Jump to content

נושא סיכום ההפסד לזניט בבית אחריי צפייה בש.ח | התפרקות מוחלטת.

Sawyer

Recommended Posts

לא הייתי מסוגל אתמול לכתוב כלום מרוב תסכול ועצבים

אבל הבוקר במבט מפוכח...

מכבי שיחקו מצויין ועמדו יפה עד בערך ה 3-1

והמפתח היה הקו הקדמי

בן חיים וידאר ובניון היו מעולים - לחץ על ההגנה של זניט

צירופים ויציאה מהירה קדימה

כשמדו המאסטרו באמצע (מספר 1 במכבי השנה)

פתאום ההגנה נראתה בסדר כי מקדימה עשו את העבודה

ואז הגיעו החילופים של וידאר ובניון והתשישות של בן חיים שהתחנן לצאת

פשוט אין לנו תחליף בהתקפה אין שחקנים שירדפו אחרי מגן, יחזיקו כדור, ייצאו קדימה

בן בסט ומיכה זאת בדיחה מהבחינה הזאת בטח באירופה

אז על זה מוסיפים את הקרקס של הנאצי ושל דסה ומהרגע שה 3-2 נכנס לא היה אוהד באיצטדיון שלא הבין שזה ייגמר בהפסד

אפילו לא יכולנו לפתח רבע התקפה..

דרך אגב,ראיתי שוב פעם את הגול השני,רק לי נראה שהשחקנים וראיקו התחמקו מהכדור?

גם השחקנים התכופפו יותר מדי,אולי כדי שלא יגעו ביד,אבל למה ראיקו לא הלך עם הידיים לכדור הזה?

דרך אגב,ראיתי שוב פעם את הגול השני,רק לי נראה שהשחקנים וראיקו התחמקו מהכדור?

גם השחקנים התכופפו יותר מדי,אולי כדי שלא יגעו ביד,אבל למה ראיקו לא הלך עם הידיים לכדור הזה?

תשמע אתה מטנף בכמויות אבל פה שברת שיא.

כנראה שזה מה שהיה קורה אם השחקנים היו ממשיכים לשחק בלי זהבי בדרבי פואד.

ראיקו-לא הסתבך עם הדריבלים המסוכנים של בד"כ

דסה-רגרסיה מלאה לדסה של בית"ר. איבודים חסרי אחריות בהתקפה. שמישהו ירתח את שפונגין או יחזיר את ייני.

טב"ח-ממשיך את בית"ר, אחלה.

איגור-לא רע

עמבה-שני שליש משחק מדהימים, הכי טובים שלו בשנתיים האחרונות. שליש כרגיל.

נוסא-לא טוב התקפית. הגנתית/קשר הורס/להרגיע - נהדר.

אלברמן-כמה איבודים מעצבנים אבל טוב מאוד

מדוניאנין-נפלא. מקווה שיאריך חוזה.

בניון-הגנה, משמעת טקטית וכושר עצומים. מיכה וסקאריונה לא מדגדגים אותו בפרמטרים האלו.

המוח-כנ"ל. הגנה עצומה (מה עשה שם לקוקורין/קרזקוב) ובישול ענק על הראש של וידאר שמשתיק את כל המבקרים. שותא טוב לו.

וידאר-אחלה.

שותא-מההכנה/העמדה מהיותר טובות שראיתי ממאמן מכבי באירופה. היה נפלא ברמת הסלאבישה במוקדמות, עד החלק שצריך לרענן את השורות. גם סוזה הוציא פעם את זהבי, מצפה שילמד ונתקדם.

מקווה וסקאריונה יודע להפיק מעצמו משהו באגפים, המערך הזה מצוין להגנה (ב11 שחקנים) וממילא המגנים שלנו מקלקלים התקפות, שיתרכזו בהגנה.

סוייר, אני לא מבין איך מצאת כוחות לצפות שוב ברבע השעה האחרונה.

אם הייתי יושב לראות אותה שוב אני חושב שהייתי מסיים עם איזה רהיט שבור.

באופן אישי פשוט כואב לי כל כך על מה שהיה אתמול.

הייתי כל כך גאה שאנחנו בדרך לתוצאה כזאת מול אימפריה שנחשבת גדולה וחזקה מבאזל. ואז מופע לוזריות. עבר עליי לילה רע מאוד. כן יכול להיות שלקחתי קשה מדי, אבל באמת שהעובדה שבאר שבע עשתה מה שעשתה מיד אחרי זה, רק הפכה את זה לגרוע יותר.

