Jump to content

שגיא כהן

lobster

Recommended Posts

איך אתה קורא לעבירה של דסה בעיגול החצי? לעבירה השנייה וחסרת האחריות ברחבת החמש (עזוב כן חוק, לא חוק, כן ידענו, לא ידענו, הזוי, לא הזוי, למה בכלל לגלוש בחוסר אחריות כזאת?!)?

אני קורא לזה טמטום וחוסר אחריות , הוא בטח לא עשה את זה בזדון כמו שמר שגיא כהן טוען.

אני קורא לזה טמטום וחוסר אחריות , הוא בטח לא עשה את זה בזדון כמו שמר שגיא כהן טוען.

אף אחד לא אמר זדון.

זחיחות זה "יהיה בסדר, כולה לקחתי לו את הרגל".

אתה משווה את ההתנהגות והמשמעת של המאמנים הקודמים לזה של שוטא?

באמת נהיינו שכונה, אין מה לעשות זה נכון, במקרה הזה הביקורת נכונה, אין לו מושג.

מה הקשר שכונה?

יצחקי ועטר שום משליטים טרור בק"ש? מה?

ברוב מזוכיוסטי צפיתי בחדשות הספורט, כי באמת רציתי לדעת כמה רעל ישפכו שם עלינו וכמה אוננות תהיה על ב"ש

הוא נתן שם מונולוג של 10 דקות שהוא שמר מאז חצי הגמר, לא הפסיק לטנף עלינו.

אשמח אם מישהו יכול להקליט את זה בשידור חוזר ולהעלות ליוטיוב, אל תפרסמו אפילו, תשמרו בחשבון הפרטי שלכם.

אבל כשנקח אליפות - תפיצו.

מישהו פה זוכר בכלל שנתנו משחק אדיר במשך 75 דקות? וכן, הרבה גם בזכות שוטא, מה שקרה אחרי זה אין לזה קשר מקצועי, זה אולי מנטלי, פסיכולוגי או איך שלא תרצו לקרוא לזה, טעות שיפוט או חוק הזוי, אבל מקצועי? אי אפשר לנתח את זה.

אז אני לא מבין איך אפשר להאשים פה את שוטא בכלל

שישרף שגיא כהן אני שונא אותו בנשמה

אבל אני לא רואה מה אמר לא בסדר?

מכבי פשוט התפרקה מנטלית כמו ילדות, לא כמו שמצפים משחקני כדורגל מקצועניים שמרוויחים מאות אלפי דולרים (וזו כבר פעם שנייה השבוע), ולא נראה שיש מי שינער אותם, ולא נראה שיש מי שישנה את זה

עוד משהו שאני אישית שמתי לב אליו ולא מקבל דגש- זה טל בן חיים החלוץ (שאני בד"כ לא שותף לעליהום עליו, ואני בסה"כ אוהב אותו), שפשוט מדגים כמה הבן אדם הזה "צעד קדימה, 5 אחורה"- נותן משחק אדיר, עושה הגנה כמו אחרון הבלמים, באמת שאפו עצום, ואז מדקה 60 מתחיל לתפוס את הצד כאילו הוא לא מגיע לאימון כל יום וזוכה לעבודה של אנשי מקצוע מהטובים שיש ומשתכר על זה בסכומים שאנחנו יכולים לחלום עליהם, ומסמן לשוטא שיחליף אותי כאילו כסת"ח את עצמו (יעני "אני סימנתי שאני רוצה להתחלף עכשיו אי אפשר לבוא אליי בטענות") ומאותה דקה פשוט התהלך על המגרש והפקיר את כל הצד שלו (ואפילו איבד הזדמנות לגול רביעי), אז ברור שגם פה שוטא היה צריך להגיב בזמן, ושוב נכשל בזה (כמו שנכשל מול בית"ר), אבל מה זה הבושה הזאת? אתה שחקן כדורגל מקצוען שמרוויח מאות אלפי דולרים או שאתה משחק סטנגה בשכונה? מה זה החרא הזה?

