתבעו אותם תביעת נגד שתוציא להם מהכיס כפול ממה שרצו להכניס.

הקנס, כמו מרבית העונשים נועד להרתיע, לא כדי שמכבי תעשה כסף.

בו נסתכל על זה הפוך - מי ישמע על אוהד שעושה הכל כדי לפגוע בקבוצה שאותה הוא אוהד?!?!? מי ישמע?!?

אם מכבי מקבלת בשקט את עניין הקנסות והרדיוסים והכל כי מגניב לה אבוקות ופירו אז בכיף אבל ברגע שזה הוחלט שזה פוגע והם החליטו להילחם בזה, אז למה לפגוע במועדון ? כי מישהו החליטו שהוא מעל המועדון? שהוא מחליט מה המועדון צריך?

כולכם מפספסים ובגדול

לא גבר מי שמפספס זה אתה. אוהד לא אמור להסב נזק לקבוצה שהוא כל כך אוהב.

אוהד לא אמור לגרום לעשרת אלפים אחרים כמוהו לנסוע עד ירושלים, רק בגלל שאולטראס אוהבים להדליק אבוקות.

ואם בעלים של קבוצה מוציא למעלה משני מליון שח על קנסות, ואם בבוקר של משחק מבקשים בלי אבוקות ואותם ילדים (שאולי הם שליחים של מישהו ואולי לא) מחליטים שעל הזין שלהם, אז בהחלט, הוא רשאי לתבוע אותם אזרחית.

מכבי לא צריכה את הכסף, היא צריכה הרתעה, כי ביום שמישהו באמת יקבל משהו כקנס, אף אחד לא יעז להדליק יותר.

אגב, יכול להיות שמבחינה משפטית זו דווקא טעות של מכבי, כי נראה לי שכדי לתבוע מישהו אזרחית אתה צריך להוכיח נזק, והיות ומכבי קיבלו רק 5000 קנס אז אין בדיוק הוכחת נזק. (אלא אם הם יקבלו לשלם את הקנס)

להחרים את מכבי? לכו למשחק של באר שבע או ביתר..

מכבי צודקת ושתעשה את זה כל משחק וכל פעם שמכבי תקבל קנס בגלל התנהגות של הקהל שתשליך את זה על המתפרעים.

חצופים הלוואי שהחסרון שלכם יתמלא בקהל אחר שרוצה לבוא להנות מכדורגל ולא מילדים שמחפשים לעשות נזק למכבי

כולכם מפספסים ובגדול

בוסה,

אני שואל ברצינות, למה דוחקים את מכבי לפינה הזאת? מה ניתן לעשות? האם מיטש הוא כספומט לגחמות של הקהל? לא בציניות והקנטה.

בוסה,

אני שואל ברצינות, למה דוחקים את מכבי לפינה הזאת? מה ניתן לעשות? האם מיטש הוא כספומט לגחמות של הקהל? לא בציניות והקנטה.

בנתיים הקהל הוא הכספומט של המועדון, מחירי המנויים, כרטיסים, חולצות וכו' וכו'

ממש. מעל חצי מיליארד שקל בשש שנים. הקהל ממש מממן את מיטש. לגמרי!

אחת התשובות החצופות שהיו כאן. מחירי המנויים אפילו לא הכי יקרים השנה מבין המועדונים, חולצה אתה לא חייב לקנות וגולדהאר לא חייב לשים 2 מליון שח על קנסת מיותרים ולא חייב לשים עשרות מליוני שקלים על הדבר שאתה כל כך אוהב ונהנה ממנו