בכל מקרה אני אתאושש, מקווה שגם מכבי.

קמתי בבוקר והייתה מין חצי דקה כזאת ששכחתי. ואז זה הכה בי שוב.

סה ככ חבל וככ לא הוגן. היינו כבר בםאקינג 3-0. נראנו מדהים מכל הבחינות. זה שובר.

יום למחרת אני מבין שזה לזניט ולא תכננו על 3 נק ושאני דווקא צריך להיות אופטימי מהדקות הטובות והיכולת ואני באמת מבין.

אבל פשוט יש שם כאב.. פספוס, אכזבה.

הלילה הזה היה צריך להגמר אחרת.

ומה הכי נורא?

יש לנו יומיים להתעורר ולהתאפס אם אנחנו לא רוצים שהפסד כואב אך חסר משמעות במפת הנקודות לא יפגע לנו בכל העונה.

6/6… נפילת מתח של בש ויהיה בסדר.

באצטדיון ביתי אמיתי זה לא היה קורה לנו נתניה ממשיך לזיין אותנו כמה שהוא יהיה מפוצץ והקהל יעודד (ועודדנו טוב מאוד אתמול) הוא חרא של בית.

ותודה לעיריית תל אביב שה יקח אותה ואת השופט צאתמול בן שרמוטנ סלובקי

אם יש זמן "טוב" בשבילנו לחטוף כאפה כזו ,אז בספטמבר ומול קבוצה שעדיפה עלינו ב5 דרגות

אם יש זמן טוב לאופוריה מוחלטת אצל היריבה שלנו,אז שיהיה בספטמבר

יהיה טוב,דברים עוד ישתנו השנה

לא יודע איך ראית שידור חוזר.

לפעמים אני רואה שידור חוזר אחרי הפסדים כשמכבי הייתה טובה, לפחות להנות מהדקות האלה.

אתמול לא הייתי מסוגל

אתם לא באמת מצפים לתקציר, נכון?

לא צפיתי אתמול במשחק ואני לא מצליח למצוא בתקציר את העניין עם דסה - ואני לא מצליח להבין מה היה שם - כך שאם בכל זאת יש סיכוי.. אני אשמח..

גם אם איכשהו נעלה, זה ממקום שני שיקטין סיכוי להמשיך. אתמול יכולנו להשתלט על הבית

יש הרבה נקודות חיוביות מאתמול ומסקנות חשובות להמשך, אבל המחיר גבוה מדי

לא צפיתי אתמול במשחק ואני לא מצליח למצוא בתקציר את העניין עם דסה - ואני לא מצליח להבין מה היה שם - כך שאם בכל זאת יש סיכוי.. אני אשמח..

עדיף ככה.

אתנ לא תבין יותר אם תראה.

זה לא שתמצא שם תשובות/הסברים.

עד הש.ח היית שואל אותי מה קרה דקה 75+ אני לא הייתי יודע להגיד לך. הזייה. הלם. לא מתעכל.

אם יש זמן "טוב" בשבילנו לחטוף כאפה כזו ,אז בספטמבר ומול קבוצה שעדיפה עלינו ב5 דרגות

אם יש זמן טוב לאופוריה מוחלטת אצל היריבה שלנו,אז שיהיה בספטמבר

יהיה טוב,דברים עוד ישתנו השנה

בדיוק ועם כל ההשפרצות בתקשורת על ב״ש, זה יגמר בזה שנעלה שלב וב״ש לא.

היה משחק מדהים עד הדקה ב 76, זניט קבוצה חזקה ונראתה עובדת עיצות עד לגול הראשון שלהם.

הקישור וההתקפה נראים טוב מאוד, אתמול למשך 70 דקות גם ההגנה נראתה ככה ואז בום התפרקות טוטאלית, הקבוצה חטפה מכה מנטאלית ולא הצליחה לצאת ממנה.

עזיבת זהבי הביאה איתה שתי בעיות, לבעיה הראשונה כיבוש שערים נראה שנמצא פתרון, הקבוצה כובשת בקצב משביע רצון תוך כדי שהיא עושה זאת בצורה מגוונת מאוד.

הבעיה השניה היא שמכבי נשארה ללא מנהיג על המגרש, נוצר וואקום שלצערי לא מיכה ולא טבח יכולים למלא אותו, כנ״ל גם לגבי אלברמן, שהוא שחקן מדהים אבל מופנם מידי בשביל להנהיג ולכן מכבי עדיין מחפשת מנהיג על המגרש, כפי שאני רואה את המצב ישנם שניים שלושה שחקנים שיכולים לקחת את המנהיגות ואם הם לא יצליחו לעשות זאת אז לבטח נהיה בבעיה.

