Jump to content

מכבי פנאטיקס - המשחק נגד סכנין מוחרם

Wiersch

Recommended Posts

חוק הספורט. אם תעשה לילה במעצר גם על דבר שלא עשית אתה תורחק מהמגרשים. אם תעשה משהו שלא מצא חן בעייני קצין משטרה הוא יוכל להרחיק אותך ל30 יום ללא בית משפט. ככה זה עובד וככה זה יעבוד.

לא הבנתי. בהתחלה נטען שבית משפט אמר שלמעורבים "אין קשר" לפרשה. עכשיו אתה אומר שבית משפט קבע במפורש ש"אין קשר", אבל בכל זאת העניש, ועוד ל- 180 ימים?

אולי תעלה פה את ההחלטה, שכולם יוכלו לקרוא ולהבין בעצמם (למעט אם מדובר בקטין, ואז זה חסוי).

זה משנה כי אם אותו אוהד היה מורחק ולא היה אמור להגיע למשחק הזה כבר יש קייס נגדו. לבוא ולצעוק זכאים זה לא בדיוק חכם.

בוא נגיד ואתה צודק. ו? אז? אם הורחקת ממכבי והחלטת להגיע אתה לא צריך לחשוש מזה שיאשימו אותך בהדלקת פירו, אלא שיתפסן אותך במקום בו אסור לך להיות. אין לערבב בשר וחלב. אחי, אף אחד לא בא לעוות את המציאות ולצאת עם זין גדול מול ההנהלה. ביקשתם בעבר שידברו אתכם, שיסבירו לכם, שישתפו אתכם. הנה, עושים את זה ויעשו את זה בעתיד. אבל לא צריך ליצור ויכוח במקום שאין, מה שנכתב זה באמת מה שקרה. לגבי הליך משפטי אם וכאשר, שנגיע לגשר כולם ידעו וכולם ויתעדכנו.

לא הבנתי. בהתחלה נטען שבית משפט אמר שלמעורבים "אין קשר" לפרשה. עכשיו אתה אומר שבית משפט קבע במפורש ש"אין קשר", אבל בכל זאת העניש, ועוד ל- 180 ימים?

אולי תעלה פה את ההחלטה, שכולם יוכלו לקרוא ולהבין בעצמם (למעט אם מדובר בקטין, ואז זה חסוי).

שוב אני אגיד. אם היום אני ואתה הולכים באיצטדיון ואחד מהמאבטחים היה בטוח שאנחנו אלו שהדלקנו אבוקה כי אנחנו די דומים למי שהוא חשב שהדליק, אנחנו נעצרים, עולים מול שופט שיגיד שאין ראיוץ ואין אבק שריפה על הידיים ותביעת אצבע, הוא ישחרר אותנו ובכל זאת נורחק. זה קורה וקרה. אגב, שוטר בדרגת קצין יכול להרחיק אותך ל30 יום מהמגרשים על חשד בלבד. אתם נותנים פתרום יותר מדי קריידט למשטרה ולמערכת החוק, כשבפועל אתם יודעים איך בדיוק הן פועלות. לא בכוח לנסות להוציא אותנו לא בסדר.

כן. עכשיו לך תראה את הקבוצה האהובה עלייך - אלקטרה ת״א בתיאטרון מנורה מבטחים.

אין על משחקים של מכבי סל בחמישי בהיכל. תענוג.

העונה הולך להיות טירוף עם הקבוצה שנבנת. נהנה שם, מבטיח לך.

יש חוק למשטרה שעל כל אבוקה/רימון יש עשרה עצורים. זה אומר שלפחות תשעה שעצרו(במידה ותפסו את מי שזרק) הם עצורים על כלום כדי להראות שהמשטרה עושה משהו.

אז לא, לא כל מי שנעצר הוא פושע. גם אם אתה סתם עומד במקום הלא נכון אתה נדפק, ותאמינו שזה קורה.

שוב אני אגיד. אם היום אני ואתה הולכים באיצטדיון ואחד מהמאבטחים היה בטוח שאנחנו אלו שהדלקנו אבוקה כי אנחנו די דומים למי שהוא חשב שהדליק, אנחנו נעצרים, עולים מול שופט שיגיד שאין ראיוץ ואין אבק שריפה על הידיים ותביעת אצבע, הוא ישחרר אותנו ובכל זאת נורחק. זה קורה וקרה. אגב, שוטר בדרגת קצין יכול להרחיק אותך ל30 יום מהמגרשים על חשד בלבד. אתם נותנים פתרום יותר מדי קריידט למשטרה ולמערכת החוק, כשבפועל אתם יודעים איך בדיוק הן פועלות. לא בכוח לנסות להוציא אותנו לא בסדר.

