Jump to content

רק אני חושב שוטא מאמן תותח? ומכבי השנה קבוצה הרבה יותר חזקה משנה שעברה?

סהר_בכר

Recommended Posts

מכבי השנה משחקת לחץ כל המגרש. כובשת שערים בלי ערן זהבי אתם קולטים?

הבעיה של מכבי זה מהירות. בליגה אנחנו משחקים קו הגנה גבוה ולכן חשופים למתפרצות.

אתמול עד האדום שיחקנו קודם כל הגנה ואז התקפה ומכבי היית חזקה וטובה יותר מהרוסים.

אני מבסוט רצח מפתית העונה של מכבי העתיד נראה מבטיח.

וגם התחרות עם באר שבע זה כיף ומוסיף עניין ..

אני חושב שהשנה אנחנו נעשה מסע יפה מאוד..

היית משפר את המהירות של מרכז השדה שלנו שממש איטי וגם את המהירות של החלק אחורי.

מסכים שאנשים בפורום מאבדים את זה ויוצאים מפרופורציות. וכן אנחנו גם בסך הכל בספטמבר.

אבל פשוט אי אפשר להתכחש לעובדה שהיינו חייבים לצאת מהחלון הזה עם הגנה משופצת, ולמרות זאת היא חלשה מאשר שנה שעברה.

צריך לתת זמן, גם משחק ההגנה ישתפר במהלך העונה.

ספליט, אשדוד, בית"ר ואתמול איפה בדיוק אתה רואה שהוא משתפר? אין לנו הגנה

מכבי מצויינת ובטוח שיותר טובה מעונה שעברה לדעתי,

עונה שעברה היוממשחקים שלא ידעת מי יכול לשים גול היום הגול יכול לבןא מכמה כיוונים.

ועדיין אנשים מבואסים ומדוכאים מאתמול ובצדק לחטוף 2 גולים דקה 90 בהפרש של שלושה ימים ובמיוחד אחרי משחק כמו אתמול זה שיא התסכול ושיא האכזבה

ספליט, אשדוד, בית"ר ואתמול איפה בדיוק אתה רואה שהוא משתפר? אין לנו הגנה

גם בעונה של אוסקר,פאקו, ובעונה שעברה עד אמצע העונה ספגנו יחסית הרבה, זה מתאזן במהלך העונה.

עשה לזניט סלאבישה במוקדמות, הכנה ענקית. ומה שהוא עשה/גורם לבניון ולמוח לעשות.

מחבב אותו, יכול להבין את ג'ורדי. חייב להגיב בזמן ונכון כשהקבוצה חייבת שינוי או רענון

ב21.12.15 הפועל ב״ש הגיעה לבלומפילד עם 600 טון לחץ על הגב, עד אז הם לא ניצחו אותנו בבלומפילד במשך אלוהים יודע כמה זמן.

ברק בכר דאג שב״ש תגיע מוכנה, עם הכלים שלה היא שיחקה על מתפרצות ועקצה 2:0 עד המחצית.

במחצית השנייה מכבי ישבה עליהם, כשדסה מצמק בדקה ה84.

בלומפילד שכבר הכריע קבוצות גדולות מב״ש של אותם ימים התחיל לגעוש .

בכר הבין את הסיטואציה שבה הוא נמצא, מרחק של 10 דקות מנצחון שהוא הרבה יותר מ3 נקודות, שבירת חסם מנטלי והחדרת אמונה במועדון קטן שאליפות רחמנא ליצלן זו לא מילה גסה.

הכדורים טיילו ברחבה וב״ש לא עברו את החצי ואז הוא הגיב בחילוף שנראה אז כפחדני או מצוקתי - וואקמה בחוץ טהאא בפנים.

ב״ש לא ספגו עוד שער וניצחו 2:1.

בכר הוא לא פפ ואפילו לא סוזה, אבל הוא פשוט חי את המשחק, לא מפחד לשנות מערכים, לעבות את ההגנה/קישור שצריך, להמר התקפה שצריך.