מדו - היה מצויין אתמול ובכלל פתח את העונה בצורה יוצאת מן הכלל, ברור שיש לו חסרונות אך המצב הקבוצה נכון לעכשיו יכול למלא את התפקיד.

בניון , האיש המתאים ביותר לאייש את תפקיד המנהיג כשהוא על המגרש, אבל כאן בדיוק הבעיה, דקות המשחק של יוסי מוגבלות וקשה להנהיג מהספסל.

סקאריונה - מבחינת הרגשה נטו, מרגיש שהוא זה שצריך לקחת את המשחק עליו, להנהיג את השחקנים, לכוון ולהטריף כרגע הוא עדיין לא שם, אבל אני מאוד מקווה שיהיה שכן לדעתי הוא בעל הסיכוןים הגבוהים ביותר להצליח.

עניין נוסף שפגע בנו, הוא ניהול המשחק של שוטא, עלה עם הרכב אש, הקבוצה נראתה מאומנת וידעה בדיוק מה היא רוצה מעצמה על המגרש, אבל כשהדברים התחילו ללכת קשה , טעה בתזמון החילופים, טעה בשחקנים שהוציא והכניס, אני עדיין מקווה שהוא הפנים, למד וכבר מהמשחק בראשון יצא מהקבעון שלו.

מפח נפש, מייאש, מאכזב, הכל נכון, קשה לקום מזה אבל אין לנו ברירה, קדימה מכבי

יש למישהו מולטימדיה מאתמול? משהו שימחיש טיפה את האווירה אתמול לאלו שפספסו

יש משהו.. סמלי בזה שהרשץ לא מציפה אותנו ברגעי שמחה מתועדים שהיו מזכירים לנו כמה כואב היה כשהם התנפצו.

אין לך מושג כמה אני בהלם שהצלחת לראות שוב את המשחק.

לא רואה דקה מהמשחק הזה גם בעד שלום.

חייב למחוק את הדבר הזה מהזיכרון. מזעזע.

אין לך מושג כמה אני בהלם שהצלחת לראות שוב את המשחק.

לא רואה דקה מהמשחק הזה גם בעד שלום.

חייב למחוק את הדבר הזה מהזיכרון. מזעזע.

חזרתי מהמשחק בהלם כמו שלא הייתי בו בחיים.

מה שקרה לשחקנים בדקה 80 קרה גם לי. חזרתי הביתה שאם אתה שואל אותי מה קרה מדקה 80 אני לא יודע להגיד לך מתי היו הגולים בגלל מי איך כבשו ולמה. כלום. אפילו לא הסדר שלהם.

הייתי חייב בכל מקרה לראות שוב, גם בדיעבד לא היה ערך ספורטיבי לדקות האלו שכן מכבי באמת קיבלו נוק אאוט מהאדום והפאול ושם נגמר המשחק.

הייתי בטוח שיהיה פה הרבה יותר קונצנזוס על מה שהשופט עשה, גם לכל אלה שמתיימרים לא לדבר על שופטים וכו. כבר היה עדיף שהיה נותן להם פנדל שלא היה ולא ממציא חוקה פיקטיבית במסווה של אנטישמיות.

בכל מקרה, המבחן זה ה3 משחקים הקרובים ואני מאוד מקווה שידנו תהיה על העליונה בכולם.

בדיוק ואם כל ההשפרצות בתקשורת על ב״ש, זה יגמר בזה שנעלה שלב וב״ש לא.

ב״ש תעלה לדעתי - אינטר באה להעביר את הזמן ואני מאמין שהם יקדימו את פראג.

לגבינו, למרות ההפסד אתמול, התוצאה בהולנד לטובתנו, כך שעל הנייר אנחנו במצב יותר טוב ממה שחשבתי שנהיה אחרי משחק אחד. הפספוס הוא שניצחון אתמול ובאירלנד, והיה אפשר להתכונן כבר להגרלה.

ב״ש תעלה לדעתי - אינטר באה להעביר את הזמן ואני מאמין שהם יקדימו את פראג.

לגבינו, למרות ההפסד אתמול, התוצאה בהולנד לטובתנו, כך שעל הנייר אנחנו במצב יותר טוב ממה שחשבתי שנהיה אחרי משחק אחד. הפספוס הוא שניצחון אתמול ובאירלנד, והיה אפשר להתכונן כבר להגרלה.

הקירח כבר מחכה לשים לנו את באזל