Jump to content

דכאון של החיים

Recommended Posts

אין מה לעשות זה הכדורגל

אחרי השנים המתוקות שלנו כנראה שמסוף שנה שעברה יש המשך לשנה לא כל כך טובה מבחינה ספורטיבית במכבי

בעיקר אני מזהה יכולת מנטלית ירודה

תזכרו שאתם מאוכזבים אחרי הפסד לקבוצה שהגיעה לשמינית גמר אלופות עם מאזן מושלם

כואב מאוד, אבל תזכרו איפה היינו לפני 5-6-7-8 שנים

הכל בסדר

יום ראשון טירוף נגד רעננה

הכל בסדר

לא חושב ש-"הכל בסדר" זה בדיוק זה אבל כן. מכבי חייבת לתפוס את עצמה בידיים ולהמשיך קדימה. נפלנו על האף. לבור. מלא בבוץ. מסריח. גובה מתניים. אבל זה המצב. שם אנחנו נמצאים ומשם אנחנו צריכים לצאת.

הכל בסדר

אבל ברור שלכולנו בא למות לא בגלל התוצאה הסופית אלא בגלל איך שהמשחק התפתח.

קצת קשה לעשות עכשיו סוויץ' לראשון אבל אנחנו די בבעיה. נוסא שיחק 180 דק' והאריס 168 דק' בחמישה ימים.

צריכים לפחות אחד מהם בראשון (ואז ברביעי ושוב ראשון.. קשה). מאמין שנראה את גולסה ויחזקאל בהרכב.

מקווה שידעו לעשות רוטציה בצורה טובה לקראת המשך סדרת המשחקים הזו.

הרגשה פשוט רעה , לעולם לא אשכח את המשחק הזה. משחק פשוט טראומתי. זאת הייתה אמורה להיות חגיגה וערב היסטורי , לצערי הוא ישאר כציון דרך שלילי של המועדון.

זה היה מסוג המשחקים שכל מי שהיה באצטדיון יזכור את המשחק הזה לנצח. לצערי, לא לטובתנו ולא בנסיבות משמחות כל כך. אבל שמעו.. ללא ספק משחק ענק(עזבו את ההפסד האכזרי שלנו - הקאמבק שלהם היה מטורף פשוט ). גם בזכות השופט הבן זונה הזה כמובן.

מרגיש כאילו אני אחרי פרידה קשה ואז באה אהבת חיי ואומרת לי שהיא רוצה לחזור, שעה אנחנו מתעלסים ועושים אהבה של פעם בחיים. אחרי שעה היא פשוט קמה, צוחקת ואומרת לי שהיא עבדה עליי ושיש לה כבר חבר.

תלשו לי את הלב במשחק הזה. תלישת לב בלבל כזה שאמרתי לעצמי:״למה אני כזה חולה? למה אני צריך לשכב שעה בהלם, דופק גבוה וזעם? אני רוצה להיות רגיל״. ואז עשיתי את מה שאני תמיד עושה במצבים כאלה, קמתי ולבשתי חולצת משחק של מכבי ויצאתי לעיר, עם ראש מורם, גאווה נצחית ותחושה שכולם על הזין שלי.

הכל בסדר

בד''כ אני מזדהה עם תגובות כאלו, הפעם זה מרגיש לי קצת מעבר.

יש משהו מאוד שביר בקבוצה וזה בא לידי ביטוי רק השבוע פעמיים.

לא ההגנה מטרידה אותי בניגוד לפורום פה, אתמול ההגנה שלנו שיחקה מעולה(עד דקה 77 כמובן) נגד פאקינג זניט.

משהו במרקם הקבוצתי, משהו במנטאליות.

זה צועק "ערן זהבי" אבל אני מתקשה להאמין שלשחקן אחד יש אימפקט כל כך משמעותי שקבוצה יכולה להתהפך בקיצוניות כזו מווינרית של דקות הסיום לקבוצה כל כך שברירית.

בד''כ אני מזדהה עם תגובות כאלו, הפעם זה מרגיש לי קצת מעבר.

יש משהו מאוד שביר בקבוצה וזה בא לידי ביטוי רק השבוע פעמיים.

לא ההגנה מטרידה אותי בניגוד לפורום פה, אתמול ההגנה שלנו שיחקה מעולה(עד דקה 77 כמובן) נגד פאקינג זניט.

משהו במרקם הקבוצתי, משהו במנטאליות.

זה צועק "ערן זהבי" אבל אני מתקשה להאמין שלשחקן אחד יש אימפקט כל כך משמעותי שקבוצה יכולה להתהפך בקיצוניות כזו מווינרית של דקות הסיום לקבוצה כל כך שברירית.

אני חושב שזה צועק שרן ייני

ערן זהבי גם היה שנה שעברה והיינו במשחקים כואבים כמו נגד חיפה בגמר גביע ובאלופות

כנראה שבאליפות הראשונה שרן התחיל להיות חצי פסיכולוג של הקבוצה וזה עזר לנו בכל ה-3 אליפויות

להחזיר אותו עכשיו ולקעקע לו את הסרט קפטן על היד

אני חושב שזה צועק שרן ייני

ערן זהבי גם היה שנה שעברה והיינו במשחקים כואבים כמו נגד חיפה בגמר גביע ובאלופות

כנראה שבאליפות הראשונה שרן התחיל להיות חצי פסיכולוג של הקבוצה וזה עזר לנו בכל ה-3 אליפויות

להחזיר אותו עכשיו ולקעקע לו את הסרט קפטן על היד

אחח שרן שרן,כמה שהוא חסר.

האמת אחרי אתמול לא אכפת לי מאירופה. רק רוצה להחזיר את הצלחת.

אכזבה עצומה. תחושה בלתי ניתנת להסבר. מכבי נתנה תצוגה ב75 דק הראשונות, הקהל היה אש... אנשים נשארו שעה וחצי ביציעים אחרי שנגמר מרוב תסכול. אין לנו מנהיגים בהגנה, שרן וקרלוס כל כך חסרים לי. דסה עם כל הצער צריך לקבל על הראש, מי דופק גליץ' כזה באמצע המגרש כשיש לך צהוב? למה לאבד את הראש?

בוקר שחור משחור, דכאון בלתי נגמר, ההפסד הכי אכזרי שחוויתי אי פעם. היי מטורף של 3-0 על זניט, וברבע שעה אתה חוטף 4, אין דרך להסביר כמה זה כואב, בא לי ללכת לישון ולא להתעורר שבועיים.

חוויתי המון הפסדים כואבים ממכבי, אבל בחיים לא הרגשתי ככה אחרי הפסד, אני פשוט בדיכאון.