Jump to content

מכבי פנאטיקס - המשחק נגד סכנין מוחרם

Wiersch

Recommended Posts

למה בב"ש וחיפה לא עושים קומבינות בכרטיסים?

רפי חבל שמה שמתעסקים בו זה לתבוע אוהדים במקום העניין הזה. ( ואני גם נדפק מזה כל פעם מחדש )

ואין אחד במכבי שלא יודע מה הולך בקרית שלום.

למה לא נוח? אני לא מעשן. כלום. כי זה לא בריא לי.

שוב, יש חוק שהם מפגרים ויש חוקים שאני לא מסכים איתם אבל כל זה לא ישנה את העובדה שאם אתפס עובר על החוק, לא אתבכיין על העונש. מקסימום אתבכיין על החוק - בדיוק כמו שלדעתי הארגון צריך לעשות.

בכדורגל יש חוקים למכבי ת"א וביתר ירושלים ולכל השאר, תדייק.

בכדורגל יש חוקים למכבי ת"א וביתר ירושלים ולכל השאר, תדייק.

אני מסכים.

אבל הכתובת למחאה לדעתי היא לא מכבי. או לכל הפחות לא רק מכבי.

מחאה נגד מכבי זה קל יותר מאשר מחאה נגד הגוף שעומד מאחורי החוקים והשחיתויות

רגע,אם הארגון לא מגיע אז זה אומר שלא יהיה את שיר האונס???

אה כן גם לא יהיה את שירים גזעניים נגד ערבים????

אה בטח גם לא ידליקו אבוקה

או דגל להבה ביציע...

עם כל הכבוד לארגון ויש הרבה כבוד לצבע (בדגלים,שילוט,דגלי פריסה...) ובעיקר לגרון שהם משאירים

הקרב העיקש נגד ההנהלה (שכנראה לא צדיקה במיוחד אבל פועלת לפי הוראותיו הישירות של מיץ)

בעיקר בנושא הפירו והגזענות

הדווקא עם השיר הדוחה והקריאות הגזעניות שמובילות לענישה.

בעניי ולצערי דיי מגדירה את הארגון כ"בעל מכה" שמייד ולפני המכה מפנק את אישתו.

טוב יתעשת הארגון שיפסיק עם הדווקא,יגיע להידברות עם ההנהלה כי כל מה שהיא רוצה (גם אם היא לא מעבירה את המסר כראוי) הוא שהקהל יתנהג לפי הכללים: בלי פירו ובלי גזענות בעיקר.

כי איך שלא נהפוך את זה הארגון הוא המנצח של הקהל

כשהוא רצה היה חשמל והצגות עידוד במגרש וכשהוא מתנהג כמו שהוא מתנהג עכשיו הוא בעיקר ממאיס את עצמו על רוב מי שלא חבר באירגון וחבל

במחאה כזאת רוב הקהל היה עומד מאחורי הארגון ברגע שמציגים את המחאה אך ורק נגד הנהלת מכבי גם אם במקרה הזה היא מוצדקת (למורות שלדעתי יש דרכים אחרות שאפשר להביע אותה מלבד חרם שפוגע רק בשחקנים) מרבית הקהל לא ילך אחרי הארגון

אם השיקולים של מישהו במגרש בשאלת העידוד, זה האם לעשות דווקא או לזרום אם הארגון הוא בן אדם ומביך

ובטח שלא רשאי לצאת על שירים או כל דבר כזה או אחר שהוא עצמו לא מעודד

במחאה כזאת רוב הקהל היה עומד מאחורי הארגון ברגע שמציגים את המחאה אך ורק נגד הנהלת מכבי גם אם במקרה הזה היא מוצדקת (למורות שלדעתי יש דרכים אחרות שאפשר להביע אותה מלבד חרם שפוגע רק בשחקנים) מרבית הקהל לא ילך אחרי הארגון

בדיוק בגלל זה אני חושב שזה חרטה כל המחאות האלה.

כשפוגעים בחבר שלהם ליציע בגלל פירו הם קופצים. אבל סתם כך ביום יום או בתחילת עונה או בכל נקודת זמן אין את האנרגיות למחאה שיש להם עכשיו.