מאמן כדורגל מוצלח זה אחד ש:

א. יש לו סגל טוב יחסית למפעל שבו הוא מתמודד.

ב. יודע להכין את הקבוצה שלו למשחק ספציפי.

ג. חי את המשחק, מגיב להתרחשויות ולא קופא ומקווה לטוב בשלבים שהיריב במומנטום.

בדרך חזרה מנתניה לאחר המשחק עם בית״ר אמרתי לחבר יקר שהוא גם יוזר בפורום שאני לא מודאג ממשחק הרגל של ראייקו/הנסיגה ביכולת של דסה/סימן השאלה סביב פיליפנקה/האגואיזם של המוח, כמו שאני מודאג מניהול המשחק של שוטה.

גם אם הוא לא כ״כ מכיר את הסגל, גם אם הוא לא מחזיק משחקני הספסל, בשתי המשחקים האחרונים הוא היה בנק׳ שכל מה שהיה עליו לעשות זה להרים אמברקס.

נגד בית״ר הוא הכניס את גל במקום האריס שהיה המצטיין והשאיר את נוסא עם צהוב, למרות שמשריקת הפתיחה האמצע שלנו לא היה קיים.

היה מקום להכניס את גל במקום שחקן התקפה ואם צריך בדקות האחרונות להכניס את פילינקה במקום עוד שחקן התקפה כדי שיהיה עוד מגדלור ברחבה/להכניס את ריקן לאמצע ולשחק עם 4 באמצע שכל תפקידם הוא למנוע מהקישור האימתני של בית״ר להעביר את הכדור לאזור המסוכן בקלות בלתי נסבלת.

אתמול, 3:0 דקה 75 וזניט כבר מפקירים את ההגנה, שוב כמו נגד ביתר המוח לא מצליח לסיים את המתפרצת בגול, כל אחד שראה תמשחק הרגיש שמכבי לא תכבוש יותר, למה לא להרים אמברקס?

גולסה יכל להיכנס לחזק את האמצע ולהיות בכל מקום במגרש כמו שהוא יודע.סקריונה יכל להיכנס כדי להחזיק בכדור.

נכון, אי אפשר להתעלם מהחלק של השופט/דסה בהפסד.

אבל, ביום ראשון זה המוח, אתמול דסה, בשורה התחתונה ב4 ימים ספגנו 5 שערים ב20 דקות אחרונות כאשר המשחקים היו לנו עמוק בכיס.

אני לא חושב ששוטה לא יודע מה זה להכניס קשר במקום חלוץ כדי לחזק את האמצע או בלם במקום קשר/חלוץ כדי לחזק את ההגנה.

הוא יודע, השאלה מה עובר לו בראש שגורם לו להימנע מזה.

1. שוטה הוא מאמן טוב אבל ניהול המשחק שלו עד עכשיו בינוני מינוס.

בכל המשחקים הרשמיים שלנו העונה הוא עושה חילופים מאוחרים והכי גרוע שהוא לא מגיב נכון לשינוי במשחק.

מול אשדוד הוא עשה חילופים הזוים שכמעט עלו לנו במשחק

מול ביתר במקום להרוג את המשחק עם קשרים שמחזיקים כדור הוא הכניס 2 חלוצים שהפקירו את ההגנה

אתמול ב 3-0 כשבן חיים נשפך הוא בחר להשאיר אותו ויותר מזה שוב לא השכיל להכניס קשרים שיהרגו את המשחק (בעיקר שיורידו את הלחץ)

לגבי הקבוצה, ימים יגידו.

על פניו בחלק הקידמי אתה הרבה יותר ורסטילי ובעיקר לא תלוי באף אחד

משחק ההגנה שלך זוועה (כקבוצה) וגם כשהוא משתפר כמו אתמול 70 דקות אין לך מגן שמאל כי הוא פשוט גומר אותך בסגירות של שחקן ילדים א

בסופו של דבר האמת איפה שהיא באמצע,והגרוע יותר שההופעות של ב"ש הקבוצה ובכר כמאמן בפרט גורמות לתמונה להיות יותר עגומה (בדגש על כרגע)

ב21.12.15 הפועל ב״ש הגיעה לבלומפילד עם 600 טון לחץ על הגב, עד אז הם לא ניצחו אותנו בבלומפילד במשך אלוהים יודע כמה זמן.