אגב רק כדי לחזק את מה שאתה אומר, ביום שבת במשחק של ביתר, הוציאו מהמגרש 20 (או 30?) אוהדים כי בסביבה שלהם הדליקו נפץ. אמיתי לגמרי

אספר לכם סיפר קצרצר על איש יקר מהקהל הרחב שלפני שנתיים או טיפה יותר במשחק מול מכבי חיפה הוא נעצר כי המשטרה טענה שהוא הדליק אבוקה. כשבאו לעצור אותו הוא ביקש שלא ירימו עליו ידיים, המשטרה מנגד רשמה שהוא גם ניסה לתקוף שוטר. בסופו של יום התברר להם שאותו אוהד הוא איש מוכר בפרקליטות ואיש מוערך. כמובן שהוא שוחרר יחד עם התנצלות של מפקד תחנת חיפה.

אם הוא לא היה עורך דין, סיכוי סביר שהוא היה מורחק ונתבע בדיוק כמו אלו עעכשין.

אין על משחקים של מכבי סל בחמישי בהיכל. תענוג.

העונה הולך להיות טירוף עם הקבוצה שנבנת. נהנה שם, מבטיח לך.

עזוב נהנה...כמה רוקסים יש לך? ויאכטות? ואתה טחון? כי האהדה והפנאטיות שמורה לאנשים עם שעון של מיקי מאוס שנוסעים בטרמפים...

אספר לכם סיפר קצרצר על איש יקר מהקהל הרחב שלפני שנתיים או טיפה יותר במשחק מול מכבי חיפה הוא נעצר כי המשטרה טענה שהוא הדליק אבוקה. כשבאו לעצור אותו הוא ביקש שלא ירימו עליו ידיים, המשטרה מנגד רשמה שהוא גם ניסה לתקוף שוטר. בסופו של יום התברר להם שאותו אוהד הוא איש מוכר בפרקליטות ואיש מוערך. כמובן שהוא שוחרר יחד עם התנצלות של מפקד תחנת חיפה.

מסכים שיש עוולות. ואני מקווה שאם אותם אנשים לא עשו כלום אז לא יתבעו אותם ולא יעשו להם כלום.

אתה מסכים שאם הם כן עשו אז יתבעו אותם וירחיקו אותם?

לא מבין מה יש להשיג מלהחרים משחק חוץ נגד סכנין. בכל מקרה אם האוהדים באמת לא עשו כלום התביעה של מכבי תיפול. ומי שיסבלו מזה יהיו רק השחקנים. אני שונא את המצב הזה כמו כולם, ואין פה באמת שחור ולבן, ההנהלה עושה המון טעויות בין אם בכוונה ובין אם לא בכל מה שקשור ליחס לקהל ולארגון בפרט, מצד שני הארגון לא עושה לה את החיים קלים יותר. כך או כך, כמו שאמרתי, לא השחקנים הם אלו שאמורים לסבול. לכו תעשו הפגנה. לכו לבית של ג'ורדי, של טבק, תשלחו הודעות לגולדהאר, תפגינו בקרית שלום. מה יעזור להחרים משחק חוץ? זה בדיוק מה שההנהלה רוצה הרי. ושוב, היחידים שיסבלו זה השחקנים שיאבדו את המעט אוהדים שבאמת מעודדים אותם כל משחק כל המשחק. אני בכל מקרה מתכוון להגיע לסכנין ולעודד את השחקנים כמה שאפשר. אחד ממשחקי החוץ החשובים של העונה, פשוט מחדל לא להיות שם.

לא מבין מה יש להשיג מלהחרים משחק חוץ נגד סכנין. בכל מקרה אם האוהדים באמת לא עשו כלום התביעה של מכבי תיפול. ומי שיסבלו מזה יהיו רק השחקנים. אני שונא את המצב הזה כמו כולם, ואין פה באמת שחור ולבן, ההנהלה עושה המון טעויות בין אם בכוונה ובין אם לא בכל מה שקשור ליחס לקהל ולארגון בפרט, מצד שני הארגון לא עושה לה את החיים קלים יותר. כך או כך, כמו שאמרתי, לא השחקנים הם אלו שאמורים לסבול. לכו תעשו הפגנה. לכו לבית של ג'ורדי, של טבק, תשלחו הודעות לגולדהאר, תפגינו בקרית שלום. מה יעזור להחרים משחק בית? זה בדיוק מה שההנהלה רוצה הרי. ושוב, היחידים שיסבלו זה השחקנים שיאבדו את המעט אוהדים שבאמת מעודדים אותם כל משחק כל המשחק. אני בכל מקרה מתכוון להגיע לסכנין ולעודד את השחקנים כמה שאפשר. אחד ממשחקי החוץ החשובים של העונה, פשוט מחדל לא להיות שם.

