Jump to content

החילופים של שוטא...

antonio_margheriti2

Recommended Posts

עצוב שאנשים פה מנסים להשוות את סוזה האגדי לשוטה

המאמן הזה ממשיך שורה של מאמנים סבירים מינוס שהתחיל עם הבאת יוקאנוביץ

כנראה שג'ורדי היה כל כך בעננים שהצליח להביא את סוזה למכבי אז עכשיו הוא מהמר על טמבלים אחד אחד בתקווה שגם הם יהיו סוזה

היה חייב להגיב למשחק ולהכניס את גולסה כדי להעבות את האמצע.

גם נגד ביתר הוא הגיב מאוחר מאוד,חינב לעבוד על זה.

חוץ מזה,הכין את הקבוצה מצוין עד הדקה 75.

למה אנשים פה מגנים עליו כל כך / יוצאים על אנשים שמבקרים אותו?

המאמן הזה מקבל פאקינג מיליון יורו לעונה. זה לא איזה מאמן צעיר ב20 שקל לשעה שהימרו עליו.

עם כל הכבוד לטעות השיפוט, להפסיד 4-3 כשאתה ביתרון 3-0 דקה 78 זה על הראש של המאמן המעפן הזה.

לא לנסות להרוג את המשחק או לעבות את האמצע ב-2-0 או ב-3-1 זה לא יותר מאשר חטא היבריס, או פשוט התכחשות לאיכות ההגנה שלנו ולשחיקה של אלברמן/מדו/נוסא (בעיקר האחרון). מקווה ששוטא יראה את ה-20 דקות האחרונות שוב ושוב.

כמו בדקות הסיום נגד בית"ר, כך גם אתמול, אני לא חושב שזה נבע מיוהרה (לצערי) אלא מקיבעון \ פחד לשנות \ חוסר מקצועיות.

הקטע הבעייתי שלו הוא שהוא יודע איך לפתוח משחק,אבל הוא לא יודע איך לסגור אותו והוא לא יודע איך לשנות אותו אם המשחק לא התחיל כמו שהוא רצה

כאילו שבחדר הלבשה לפני הוא יודע להכין את הקבוצה,אבל על הדשא הבנאדם מומייה

מישהו פה זוכר שסוזה הוציאה את זהבי מול באזל???

ההשוואות האלה מציקות,גם עם אותו חילוף שאתם תזכרו לו תמיד לא התבזינו איתו כמו עם שוטה

אז משחק אחד הוא הוציא אותו,אחר כך הבין מה הפסיד

שוטה ממשיך כל משחק לעשות את אותם שטויות

היה חייב להגיב עוד לפני כן, ה 3-0 של מדו הגיע בניגוד למה שקרה במגרש ואחרי הרבה דקות שמכבי כמעט לא עברו את החצי ולא הצליחה לשמור על הכדור.

ה 3:0 הייתה אשליה

וההפסד הוא היכולת האמיתית של הקבוצה

שוטא והחילופים הם לא הבעיה

5 מאמנים עברו פה וכולם חוזרים למערך של 3 קשרים וחלוץ בודד כי קרויף שכח לחזק את האגפים ומרכז ההגנה.

מצד אחד הובלנו 3-0 אתמול על זניט, וזה משהו שאי אפשר לקחת מהקבוצה וממנו.

מצד שני ההתפרקות בסוף זה משהו שלא מתאים לקבוצה מקצוענית בשום צורה.

ככה או ככה, לא חושב שצריך לשפוט אותו לכאן או לכאן בשלב הזה.

בדצמבר שנדע מה מצבנו באירופה ואיפה אנחנו עומדים בליגה נוכל לחוות דעה יותר רצינית.

לא צריך עוד משחקים בשביל להבין שמאז שג'ורדי הגיע זה המאמן החלש ביותר שהיה פה

לא לומד לקחים,לא שולט בשחקנים,מעט מאוד טקטיקה

מקווה שיהיה איזה פלא והוא ישתפר

גם אתמול וגם נגד ביתר הפסד נקודות נטו בגללו
זה מתחיל נגד ביתר עם הפקרות הגנתית וחילופים הזויים וזה ממשיך לאתמול עם חילופים שלא קשורים לכלום
אין לי ספק שאם אלברמן עולה נגד ביתר בהרכב ובמקום יצחקי עולה מישהו אחר אני עם שלוש נקודות
ואתמול החלטות לא מובנות בעליל
למה להוציא את וידאר שממש לא היה נראה כמו אחד שזקוק לחילוף בשונה מטבח או נוסא שהיו סחוטים
ולמה לעזאזל להכניס את בן בסט במקום גולסה ולצופף את האמצע ולהרוג את המשחק
כמו שאני מצפה מהשחקנים להביא את יכולתם לדשא אני מצפה מהמאמן שלי לקבל החלטות נכונות
ולא משחק אחרי משחק ככה לטעות
שוטה תתעורר

שוטא עושה הכל מצויין עד לשריקת הפתיחה, ניהול המשחק שלו אחד הגרועים שראיתי.