ברק בכר דאג שב״ש תגיע מוכנה, עם הכלים שלה היא שיחקה על מתפרצות ועקצה 2:0 עד המחצית.

במחצית השנייה מכבי ישבה עליהם, כשדסה מצמק בדקה ה84.

בלומפילד שכבר הכריע קבוצות גדולות מב״ש של אותם ימים התחיל לגעוש .

בכר הבין את הסיטואציה שבה הוא נמצא, מרחק של 10 דקות מנצחון שהוא הרבה יותר מ3 נקודות, שבירת חסם מנטלי והחדרת אמונה במועדון קטן שאליפות רחמנא ליצלן זו לא מילה גסה.

הכדורים טיילו ברחבה וב״ש לא עברו את החצי ואז הוא הגיב בחילוף שנראה אז כפחדני או מצוקתי - וואקמה בחוץ טהאא בפנים.

ב״ש לא ספגו עוד שער וניצחו 2:1.

בכר הוא לא פפ ואפילו לא סוזה, אבל הוא פשוט חי את המשחק, לא מפחד לשנות מערכים, לעבות את ההגנה/קישור שצריך, להמר התקפה שצריך.

מאמן כדורגל מוצלח זה אחד ש:

א. יש לו סגל טוב יחסית למפעל שבו הוא מתמודד.

ב. יודע להכין את הקבוצה שלו למשחק ספציפי.

ג. חי את המשחק, מגיב להתרחשויות ולא קופא ומקווה לטוב בשלבים שהיריב במומנטום.

בדרך חזרה מנתניה לאחר המשחק עם בית״ר אמרתי לחבר יקר שהוא גם יוזר בפורום שאני לא מודאג ממשחק הרגל של ראייקו/הנסיגה ביכולת של דסה/סימן השאלה סביב פיליפנקה/האגואיזם של המוח, כמו שאני מודאג מניהול המשחק של שוטה.

גם אם הוא לא כ״כ מכיר את הסגל, גם אם הוא לא מחזיק משחקני הספסל, בשתי המשחקים האחרונים הוא היה בנק׳ שכל מה שהיה עליו לעשות זה להרים אמברקס.

נגד בית״ר הוא הכניס את גל במקום האריס שהיה המצטיין והשאיר את נוסא עם צהוב, למרות שמשריקת הפתיחה האמצע שלנו לא היה קיים.

היה מקום להכניס את גל במקום שחקן התקפה ואם צריך בדקות האחרונות להכניס את פילינקה במקום עוד שחקן התקפה כדי שיהיה עוד מגדלור ברחבה/להכניס את ריקן לאמצע ולשחק עם 4 באמצע שכל תפקידם הוא למנוע מהקישור האימתני של בית״ר להעביר את הכדור לאזור המסוכן בקלות בלתי נסבלת.

אתמול, 3:0 דקה 75 וזניט כבר מפקירים את ההגנה, שוב כמו נגד ביתר המוח לא מצליח לסיים את המתפרצת בגול, כל אחד שראה תמשחק הרגיש שמכבי לא תכבוש יותר, למה לא להרים אמברקס?

גולסה יכל להיכנס לחזק את האמצע ולהיות בכל מקום במגרש כמו שהוא יודע.סקריונה יכל להיכנס כדי להחזיק בכדור.

נכון, אי אפשר להתעלם מהחלק של השופט/דסה בהפסד.

אבל, ביום ראשון זה המוח, אתמול דסה, בשורה התחתונה ב4 ימים ספגנו 5 שערים ב20 דקות אחרונות כאשר המשחקים היו לנו עמוק בכיס.