מה נכונים מה שטיפת מוח יפה 75 דק מכבי נראת טוב בא שופט ומזיין אותנו גם שנה שעברה נגד סכנין הוא התחיל את כל הרפש נגדנו שוטה מאמן טוב הוא הביא אותנו לליגה האירופית מהשלב הראשון היה התפרקות זה על השחקנים הכל קרה מהר מאוד ב3-3 עם 10 שחקנים מה הוא כבר יוכל לעשות זה לא להוציא שחקן אחד הריי כולם היו לא בפוקוס אל תתנו לזין הזה טיפת צדק

שראיקו בעט כדור לא טוב והכדור יצא לחוץ שגיא כהן אמר שזה זלזול ביריבה ויוהרה.

שם איבדתי אותו.

לא משנה אם חלק ממה שהוא אמר נכון.

זה היה נאום שמונע משנאה.

אף אחד לא אמר זדון.

זחיחות זה "יהיה בסדר, כולה לקחתי לו את הרגל".

זה כמובן לא היה מופנה אליך אלא בהקשר לשאלה של שגיא כהן , שכינה את זה בין היתר יהירות.

שישרף שגיא כהן אני שונא אותו בנשמה

אבל אני לא רואה מה אמר לא בסדר?

מכבי פשוט התפרקה מנטלית כמו ילדות, לא כמו שמצפים משחקני כדורגל מקצועניים שמרוויחים מאות אלפי דולרים (וזו כבר פעם שנייה השבוע), ולא נראה שיש מי שינער אותם, ולא נראה שיש מי שישנה את זה

עוד משהו שאני אישית שמתי לב אליו ולא מקבל דגש- זה טל בן חיים החלוץ (שאני בד"כ לא שותף לעליהום עליו, ואני בסה"כ אוהב אותו), שפשוט מדגים כמה הבן אדם הזה "צעד קדימה, 5 אחורה"- נותן משחק אדיר, עושה הגנה כמו אחרון הבלמים, באמת שאפו עצום, ואז מדקה 60 מתחיל לתפוס את הצד כאילו הוא לא מגיע לאימון כל יום וזוכה לעבודה של אנשי מקצוע מהטובים שיש ומשתכר על זה בסכומים שאנחנו יכולים לחלום עליהם, ומסמן לשוטא שיחליף אותי כאילו כסת"ח את עצמו (יעני "אני סימנתי שאני רוצה להתחלף עכשיו אי אפשר לבוא אליי בטענות") ומאותה דקה פשוט התהלך על המגרש והפקיר את כל הצד שלו (ואפילו איבד הזדמנות לגול רביעי), אז ברור שגם פה שוטא היה צריך להגיב בזמן, ושוב נכשל בזה (כמו שנכשל מול בית"ר), אבל מה זה הבושה הזאת? אתה שחקן כדורגל מקצוען שמרוויח מאות אלפי דולרים או שאתה משחק סטנגה בשכונה? מה זה החרא הזה?

אם אתה כבר רוצה לפתוח דיון על טב"ח חלוץ, אז בוא נדבר על מה שדובר ונחרש אולי מיליון פעם כל שנה, למה לעזאזל הריצות לשופטים?

למה אתה ממשיך להיות תינוק? שחרר כבר! אוהבים אותך, אבל שחרר!

http://m.sport5.co.il/PlayByPlay/25/87896

"השופט קבע שדסה נגע ביד ברחבה וזניט מקבלת בעיטה מ6 מטרים"

סך הכל הכתבים בערוץ הספורט יודעים מצויין את החוקה.

אם אתה כבר רוצה לפתוח דיון על טב"ח חלוץ, אז בוא נדבר על מה שדובר ונחרש אולי מיליון פעם כל שנה, למה לעזאזל הריצות לשופטים?

למה אתה ממשיך להיות תינוק? שחרר כבר! אוהבים אותך, אבל שחרר!

