Jump to content

לא נגמרה העונה

idan12

Recommended Posts

על אותו משקל שכשניצחת בקריית אליעזר בעונה ה1 של האליפויות לקחת וזה היה ידוע לכולם

גם שנה שעברה הם לא ניצחו את חיפה משחק 1 אם עכשיו זה יקרה הם אלופים

טוב אם אתה אומר :)

גם אני מבואס, לגיטימי.

התביישתי והתבאסתי לקבל 4 גולים ככה במהפך כזה.

אבל הרגע הכי כואב אי פעם חחח, לא פחות ולא יותר.

נו טוב כל אחד וההרגשה שלו.

בדיוק אחי כל אחד וההרגשה שלו, זה לא מי צודק ומי לא.

מקווה מאוד שלא נצטרך לעשות שוב דיון על הרגע הכואב כאוהד

בסופו של יום אני לא מחפש לריב איתך או לעשות איתך תחרות מה יותר חרא, שנינו באותו צד, להגיד לך את האמת, אני גאה במה שראיתי היום אני גם לא מתבייש, אני חושב שאנחנו קבוצה מצויינת עם כל המגרעות שלנו,

אבל באמת אחי, אם היית במגרש היום וחווית ביחד איתי את הרבע שעה האחרונה, אני ממש מעריך את החוזק המנטלי שלך, אם לא, אין לי מושג איך אתה לא בוכה לתוך כרית עכשיו

אני אישית חושב שלהפסיד אליפות, גביע או לקבל 3-0 לפנים בחצי שעה בדרבי יותר כואב מהפסד אחד בליגה האירופית (כמה עצוב שיהיה) שכמו שאמרו פה זה בונוס.

אבל נראה לי שאתה מדבר מתוך סערה שעדיין לא עברה.

אולי יעברו כמה ימים ותחשוב על זה אחרת.

אני לוקח בחשבון שיש נטיה להגזים, כמו שקורה פה עם באר שבע עכשיו בנושא השני.

מאמין שבהמשך יכנסו לפרופורציות.

דבר אחד אני לא מבין -- למה אנשים מתעקשים "לחזות" מי תזכה באליפות בשלב הזה, במיוחד אחרי משחק בליגה האירופית. כאילו, מה זה נותן לכם? להגיד שצדקתם? צריך לתמוך בקבוצה, ובשחקנים ועם כל הקלישאה - להמשיך ממשחק למשחק. אין לי ספק אגב שהעליהום על נוסא ועל טב"ח השפיע, ואם יהיה עליהום על ה-4-3 הזה, גם זה ישפיע.

אכן ערב קשה

אני בן 50 אוהד מכבי מאז שאני בן5

האמת לא זוכר כזה משחק

צריך להגיד את האמת. המלך הוא עירום. כולנו ידענו שהשנה הולכת להיות שחורה. .בגלל המעבר לאיצטדיון המקולל הזה!... אבל הגרוע זה האנטיתזה שלנו... שזה באר שבע. זה מתחיל בבעלים שלא רוצה להוציא כסף... אל מול אלונה שמוכנה להשקיע עוד ועוד... ממשיך בחוסר מוטיבציה של גורדי.. לעומת הסופר מוטיבציה של אסי רחמים... ממשיך בזה שאין לך בית ואתה במגרש הכי מסריח המדינה... והם עם בית שהוא מבצר עם 16500 אלף אוהדים.... ביית זה הכל בית זה הבסיס. אחר כך הזרים שלך שהם על הפנים... לעומת הקליעה בול שלהם בכל זר... לך אין הגנה ולהם הביאו חיזוק מעולה במגן השמאלי.... לך מאמן ממוקא תבוא היום בעוד יןמיים... ולהם את בכר החוצפן והיהיר שלא דופק חשבון לכלום...לך שחקנים מעל גיל 30...ולהם מיכאל אוחנה בן 21...ועוד ועוד... צריך להודות... זה נגמר... תור הזהב שלנו נגמר... ועוד בלי זהבי בלי מנהיג... אין סיכוי.... ידעתי שהעונה הזאת תהיה גרועה אבל עכשיו זה נראה מ כהתפרקות כללית...בכל הרבדים... בקצב הזה תוך שנתיים בנתניה... לא ישארו אוהדים...תראו מה קורה כבר עכשיו בליגה - אנשים פשוט לא מגיעים- אנשים שכבר שנים באים לבלומפילד פשוט לא יכולים עם הסיוט הזה!

