Jump to content

שגיא כהן

lobster

Recommended Posts

אני עדיין לא מבין מה הקטע של לראות חדשות הספורט אחרי משחקים בימינו. לא צריך את זה בשביל להתעדכן במה שהיה. אנחנו לא בשנת 2001.

תוסיפו לזה את חבורת מדושני העונג והאהבה העצמית בערוץ המאוס הזה (ואני אומר את זה בלי קשר למכבי. הם מגעילים אותי תמיד. גם באולימפיאדה הם הגעילו אותי עם האהבה העצמית שלהם).

אני באמת לא מבין מה יש לראות את זה, בטח ובטח כשאנחנו בבאסה.

אני אסביר לך...

אני באמת לא רואה הרבה חדשות הספורט ויציעי עיתונות למיניהם, כי כמו שאתה אומר זה בעיקר קשקושים ברמה ירודה.

אבל כן, מדי פעם כמו שקרה לי היום, אחרי ערב כזה מלא רגשות, אתה רוצה להיזרק על הספה ולראות ניתוח כלשהו על המשחק, אפילו ברמה ירודה, משהו שיסכם ויסגור את הערב.

אבל שוב ושוב ערוץ הספורט ודומיו נכשלים בלספק את זה, וזה לא אמור להיות ככה! תקשורת הספורט כאן היא משהו לא טבעי בעליבותה. וזה מרתיח כל פעם מחדש.

אני עדיין לא מבין מה הקטע של לראות חדשות הספורט אחרי משחקים בימינו. לא צריך את זה בשביל להתעדכן במה שהיה. אנחנו לא בשנת 2001.

תוסיפו לזה את חבורת מדושני העונג והאהבה העצמית בערוץ המאוס הזה (ואני אומר את זה בלי קשר למכבי. הם מגעילים אותי תמיד. גם באולימפיאדה הם הגעילו אותי עם האהבה העצמית שלהם).

אני באמת לא מבין מה יש לראות את זה, בטח ובטח כשאנחנו בבאסה.

התחלתי לכתוב תגובה מפורטת באשכול,עד שראיתי את התגובה הזו,ולא צריך יותר להוסיף מילה....גזור ושמור!!!!!!!

לא שאני חושב ששוטא הוא כמו סוזה, אבל אצל וזה התפרקנו וקיבלנו שלישייה בבלומפילד מול באזל . מה שכן, הצלחנו לצאת מזה ולחזור.

וזה בדיוק העניין. סוזה הגיב בדקה 25 בחילוף של מיכה ומעבר ל 3 בלמים ופתאום בום. ואם הוא לא מוציא את זהבי דקה 60 לך תדע איך זה נגמר. היתה שם רוח. ברגע שחזרנו ידעתי שבליגה זה שלנו כי זה בוסט מוראלי מטורף. והיום, אותו דבר אבל הפוך. לא איבוד הנקודות, לא החורים, לא הליגה האירופית, רק דבר אחד מעניין ומדאיג אותי - איך נקום מזה להמשך העונה. כל כך חיפשתי את זהבי היום ב 2-3 שיצעק על השחקנים קדימה ויאללה ויש עוד 10 דקות לגמור את זה. הוא לא היה שם. אפילו בניון כבר היה בחוץ. אנחנו מדברים כל יום על המגינים, הטקטיקה, יש בלם אין בלם, אבל היום גם ראינו את השכונה המנטאלית וזה דבר שלא אפיין אותנו בעידן ג'ורדי וזה בעייתי, בעייתי מאוד. הלוואי ולא נושפע ממה שקרה היום לליגה אבל אני בספק.

שגיא כהן טוען שמכבי היו צריכים להכיר את החוקה החדשה.

קודם שהוא יכיר את החוקה ויידע שההחלטה של השופט במקרה הזה הייתה שגויה.

הרצחת וגם ירשת?

מצד שני עוד זר של ב"ש נפצע וכנראה לא ישחק מול חיפה (המגן השמאלי מיהאי או איך שקוראים לו). ברדה עדיין פצוע, ואם אני לא טועה גם מליקסון. בקצב הזה הם יתחילו לאבד שחקנים מהר מאוד שיחוו קצת מה זה לשחק בליגה ובאירופה באותה עונה

אני חוזר על זה, הוא אמר שלראיקו יש משחק רגל גרוע.

גם נמני מקשקש על זה כל פעם בשידור, מנצל את ההזדמנות שבטעות פעם אחת הוא לא מדייק למרות ששאר הבעיטות מושלמות.

לא סובל אותו אבל חושב שארבלדזה מאמן שמנהל משחקים בצורה הכי גרועה שראיתי.

וראיקוביץ שוער סביר לא מעבר

שוטא רק בתחילת דרכו חייבים לתת לו הזדמנות עד סוף העונה

לגבי ראייקו אתה צודק הוא שוער סביר לא כזה שמביא נקודות אבל בהחלט עדיף על חואן פאבלו.

וזה בדיוק העניין. סוזה הגיב בדקה 25 בחילוף של מיכה ומעבר ל 3 בלמים ופתאום בום. ואם הוא לא מוציא את זהבי דקה 60 לך תדע איך זה נגמר. היתה שם רוח. ברגע שחזרנו ידעתי שבליגה זה שלנו כי זה בוסט מוראלי מטורף. והיום, אותו דבר אבל הפוך. לא איבוד הנקודות, לא החורים, לא הליגה האירופית, רק דבר אחד מעניין ומדאיג אותי - איך נקום מזה להמשך העונה. כל כך חיפשתי את זהבי היום ב 2-3 שיצעק על השחקנים קדימה ויאללה ויש עוד 10 דקות לגמור את זה. הוא לא היה שם. אפילו בניון כבר היה בחוץ. אנחנו מדברים כל יום על המגינים, הטקטיקה, יש בלם אין בלם, אבל היום גם ראינו את השכונה המנטאלית וזה דבר שלא אפיין אותנו בעידן ג'ורדי וזה בעייתי, בעייתי מאוד. הלוואי ולא נושפע ממה שקרה היום לליגה אבל אני בספק.

מה אתה מצפה ?

אין היום במכבי מנהיגים שרק הם קמים במצבים כאלה

אין שרן אין זיו אין זהבי

אין קרלוס שכולם פה קברו וצחקו על ה"חשוב לחדר ההלבשה" של ג'ורדי

כשזהבי קיבל את הסרט כמעט קמה מחאה למה לא אלברמן

אז זה למה

מנהיג זה אופי ותכונות טובות אחרות לא מחליפות מנהיגות

ככה נראה אוסף שחקנים מתוסכל בלי מנהיג

מה שמצחיק שכל הפואנטה שלו מהדברים היא עדיין שמכבי תל אביב לא ספורטיבית כי בן חיים לא החזיר כדור לסכנין בחצי גמר. וכל דבר רע שקורה לה זה בגלל זה. זה כל כך מביך

מישהו יודע איפה אני יכול להשיג את הקטע הזה?

אם יש משהו שהראש ביצה צדק בו, זה עניין הזרים, באר שבע עם שישה זרים בהרכב, כשכל זר הוא בינגו זה יתרון עצום באירופה.

וגם על זה הם לא מוכנים להודות שהם טעו, למרות שהם טוענים שזה יתרון באירופה.

איפה הכרת התודה לכל העוסקים במלאכה?