אני לא חושב ששוטה לא יודע מה זה להכניס קשר במקום חלוץ כדי לחזק את האמצע או בלם במקום קשר/חלוץ כדי לחזק את ההגנה.

הוא יודע, השאלה מה עובר לו בראש שגורם לו להימנע מזה.

כתבת יפה. אתייחס לשתי נקודות: גם בראשון ואתמול במיוחד, תכניס את גולסה או ריקן רק שינשמו

ליד ויטסל והעסק גמור.

לגבי המאמן, אני חושב שבניהול המשחק הוא עדיין טועה בשני פרמטרים, הוא יכול וצריך לשנות עמדות בחלק

ההתקפי בתדירות גבוהה יותר במהלך משחק, כל פרשן מתחיל מבין שבחמש שנים האחרונות זה

היתרון היחסי שלנו בטח בליגה ונכון לעכשיו גם ללא זהבי הססטטיסטיקה נשמרת.

העניין השני הוא כמו שציינת החילופים, אני מניח שעובדת היותו חלוץ עבר זה בעיקר

מה שעובר לו בראש במהלך אימון, בוידאו ובמשחק עצמו.

לסיכום : למרות שיש לו חלק בשני המשחקים האחרונים, אני די סומך עליו שיידע לתקן בהקדם

ואגב, אפשר לתקן את אי הבאת בלם ומגן שמאלי בכך שיימנו מאמן הגנה בסגנון

גדי ברומר בנערים א' או מגאמדוב בפ"ת, זה יכול לשפר בעיקר את אלמנט התיאום.

יש לנו קישור והתקפה איכותיים יותר משנה שעברה אבל אני חושב שההגנה כל כך רעה שלא נתמודד אפילו על האליפות השנה.

לבאר שבע יש התקפה וקישור באותה רמה של מכבי עם עומק הרבה יותר איכותי בספסל.

יצחקי ובן בסט זה לא בן שהר וברדה אין מה לעשות.

לגבי שוטא, אני מת על ההרכבים שהוא עולה איתם ועל השיטה, אבל הוא לא חי את המשחק ובדרך כלל מאיר בערך ברבע שעה בתגובות שלו, בכדורגל זה יותר מדי זמן..

יש לנו קישור והתקפה איכותיים יותר משנה שעברה אבל אני חושב שההגנה כל כך רעה שלא נתמודד אפילו על האליפות השנה.

לבאר שבע יש התקפה וקישור באותה רמה של מכבי עם עומק הרבה יותר איכותי בספסל.

יצחקי ובן בסט זה לא בן שהר וברדה אין מה לעשות.

לגבי שוטא, אני מת על ההרכבים שהוא עולה איתם ועל השיטה, אבל הוא לא חי את המשחק ובדרך כלל מאיר בערך ברבע שעה בתגובות שלו, בכדורגל זה יותר מדי זמן..

ההבדל העיקרי הוא בהגנה, אני חושב שבאר שבע בדרך לשבור את שיא הספיגות הנמוך ביותר העונה (שעל כמה הוא עומד?)

האמת שעד דקה 70 גם אני חשבתי שהשתפרנו מהעונה שעברה וגם היום אחרי עזיבת זהבי עם הרכשים לחלק הקדמי ולאמצע אני חושב שהשתדרגנו. הבעיה המקצועית היא במשחק ההגנה והנושא שמפחיד אותי הוא החוסן המנטאלי. באשדוד היית אמור לאבד משחק שהיה לך כבר בכיס. מול בית"ר נשברת בדקה האחרונה ואתמול בפער של 4 ימים התפרקת לחלוטין ברבע שעה. בעיה.

גם אני בטוח שמכבי תיהיה קבוצה טובה בהרבה משנה שעברה.

ואני מאוד אוהב 90% מהדברים בשוטא. למעשה, חוץ מניהול המשחק אני חושב שהוא מדהים. רק חבל שחילופים זה ככ קריטי ולוקח לו ככ הרבה זמן להתאפס עליהם.

