Jump to content

מכבי פנאטיקס - המשחק נגד סכנין מוחרם

Wiersch

Recommended Posts

מכבי ת"א החליטה על דעת עצמה להפוך לרשות מחוקקת ולהתעלם מהכרעת בית המשפט. אותם שני אוהדים שנעצרו במשחק גביע הטוטו, הובאו אל מול שופט בחשד להחזקת אמצעי פירוטכניקה. בית המשפט של מדינת ישראל! קבע שאותם שני אוהדים אינם מעורבים באותו פירוטכניקה ושחרר אותם ללא תנאים מגבילים. שנת 2016, מועדון מכבי תל אביב מצפצף על הכרעת בית המשפט ועושה כרצונו.

**בעקבות האירועים האחרונים הארגון החליט שלא להגיע למשחק מול סכנין בדוחא כאשר הנהלת מכבי רודפת את אוהדיה ללא הרף וללא הבחנה**

את האופציות המשפטיות אנו נבחן לעומק. לא נשתוק עד שהאמת תצא לאור.

עצוב.

מסכימה לגבי העניין המשפטי, אבל לא מסכימה לעניין ההחרמה, כמו שהארגון לא רוצה שמכבי תשפוט אוהדים על לא עוול בכפם, אסור לנו כאוהדים להעניש את השחקנים (בלי קהל ובלי עידוד) במשהו שלא מגיע להם.

הפגיעה עלולה להיות חמורה מידי, אוף עם העונה הזאת.

אם החיסרון שלהם בסכנין הוא מכה קלה יחסית (כי בוא ניהיה כנים..)

החיסרון של הארגון בדרבי יהיה גדול הרבה יותר

המשחק ביום ראשון ואני לא רואה את המשבר נפתר עד אז (הלוואי)

בכל מקרה כמו שזה נראה עכשיו, הולך להיות לנו דרבי בלי תופים. מקווה שיעבור בשלום.

נראה לי הם סתם חיפשו תירוץ ללמה לא לנסוע , נראה לי שהם כבר תשושים מהנסיעות לכל מקום

אפילו נגד רעננה ראיתי שהמון פרצופים מהארגון לא היו

אם כל האהבה שיש למכבי ולשחקנים, אין שום סיבה הגיונית שאנשים ימשיכו להגיע למגרשים באופן סדיר כאשר ההנהלה מחליטה על דעת עצמה החלטות הזויות ותלושות מהמציאות. כשרשמו פה זה לא איראן, באמת התכוונו לזה. עכשיו תחשבו לרגע מה יקרה אם מחר מחרתיים זה היה אתם. סתם כי ישבתם ליד אדם שהשליך מצית למגרש, סתם כי זזתם בדיוק בעיתוי שהמשטרה חיפשה, סתם כי אולי יעשו כיסוי תחת על הסיפור שלכם. אף אחד לא יצא בהצהרות שכאלו, אף אחד לא מחפש מלחמות מיותרות. אבל זה המצב. מכבי תפסה את אותם אוהדים, עצרה אותם בעזרת המאבטחים, העבירה אותם למשטרה שמבחינתם הציגה אותם מול שופט בבוקר שהחליט שאין ראיות ואין המשך הליך משפטי כנגדם. מה עשתה מכבי? החליטה לפעול ולצפצף על החלטת בית המשפט. כשנוח להם בית המשפט הופך לבבית מקדש, כשלא נוח להם, ביתת המשפט הוא עוד סתם כלי בשבילם.

חבל על המאמץ הזה, תמיד יהיו את הגרועים האלה שהיו באשדוד. מה שכן יש מצב גדול שלא יהיה כמעט אוהדים כי המשחק בסכנין, זה וואחד נסיעה לשם וגם זה תקוע באמצע השבוע.

נראה לי הם סתם חיפשו תירוץ ללמה לא לנסוע , נראה לי שהם כבר תשושים מהנסיעות לכל מקום

אפילו נגד רעננה ראיתי שהמון פרצופים מהארגון לא היו

אתה יכול להגיד עליהם הרבה דברים. טיפשים הם לא.