מצחיק שכל מי שלא הסכים עם הארגון בדף הפייסבוק נחסם וההודעה שלו נמחקה, אבל כשסותמים לארגון את הפה כולם מתעוררים.

אפשר לדעת מי עבריין המקלדת בדף הפייסבוק?

תודה, אוהד שפוי

למה לא נוח? אני לא מעשן. כלום. כי זה לא בריא לי.

שוב, יש חוק שהם מפגרים ויש חוקים שאני לא מסכים איתם אבל כל זה לא ישנה את העובדה שאם אתפס עובר על החוק, לא אתבכיין על העונש. מקסימום אתבכיין על החוק - בדיוק כמו שלדעתי הארגון צריך לעשות.

המשוואה היא פשוטה מבחינתי- חוק שלא מועיל לאף אחד ופוגע בכולם - לא צריך להשמע לו

חוקים הם הדרך של חברה דמוקרטית להגן על התושבים, כשיש חוקים מפגרים שחוטאים למטרה, הם לא שווים כלום בעיניי

הכי מצחיק שההנהלה כותבת בהודעה שלה ש"אלימות במגרשים היא הסיבה הכי גדולה שבגינה אוהדים לא מגיעים" או שיט אחר בסגנון, אבל כששואלים אותי מה זה אלימות במגרשים הדבר הראשון שעולה לי לראש זה הגדודים של חולי הרוח מהמשטרה נכנס ליציע ומזיינים את כל מה שנקרה בדרכם. וממש לא אוהדים שמדליקים אבוקות (שלמען האמת זה היה אחד מהגורמי המשיכה העיקריים שלי כילד לבוא למשחקים). אבל השוטרים כן "חוקיים", אז זה בסדר. נכון?

כל שבוע סיפור אחר

חבל שהקהל לא מתעסק נטו בעידוד

ארגון אוהדים צריך להגן גם על האוהדים.

לא יודע את פרטי הסיפור לעומק אבל אם מה שהארגון טוען הוא נכון, הצעד לגיטמי.

רגע,אם הארגון לא מגיע אז זה אומר שלא יהיה את שיר האונס???

אה כן גם לא יהיה את שירים גזעניים נגד ערבים????

אה בטח גם לא ידליקו אבוקה

או דגל להבה ביציע...

עם כל הכבוד לארגון ויש הרבה כבוד לצבע (בדגלים,שילוט,דגלי פריסה...) ובעיקר לגרון שהם משאירים

הקרב העיקש נגד ההנהלה (שכנראה לא צדיקה במיוחד אבל פועלת לפי הוראותיו הישירות של מיץ)

בעיקר בנושא הפירו והגזענות

הדווקא עם השיר הדוחה והקריאות הגזעניות שמובילות לענישה.

בעניי ולצערי דיי מגדירה את הארגון כ"בעל מכה" שמייד ולפני המכה מפנק את אישתו.

טוב יתעשת הארגון שיפסיק עם הדווקא,יגיע להידברות עם ההנהלה כי כל מה שהיא רוצה (גם אם היא לא מעבירה את המסר כראוי) הוא שהקהל יתנהג לפי הכללים: בלי פירו ובלי גזענות בעיקר.

כי איך שלא נהפוך את זה הארגון הוא המנצח של הקהל

כשהוא רצה היה חשמל והצגות עידוד במגרש וכשהוא מתנהג כמו שהוא מתנהג עכשיו הוא בעיקר ממאיס את עצמו על רוב מי שלא חבר באירגון וחבל

המשוואה היא פשוטה מבחינתי- חוק שלא מועיל לאף אחד ופוגע בכולם - לא צריך להשמע לו

חוקים הם הדרך של חברה דמוקרטית להגן על התושבים, כשיש חוקים מפגרים שחוטאים למטרה, הם לא שווים כלום בעיניי

הכי מצחיק שההנהלה כותבת בהודעה שלה ש"אלימות במגרשים היא הסיבה הכי גדולה שבגינה אוהדים לא מגיעים" או שיט אחר בסגנון, אבל כששואלים אותי מה זה אלימות במגרשים הדבר הראשון שעולה לי לראש זה הגדודים של חולי הרוח מהמשטרה נכנס ליציע ומזיינים את כל מה שנקרה בדרכם. וממש לא אוהדים שמדליקים אבוקות (שלמען האמת זה היה אחד מהגורמי המשיכה העיקריים שלי כילד לבוא למשחקים). אבל השוטרים כן "חוקיים", אז זה בסדר. נכון?

