Jump to content

החילופים של שוטא...

antonio_margheriti2

Recommended Posts

אולי זה העצבים מדברים, אולי הדיכאון, אולי חוסר החשק המוחלט לחיות אחרי רבע השעה הזאת,

אבל אני הייתי מפטר אותו היום.

לא מתוך רצון ילדותי להוציא קיטור, אלא כי נראה שכבר צריך זעזוע.

אבל אפשר לחכות גם לאחרי ההפסד לרעננה, הם הרי מתים עלינו כשאנחנו חוזרים שבורים מאירופה :(

פה נחצה הגבול

הכל חוכמה שאחרי מעשה, גולאסה היה חייב להיכנס במקום איגבור לכל המאוחר במחצית, איגבור היה רע מחצית ראשונה, הרס התקפות שלנו ולא תרם כלום בשניה.

טל בן חיים היה גמור מדקה 70, אז אם כבר להכניס את בן בסט אז במקומו (למרות שסקריונה עדיף) ולמיכה אסור בשום פנים להיכנס במשחק כזה.

אבל זה הכל סתם דיבורים, זה לא מה שהרג אותנו. אסור להתפרק ככה בכל מצב בעשרה שחקנים והנה האירים היזוו בהולנד בעשרה שחקנים. מה שקרה בסוף זו נורה אדומה חזקה מאוד.

גול ראשון שוב מעל הראש של בן הרוש, גול שני הזיה, גול שלישי מתחת לרגל של פיליפינקה, וגול רביעי מעל הראש של אלברמן,

וואו איזה דכאון

העמיד הרכב מטורף

שיחקנו מעולה

אבל החילופים הרגו אותנו

לא מוציא בחיים את החלוץ

ואם כבר להוציא את איגיבור ולהכניס את גולסה

בדקות כאלה של בלאגן צריך שחקן מנוסה שירגיע את המשחק

ויוסי שחקן כזה

לא יעזור כלום זהו הפסד נטו של שוטה!!!

הקבוצה משחקת מצויין ושוטה בשחצנות מגעילה מכניס את העגל ומוציא את וידאר שלחלוטין לא הראה עייפות

אם כבר החלטת להוציא את וידאר למה לא להביא במקומו את סקאריונה או גולסה שיחנקו את האמצע ?!?

ואחר כך הוסיף חטא על פשע כשהכניס את מיכה שוב במקום גולסה או סקאריונה

נטו שחצנות ונטו הפסד של שוטה

הזוי שלא משנה מה קורה במגרש הוא לא מחליף לפני דקה 75.

טל בן חיים שפך לאגר אחרי 65 דקות, כבר לא עשה הגנה ובקושי היה לו כח לעלות להתקפה.. אם הוא מכניס את מיכה או אוסקר במקומו, יש עזרה לדסה והוא לא באמצע המגרש עושה פאול מטומטם.

אולי זה העצבים מדברים, אולי הדיכאון, אולי חוסר החשק המוחלט לחיות אחרי רבע השעה הזאת,

אבל אפשר לחכות גם לאחרי ההפסד לרעננה, הם הרי מתים עלינו כשאנחנו חוזרים שבורים מאירופה :(

הגזמת, אתה מסתלבט?

היום הוא עשה חילופים על הפנים ב 15 דקות האחרונות של המשחק, לא הבנתי למה להכניס את בן בסט הקונוס ולהכניס את הילד הגרוע הזה דור פרץ, באמת שהוא פישל בגדול כאן, אבל לפטר? חלאס להיות רולקסים דיי דיי פשוט מסריח. זה מטריף אותי ואני עוד אומר את זה שאני אחד העצבנים כאן על השחקנים בעיקר.

לך מפה כבר, לך יבלוף.

לצערי זה כבר כמה משחקים ששוטא לא מגיב למה שקורה על הדשא והקבוצה נעלמת. זה התחיל במשחק נגד אשדוד שבמשך כל המחצית השנייה טיילנו על המגרש, המשיך בחילופים המאוחרים נגד בית"ר והפינאלה הגיעה היום. חייב להגיב יותר מהר, להרגיש את הקבוצה והשחקנים ולשלוט במה שקורה על הדשא. לא יכול להיות שבשלושה משחקים הקבוצה נעלמת ואין מאמן שייתן על זה את הדעת.

לפטר את שוטא? נו באמת. גם למאמן מותר שיהיה עקומת למידה. התרגלנו שאנחנו אונסים את הליגה מהיום הראשון. רק שיתאושש בזמן מזה ויתחיל להכיר את הסגל יותר טוב.

אף אחד לא יפטר אותו, ונראה שבצדק.