אבל זה מי שאנחנו ואנחנו כאן בשביל הקבוצה ולא משנה גם אם יפסידו כל משחק וכל יום ! אני מכבי מי אתם בכלל???

אכן ערב קשה

האמת לא זוכר כזה משחק

צריך להגיד את האמת. המלך הוא עירום. כולנו ידענו שהשנה הולכת להיות שחורה. .בגלל המעבר לאיצטדיון המקולל הזה!... אבל הגרוע זה האנטיתזה שלנו... שזה באר שבע. זה מתחיל בבעלים שלא רוצה להוציא כסף... אל מול אלונה שמוכנה להשקיע עוד ועוד... ממשיך בחוסר מוטיבציה של גורדי.. לעומת הסופר מוטיבציה של אסי רחמים... ממשיך בזה שאין לך בית ואתה במגרש הכי מסריח המדינה... והם עם בית שהוא מבצר עם 16500 אלף אוהדים.... ביית זה הכל בית זה הבסיס. אחר כך הזרים שלך שהם על הפנים... לעומת הקליעה בול שלהם בכל זר... לך אין הגנה ולהם הביאו חיזוק מעולה במגן השמאלי.... לך מאמן ממוקא תבוא היום בעוד יןמיים... ולהם את בכר החוצפן והיהיר שלא דופק חשבון לכלום...לך שחקנים מעל גיל 30...ולהם מיכאל אוחנה בן 21...ועוד ועוד... צריך להודות... זה נגמר... תור הזהב שלנו נגמר... ועוד בלי זהבי בלי מנהיג... אין סיכוי.... ידעתי שהעונה הזאת תהיה גרועה אבל עכשיו זה נראה מ כהתפרקות כללית...בכל הרבדים... בקצב הזה תוך שנתיים בנתניה... לא ישארו אוהדים...תראו מה קורה כבר עכשיו בליגה - אנשים פשוט לא מגיעים- אנשים שכבר שנים באים לבלומפילד פשוט לא יכולים עם הסיוט הזה!

אבל זה מי שאנחנו ואנחנו כאן בשביל הקבוצה ולא משנה גם אם יפסידו כל משחק וכל יום ! אני מכבי מי אתם בכלל???

תסלח לי אבל זאת שיא החוצפה וכפיות טובה לכתוב על גולדהאר שהוא לא רוצה להוציא כסף אחרי עסקה של 3.5 מיליון יורו + המשכורת של סקאריונה, גם דיברו על זה שהייתה עוד עסקת ענק שנפלה ולא צלחה. אם יש מישהו לבוא אליו בתלונות זה ג'ורדי בטח לא גולדהאר

אכן ערב קשה

האמת לא זוכר כזה משחק

צריך להגיד את האמת. המלך הוא עירום. כולנו ידענו שהשנה הולכת להיות שחורה. .בגלל המעבר לאיצטדיון המקולל הזה!... אבל הגרוע זה האנטיתזה שלנו... שזה באר שבע. זה מתחיל בבעלים שלא רוצה להוציא כסף... אל מול אלונה שמוכנה להשקיע עוד ועוד... ממשיך בחוסר מוטיבציה של גורדי.. לעומת הסופר מוטיבצ

יה של אסי רחמים... ממשיך בזה שאין לך בית ואתה במגרש הכי מסריח המדינה... והם עם בית שהוא מבצר עם 16500 אלף אוהדים.... ביית זה הכל בית זה הבסיס. אחר כך הזרים שלך שהם על הפנים... לעומת הקליעה בול שלהם בכל זר... לך אין הגנה ולהם הביאו חיזוק מעולה במגן השמאלי.... לך מאמן ממוקא תבוא היום בעוד יןמיים... ולהם את בכר החוצפן והיהיר שלא דופק חשבון לכלום...לך שחקנים מעל גיל 30...ולהם מיכאל אוחנה בן 21...ועוד ועוד... צריך להודות... זה נגמר... תור הזהב שלנו נגמר... ועוד בלי זהבי בלי מנהיג... אין סיכוי.... ידעתי שהעונה הזאת תהיה גרועה אבל עכשיו זה נראה מ כהתפרקות כללית...בכל הרבדים... בקצב הזה תוך שנתיים בנתניה... לא ישארו אוהדים...תראו מה קורה כבר עכשיו בליגה - אנשים פשוט לא מגיעים- אנשים שכבר שנים באים לבלומפילד פשוט לא יכולים עם הסיוט הזה!

חחחחחחחחחחחח אתה פשוט מביך.

אנשים פה מאבדים פרופורציה.