הלילה אמנם לא העביר את הכאב אבל הוא הביא גתץ מהמציאות לראייה שלי. אנחנו נעבור את זה ויהיה בסדר - אבל הלילה הזה תא ימחק.

הקבוצה נראית כמו הסגל שלה.

לצד תצוגות התקפיות יפות מאוד, קטעים הגנתיים שערורייתיים.

אין לי מושג אם שוטה יכול לשפר את זה בכלים שיש לו.

גם אני בטוח שמכבי תיהיה קבוצה טובה בהרבה משנה שעברה.

ואני מאוד אוהב 90% מהדברים בשוטא. למעשה, חוץ מניהול המשחק אני חושב שהוא מדהים. רק חבל שחילופים זה ככ קריטי ולוקח לו ככ הרבה זמן להתאפס עליהם.

הלילה אמנם לא העביר את הכאב אבל הוא הביא גתץ מהמציאות לראייה שלי. אנחנו נעבור את זה ויהיה בסדר - אבל הלילה הזה תא ימחק.

הקטע הכי מעצבן בהחלפת מאמן כל פעם זה השכר לימוד שלו וההיכרות שלו עם הקבוצה. אני לא מכיר אוהד אחד שהיה מוציא את זהבי ומכניס את מרגוליס בעיצומו של הקאמבק המטורף מול באזל בבית. אני גם לא חושב שיש פה מישהו שהיה מכניס את יצחקי בתוספת זמן קריטית מול בית"ר שברור שבמצב הזה הוא יכול להזיק יותר מלהועיל. או למשל מאמנים שפותחים חודש עם בן בסט ורק אז מתייאשים. מתסכל.

הקטע הכי מעצבן בהחלפת מאמן כל פעם זה השכר לימוד שלו וההיכרות שלו עם הקבוצה. אני לא מכיר אוהד אחד שהיה מוציא את זהבי ומכניס את מרגוליס בעיצומו של הקאמבק המטורף מול באזל בבית. אני גם לא חושב שיש פה מישהו שהיה מכניס את יצחקי בתוספת זמן קריטית מול בית"ר שברור שבמצב הזה הוא יכול להזיק יותר מלהועיל. או למשל מאמנים שפותחים חודש עם בן בסט ורק אז מתייאשים. מתסכל.

ממש. וזה גם לא מובן לי. כי אלו תמיד אותן טעויות.

אין איזה ג'ורדי במועדון שיכול להגיד לו - דיי. מספיק. זה זה וזה לא עושים?

אני ככ מקווה ששוטא מבין שהוא צריך לגמור את רעננה דקה 20.

ושרעננה אפילו לא קבוצה חלשה שיהיה קל לעשות לה את זה.

הבעיה הגדולה עם שוטא זה חילופי כבוד.

מובילים 2-1 על ביתר. רוצה לעשות חילוף, בכיף...למה להכניס את יצחקי?

יותר מזה, מובילים 3-0 על זניט בםאקינג משחק ראשון בליגה האירופאית, והחילופים הזויים. למה בן הסט? למה מיכה? רוצים לשמור על הכדור בדקות האחרונות ולתת לחולית ההגנה קצת אויר, אז תכניס את גולסה וסאקריונה.

אם זה חוסר היכרות עם הסגל או משהו אחר אני לא יודע, אבל זה חייב להשתפר אחרת לא נוכל להיות רגועים גם כשנוביל על קבוצות תחת בליגה שלנו.

אני מאוד אוהב את שוטה.

מאמן שמדבר תאכלס ולא מבלבל את המוח , מאמן שמשחק התקפי כן כן משחק התקפי וכדורגל יפה שכיף לראות אותו , מאמן שסומך על השחקנים ומביא להם בטחון גם אם הם קונוסים ( בן בסט , דור פרץ הילד הגרוע הזה ועוד שאר ). אני מאוד אוהב את שוטה וכמובן אתמול שעשה פאדיחות עם החילופים אבל מה לעשות ? זה כדורגל. צריכים לראות מה יהיה בהמשך העונה.