אבל מהרושם שקיבלתי עד עכשיו, הוא המאמן הכי פחות מתאים שהיה לנו בשנים האחרונות. הוא מרגיש לי כמו אלישע לוי בגרוזינית. מקווה שעוד אתבדה.

לא טוב בחילופים, מוציא את וידאר? תכניס עוד קשר אחורי לא את בן בסט שהוא אוויר.

אבל לזכותו יאמר שהוא הכין היום טוב את הקבוצה וההכנסה של בן בסט במקום וידאר הייתה ב3-0 .

אתם מדברים על החילופים ובצדק, אני מסכים שהם לא היו במקום היום.

אבל במשך 75 דקות מכבי עמדה בצורה פשוט פנומנלית מול קבוצה איכותית בכמה דרגות מעליה, וזה היה פשוט תענוג לראות את זה.

הקבוצה של שוטא ידעה להסתגר בצורה מושלמת ובמשך שלושת רבעי משחק זניט אפילו לא הגיעה לאזור הרחבה!

מנגד מכבי ידעה לצאת למתפרצות בדיוק כפי שרצתה, וסחטה מצבים נייחים מסוכנים.

אז אולי החילופים היו פחות טובים, אבל באמת שמעבר לזה יש לי הרבה מחמאות לשוטא על הערב.

בעייתי בחילופים, גם פה גם בביתר. אני אוהב אותו הוא מאמן טוב העלה הרכב אדיר ורצח אותם 70 דקות, חייב לעבוד על החילופים.

סוזה החליף את זהבי בגאל מרגוליס במצב של 3:3 עם באזל חבורת קשקשנים.

היה צריך להגיב טוב יותר אבל קטלתם אותו כאילו הוא לא הביא את הקבוצה למצב של 3:0 על זניט.

פרופורציות חברים, אני יודע שזה קשה אחרי ערב קשה כמו זה , אבל מספיק עם זה.

אנחנו צריכים להשאיר את המשחק הזה מאחור ולא לגרום לו להרוס לנו את המשך העונה, זו נקודת קריטית שעלולה להוביל לכדור שלג.

סוזה החליף את זהבי בגאל מרגוליס במצב של 3:3 עם באזל חבורת קשקשנים.

היה צריך להגיב טוב יותר אבל קטלתם אותו כאילו הוא לא הביא את הקבוצה למצב של 3:0 על זניט.

פרופורציות חברים, אני יודע שזה קשה אחרי ערב קשה כמו זה , אבל מספיק עם זה.

אנחנו צריכים להשאיר את המשחק הזה מאחור ולא לגרום לו להרוס לנו את המשך העונה, זו נקודת קריטית שעלולה להוביל לכדור שלג.

כי באותה תקופה סוזה רק הגיע וראה את מרגוליס באימונים (כישרון על).. על פניו זה היה חילוף טוב אם לא מכירים את האדישות והבעיה המנטלית של גאל. הייתה מחשבה יפה מאחורי החילוף. אצל שוטא אין מחשבה, אין לו כח לעשות התאמות לפני משחק ותוך כדי משחק. הוא מאמין בהרכב אחד כמו ברקוביץ, שרף, זוהר וכו׳ :mellow:

לא לנסות להרוג את המשחק או לעבות את האמצע ב-2-0 או ב-3-1 זה לא יותר מאשר חטא היבריס, או פשוט התכחשות לאיכות ההגנה שלנו ולשחיקה של אלברמן/מדו/נוסא (בעיקר האחרון). מקווה ששוטא יראה את ה-20 דקות האחרונות שוב ושוב.

אתם מדברים על החילופים ובצדק, אני מסכים שהם לא היו במקום היום.

אבל במשך 75 דקות מכבי עמדה בצורה פשוט פנומנלית מול קבוצה איכותית בכמה דרגות מעליה, וזה היה פשוט תענוג לראות את זה.

הקבוצה של שוטא ידעה להסתגר בצורה מושלמת ובמשך שלושת רבעי משחק זניט אפילו לא הגיעה לאזור הרחבה!

מנגד מכבי ידעה לצאת למתפרצות בדיוק כפי שרצתה, וסחטה מצבים נייחים מסוכנים.

אז אולי החילופים היו פחות טובים, אבל באמת שמעבר לזה יש לי הרבה מחמאות לשוטא על הערב.

מאז שהוא הגיע הוא הוכיח מצויינות בהכנת הקבוצה למשחקים.

כמעט בכל משחק פתחנו מצויין והיינו שווים 2-3 גולים במחצית הראשונה.

יחד עם זאת, באותה נשימה, הוא לא חי את המשחק, לא מגיב למומנטומים, לא מבצע חילופים מתבקשים.