אכן ערב קשה

האמת לא זוכר כזה משחק

צריך להגיד את האמת. המלך הוא עירום. כולנו ידענו שהשנה הולכת להיות שחורה. .בגלל המעבר לאיצטדיון המקולל הזה!... אבל הגרוע זה האנטיתזה שלנו... שזה באר שבע. זה מתחיל בבעלים שלא רוצה להוציא כסף... אל מול אלונה שמוכנה להשקיע עוד ועוד... ממשיך בחוסר מוטיבציה של גורדי.. לעומת הסופר מוטיבצ

יה של אסי רחמים... ממשיך בזה שאין לך בית ואתה במגרש הכי מסריח המדינה... והם עם בית שהוא מבצר עם 16500 אלף אוהדים.... ביית זה הכל בית זה הבסיס. אחר כך הזרים שלך שהם על הפנים... לעומת הקליעה בול שלהם בכל זר... לך אין הגנה ולהם הביאו חיזוק מעולה במגן השמאלי.... לך מאמן ממוקא תבוא היום בעוד יןמיים... ולהם את בכר החוצפן והיהיר שלא דופק חשבון לכלום...לך שחקנים מעל גיל 30...ולהם מיכאל אוחנה בן 21...ועוד ועוד... צריך להודות... זה נגמר... תור הזהב שלנו נגמר... ועוד בלי זהבי בלי מנהיג... אין סיכוי.... ידעתי שהעונה הזאת תהיה גרועה אבל עכשיו זה נראה מ כהתפרקות כללית...בכל הרבדים... בקצב הזה תוך שנתיים בנתניה... לא ישארו אוהדים...תראו מה קורה כבר עכשיו בליגה - אנשים פשוט לא מגיעים- אנשים שכבר שנים באים לבלומפילד פשוט לא יכולים עם הסיוט הזה!

גולדהאר מעמיד תקציב הכי גבוה בליגה בפער עצום.

להגיד שהוא "לא רוצה להשקיע"?! הזוי.

אכן ערב קשה

האמת לא זוכר כזה משחק

מזכיר לי את ההודעות אחרי ההדחות ברצף מול מאריבור ואסטראס על כך שהלכה הצלחת, וגם שתי אליפות ברצף זה יפה.

אני אוהד ותיק יחסית, ויכול להגיד בוודאות שיותר כואב זה לסיים עונה כבר בנובמבר, יותר כואב זה לחכות למשחקי הגביע שנה שלמה ולעוף לעכו בבית ולבית''ר תל אביב בחוץ, יותר כואב לראות את הפועל וחיפה נאבקות

בלא הפרעה על אליפות כל שנה, יותר כואב לא להעפיל לאירופה, יותר כואב זה לא לנצח דרבים כמה שנים רצוף.

אפשר להמשיך עוד הרבה אבל הבנתם את העיקרון, מקווה ומאמין שהמשחק אתמול יהיה אנקדוטה לא נעימה כשנעפיל מהמקום השני בבית.

אכן ערב קשה

האמת לא זוכר כזה משחק

כניראה עם הגיל לא באה הבינה

איזה דפקט אלוהים

• מנהלים ראשיים

לא נגמרה

יום שני אם בש מנצחת בסמי נגמרה העונה הם אלופים

צריך להיות חסר הבנה בסיסי בדבר הזה שנקרא כדורגל כדי להכריע אליפות אחרי 4 מחזורים.

בטח שמצב הנקודות בטבלה זהה ושהפערים הם לא כאלה גדולים כמו שמנסים לצייר אותם.

נושא הזוי

אנחנו מחזור 3

עוד לא התחילה

מי חושב שנגמרה לא הבנתי?

התחלנו לעשן נייס גי בקיוסקים ולא ידעתי?

סוויר פעם גמר עונה במחזור 3

העונה לא נגמרת מחר גם אני חס וחלילה מפסידים היום לרעננה והם מנצחים את חיפה 5:0 מחמישייה של מיכאל אוחנה.

בדיוק.

באותה מידה אם ב״ש מפסידים לחיפה ומכבי נותנים קונצרט וחמישיה לא הייתי ממהר לפתוח אבוקות.

העונה לא נגמרת מחר גם אני חס וחלילה מפסידים היום לרעננה והם מנצחים את חיפה 5:0 מחמישייה של מיכאל אוחנה.

העונה לא תגמר אם נפסיד אבל ניכנס לברוך גדול, "משבר" שני בעידן קרוייף כשהראשון היה בעונתו הראשונה באמצע המבצע בעזה.