הם יודעים שלא להגיע לסכנין אומר גם לא להגיע לדרבי 3 ימים אחר כך והם לא היו מדלגים על משחק סתם מעייפות.

אם הם קיבלו החלטה שההנהלה הגזימה ועד שלא יפתר המצב הם לא באים למשחקים, הם חשבו לפניי.

ללכת ראש בראש נגד ההנהלה לא יעזור פה, צריך לדבר, שכל צד יורד את האגו שלו.

בכל מקרה,

מכבי צריכה אותנו יותר מתמיד, המשחק נגד סכנין - משחק ליגה, סופר חשוב, כל אחד שיעשה מה שבראש לו.

חבל על המאמץ הזה, תמיד יהיו את הגרועים האלה שהיו באשדוד. מה שכן יש מצב גדול שלא יהיה כמעט אוהדים כי המשחק בסכנין, זה וואחד נסיעה לשם וגם זה תקוע באמצע השבוע.

הם אפילו לא קוראים לחרם. זה לא קהל נגד קבוצה יריבה

זה פנאטיקס מול הנהלה. מה אתה מבלבל במוח?

טמבל.

אתה יכול להגיד עליהם הרבה דברים. טיפשים הם לא.

הם יודעים שלא להגיע לסכנין אומר גם לא להגיע לדרבי 3 ימים אחר כך והם לא היו מדלגים על משחק סתם מעייפות.

אם הם קיבלו החלטה שההנהלה הגזימה ועד שלא יפתר המצב הם לא באים למשחקים, הם חשבו לפניי.

כולם יודעים שבדרבי הם יהיו. בוא לא נהיה תמימים

תאכלס, כמו שהמצב נראה לצערי יהיו בודדים בסכנין באמצע שבוע אחרי תקופה כזו עמוסה, ולכן אני חושב שהארגון מצא "תירוץ" טוב - ואני לא אומר שבצדק או לא.

תאכלס, כמו שהמצב נראה לצערי יהיו בודדים בסכנין באמצע שבוע אחרי תקופה כזו עמוסה, ולכן אני חושב שהארגון מצא "תירוץ" טוב - ואני לא אומר שבצדק או לא.

צר לי אחי. אתנ לא מכיר את הארגון כנראה.

הארגון יודע שכל משחק ליגה חשוב אותו דבר ולא ללכת לסכנין שרחוק ומסוכן וללכת 3 ימים אחכ לדרבי בלי שהיו התפתחויות יוציא אותם טמבלים חסרי עמוד שדרה.

או שיש פגישה קבועה עם ההנהלה בסופש מראש או שהם לא יהיו בדרבי, מוכן להתערב על זה.

אולי מספיק לקשקש? לא חייב בכוח להגיב.

עדיין לא מבין איך זה מסתדר

הודעת פאנטיקס:

"בית המשפט של מדינת ישראל! קבע שאותם שני אוהדים אינם מעורבים באותו פירוטכניקה ושחרר אותם ללא תנאים מגבילים. "

הודעה רשמית של המועדון:

שלושה אוהדים‏ הובאו בפני בית משפט השלום בפתח תקווה וספגו עונשי הרחקה מהמגרשים בעקבות ההתפרעות בדרבי גביע הטוטו.

שניים מבין השלושה, שנעצרו ע״י המשטרה בעקבות הזיהוי של אבטחת מועדון הכדורגל מכבי ת"א, הורחקו ע״י בית המשפט מהמגרשים ל- 180 ימים בעוד שהשלישי הורחק לתקופה של 21 ימים.
במקביל שלח להם המועדון מכתבים בו הודיע להם על הרחקתם מכל פעילות הקבוצה לתקופה של חמש שנים. אחד מהאוהדים שנתפס עושה שימוש באמצעי פירוטכניקה במשחק בפעם השניה וספג עונש הרחקה בשנה שעברה לחמש שנים והורחק כעת לצמיתות.