Jump to content

פיליפנקה אחרי רעננה

Yehudav

Recommended Posts

טכניקה אדירה לבלם, בטח בהתחשב שהוא ישראלי.

איטי אבל מחפה על כך עם ניסיון ומיקום טוב, ועם זאת הוא עשוי להיות בעייתי לשיטת המשחק הזו כי הוא לא מתאים למשחק לחץ גבוה.

עדיין, הביקורות עליו יצאו מכל פרופורציה. אחלה בלם לליגה.

מול מוחמד שכר חלוץ בודד זה לא מדד. ועדיין עשה שטות אדירה עם הסיבוב המפגר הזה.

לליגה אני מניח שהוא יהיה בסדר כי לא צפויה לו תחרות אמיתית מול חצי מהקבוצות.

איטי אבל מחפה על כך עם ניסיון ומיקום טוב, ועם זאת הוא עשוי להיות בעייתי לשיטת המשחק הזו כי הוא לא מתאים למשחק לחץ גבוה.

אבל טלקר אמר שאין לו טכניקה בכלל :doh:

צריך להפחית את הטעויות הלא מחויבות. היה לא רע עד טוב מאוד בכל המשחקים פרט לאשדוד.

לאחרונה טבח כח נותן משחקים טובים אז התחרות קשה לצד טיבי אבל אני לט משוכנע למי מהם צריך להתייחס כגיבוי.

שיפסיק להתחכם יתר על המידה והוא אחלה לליגה.

אני לא יודע אם זה להתחכם,זה יותר נראה כאילו הוא מנסה בכל מחיר לא "להרחיק סתם" אלא עם כתובת ואני אוהב את זה.

אני לא יודע אם זה להתחכם,זה יותר נראה כאילו הוא מנסה בכל מחיר לא "להרחיק סתם" אלא עם כתובת ואני אוהב את זה.

מסכים, ובעיני זה מבורך אחרי שנתיים שכל כדור קצת מלחיץ קרלוס העיף לחוץ/קרן.

אהבתי גם את הטכניקה בפס, מאוד חדים ונקיים, הבדל עצום מדסה למשל.

להוציא את רבע השעה מול זניט, גם הוא וגם בן חיים משחקים מצויין.

ועדיין, ההגנה לא מספיק שקטה ואנחנו מסתבכים עם התקפות יריב הרבה יותר ממה שצריך.

אם רעננה שאתמול לא היה לה מה למכור הגיעה לפחות ל-3 מצבים טובים לכיבוש, אנחנו בבעיה.

בכל אופן, משחק בסדר גמור שלו.

להוציא את רבע השעה מול זניט, גם הוא וגם בן חיים משחקים מצויין.

ועדיין, ההגנה לא מספיק שקטה ואנחנו מסתבכים עם התקפות יריב הרבה יותר ממה שצריך.

אם רעננה שאתמול לא היה לה מה למכור הגיעה לפחות ל-3 מצבים טובים לכיבוש, אנחנו בבעיה.

בכל אופן, משחק בסדר גמור שלו.

נכון,

אבל ברור לי לחלוטין שהמצבים מגיעים מזה שאתה חלש באמצע ולא מההגנה. עובדה- עם נוסא במקום יצחקי זניט... טוב לא משנה...

נכון,

אבל ברור לי לחלוטין שהמצבים מגיעים מזה שאתה חלש באמצע ולא מההגנה. עובדה- עם נוסא במקום יצחקי זניט... טוב לא משנה...

מחזק ומוסיף שזה מתחיל אפילו יותר קדימה. אם נקח רגע שוב את המשחק הארור, תראה איזה מחויבות הגנתית של יוסי, טב"ח ווידאר,תענוג.

כשכל הקבוצה מחויבת מבחינה הגנתית אז פתאום ההגנה שלך לא נראית כזאת גרועה. לצערנו הכל התרסק ברבע שעה.

נכון,

מסכים איתך, ועדיין, ההגנה צריכה להיות יציבה יותר גם מול מצבים שבהם הקישור לא תומך.

כרגע זה נראה שכל כדור ברחבה מכניס את כל ההגנה לפאניקה.

דווקא פיליפנקה אתמול, יחסית, עשה סדר וניסה להחזיק כדור ולשחק מסודר ובשקט (לפעמים יותר מדי)

פחות טוב מקרלוס, לא התקדמנו.

מאיזה קרלוס?! של אוסקר? של פיטר בוס?

קרלוס היה שווה עבירה באזור המסוכן וצהוב כמעט בכל משחק בגלל האיטיות. כדורים הוא היה מרחיק רק ליציע. מהבחינה הזו פיליפנקה עדיף.

מצד שני קרלוס היה מנהיג ועם לב ענק. גם המיקום והתיאום עם טיבי הקנה להם, בצדק, את התואר ׳צמד הבלמים הכי טובים בליגה׳.

בינתיים אין היררכיה ברורה בהגנה ופיליפנקה עוד לא נתן מספיק משחקים בכדי לקבוע מי עדיף.

מאיזה קרלוס?! של אוסקר? של פיטר בוס?

קרלוס היה שווה עבירה באזור המסוכן וצהוב כמעט בכל משחק בגלל האיטיות. כדורים הוא היה מרחיק רק ליציע. מהבחינה הזו פיליפנקה עדיף.

מצד שני קרלוס היה מנהיג ועם לב ענק. גם המיקום והתיאום עם טיבי הקנה להם, בצדק, את התואר ׳צמד הבלמים הכי טובים בליגה׳.

בינתיים אין היררכיה ברורה בהגנה ופיליפנקה עוד לא נתן מספיק משחקים בכדי לקבוע מי עדיף.

אין לי ביקורת כלפי פיליפנקה, בתור ישראלי הוא לא רע בכלל, אבל ציפיתי שנתקדם ופשוט לא התקדמנו, דרכנו במקום וגם זה במקרה טוב בכל מה שקשור להגנה.

אבל זה מה יש ועם זה ננצח.

ונשבע שקרלוס יותר מהיר מפיליפנקה.

קצת הגזמת עם הטכניקה האדירה,

האמת? אתמול נתן משחק טוב יש לו הטעיות יפות,

אבל כל משחק קורה לו שהוא מתבלבל עם הכדור ברגל .. אתמול זה קרה פעם אחת כי בקושי לחצו אותו( וגם זה כמעט עלה לנו בגול שהיה מביא ל2:1 וללחץ אדיר).

מול שחקנים אחרים זה יכול להיות מביך ומעצבן.

חכו שיגיעו שחקנים חזקים ומהירים ואז נחליט איך הוא באמת.. דיי להתהפך אחרי כל משחק.

הוא נותן משחק לא טוב ואז גורדי אין לך מושג... מתי יהיה כאן בלם נורמלי!!!!??!!! אין אליפות..

חכו תנו לו זמן אני בכל זאת חושב שהוא בלם בסדר ובסדר זה לא מספיק למכבי תל אביב למרות שאני אשמח לאכול את הכובע.

אני חושב שהיה מצוין , ושהוא טכני מאד .

הוא ניער מעליו כל שחקן שבא ללחוץ אותו, השתחרר יפה ושיחרר כדורים , חוץ מפעם אחת.

טכניקה זו מילה גדולה

טכניקת דריבל?

טכניקת עצירת כדור?

טכניקת מסירה?

בכל מקרה למרות שיש לו פעולות טכניות מרשימות הוא עדיין כל משחק מסתרבל עם הכדור, וזה לא משהו שבלם יכול להרשות לעצמו.. עדיף שיוותר .. כי הפעם אחת הזאת זה יכול להיות גול.