כי הוא חתיכת ילד מפגר שמתעסק בקקה כל היום וזה מטריף אותי

אני שוב חוזר למה שאמרתי, "ביקשתי להתחלף אז עכשיו אני מתהלך לי על המגרש ועל הזין שלי כולם, אני ביקשתי". כמו ילד קטן בא לי לשבור את המסך מעצביםםםםםםםםם

כן, מכבי התנהלה בזחיחות.

בזכות הזחיחות הובלנו 3-0 והגיע לנו אפילו יותר.

בחייאת סאמעמעממקק למה אתם מקשיבים לטמבלים האלו ולמה אתם מסכימים איתם?!

איך אתה קורא לעבירה של דסה בעיגול החצי? לעבירה השנייה וחסרת האחריות ברחבת החמש (עזוב כן חוק, לא חוק, כן ידענו, לא ידענו, הזוי, לא הזוי, למה בכלל לגלוש בחוסר אחריות כזאת?!)?

זאת לא הייתה עבירה, הוא עצר גול.

לא מסכים עם הזילזלנו, לא מסכים עם השופט שחירבן אותנו (גם בצהוב הראשון על פארש וגם בשריקה הנדירה לבעיטת 5 גם אם החוק החדש) אבל אחרי מה שאמר על שוטא חשבתי לעצמי אם אצל סוזה זה היה קורה ההתפרקות הזו. לא יודע.

לא שאני חושב ששוטא הוא כמו סוזה, אבל אצל וזה התפרקנו וקיבלנו שלישייה בבלומפילד מול באזל . מה שכן, הצלחנו לצאת מזה ולחזור.

הוא אמר גם ששוטא היום צריך להיות מפוטר אם הבנתי נכון, אבל האמת שזה לא מעניין אותי מה הוא אומר וזה גם לא צריך לעניין אותכם.

לדעתי הדברים שלו לא נאמרים מדאגה כנה או ניתוח אובייקטיבי והגון למצבה של מכבי ולכן צריך לברור את דבריו היטב, בחלק מדבריו הוא צודק אבל ברבים מאוד הוא טועה. דבריו מתובלים בהרבה שנאה וחוסר אובייקטיביות בין השורות, כל אוהד מכבי מרגיש זאת בכל הברה של מילותיו.

הבן אדם במשך דקות מגחך על כך שמכבי לא יודעים את החוקה ומצד שני לא אמר אפילו פעם אחת שהשופט טעה בפירוש החוקה, שגיא כפי שאנחנו כבר יודעים איבד את זה לצערי הרב, הוא כבר לא מסוגל לתת סיקור הגון לקבוצה הזו. אך אותנו זה לא צריך להטריד במיוחד שיעשה מה שבא לו ויבלבל ת'מוח לצופיו הנאמנים - המלחמה האמיתית שלנו היא על המגרש ולא באולפני הטלויזיה הממוזגים.

שגיא זה אדם שאנחנו לא רוצים מדובשו ולא מעוקצו. אני מאמין שהוא ורבים אחרים ינסו להבעיר מדורות ולגרום לאי שקט למערכת בעקבות "ההצלחה" שלהם בעונה הקודמת, יש למכבי הרבה "אוייבים" הם תמיד היו ותמיד יהיו וזהו טבעו של עולם.

התפקיד של מכבי כרגע הוא לתקן את הטעויות בהקדם ולתת שקט לשחקנים. אנחנו כקהל צריכים לתת גם שקט מוחלט, גיבוי מלא ועידוד של זומבים.

אומרים שחברים טובים נמדדים בשעת צרה, וכרגע מכבי בסוג מסויים של צרה. אם יש בכם אהבת אמת לקבוצה ולשחקנים זה הזמן שלכם להראות שאתם נותנים להם גב דווקא ברגעים הקשים, זה המבחן האמיתי והקובע. אם אנחנו לא נרים את השחקנים האלה אף אחד לא יעשה את זה בשבילנו כמו שאתם שמים לב.

הוא אמר גם ששוטא היום צריך להיות מפוטר אם הבנתי נכון, אבל האמת שזה לא מעניין אותי מה הוא אומר וזה גם לא צריך לעניין אותכם.