וזה מה שנאמר עליו בכל הכתבות כבר שחתם. לא מבין מה אנשים בהלם, אמרו שעד המשחק הוא סוזה במהלכו הוא פשוט דג.

זה מצחיק שכולכם רושמים סוזה, למרות שבפועל היו כאן בפורום נושאים שלמים שקטלתם אותו ועל הצורת משחק של מכבי.

כמו בכל דבר, גם בנושא הזה או שהזכרון שלכם קצר או שפשוט נח לכם להאמין במה שתם כותבים.

לגבי אתמול, מכבי הגיעה מוכנה בצורה מדהימה למשחק ונטרלה לחלוטין את זניט, לגבי החילופים גם אני חושב שהחילוף הראשון שהיה

חייב להתבצע הוא של טבח שהיה תשוש לגמרי, אבל בסופו של דבר בדיעבד כולנו חכמים גדולים.

יש משחקים שקורים פעם בדור, לצערינו אתמול זה נפל עלינו.

זה מצחיק שכולכם רושמים סוזה, למרות שבפועל היו כאן בפורום נושאים שלמים שקטלתם אותו ועל הצורת משחק של מכבי.

כמו בכל דבר, גם בנושא הזה או שהזכרון שלכם קצר או שפשוט נח לכם להאמין במה שתם כותבים.

לגבי אתמול, מכבי הגיעה מוכנה בצורה מדהימה למשחק ונטרלה לחלוטין את זניט, לגבי החילופים גם אני חושב שהחילוף הראשון שהיה

חייב להתבצע הוא של טבח שהיה תשוש לגמרי, אבל בסופו של דבר בדיעבד כולנו חכמים גדולים.

יש משחקים שקורים פעם בדור, לצערינו אתמול זה נפל עלינו.

++++

פשוט צבועים ורולקסים, זה מה שאני טוען כאן כל הזמן, עלאק " לפטר" את המאמן נו באמת.. לכו לעזאזל ותביאו לנו להתאושש אחרי אתמול כמובן

מה הקשר רולקסים?

מישהו פה ביקש לפטר את המאמן?

האנשים פה בפורום שעושים תחרות מי "אוהד" יותר טוב הורגים אותי.

מה הקשר רולקסים?

מישהו פה ביקש לפטר את המאמן?

האנשים פה בפורום שעושים תחרות מי "אוהד" יותר טוב הורגים אותי.

תסתכל כמה תגובות לפני גבר, תאמין לי שאני לא סתם אומר וכמובן שמעת את התגובות אחרי המשחק באצטדיון ? פשוט בושה אין לי מה להגיד כבר.

אין לאף אחד זכות להגיד מי יותר אוהד, אבל כן יש זכות להתעצבן על אוהדים שהולכים הביתה במצב של 3-3 וגם על כאלה שמקללים את המאמן ורוצים לפטור אותו, לכו לעזאזל מסריחים.

כמובן שאני מדבר באופן כללי על אלה בכללי על מה שראיתי כאן בפורום , על מה שראיתי באצטדיון ועל התחושה שזה קורה כבר הרבה פעמים אצלנו.

מאמן מצויןש עם סגל הגנתי חלש

לבאר שבע יש 3 קשרים אופי הגנתי מובהק ולנו יש את אלברמן

לבאר שבע יש 3 בלמים בכושר מצוין ולנו יש במקרה הטוב את טיבי שבלי גרסיה בימיו הטובים זה לא זה ואת בן חיים עם הנסיון אך זה לא מספיק

כל כך אדיש.

עוד לפני הגול השלישי זה צעק לשמיים שחייבים חילוף, הקישור שלנו קרס.

היה חייב להשאיר את וידאר ולא להכניס את העגל הזה,

להוציא את אגייבור שהיה חלש מאוד ולהכניס לוחם כמו גולסה שיעשה הרבה עבודה שחורה.

ב3-1 אפילו לא הייתי פוסל להוציא את המוח ולהכניס את דור פרץ לאמצע שיסגור את המשחק הזה.

פשוט ראה איך אנחנו קורסים ולא הגיב.

וזה לא רק אתמול גם ההפסד נגד בית"ר זה עליו. מעצבן