Jump to content

האריס מדוניאנין אחרי זניט

daniel1

Recommended Posts

האיש שהכי כאב לי עליו היום, איזה משחק, איזה טאץ׳, איזה מסירות אמן, ועוד היו פה ושם אנשים שרצו לשחרר אותו, השחקן הכי טוב במכבי לטעמי, כל כך כאב לי עליו כי באמת המשחק הזה היה צריך להיות כתוב על שמו אחרי שנתן הצגה.

אתה לא תלך מכאן בלי לקחת תואר.

האריס ?

לגמרי, רק לפני כמה ימים בראיון עם מיכה הראו אותו בוכה אחרי הגמר, כל כך כואב לי שבמשחק ענק שלו (אחד הטובים שלו במכבי, אולי הטוב שבהם) הוא צריך לחטוף עוד טרגדיה כזאת... בכלל מרחם על השחקנים שנמצאים איתנו מ-15/16 ומטה, פשוט 4 חודשים רצופי טראומות שמוציאות את החשק מהחיים.

שחקן שנמצא בתקופה מעולה, אפשר להגיד שבעצם מאז שהתחיל לשחק אצלנו סידרנו לו את הקריירה אפילו. יש לו בעיטות מדהימות וטאצ' מדהים ללא ספק אוהב את השחקן הזה שימשיך ככה באמת.

מחתים אותו מעכשיו לעונה נוספת. שלא יתחיל לנהל מו"מ עם קבוצות אחרות בינואר.

מתחדש לו החוזה אוטומטית אם ישחק מעל 60 (או 70 אחוז, לא סגור על המספר) מהמשחקים העונה בליגה ובאירופה, כנל נוסא

אם תהיה פה נפילה, הוא מסוגל להתהפך עלינו שוב

אני אוהב אותו אבל קשה לי לסמוך עליו בכל מצב

אם לא סלחתי ליצחקי עד היום, אני צריך להיות כנה גם לגביו

לגבי היכולת- מהטובים שנראו פה

אם תהיה פה נפילה, הוא מסוגל להתהפך עלינו שוב

אני אוהב אותו אבל קשה לי לסמוך עליו בכל מצב

אם לא סלחתי ליצחקי עד היום, אני צריך להיות כנה גם לגביו

לגבי היכולת- מהטובים שנראו פה

אם לא יקללו אותו וישרקו לו בוז אחרי שיאבד כדור באמצע (מן הסתם יש סיכוי לכזה פעם בעונה) למתפרצת שתסתיים

בגול, הכל יהיה רגוע איתו. הרי הגול של אלברמן באשדוד עבר לא בשקט יחסי, אלא בשקט מופתי.

לא אכנס לכל החרא של הבוז לנוסא ולעדן כי זה לעוס.

עזוב שהוא השחקן הכי טוב במכבי בהפרש, הוא גם מחוייב יותר מכל אחד בפער, כן כולל הקפטן וכולל

שחקני הבית. כתבתי מזמן וכתבו השבוע עוד, היחיד שבכה בגמר, היחיד שהיה עצוב מאוד שנייה

אחרי שהבין שב"ש אלופה. תראה רק לפני יומיים איזה יופי דיבר אחרי זניט ורואים שמבפנים הוא מתפוצץ.

עוד דבר, תהיה בטוח שג'ורדי יצא על השחקנים אתמול, האחרון שהוא התכוון אליו זה מדו.

צריך שעוד שניים שלושה במיוחד בהגנה.... בעצם כל הסגל, ייקחו ממנו דוגמא בעניין זה ואז הרבה דברים ישתנו לטובה.

מתפלל שיישאר במכבי כמה שיותר.

אם לא יקללו אותו וישרקו לו בוז אחרי שיאבד כדור באמצע (מן הסתם יש סיכוי לכזה פעם בעונה) למתפרצת שתסתיים

בגול, הכל יהיה רגוע איתו. הרי הגול של אלברמן באשדוד עבר לא בשקט יחסי, אלא בשקט מופתי.

לא אכנס לכל החרא של הבוז לנוסא ולעדן כי זה לעוס.

עזוב שהוא השחקן הכי טוב במכבי בהפרש, הוא גם מחוייב יותר מכל אחד בפער, כן כולל הקפטן וכולל

שחקני הבית. כתבתי מזמן וכתבו השבוע עוד, היחיד שבכה בגמר, היחיד שהיה עצוב מאוד שנייה

אחרי שהבין שב"ש אלופה. תראה רק לפני יומיים איזה יופי דיבר אחרי זניט ורואים שמבפנים הוא מתפוצץ.

עוד דבר, תהיה בטוח שג'ורדי יצא על השחקנים אתמול, האחרון שהוא התכוון אליו זה מדו.

צריך שעוד שניים שלושה במיוחד בהגנה.... בעצם כל הסגל, ייקחו ממנו דוגמא בעניין זה ואז הרבה דברים ישתנו לטובה.

מתפלל שיישאר במכבי כמה שיותר.

דווקא 2 השחקנים שהיו לגביהם הכי הרבה ספקות בנוגע למחויבות שלהם (מדו ובניון) נראים הכי מחויבים שיש.

מה שמפחיד אותי זה שהולכים לקחת לנו אותו.

אמרו כאן שיש לו חוזה מתחדש סטייל אלברמן, אם זה נכון אז בהעברה חופשית לא יכולים לקחת אותו ואני לא יודע כמה מועדונים ישקיעו סכומים על שחקן בן 31 שיהיה השנה בן 32.