Jump to content

דור פרץ ובן הרוש.

avi.br

Recommended Posts

בכאב על דור ולא בכאב על בן הרוש אבל שניהם לא שחקנים ובמיוחד לא בשביל מכבי!!!.

אולי אצל דור יש כישרון, אולי הוא יתפתח אבל נכון להיום הוא נזק יותר מתועלת למכבי ואולי גם לעצמו ולקריירה שלו. הוא קצת מכל דבר ולא מספיק אפילו בקושי לרמה שצריך. העמידה היא לא נכונה , הסגירה, משחק הראש (גם מול בית"ר). ביחד עם בן הרוש בחוליית הגנה זה לוקסוס גדול מידי. בן חיים ופילפנקה היו היום טוב יחד עם טיבי זה יכול להספיק לליגה , הבעיה היא במגינים על בן הרוש חבל להרחיב את הדיבור אבל מאוד מסקרן אותי מה רואים ממנו באימונים שהוא זוכה לכזה קרדיט. הרג אותנו נגד בית"ר הרג אותנו היום ויגיע לנו שיהרוג אותנו גם בעתיד אם ימשיך לשחק. כל הגובה הזה ותמיד כדור יעבור אותו . חוסר הבנה בסיסי בסגירה, ואם הוא לא למד עד עכשיו לא ילמד אף פעם. די עם הקרדיט הזה, בן הרוש , פרץ ובן בסט זה בזבוז אוויר שגם ככה אין ממנו הרבה... הנחמדות הזו לשחקנים האלו והציפיה שישתפרו ויתרמו יגרמו רק נזק ועוד איבוד אליפות.

אני כבר בתחילת העונה אמרתי שדור פרץ הוא שחקן חלש,רזה,חסר כוח, לא בכושר ופחדן ואז התעצבנו עלי כאן. לכו לעזאזל, שישאילו אותו לאיזה קבוצה לא יכול לראות אותו משחק במשחקים רשמיים\חשובים.

מקצועית נטו, אם היה לנו מגן שמאלי סביר (ברמה של דסה) ומגן ימני מחליף סביר מינוס היינו מנצחים את זה.

הבעיה ששניהם מאוד חלשים.

הבעיה שאתה חושב שדאסה מגן ימני סביר, היה לא משחק רע מאוד במחצית הראשונה, השתפר הגנתית בשניה, אבל פעם שניה מתחילת העונה שהוא מקבל אדום פשוט מטומטם. לא רואה איך הוא מעל שפונגין למשל.

מסכים , דור מקסימום יכול להתפתח כקשר.

גם לא וגם בתפקיד הזה אין לו מקום , אולי שישי ברוטציה, מדו,איגבור,אלברמן, גולסה, אוליאל. ובלי יכולת סיום בלי משחק פיזי בלי משחק ראש הדרך היא רק החוצה להשאלה שאולי תעזור לו להתפתח בדקות משחק ובתור קשר ולא קצת מכל דבר כי זה פוגע בנו ובו. ושוב בלי מילה על בן הרוש לצערי כבר לא שווה לדבר על משהו הרוס...

העניין הוא שנגיד עוד אפשר להבין את ההתעקשות על דור פרץ (שחקן בית...) אבל בן הרוש...למה??????

למה הוא פה עדיין? ויותר גרוע מזה-למה הוא משחק?

בא לי לשבור את הטלויזיה כל פעם שהוא משחק.

כמה שחקן יכול להיות בהמה מגושמת וחסרת אינטליגנציית משחק מינימלית?!

לא נתפס שלא הנחיתו פה מגן שמאלי ראוי.

לא שהוא הבעיה היחידה בקבוצה, כן? אבל שנים שהעמדה שלו זועקת לרכש ולג'ורדי לא ממש מזיז.

העניין הוא שנגיד עוד אפשר להבין את ההתעקשות על דור פרץ (שחקן בית...) אבל בן הרוש...למה??????

למה הוא פה עדיין? ויותר גרוע מזה-למה הוא משחק?

בא לי לשבור את הטלויזיה כל פעם שהוא משחק.

