Jump to content

דכאון של החיים

Recommended Posts

מזל שמגיעה עכשיו שבת

אחרת לא הייתי מסוגל להעביר שבוע

דווקא הפוך לדעתי. מת שיהיה כבר המשחק ביום ראשון, זו התרופה היחידה.

עדיין בדיכאון סעממק אני לא זוכר הפסד שגרם לי להרגשה כזאת חזקה של תחושת דיכאון שנמשכת עד הבוקר ולא רק זה גם מהימים האלו שפתאום שום דבר לא מסתדר.

אני מאוד מקווה בשביל השחקנים שיפצו אותנו על זה עם 3 ניצחונות בשבוע הקרוב פחות מזה לא מקובל עליי

קם בבוקר והתחושה של המשחק הזה לא עוברת

אבל בסה"כ לא קרה כלום, צריך לבוא מול רעננה ולהתפוצץ והכל ישכח

תביאו לי תמונה טובה לפייס

חייב לעלות עם המשפט "מרגע של עצבות ניצא גדולים, וחזקים..."

עדיין בדיכאון סעממק אני לא זוכר הפסד שגרם לי להרגשה כזאת חזקה של תחושת דיכאון שנמשכת עד הבוקר ולא רק זה גם מהימים האלו שפתאום שום דבר לא מסתדר.

אני מאוד מקווה בשביל השחקנים שיפצו אותנו על זה עם 3 ניצחונות בשבוע הקרוב פחות מזה לא מקובל עליי

יש רק שני משחקים...

after a bad night sleep, i woke up in the morning. i realised that we can take it in two ways - either say that its all dark and the team is dead and something is wrong or remember one thing - that we are Maccabi. we fall - we rise. we lose - we learn. we are fighting - we will fight harder.

its ok to fail, but remember that we are not a failure.

when we fall, we fall forward, we learn from our mistakes and we keep moving forward.

end of this year we will have OUR title back. you know why? because beer sheva are temporary, they are at their peak now but we are always evolving.

so head up high,

we are Maccabi. i am proud of my team, i am proud of the system. i am proud and grateful for everything.

next game - lets give the team everything WE got.

טוב, חבר'ה, די. מספיק.

ישבנו, בכינו, ליקקנו קצת הפצעים, היינו מסכנים ועכשיו חלאס. אפשר להמשיך לשבת בדכאון ואפשר להמשיך הלאה. אני יודע מה אני רוצה לעשות, ואני גם יודע מה מבין השניים האלה יכול לשפר את המצב.

אני שומע את רסקין כל בוקר כבר 3 שנים בערך, ומה שלמדתי עליו זה שגם היטלר היה יוצא אצלו סבבה בראיון. זה דווקא מצחיק אותי, בניגוד לכל יתר הדברים שראיתי ביממה האחרונה

אני כמו רובכם פה בדיכאון נוראי.תחושת מועקה רצינית כי חווינו מעבר מאופוריה לקטסטרופה בדקות בודדות.לאחר ששברתי את הראש ושאלתי את עצמי איך מעבירים את הדיכאון הזה,הגעתי למסקנה אחת:

יום ראשון, שעה 20:00, אצטדיון נתניה, לבוא בשיא הכוח והאנרגיות להביא 3 נקודות.זה כל כך פשוט.

אני כמו רובכם פה בדיכאון נוראי.תחושת מועקה רצינית כי חווינו מעבר מאופוריה לקטסטרופה בדקות בודדות.לאחר ששברתי את הראש ושאלתי את עצמי איך מעבירים את הדיכאון הזה,הגעתי למסקנה אחת:

יום ראשון, שעה 20:00, אצטדיון נתניה, לבוא בשיא הכוח והאנרגיות להביא 3 נקודות.זה כל כך פשוט.

אני כבר כמה ימים לא מצליח להזמין כרטיס, אפילו זה מתסכל כבר :|

המשחק הזה באמת שבר אותי, אני מודה.

אבל אני מסתכל קצת קדימה וחושב לעצמי שזה רק המשחק הראשון בבית ובגדול יש לנו הרבה מה למכור בקמפיין הזה.

אני מניח שאף אחד לא יישאר בדיכאון אם בסופו של דבר ניתן 2-3 ניצחונות ונעפיל לשלב הבא. וזה בהחלט אפשרי.

רוצים דיכאון אמיתי? אני טס יום רביעי. נחשו לאן? כן כן, סנט פטרבורג לחתונה של בת דודה שלי. המשחק הזה לא רוצה לצאת ממני.

רוצים דיכאון אמיתי? אני טס יום רביעי. נחשו לאן? כן כן, סנט פטרבורג לחתונה של בת דודה שלי. המשחק הזה לא רוצה לצאת ממני.

אבא שלי אוהד ב"ש, ניצחתי?