כנל,

ושיהיה לנו בהצלחה.

אתה מסכים שאם הם כן עשו אז יתבעו אותם וירחיקו אותם?

הם לא. זו השורה התחתונה. אף אחד לא יבוא לשקר או לנסות להפוף את הקערה על פייה.

זה רק מחזק את זה שצריך להפסיק עם הפירו...

כי הרי מי שמדליק יודע שמישהו ידפק!

עזוב נהנה...כמה רוקסים יש לך? ויאכטות? ואתה טחון? כי האהדה והפנאטיות שמורה לאנשים עם שעון של מיקי מאוס שנוסעים בטרמפים...

נוסע על מציבושי 2014, יאכטות אין לי לצערי, מרוויח קצת מעל הממוצע במשק ועדין מנוי למכבי סל ומגיע לכל משחק בחמישי.

אף פעם לא הדלקתי אבוקה. אז אני לא פאנט מגניב? מבאס..!

וברצינות, הזוי שאהדה למכבי סל הפכה לחטא בפורום של פאקינג אוהדי מכבי. אגב, עד שנות ה 2000 (לא סגור על תאריכים מדוייקים), לא היה למכבי או בכלל בארץ עידוד מאורגן וארגוני פאנטים וכו' והיה בסדר. אני באמת מעריך את הארגון על הדברים הטובים שהוא עושה והוא עושה הרבה. תפאורות (חוקיות), הרמת עידוד וכו' אבל סולד מהעבריינות והסו-קולד מגניבות של אולטראסים. באמת שטם זו עסקת חבילה שחייבת להגיע ביחד - לא יודע אם אני מעדיף את זה או שעדיף כבר לחזור לפעם, אחד מגיע עם חצוצרה, קצת תוף ודרבוקה, שרים שיאי מכבי גנריים והכל טוב.

למה בב"ש וחיפה לא תובעים אוהדים ?

שאלה חשובה אבל לא רלוונטית לטעמי.

אלף אלפי הבדלות, בבאר שבע יעצרו אותי אם אירה באקדח בחתונה...ברהט לא.... אז לא בסדר שעצרו אותי?

למה בב"ש וחיפה לא תובעים אוהדים ?

בב"ש לא העלו תמונת כלבוטק בדף הפייסבוק הרשמי שלהם?

ולא יודע מה נסגר עם זה אבל זכור לי שחיפה גם תבעה אוהדים שלהם על הדלקת רימון או אבוקה לא זוכר במדויק

שאלה חשובה אבל לא רלוונטית לטעמי.

אלף אלפי הבדלות, בבאר שבע יעצרו אותי אם אירה באקדח בחתונה...ברהט לא.... אז לא בסדר שעצרו אותי?

השאלה אם אתה נותן רק דוגמאות שנוחות לך... כי אני גם יכול לתת דוגמה של עישון קנאביס ואז אני לא בטוח שזה יהיה לך כ"כ נוח.

בב"ש לא העלו תמונת כלבוטק בדף הפייסבוק הרשמי שלהם?

ולא יודע מה נסגר עם זה אבל זכור לי שחיפה גם תבעה אוהדים שלהם על הדלקת רימון או אבוקה לא זוכר במדויק

איזה תמונה ?

חיפה תבעה ? מתי ? ( אולי עלו כתבות באינטרנט אבל הייתה תביעה ? אני לא חושב... )

למה בב"ש וחיפה לא עושים קומבינות בכרטיסים?

גש להנהלה. ( ב-2 המקרים )

השאלה אם אתה נותן רק דוגמאות שנוחות לך... כי אני גם יכול לתת דוגמה של עישון קנאביס ואז אני לא בטוח שזה יהיה לך כ"כ נוח.

למה לא נוח? אני לא מעשן. כלום. כי זה לא בריא לי.

שוב, יש חוק שהם מפגרים ויש חוקים שאני לא מסכים איתם אבל כל זה לא ישנה את העובדה שאם אתפס עובר על החוק, לא אתבכיין על העונש. מקסימום אתבכיין על החוק - בדיוק כמו שלדעתי הארגון צריך לעשות.