לדעתי הדברים שלו לא נאמרים מדאגה כנה או ניתוח אובייקטיבי והגון למצבה של מכבי ולכן צריך לברור את דבריו היטב, בחלק מדבריו הוא צודק אבל ברבים מאוד הוא טועה. דבריו מתובלים בהרבה שנאה וחוסר אובייקטיביות בין השורות, כל אוהד מכבי מרגיש זאת בכל הברה של מילותיו.

הבן אדם במשך דקות מגחך על כך שמכבי לא יודעים את החוקה ומצד שני לא אמר אפילו פעם אחת שהשופט טעה בפירוש החוקה, שגיב כפי שאנחנו כבר יודעים איבד את זה לצערי הרב, הוא כבר לא מסוגל לתת סיקור הגון לקבוצה הזו. ואותנו זה לא צריך להטריד במיוחד שיעשה מה שבא לו ויבלבל תמוח לצופיו הנאמנים - המלחמה האמיתית שלנו היא על המגרש ולא באולפני הטלויזיה הממוזגים.

שגיב זה אדם שאנחנו לא רוצים מדובשו ולא מעוקצו. אני מאמין שהוא ורבים אחרים ינסו להבעיר מדורות ולגרום לאי שקט למערכת בעקבות "ההצלחה" שלהם בעונה הקודמת, יש למכבי הרבה "אוייבים" הם תמיד היו ותמיד יהיו וזהו טבעו של עולם.

התפקיד של מכבי כרגע זה פשוט לתקן את הטעויות בהקדם ולתת שקט לשחקנים,.גם אנחנו כקהל צריכים לתת שקט מוחלט, גיבוי מלא ולעודד כמו זומבים.

אומרים שחברים טובים נמדדים בשעת צרה, וכרגע מכבי בסוג מסויים של צרה. אם יש בכם אהבת אמת לקבוצה ולשחקנים זה הזמן שלכם להראות שאתם נותנים להם גב דווקא ברגעים הקשים, זה המבחן האמיתי והקובע. אם אנחנו לא נרים את השחקנים האלה אף אחד לא יעשה את זה בשבילנו כמו שאתם שמים לב.

זה

אני עדיין לא מבין מה הקטע של לראות חדשות הספורט אחרי משחקים בימינו. לא צריך את זה בשביל להתעדכן במה שהיה. אנחנו לא בשנת 2001.

תוסיפו לזה את חבורת מדושני העונג והאהבה העצמית בערוץ המאוס הזה (ואני אומר את זה בלי קשר למכבי. הם מגעילים אותי תמיד. גם באולימפיאדה הם הגעילו אותי עם האהבה העצמית שלהם).

אני באמת לא מבין מה יש לראות את זה, בטח ובטח כשאנחנו בבאסה.

הבן אדם במשך דקות מגחך על כך שמכבי לא יודעים את החוקה ומצד שני לא אמר אפילו פעם אחת שהשופט טעה בפירוש החוקה, שגיב כפי שאנחנו כבר יודעים איבד את זה לצערי הרב, הוא כבר לא מסוגל לתת סיקור הגון לקבוצה הזו. אך אותנו זה לא צריך להטריד במיוחד שיעשה מה שבא לו ויבלבל ת'מוח לצופיו הנאמנים - המלחמה האמיתית שלנו היא על המגרש ולא באולפני הטלויזיה הממוזגים.

שגיב זה אדם שאנחנו לא רוצים מדובשו ולא מעוקצו. אני מאמין שהוא ורבים אחרים ינסו להבעיר מדורות ולגרום לאי שקט למערכת בעקבות "ההצלחה" שלהם בעונה הקודמת, יש למכבי הרבה "אוייבים" הם תמיד היו ותמיד יהיו וזהו טבעו של עולם.

התפקיד של מכבי כרגע הוא לתקן את הטעויות בהקדם ולתת שקט לשחקנים. אנחנו כקהל צריכים לתת גם שקט מוחלט, גיבוי מלא ועידוד של זומבים.

לפנתיאון.