כמה שחקן יכול להיות בהמה מגושמת וחסרת אינטליגנציית משחק מינימלית?!

לא נתפס שלא הנחיתו פה מגן שמאלי ראוי.

לא שהוא הבעיה היחידה בקבוצה, כן? אבל שנים שהעמדה שלו זועקת לרכש ולג'ורדי לא ממש מזיז.

על המשפטים האלו של שחקן צריך לשחק או לא לפי שחקן בית רק על זה מגיע לנו שלא ניקח שום תואר

או ששואפים להיות בינוניים עם התעסקות בפקנטריות של שחקני בית

או שרוצים להיות קבוצה מפחידה בכל מחיר

על המשפטים האלו של שחקן צריך לשחק או לא לפי שחקן בית רק על זה מגיע לנו שלא ניקח שום תואר

או ששואפים להיות בינוניים עם התעסקות בפקנטריות של שחקני בית

או שרוצים להיות קבוצה מפחידה בכל מחיר

רוצים להיות קבוצה מפחידה שמשלבת שחקני בית.

רוצים להיות קבוצה מפחידה שמשלבת שחקני בית.

אני גם רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה

אין שחקני נוער טובים שמשדרגים אותך זה לצערי נתון עובדתי בשטח

השאלה מה עכשיו אתה רוצה לאור הנתונים, להיות טוב או לשלב שחקני בית

אגב, בן הרוש עשה חור גם באירוע שדסה הציל ברחבה.

היה לו מעורבות בשלושת הגולים שקיבלנו כאשר כמה דקות לפני השאיר שחקן לבד מול ראייקו כשלא סגר בנבדל.

היה הכי חלש בהגנה בפער.

בכל הנוגע לדור פרץ, מזכיר לכולם את הדיבור על שרן בתחילת דרכו.

בנוגע לבן הרוש זה הרבה מעבר לזה, הוא באמת בלתי נסבל זה מעבר לחורים שלו, יש לו אדישות בלתי מוסברת במחצית השניה באופן קבוע שמצליחה לחרפן אותי, לא יכול לראות אותו יותר

בנוגע לבן הרוש זה הרבה מעבר לזה, הוא באמת בלתי נסבל זה מעבר לחורים שלו, יש לו אדישות בלתי מוסברת במחצית השניה באופן קבוע שמצליחה לחרפן אותי, לא יכול לראות אותו יותר

כמה ששרן חסר

גם דסה צעיר מספיק כדי לשפר את המשחק שלו. בטוח ייני קיבל גם אדומים מטופשים בעבר (ולא על לקרוא לשופט "שערורייה").

חייבים להשאיל את דור לא לרמה וכנראה גם לא יהיה..

בן הרוש הצליח לבלבל אותי היום עד דקה 60 ואז הוא הוכיח לי למה רציתי מגן שמאלי זר יותר מכל דבר אחר

צריך להשאיל את פרץ או לשלוח אותו לבינתחומי שיזיין קצת יחד עם ריף, כי כרגע הוא ממש לא כדורגלן ברמה של מכבי.

עמב"ה צריך להיות בלם.

בן הרוש רצח את ארלוזורוב

לפחות הוא לא היה גרוע כל המשחק כמו דסה

חור בגול הראשון כאשר כמה דקות לפני שבר קו נבדל שהשאיר שחקן לבד מול ראייקו, טבח ויוסי.

חור במצב שהוביל לגלישה של דסה ברחבה.

בגול השלישי שמר על ראייקו במקום על השחקן שלו.

מעורב בכל שלושת השערים שספגנו.

נוסיף גם את הגול מול ביתר והצמד מול היידוק.

שחקן ההגנה הכי חלש שלנו בפער למרות 60 דקות טובות היום.

הייתי מתומכיו הגדולים של פרץ והייתי בטוח שקם יורש לשרן, אבל זה לא זה כבר חודש וחצי. אין לנו מקום בסגל כרבע.

בן הרוש במשחק טוב מסדר 3 מצבים לקבוצה יריבה, איך לא הגיע מגן שמאלי זר???