יש לי בעיה מהותית ועקרונית עם המשפט הראשון שלך.

ובעיה קשה עם הסיום.

חוק שמפריעים לך הם עדיין חוקים וצריך לעשות דברים במסגרת החוק כדי לשנותם.

הפריע לי שהדלק היה מעל 8 שח אבל עדיין שילמתי עליו ולא גנבתי דלק....

שוטרים שרומסים כל שנקרה בדרכם ביציע או בכל מקום אחר וראיתי כאלה ואפילו רבתי עם אחד כזה הם בטח לא חוקיים...

מצחיק שכל מי שלא הסכים עם הארגון בדף הפייסבוק נחסם וההודעה שלו נמחקה, אבל כשסותמים לארגון את הפה כולם מתעוררים.

אפשר לדעת מי עבריין המקלדת בדף הפייסבוק?

תודה, אוהד שפוי

צודק.

נחסמתי מזמן בגלל ביקורת עניינית.

את התמיכה שלי הם איבדו מאז.

הנהלה בושה נהייתה לנו יוצאת נגד האוהדים בכל מצב..מבחינתי שאין תופים זה אישית נגד כל אוהד ואוהד ולא מעעניין אותי שהיא רוצה להעניש תארגון היא מענישה גם אותנו ובטח שהיא תובעת אוהדים ומסרסת אותנו בכל הקשור לתפאורות וכדומה.

ומנגד הארגון חייב להבין כבר שכח נגד ההנהלה לא יעזור אי אפשר לנצח במאבק הזה משתי הצדדים.

תשבו תלבנו תעניינים תסכמו שאין אבוקות בבית ושתיהיה תפאורה כוללת הכל בלי הגבלות בבית(ובחוץ תדליקו במשחקים החשובים(עדיף גם שלא אבל אני ריאלי) ושלום על ישראל

זכותך לחשוב ככה, אני לא מסכים עם זה שיש חוק בגלל כל מיני אינטרסנטים שאסור להשתמש בקנאביס או שאסור להדליק אבוקות (שלא זכור לי בישראל פציעה של אדם מאבוקה או רימון עשן. ולא להביא את אדהם שביטה כדוגמא כי זה ממש לא אותו "אביזר"), אז צריך להגיד על זה אמן ולתבוע צעירים בני 20 במאה אלף שקל על זה. זו גם זכותי לחשוב ככה.

אני מסכים.

אבל הכתובת למחאה לדעתי היא לא מכבי. או לכל הפחות לא רק מכבי.

די נו מה אתה ילד עם מי תלך למחאה ? עם התקשורת שהיא חלק מהעניין הזה ? הרי כולם שונאים אותך שם...

לבד ? נגד השחיתות של בית הדין שיענקלה שחר מחזיק אותו בביצים ?

חבל שמכבי משחקים לידיים שלהם במקום להיות יד אחת עם הארגון.

ומנגד כל אלה שאומרים אני שומר חוק למרות שאני לא מסכים אתו לגבי האבוקות, חשיש/ירוק אתם מעשנים? כי לפי מיטב הבנתי גם זה מחוץ לחוק...

ומנגד כל אלה שאומרים אני שומר חוק למרות שאני לא מסכים אתו לגבי האבוקות, חשיש/ירוק אתם מעשנים? כי לפי מיטב הבנתי גם זה מחוץ לחוק...

הם לא מקבלים על זה רדיוסים וקנסות ועושים זאת בפרהסיה.

קפיש?

הם לא מקבלים על זה רדיוסים וקנסות ועושים זאת בפרהסיה.

קפיש?

העקרון הוא אותו עקרון

או שאתה אומר שחוק זה הדבר הכי חשוב ואסור בשום אופן לעבור עליו, או שלא...

העקרון הוא אותו עקרון

שאתה מעשן סמים אתה פוגע אך ורק בעצמך.

שאתה מדליק אבוקות או שר שירים גזעניים - אתה פוגע בקבוצה, בבעלים שלה ובאוהדים שצריכים לסבול רדיוסים.

די נו מה אתה ילד עם מי תלך למחאה ? עם התקשורת שהיא חלק מהעניין הזה ? הרי כולם שונאים אותך שם...

לבד ? נגד השחיתות של בית הדין שיענקלה שחר מחזיק אותו בביצים ?

חבל שמכבי משחקים לידיים שלהם במקום להיות יד אחת עם הארגון.

שוב, כמו שאמרתי, מחאה נגד מכבי זה קל, אבל היא לא תשנה כלום.

איך בדיוק אתה רוצה שמכבי תשלב ידיים במשהו עם מישהו שלפחות פעם בחודש גורם לה לקנסות?!

ואם הארגון מוותר מראש על מחאה נגד הגוף המחליט אז במה בדיוק אתה רוצה שמכבי תשלב ידיים בו?!?

העקרון הוא אותו עקרון

יש הבדל בין זה שאני לוקח אחריות על עצמי ואם אענש אז זו בעיה שלי לבין זה שפעולה שלי תעניש עוד אלפי אנשים

(עזוב את זה שהעונשים בושה ולא הגיוניים, זה המצב הנתון)

העקרון הוא אותו עקרון

איך אותו עיקרון? אם מישהו שמעשן גראס מקבל עונש אז רק הוא יקבל עונש אם מישהו מדליק אבוקה אז לא רק הוא מקבל עונש.

גם אם ב-2 המקרים העונש לא מחויב יש הבדל בין אם מישהו נענש בעצמו או שגורם לשאר הסביבה שלו להיענש בגלל משהו שעשה

1. אני מודה שאוהב לראות פירו, זה מוסיף צבע ותפאורה לכדורגל שלנו, שרובו מבוסס על צבע ועניין.

2. ברגע שזה הוגדר בלתי חוקי והקבוצה שלי נענשת בקנסות ואף יותר מכך, אני לא מעוניין לראות את זה כי זה פוגע בקבוצה.

3. ברגע שאוהד עושה דבר כזה, עם כל הצבע ויופי, הוא פוגע בקבוצה שלנו ולכן אני מתנגד למהלך הזה של אותו אוהד.

4. אני יכול להבין את הרציונל של מכבי לתבוע אוהדים שלטענתה פוגעים בה, אם כי כמובן שלא אוהב לראות את זה קורה (בלשון המעטה).

5. אם מכבי אכן הוציאו הודעה ש"האוהדים" (עם " " מעל המילה "אוהדים"), נתבעו, זאת פשוט בושה וחרפה. האוהדים האלו אוהדים את הקבוצה עוד לפני שמישהו מבעלי התפקיד במועדון בכלל חשב לעבוד פה.

4. אני לא חושב שלהחרים משחק "חם" וחשוב מול סכנין בתקופה שהקבוצה (השחקנים&המאמן. עזבו אותי מבעלי התפקידים השונים) צריכה אותנו זה יהיה מהלך נכון, אני גם בספק אם זה מה שיעזור להם.

5. כן מסכים עם זה, לא מסכים עם זה, זה בכלל לא העניין,אילו אחים שלנו לקהל וחייבים לעזור להם. אתם יודעים מה זה לאדם פרטי לקבל דרישת תשלום של 50 אלף ש"ח?! זה סכום שיכול לפרק לאותו אוהד את החיים עוד לא לפני שהתחילו. חייבים לעזור להם, האם יש אפשרות לגייס כספים לטובת ייצוג משפטי? אולי לגייס כספים כדי לשלם את הקנס במקומם? אני אולי עני מרוד אבל אשמח לתרום מה שאוכל למען אחינו, גם אם אנחנו חלוקים בדעותינו אם פעלו נכון או שלא.